dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

khinga

  1. Domek małej mai

    Witam wszystkich,

    Oj… dawno mnie już tutaj nie było… niestety przywlekło się do nas parę chorób po drodze, plus jakieś wyjazdy i nie było kiedy pisać. :( A już jesteśmy kilka kroczków dalej…

    Oczywiście otrzymaliśmy pozwolenie na budowę, niestety okazało się iż faktycznie było to pozwolenie na sam domek. Zatem szybko zaczęłam męczyć architekta o przygotowanie papierów na pozwolenie na budowę instalacji zewnętrznych. Pobiegałam troszkę ...
  2. Domek małej mai

    Hurra!!!! Rozmawiałam wczoraj z Panią ze Starostwa i nasz wniosek otrzymał już pozytywną decyzję, czeka tylko na podpis naczelnika, czyli mamy pozwolenie na budowę!!!! :D :D :D Jednakże Pani dodała również iż dot. to tylko „skorupy” czyli samego domu a nie przyłączy…. Zatem trzeba mieć oddzielne pozwolenie na przyłącza??? Dlaczego nasz Architekt tego od razu nie załatwił??? O co chodzi??? :evil: Staram się nie denerwować tylko cieszyć faktem iż w końcu ...
  3. Domek małej mai

    Ooo… właśnie zobaczyłam dopisek w komentarzach :D Oresud zmotywował mnie do szybszego dodania rzutów naszego domku. Tak na naprawdę to miałam problem techniczny: rzuty mam w PDF który nie umiałam dodać do dziennika. Ale w związku z faktem iż czytacie mój dziennik szybciutko dowiedziałam się jak przekształcić PDF w JPG :D



  4. Domek małej mai

    Zatem pojechałam dziś do Starostwa dowiedzieć się jak tam moje pozwolenie na budowę. Pani prowadząca naszą sprawę bardzo miła, muszę przyznać, lecz niestety nic nie pomoże jak architekt nie dostarcza wszystkich dokumentów. :evil: Ręce mi opadły, umówił się z Panią na wczoraj, nie dojechał oczywiście oraz nie odbiera telefonu (Pani nawet dzwoniła do niego do pracowni). Na szczęście jak do mnie oddzwaniał to właśnie wyjeżdżał na spotkanie do Starostwa dostarczyć dokumenty. ...
  5. Domek małej mai

    Czekamy właśnie na pozwolenie na budowę. We wtorek wybieram się do starostwa, jestem umówiona z Panią która zajmuje się naszą sprawą. Mam nadzieję iż tym razem wszystko jest ok. w dokumentach. Muszę Wam się przyznać, iż to nasze drugie podanie o pozwolenie na budowę :( pierwsze architekt totalnie zawalił. Ale podobno teraz się bardzo stara (słowa Pani ze starostwa). Pożyjemy, zobaczymy... Pamiętajcie wszystkim trzeba patrzeć na ręce!!!
    A wracając do sprawy projektu... ...
Strona 1 z 2