dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

śnieżynka

  1. Niby Opałek

    W końcu udało mi się wygospodarować trochę czasu wiec wpada podać kilka nowości. Ho ho podziało się u nas bo chwilkę dłuższa mnie tu nie było. :oops: Sama nie wiem od czego zacząć. Chyba od przeprowadzki termin już niedaleko , pozostało 6 tygodni a nasz dom w pełni nie przygotowany.
    Pozostało zrobić szalety wokół drzwi , następnie pomalować dwukrotnie ściany wstępnie wybranymi już kolorami. Jutro ruszmy z malowaniem kuchni bo w tym tygodniu odbędzie się montaż ...
  2. Niby Opałek

    :P Zawiałam na drugiej stronie sama nawet nie wiem kiedy.
    Ostatnio pracujemy pełną parą wiec też nie ma się co dziwić że i zdjęć się nazbierało troszkę do wklejenia. Kładzenie koartonogipsów zakończone i tak jak to obliczyliśmy było tego 150mk . Pozostałą wełnę położymy na malutkim stryszku ale to chyba dopiero po przeprowadzce .Na górze wiec dziś udało się oczyścić ściany z kurzu i pozamiatać.Następny krok to uzupełnienie dziś oznaczonych niedoróbek do ...
  3. Niby Opałek

    Korzystając z chwili wolnego czasu biegnę uzupełnić troszeczkę nasz dziennik. Mimo, że zdjęcie nie dzisiejsze wklejam :wink: grillowanie rozpoczęte , spartańskie warunki ale co tam karkówka była wyborna




    Kiedy cała dzika się zazielenia to aż mi się stamtąd nie chce wracać do bloku.
    Dzieciakom zresztą również nie , mimo iz tato zrobił im piaskownice, ich ulubionym ...
  4. Niby Opałek

    Witam ,witam zdjęć dzisiaj nie będzie ale choć kilka słów napisze bo potem to w ogóle mi wstyd będzie tu zaglądać . Pewnie nie napiszę nic nowego ale wykończeniówka wykańcza :D . Totalny brak czasu, mnóstwo decyzji do podjęcia i niewiele kasy do wydania :wink: .Im cieplej na podwórku tym później do domu się wraca a obowiązki czekają.Ale do rzeczy . Drzwi wejściowe zakupione dostawa około 30 maja, klamka jeszcze nie wybrana. Parapety czekają na montaż - mężunio sam będzie ...
  5. Niby Opałek

    Znów jestem trochę spóźniona ale najważniejsze , że jeszcze tu zaglądam. :oops:
    Jak pewno zauważyliście właśnie na dniach minął nam rok od wbicia pierwszej łopaty :o ale to zleciało .A zmiany u nas ogromne dziś panowie zrobili piękną robotę to druga z ekip którym należą się podziękowania za dobrą współprace. Zarówno tynkarze jak i wylewkarze spisali się na medal.
    Przydało by się kilka aktualnych zdjęć. Tak więc od początku ,ogrzewanie wykonane ...
Strona 1 z 11