dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 52 z 763
Pokaż wyniki od 1.021 do 1.040 z 15251
  1. #1021

    Domyślnie

    ja bede kupowal kafle hiszpanskie Pulpis firmy Inalco ze wzgledu na to, ze sa tansze od polskich no i oczywiscie nam sie podobaja.
    Szukajac plytek duzo nam sie podobalo, ale ujzawszy cene to juz mniej nam sie podobaly (a szczegolnie mi )
    Niestety nie stac mnie na wydanie ponad 200zl/m2

  2. #1022
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anulek2005
    Nefer ty to wiesz jak zamknąć niektórym niewyparzone ... klawiatury
    Tak z ciekawości zapytam. Jaka będzie docelowo ta ściana z oknem?
    Anulek

    Polecę farbą - pewnie białą lekko złamaną z "czymś" ("coś" nie jest zdefiniowane )
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  3. #1023
    elutek
    Guest
    elutek

    Domyślnie

    a gdy ja wkleiłam zdjęcia swojej łazienki to nikt, dosłownie nikt, słowa nie napisał
    /ani dobrego, ani złego/ buuuuuu

  4. #1024
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Amtla
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    8.088
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    274

    Domyślnie

    Cytat Napisał elutek
    a gdy ja wkleiłam zdjęcia swojej łazienki to nikt, dosłownie nikt, słowa nie napisał
    /ani dobrego, ani złego/ buuuuuu
    elutek

    to dawaj jeszcze raz..napiszę: albo dobrze albo źle, ale napiszę

  5. #1025
    elutek
    Guest
    elutek

    Domyślnie

    Cytat Napisał Amtla
    Cytat Napisał elutek
    a gdy ja wkleiłam zdjęcia swojej łazienki to nikt, dosłownie nikt, słowa nie napisał
    /ani dobrego, ani złego/ buuuuuu
    elutek

    to dawaj jeszcze raz..napiszę: albo dobrze albo źle, ale napiszę
    Amtla, bardzo Ci dziękuję ale ja już nie mam tych zdjęć - to było 2 lata temu
    i łazienka z płytek za niecałe 40 zł./m2 (zielona, z motylkami, Zefir chyba )

  6. #1026
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar wingerman
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    W-wa / Piaseczno
    Posty
    734

    Domyślnie

    Cytat Napisał elutek
    a gdy ja wkleiłam zdjęcia swojej łazienki to nikt, dosłownie nikt, słowa nie napisał
    /ani dobrego, ani złego/ buuuuuu
    To chcesz to pierwsze czy drugie

    Kurcze jaka dyskusja sie rozpetala... i dobrze, przynajmniej sie topic ozywil.

    Fakt, faktem opinia joliska dot. glazury byla niepotrzebna ale nie przesadzajmy nikt nikomu nie naplul do zupy i z tego co mozna wszak przeczytac dotyczyla koloru glazury a nie producenta czy cen.
    Natomiast komentarze dotyczace jakosci wykonania, zastosowanych rozwiazan ect., ect. sa jak najbardziej na miejscu i to wlasnie dzieki naszym (forumowiczy) uwaga wiele osob czytajacych forum uniknelo wpadek, czy to wiekszych czy mniejszych.

    Peace!!!
    Zajmuję się wykończeniami wnętrz z naciskiem na układaniem kamienia, glazury oraz prac powiązanych. Więcej o mnie.

  7. #1027

    Domyślnie

    Cytat Napisał mycha.:)
    Wiesz nie każdych stać na płytki za 100 czy 200 zł :/

    I że tamta osoba ma takie płytki jakie ma to wiesz , musi na czymś zaoszczędzić, bo ma do wyposażenia dom jednorodzinny a nie mieszkanie.....
    Nikt nie powiedział że remont czy budowa to tania zabawa i kazdy musi się zmierzyć rozsądnie z wydatkami, w końcu nazywa się ten etap wykańczaniem (się, najczęściej) bardzo proszę płytki za 49,50 które uważam że są super, pomimo że brązy nie do końca mi leżą, zastanawiam się nad nimi do drugiej łazienki, sklep Sanimex:

  8. #1028
    elutek
    Guest
    elutek

    Domyślnie

    Cytat Napisał lucyliu
    zastanawiam się nad nimi do drugiej łazienki,
    nie cierpię łazienek w brązach - mogę to napisać?

  9. #1029
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Cytat Napisał wingerman
    Kurcze jaka dyskusja sie rozpetala... i dobrze, przynajmniej sie topic ozywil.

    Fakt, faktem opinia joliska dot. glazury byla niepotrzebna ale nie przesadzajmy nikt nikomu nie naplul do zupy i z tego co mozna wszak przeczytac dotyczyla koloru glazury a nie producenta czy cen.
    Natomiast komentarze dotyczace jakosci wykonania, zastosowanych rozwiazan ect., ect. sa jak najbardziej na miejscu i to wlasnie dzieki naszym (forumowiczy) uwaga wiele osob czytajacych forum uniknelo wpadek, czy to wiekszych czy mniejszych.

    Peace!!!

    Melduję się na polu wymiany poglądów

    1. Nie napisałam, że glazura mi się nie podoba / że jest brzydka / że jest tania - nie, napisałam, że podziwiam odwagę w doborze koloru. Dla mnie taki koralowy róż jest jednym z najtrudniejszych do zaaranżowania kolorów, pasuje moim zdaniem tylko do bieli, a tej w omawianej łazience zbyt wiele nie ma...

    2. u siebie mam co prawda beżowo-kremowe i hiszpańskie, ale tanie płytki - 55 zł/mkw. Glazurnicy byli zachwyceni - grube (9 mm), idealnie równe płytki, podczas gdy w opiniach o polskich płytkach sporo żalów się na tym forum wylało...

    3. lustro - wybrałabym wklejane z powodów wymienionych w punkcie 1 - jakiego koloru ramę dać do takiego wieszanego? Jedyne drewno, jakie widać w prezentowanej łazience, to brązowe okno, a lustro w takiej ramie na różowej ścianie z czerwonymi dekorami może dać efekt dziwny

    4. wydawało mi się, że na tym forum chodzi o uczciwą odpowiedź na pytanie o ocenę, okazuje się jednak, że nie do końca tak jest. Szkoda, bo osoby poszukujące inspiracji, mogłyby się czegoś nauczyć

    Pozdrawiam

  10. #1030
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar markoto
    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    21.633
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    220

    Domyślnie

    joliska mozna krytykowac ale mozna to zrobic na rozne sposoby rowniez delikatnie nie dobijajac w pierwszych slowach

  11. #1031
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Cytat Napisał wingerman
    Fakt, faktem opinia joliska dot. glazury byla niepotrzebna
    E, tam. Glazura może się podobać lub nie. To norma. Mnie zniesmaczyły te słowa:

    Cytat Napisał lucyliu
    Asieks czemu Twoja łazienka tak wygląda?? Wg mnie nie ma się czym chwalić, może to przykro zabrzmi, ale chyba masz instynkt samozachowawczy...
    To już jest, wbrew zapewnieniom "pani Lucy" :

    Cytat Napisał lucyliu
    ja nie krytykuję ludzi, tylko to co stworzyli
    przytyk osobisty, niedozwolony na forum.
    To tyle.

  12. #1032

    Domyślnie

    To ja wam teraz zadam bobu

    Czy takie coś (przepraszam - nie wiem komu ukradłam ):


    Zmieści się w pomieszczeniu 110 na 156 cm ? Program do aranżacji wnętrz mnie wyśmiał

    Drzwi otwierałyby się na zewnątrz.

  13. #1033
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Fajna inspiracja

    Drzwi do łazienki i wc zawsze powinny się otwierać na zewnątrz, więc nie ma problemu.
    Jak rozumiem, szerokości masz 110, a długości 156 cm? Moim zdaniem - jak najbardziej się zmieści - umywalka o średnicy ok. 45 cm, szerokość miski podwieszanej podobna - i zostaje Ci troszkę miejsca, żeby nie ustawiać tych sprzętów zbyt blisko obok siebie.
    Dalej: głębokość miski i stelaża do zabudowy to ok. 70 cm, więc na prysznic byłoby ok. 80 cm, skoro bez brodzika i obudowy, to może się udać

  14. #1034

    Domyślnie

    Cytat Napisał joliska
    Fajna inspiracja
    ale płytki pod sam sufit
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  15. #1035
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Trudno...., zresztą przy takim otwartym prysznicu inaczej chyba się nie da. grunt, żeby ściana z lustrem nie miała górą glazury, tylko samo lustro

  16. #1036
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar wingerman
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    W-wa / Piaseczno
    Posty
    734

    Domyślnie

    Cytat Napisał monah
    Cytat Napisał joliska
    Fajna inspiracja
    ale płytki pod sam sufit

    ojoj...
    Zajmuję się wykończeniami wnętrz z naciskiem na układaniem kamienia, glazury oraz prac powiązanych. Więcej o mnie.

  17. #1037

    Domyślnie

    Cytat Napisał joliska
    Dla mnie taki koralowy róż jest jednym z najtrudniejszych do zaaranżowania kolorów, pasuje moim zdaniem tylko do bieli, a tej w omawianej łazience zbyt wiele nie ma...
    kurcze chyba nie wykleję swojej łazienki(jest powiedzmy w trakcie wykonania )płytki są biało-różowo-fioletowe i będą pod sam sufit
    moja magnolia
    mama dw@jeczki

  18. #1038
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar sure
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    8.500
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    499

    Domyślnie

    Cytat Napisał wingerman
    Cytat Napisał monah
    Cytat Napisał joliska
    Fajna inspiracja
    ale płytki pod sam sufit

    ojoj...


    ...nawet tym zdjęciem próbowałam zainspirować mojego "współinwestora", ale się nie dał! Może przez te płytki pod sufit?
    pozdrawiam, Agata
    k
    d

  19. #1039

    Domyślnie

    Cytat Napisał elutek
    a gdy ja wkleiłam zdjęcia swojej łazienki to nikt, dosłownie nikt, słowa nie napisał
    /ani dobrego, ani złego/ buuuuuu
    elutek, a nie zdarzyło Ci się nigdy oniemieć z zachwytu ?

  20. #1040
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anulek2005
    To ja wam teraz zadam bobu

    Czy takie coś (przepraszam - nie wiem komu ukradłam ):


    Zmieści się w pomieszczeniu 110 na 156 cm ?
    Ja bym upchała prysznic na samym końcu łazienki, a po drodze do niego kombinowała z umywalką i wc. Wszystko bym zmieściła wtedy

Strona 52 z 763

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony