dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 500 z 763
Pokaż wyniki od 9.981 do 10.000 z 15251
  1. #9981

    Domyślnie

    Cytat Napisał ka12 Zobacz post
    wojgoc - masz z parkietem w łazience jakieś negatywne doświadczenia, że uważasz, że dodatkowy rok coś zmieni?
    ArKaMa - parkiet jest wykończony olejem.

    Dla zainteresowanych poniżej więcej fotek, teraz już nic się nie ukryje . Dodam, że mam świadomość moich odbić w lustrach i kabinie, jednak nie dało się tego uniknąć przy szerokokątnym obiektywie.





    super! razem z całym peletonem tutaj się dopraszam więcej fotek domu bo czuję w kościach że jest co pooglądać.
    a możesz powiedzieć jak sobie fachowcy radzili z przemysłowym na ścianie? wygląda obłędnie,ale zdaje sobie sprawę że przemysłówkę należy cyklinować i takie inne cuda z nią robić.

    co do bliskości wody myślę że dłuższy czas może mieć na drzewo jednak wpływ - oby jak najmniejszy!!

    rozumiem, że wnęka za wc pod blatem zostaje po prostu pusta? [nie mówię dlatego że mi przeszkadza czy coś, ot się pytam! ]

    jeszcze raz - bardzo fajnie, jedynie czego nie zazdraszaczam to mycie lustra, zwłaszcza obok umywalki... u nas wiecznie uchlapane! a tylko 2ka nas jest!
    Mieszkamy od 8.12.2011 w szeregówce a pomału zbieramy się do budowy domu parterowego [z ewentualnym poddaszem do adaptacji], zatem rozglądam się i doradzam lepiej poinformowanych.

  2. #9982
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    anjap

    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    126

    Domyślnie

    k12 czy bateria to Kludi?

  3. #9983
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ka12

    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Lublin
    Posty
    6

    Domyślnie

    nicol21 nie rozbudzaj za bardzo swojej wyobraźni bo się zawiedziesz Do zaprezentowania pozostało jeszcze tylko 30m kw powierzchni . Swoją drogą to mam w mieszkaniu kilka elementów, które pokazywałaś w swoim wątku. Panel był sklejony do kupy i wycyklinowany na podłodze, potem jako całość przyklejony i przykręcony do ściany. Fachowiec był 1 (no razem ze mną to 2 ). Praca była żmudna ale czymś geberit trzeba było zakryć
    We wnęce miał być kosz na pranie, ale ostatecznie zostało wygospodarowane na niego miejsce poza łazienką.
    Lustro przy baterii podtynkowej i blacie trudno jest utrzymać w czystości. Z pewnością nie jest to rozwiązanie praktyczne, ale jak bym miał drugi raz decydować to bym tego nie zmienił

    anjap wszystkie baterie to paffoni.

  4. #9984
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    bartek-pe

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam,

    Czy pamiętasz może model i producenta drzwi? Są piękne.

  5. #9985

    Domyślnie etic noce

    Cytat Napisał Wiosenna1 Zobacz post
    Wojgoc czytałam gdzieś że kładziesz ETIC NOCE , masz może już jakieś położone ? Wstaw jakieś zdjęcie proszę!
    Jak mozesz napisz czy znalazłeś gdzieś taniej niż ogólnie w internecie. Mnie w salonie powiedzieli 345 zł/m2
    Widziałam etic noce na banyo.pl za 215 zł. Ale chyba tylko ten kolor.Ja poszukuje palisandro w dobrej cenie może ktoś wie gdzie?
    Na podłogi zdecydowałam sie na zirconio bianco cemento.Czy ktoś z forumowiczów ma je u siebie.Może jakieś opinie?
    PLISS wolałabym wiedzieć zanim zamówie.

  6. #9986

    Domyślnie

    Etic Noce mieli jakiś czas temu w granicach 200zł w MaxFlizie w Krakowie - zamówienia również przez internet. Sama kupowałm u nich parę rzeczy i wszystko bez problemu.
    Ja kupowałm Etic Palisander za 245zł w Mceramic w Siemianowicach Śląskich. Zamawiałam przez telefon, szybka wysyłka bo po towar jeżdzą raz w tygdoniu. A Etic Palisander położyłam w łazience do czarnych i białych lustrzanych płytek z Venis seria Crystal i wyglądają super.

  7. #9987

    Domyślnie

    Cytat Napisał wojgoc Zobacz post
    poczekamy - zobaczymy - co bedzie za rok
    hmm, nic nie będzie, ja mam 2 lata i wszystko ok

  8. #9988

    Domyślnie etic palisander

    Monia.Dzięki za info.A może byłabyś jeszcze tak dobra i pochwaliła się swoją łazienką z eticem.

  9. #9989

    Domyślnie

    Oj zbieram się zbieram w sobie ale zebrać się nie mogę. W weekend postaram się cyknąć porządne fotki bo te co mam to robione telefonem i średnio widać na nich podłogę.

  10. #9990

    Domyślnie

    ka12 piękna łazienka, tylko ta pralka na wierzchu trochę psuje całość, szkoda, że nie jest zabudowana.

  11. #9991
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    wojgoc

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    6.941

    Domyślnie

    Cytat Napisał ka12 Zobacz post
    wojgoc - masz z parkietem w łazience jakieś negatywne doświadczenia, że uważasz, że dodatkowy rok coś zmieni?
    osobiście nie - ale widzialem u znajomych jak to wyglada po 2 latach uzytkowania
    w przypadku blatu z drewna pod umywalke to bez dodatkowego zabezpieczenia w postaci szyby cięzko to utrzymac - chyba, ze tylko na pokaz ktos robi

  12. #9992
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    wojgoc

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    6.941

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wiosenna1 Zobacz post
    Wojgoc czytałam gdzieś że kładziesz ETIC NOCE , masz może już jakieś położone ? Wstaw jakieś zdjęcie proszę!
    Jak mozesz napisz czy znalazłeś gdzieś taniej niż ogólnie w internecie. Mnie w salonie powiedzieli 345 zł/m2
    ja swoje Atlas Concorde Etic Noce kupowałem w Maxflizz po 198zł/m2 zarówno 15x90 jak i 22,5x90. Mozaike 15x90 kupowalem po 95zl/arkusz
    łazienka sie robi, ale wrzuć mi na PW swojego maila to cos tam Ci prześlę
    Ostatnio edytowane przez wojgoc ; 03-10-2012 o 10:40

  13. #9993

    Domyślnie

    Cytat Napisał wojgoc Zobacz post
    w przypadku blatu z drewna pod umywalke to bez dodatkowego zabezpieczenia w postaci szyby cięzko to utrzymac - chyba, ze tylko na pokaz ktos robi


    a co się dzieje z podłogą?

  14. #9994
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    wojgoc

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    6.941

    Domyślnie

    traci kolor, w paru miejscach doszlo do wybrzuszenia - podloga z merbau

  15. #9995

    Domyślnie

    Jeśli traci kolor to trzeba zaolejować, to znowu będzie jak nowa, przynajmniej moja tak reaguje na olej

    Jeśli się wybrzuszyła to może się odkleiła od wylewki, mógł być niefachowy montaż, nieodpowiedni klej lub kiepska wylewka, a czy to na pewno deska lita merbau

  16. #9996

    Domyślnie

    ka12, bardzo przyjemna łazienka; bądź tak uprzejma i zdradź nazwę/namiary na białą szafkę pod umywalką? (ja z okolic LBN)

  17. #9997
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    wyposaza*

    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    151

    Domyślnie

    Cytat Napisał ka12 Zobacz post
    wojgoc - masz z parkietem w łazience jakieś negatywne doświadczenia, że uważasz, że dodatkowy rok coś zmieni?
    ArKaMa - parkiet jest wykończony olejem.

    Dla zainteresowanych poniżej więcej fotek, teraz już nic się nie ukryje . Dodam, że mam świadomość moich odbić w lustrach i kabinie, jednak nie dało się tego uniknąć przy szerokokątnym obiektywie.





    Powiem Ci, że bateria w formie wylewki i mieszacza wychodząca prosto z lustra wygląda naprawdę świetnie, ale pewnie było trochę niepokoju przy wycinaniu otworów pod nią - w końcu tafla lustra mała nie jest i gdyby pękła ...

  18. #9998
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AniaS79
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    1.617

    Domyślnie

    Cytat Napisał www.wyposazam.pl Zobacz post
    Powiem Ci, że bateria w formie wylewki i mieszacza wychodząca prosto z lustra wygląda naprawdę świetnie, ale pewnie było trochę niepokoju przy wycinaniu otworów pod nią - w końcu tafla lustra mała nie jest i gdyby pękła ...
    Przypuszczam, że to nie był problem Inwestorki, a firmy, która tę taflę przygotowywała i montowała Otwory zapewne były przygotowane zanim lustro trafiło na ścianę.

  19. #9999

    Domyślnie

    Cytat Napisał AniaS79 Zobacz post
    Przypuszczam, że to nie był problem Inwestorki, a firmy, która tę taflę przygotowywała i montowała Otwory zapewne były przygotowane zanim lustro trafiło na ścianę.
    dokładnie

  20. #10000
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    wyposaza*

    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    151

    Domyślnie

    Cytat Napisał AniaS79 Zobacz post
    Przypuszczam, że to nie był problem Inwestorki, a firmy, która tę taflę przygotowywała i montowała Otwory zapewne były przygotowane zanim lustro trafiło na ścianę.
    Tak, ale nie zawsze, np. znajomy dostał cenę X jeśli wszystko będzie OK i lustro nie pęknie albo nie wystąpią inne tego typu komplikacje i X plus ileśtam procent jeśli coś takiego by się zdarzyło. Fakt że miał dość dobrą cenę wyjściową, ale musiał wziąć na siebie ryzyko że montażystom coś nie wyjdzie i będzie musiał dopłacić, przez co sam asystował im przy montażu

Strona 500 z 763

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony