dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dom Pierwszy (nie)Wielki

Grill na tarasie...

Oceń ten wpis
Jutro w ramach Pochodu Pierwszomajowego idziemy grilować na budowę!
Obiad n tarasie (taras w zamyśle...) to świetny plan na pogodę 22 stopni. Dziecko kocha wszechobecną piaskownicę, a ja już kocham taras, którego nie ma... Wczoraj siedziałam sobie na pustaku i wygrzewałam się na słońcu... Cudo!
A zatem taras zakupiliśmy. Miał być z kompozytu, i jest z kompozytu. Miał być w kolorze drewna pergoli - TEAK - ale jest szary... I o dziwo, to Mąż go wybrał! A cały czas krzyczy na mnie, że ja chcę wszystko szare
W Leroy Merlin jest teraz promocja na kompozyt. Dwa kolory - Choco i Grey. Padło na Grey, bo stolarka w antracycie. Taras będzie narożny, w sumie 40 m2. Kupiliśmy cały kontyngent, jaki był w Toruniu
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC04036.jpg
Wyświetleń:	203
Rozmiar:	84,4 KB
ID:	257402
Tak wyglądał w sklepie:
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_00000182.jpg
Wyświetleń:	235
Rozmiar:	98,4 KB
ID:	257401
A oto i pergola, która stanie nad tarsem, przy oknie balkonowym widocznym na powyższym zdjęciu.
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Nowy obraz.jpg
Wyświetleń:	179
Rozmiar:	11,4 KB
ID:	257409
A póki co, mamy już garaż! Bramy Wiśniowski z napędem elektrycznym.
Wczoraj po raz pierwszy w życiu parkowałam w swoim własnym garażu!
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_00000194.jpg
Wyświetleń:	223
Rozmiar:	93,8 KB
ID:	257403

Updated 30-04-2014 at 22:29 by ditomasso

Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar dorka00
    ładniutkie te bramy, my mamy standardowe ale też w antracycie. a jaki kolor lakierobejcy wybieracie na drewno na elewację?
  2. Avatar ditomasso
    Miał być TEAK, ale dziś Pan Drwal nam przywiózł pomalowaną próbkę i okazało się za jasne... Zatem chyba będzie palisander. Jutro podjadę do Leroy'a i zobaczę jeszcze raz wzornik. Pan Krzysztof mnie chyba zje za te ciągłe zmiany