dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 307 z 763
Pokaż wyniki od 6.121 do 6.140 z 15251
  1. #6121

    Domyślnie

    cikyna wow! Metamorfoza niesamowita! Łazienka piękna z zdjęcia jak z katalogu wnętrzarskiego
    Kłopotliwy salon mamy - proszę o pomoc w aranżacji



    Mieszkanko nasze pierwsze - czyli kto kogo wykończy


    Narożnikowy zawrót głowy

    Nigdy nie mów nigdy
    Jeżeli nie godzisz się z rzeczywistością...to ją zmień

  2. #6122

    Domyślnie

    [QUOTE
    Czy ta bateria to Kludi Bozz?[/QUOTE]

    Jak najbardziej

  3. #6123

    Domyślnie

    marmichkon
    hejka ja mam tak zeszlifowaną łazienkę, powiedz fachmanowi że jak nie umie to niech nie mówi że się nie da, nie możesz popuścić bo będziesz na fuszerę patrzyć z 10 lat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    [IMG][/IMG]

  4. #6124
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    00marta

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zaczarowana Kraina
    Posty
    232

    Domyślnie

    zeszlifowane płytki moga również stykac się tak, że prawie nie trzeba fugi,

  5. #6125

    Domyślnie

    Cytat Napisał cikyna Zobacz post
    Ten kolor to gotowiec Beckersa lateksowy Capuccino
    O kurcze, a widzisz, jakoś z Beckersa mi nie wpadł w oko ten kolor na próbniku, wziełam więc Duluxa, mam nadzieję że wyjdzie podobnie

    Jeśli chodzi o moje postrzępione kafelki, to fachowiec przytaknął, powiedział że w sumie mamy rację i będzie to skuwał jest nadzieja dla mojej łazienki

  6. #6126
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nemi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.806

    Domyślnie

    Cytat Napisał aduska Zobacz post
    Jeśli chodzi o moje postrzępione kafelki, to fachowiec przytaknął, powiedział że w sumie mamy rację i będzie to skuwał jest nadzieja dla mojej łazienki

    No i bardzo dobrze. Cieszę się, że "negocjacje" się udały.

  7. #6127
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    wojgoc

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    6.941

    Domyślnie

    Cytat Napisał 00marta Zobacz post
    zeszlifowane płytki moga również stykac się tak, że prawie nie trzeba fugi,
    płytki maja byc tak równo zeszlifowane, ze fugi nie ma byc wcale.

  8. #6128

    Domyślnie

    Marmichkon walcz o swoje, nawet mój fachowiec szlifował, a naprawdę było co bo mam wnękę i 2 nadbudówki. Jakby mi miał to wszystko tak zrobić to bym go wywaliła na zbity pysk także nie daj się!

    nemi dzięki

  9. #6129
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar majki
    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    4.925
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    516

    Domyślnie

    Cytat Napisał cikyna Zobacz post
    OOOOMąż fotograf więc innych fot nie dostanę jak fachowe ...
    No tak ... Widać pracę 40D i 5D
    Niektóre zdjęcia mogłyby być "wyprostowane"

    pozdrawiam, majki
    mój domek ...
    komentarze ...
    były dziennik budowy ...

    mieszkamy w domu od 28 czerwca 2010 ...
    impossible is nothing ...

  10. #6130

    Domyślnie

    No foty były robione dla naszego majstra więc chciał mieć ładne na stronę firmową - reklama dźwignią handlu A wiecie że mi nawet nie przyszło do głowy że fachowiec może nie chcieć czegoś poprawić jak spieprzył? Albo żeby postrzępić płytkę... Masakra! Mój jak zobaczył jakie sobie płytki wybrałam (czytaj najgorszy i najtwardszy gres), chwycił się za głowę i poleciał po dotację do gminy z UE coby sobie całkiem nową maszynę do cięcie pod kątem kupić, tak się zestresował Ale wyszło mu idealnie i pewnie nikt by się nie domyślił że to taki sakramencko twardy gres
    Dorzucę jeszcze foty kibelka zaraz po zrobieniu, takie jeszcze kiepskie, ale mąż zastrajkował i i leży z zapaleniem oskrzeli w wyrku i powiedział że zdjęć nie zrobi Więc wrzucam jakieś stare znalezione








  11. #6131
    Lider FORUM (min. 2800)
    mazo

    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    4.049
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    A ja mam takie pytanie - co dać na parapet do łazienki z białymi płytkami? Myślałam, że parapet kompozytowy, ale znalazłam tylko taki, który odbiega od mojego wyobrażenia białego Druga opcja - płytki, ale biała fuga... wydaje mi się, że w tym miejscu to mało praktyczne rozwiązanie, ale może ktoś mnie przekona?

  12. #6132

    Domyślnie

    cikyna, zależy ile się płaci, a my - co tu dużo mówić, poszliśmy po taniości. Ale naprawdę z ręką na sercu z reszty jego pracy jestem bardzo zadowolona, reszta kafli w łazience i całym mieszkaniu położona jest świetnie, w ogóle facet się uwija z robotą (całe mieszkanie zajmie mu 3 tygodnie, możliwy poślizg 2-3dni, inni chcieli 2 tys więcej i szacowali prace na 1,5 mies.), nie chleje da się z nim dogadać jak się okazuje, także głęboko wierzę, że miał jakiś zły dzień jak kładł te kafle swoją drogą też kupił na te moje woodentici nowy sprzęt i to właśnie on je tak postrzępił... Póki co mam nadzieję, że jutro wkroczę do mojego mieszkanka i nowe prościutkie wymuskane kafelki będą położone

  13. #6133

    Domyślnie

    Cytat Napisał aduska Zobacz post
    cikyna, zależy ile się płaci, a my - co tu dużo mówić, poszliśmy po taniości. Ale naprawdę z ręką na sercu z reszty jego pracy jestem bardzo zadowolona, reszta kafli w łazience i całym mieszkaniu położona jest świetnie, w ogóle facet się uwija z robotą (całe mieszkanie zajmie mu 3 tygodnie, możliwy poślizg 2-3dni, inni chcieli 2 tys więcej i szacowali prace na 1,5 mies.), nie chleje da się z nim dogadać jak się okazuje, także głęboko wierzę, że miał jakiś zły dzień jak kładł te kafle swoją drogą też kupił na te moje woodentici nowy sprzęt i to właśnie on je tak postrzępił... Póki co mam nadzieję, że jutro wkroczę do mojego mieszkanka i nowe prościutkie wymuskane kafelki będą położone
    Na pewno jutro będzie ok jak to tylko jednorazowa wpadka to sam będzie chciał poprawić żeby było ślicznie Mój fachowiec też nie był drogi i tylko jedna wpadka mu się zdarzyła: zabetonował mi jakimś cudem odpływ wody ze zmywarki w kuchni, betonem który lał jak robił podgrzewaną podłogę w łazience do dziś nikt nie wie jak do tego mogło dojść

  14. #6134

    Domyślnie

    ADUSKA, CIKYNA
    Ile Wasi majstrowie wzięli za ułożenie 1 m.kw. ścian i podłóg w łazience? Mój glazurnik jest drogi jak na nasz rejon, ale chciałabym porównać... JEST DROGI I JAK WIDAĆ BYŁO NA PRZESŁANYM PRZEZE MNIE ZDJĘCIU - WPADKI MU SIĘ ZDARZAJĄ...

  15. #6135

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marmichkon Zobacz post
    ADUSKA, CIKYNA
    Ile Wasi majstrowie wzięli za ułożenie 1 m.kw. ścian i podłóg w łazience? Mój glazurnik jest drogi jak na nasz rejon, ale chciałabym porównać... JEST DROGI I JAK WIDAĆ BYŁO NA PRZESŁANYM PRZEZE MNIE ZDJĘCIU - WPADKI MU SIĘ ZDARZAJĄ...
    Kurcze ja nie potrafię powiedzieć ile za metr
    miałam ogólną wycenę - dostarczam płytki, plus silikony i fugi, białą armaturę i wszystkie krany i prysznice i oświetlenie i tego typu rzeczy. A on resztę: wszystkie betony, cementy, podgrzewane podłogowe rurki, płyty kartonowo gipsowe, jakieś kątowniki, kleje do płytek, rurki do wody, przerabianie instalacji CO, podłączenia grzejników no i te inne rzeczy które się robi przy montażach budował mi ścianki, blaty, wprawiał lustra, podłączał całą świecącą elektrykę i lustra, podwieszał sufit, malował go. acha i najpierw skuł i usunął całą starą łazienkę i kibelek, a było tego kucia ze hoho
    I tak kosztowało mnie to odpowiednio: łazienka 7 tys (wymiar 2,60 na 2,10) a kibelek 2 tys (1,2 na 2,10).
    Nie wiem czy to dużo czy nie, ale jak szukałam fachowca to pierwszy mi tyle wycenił ze uciekłam Jak dla mnie uważam że za to jak wykonał moja łazienkę i WC ze jest to cena zupełnie adekwatna, ani zawyżona ani za mała

  16. #6136
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    wojgoc

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    6.941

    Domyślnie

    bardzo, bardzo dobre ceny jak za taki zakres robót. ja mam wycene za sama robocizne kibelka o tych samych wymiarach1900zł, bez zbijania starych płytek

  17. #6137
    Lider FORUM (min. 2800)
    mazo

    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    4.049
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    Cytat Napisał mazo Zobacz post
    A ja mam takie pytanie - co dać na parapet do łazienki z białymi płytkami? Myślałam, że parapet kompozytowy, ale znalazłam tylko taki, który odbiega od mojego wyobrażenia białego Druga opcja - płytki, ale biała fuga... wydaje mi się, że w tym miejscu to mało praktyczne rozwiązanie, ale może ktoś mnie przekona?
    Pozwolicie, że się przypomnę z moim pytaniem, bo za chwile wyląduje na poprzedniej stronie

  18. #6138

    Domyślnie

    Cytat Napisał mazo Zobacz post
    Pozwolicie, że się przypomnę z moim pytaniem, bo za chwile wyląduje na poprzedniej stronie

    Mazo, a czy wymiar płytek jest mniejszy niż wymiar parapetu? ja mam z płytek parapety w łazienkach i według mnie jest ok.

    Edit: zerknij na fotkę stronka wcześniej.

    Jakie kompozyty ogladałaś? Kerrock ma dużo odcieni białego.
    Ostatnio edytowane przez Elena76 ; 16-02-2011 o 09:43
    Dziennik i komentarze to już historia

  19. #6139
    Lider FORUM (min. 2800)
    mazo

    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    4.049
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    Nie pamiętam jakiej firmy, odcień był "polare", wiem, że Ty też chyba masz taki, bo w googlu wyskakuje Twój dom Moje płytki to 10/30. Sprawdzę te kerrocka, dzięki!

  20. #6140

    Domyślnie

    Mazo, w takim razie ogladałaś nie kompozyt (solid surface) tylko konglomerat

    u mnie dało się z całej plytki zrobić parapet i dlatego na takie rozwiązanie przystałam bo też miałam zagwozdkę co zrobić z parapetami w łazienkach idę do Ciebie, bo pewnie masz gdzieś w wątku te płytki wrzucone
    Dziennik i komentarze to już historia

Strona 307 z 763

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony