dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 690 z 763
Pokaż wyniki od 13.781 do 13.800 z 15251
  1. #13781
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Amelia 2
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    3.692
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    245

    Domyślnie

    Cytat Napisał sangelin Zobacz post
    Żyrandol faktycznie najłatwiej zmienić ale on mi się taaak bardzo tam podoba. No ale skoro tak Was razi to może będę musiała jakoś przeboleć jego odejście z łazienki
    sageli, nic nie musisz! to Twoja łazienka i Tobie ma się podobać

  2. #13782
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doriko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    okolice Gdańska
    Posty
    2.468

    Domyślnie

    Cytat Napisał Amelia 2 Zobacz post
    sageli, nic nie musisz! to Twoja łazienka i Tobie ma się podobać
    sangelin oczywiście że nic nie musisz. Ważne by ciebie nic nie raziło i podobało się. Pamiętaj że zawsze znajdzie się ktoś kto skrytykuje. Ze za szara że taka czy inna. Twoja łazienka jest ładna, a to że napisałam że to czy to bym zmieniła bo mi nie pasuje to tak na prawdę mój problem ale przecie to nie ja będę z niej korzystać.

    Jeśli jesteś zadowolona z łazienki takiej jaka jest teraz to olej wszystkie uwagi
    A jeśli po naszych uwagach chcesz i masz możliwość coś zmienić to super ale nic na siłę.

  3. #13783

    Domyślnie

    ta łazienka z ostatniego zdjęcia jest idealna, mam podobną w swoim domu.

  4. #13784

    Domyślnie

    martaMarcia łazienka " na gotowo" ma 180cmx255cm, wydaje się w niej "dużo" miejsca

  5. #13785
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Anna84
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Skąd
    Krosno
    Kod pocztowy
    38-400
    Posty
    44

    Domyślnie

    wow, łazienka przepiękna!

  6. #13786
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    MarKos87

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Bytom
    Kod pocztowy
    41-900
    Dzielnica
    Szombierki
    Posty
    9

    Domyślnie

    Ogólnie Agnieszko masz rewelacyjnie przestrzenną łazienkę wanna + prysznic to najlepsza kombinacja. Mieszkanie w bloku rodem z lat 40 tych nie sprzyja takim luksusom

  7. #13787
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    MarKos87

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Bytom
    Kod pocztowy
    41-900
    Dzielnica
    Szombierki
    Posty
    9

    Domyślnie

    Mnie interesuje jak wygląda reszta oświetlenia w łazience zamieszczonej na zdjęciu i jakiego typu lampy zostały użyte oprócz tej widocznej na zdjęciu? Planuje właśnie remont łazienki u dziewczyny i szukam ciekawych rozwiązań

  8. #13788
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    Cytat Napisał sangelin Zobacz post
    Witam!!!
    Zerknijcie proszę na zdjęcia mojej łazieneczki. Jeszcze nie jest dokończona (brakuje ledów w podwieszanym suficie, kontaktów i szafki-słupka w rogu między umywalką a sedesem) ale może macie jakieś uwagi i sugestie. Będę wdzięczna komentarze
    Załącznik 269629Załącznik 269630Załącznik 269631Załącznik 269632

    zakleiłabym cegłę lustrem - w takiej lustrzanej ściance pięknie by się odbijał efektowny żyrandol.

  9. #13789
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    aniaczek

    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    okolice Bydgoszczy
    Posty
    28

    Domyślnie

    Witam,
    powiedzcie proszę gdzie macie zlokalizowane okienka rewizyjne przy wannach, które stoją przy scianie a baterie są zamontowane na środku dłuższego boku wanny. Łazienka już na wykończeniu a tu się okazało, że nie ma jak zreobic takiego awaryjego dojścia do rur.
    Bateria 4-otworowa będzie montowana na krawędzi wanny...

  10. #13790

    Domyślnie

    Ja też tak będę miała, tyle, że bateria jest ścienna. Otworu rewizyjnego nie będzie Spec, który będzie robił łazienkę polecił kupić syfon wannowy z możliwością czyszczenia go od góry, tak jak w przypadku prysznica. No i kupiłam

  11. #13791
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    asc

    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Skąd
    Łowicz
    Kod pocztowy
    02-200
    Posty
    281

    Domyślnie

    ja mam coś takiego, pod płytką jest kawałek kamienia typu parapet o gr 3cm wszystko wokoło na zewnątrz zasilikonowane.
    w przypadku awari trzeba przeciac silikon i wyjąć całość do góry

  12. #13792

    Domyślnie

    też nie mam żadnej rewizji zrobionej - a syfon normalny wannowy
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  13. #13793

    Domyślnie

    Mój hydraulik zrobił jakieś czary mary i udało się rewizję zrobić "w nogach" wanny, czyli na krótszym boku. Ale oczywiście nie mam tam ściany.

  14. #13794

    Domyślnie

    Toscana, w takim razie wygląda na to, że syfon/odpływ wody masz z boku, a nie na środku wanny? Bo jeżeli na środku, to rewizja z boku nie ma większego sensu, i tak nie będzie dostępu do syfonu, bo po prostu nikt do niego nie dosięgnie..

  15. #13795

    Domyślnie

    Nie mam zdjęcia, ale posiłkuję się projektem: bateria jest zamontowana na dłuższym boku, nawet ciut bliżej głowy, niż nóg - hydraulik osobiście sprawdzał, czy mu ręka do syfonu sięgnie. Jeszcze na mnie nakrzyczał, gdy powiedziałam, że wg projektanta rewizja nie jest konieczna. Nie wiem, czy na dostęp do syfonu ma wpływ fakt, że oprócz baterii mam zamontowany specjalny zbiornik do wody ściekającej ze słuchawki (Tres loft trzyotworowa + zbiornik)? Nie znam się niestety na tym, wiem tylko, że się nasłuchałam od pana Zdzicha, co by było w razie awarii, gdybym nie miała dostępu do syfonu i jak to projektant sobie wyobrażał...

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lazienka2 - Copy.jpg
Wyświetleń:	1774
Rozmiar:	33,7 KB
ID:	271670
    Ostatnio edytowane przez Toscana ; 24-07-2014 o 21:37

  16. #13796

    Domyślnie

    Miejsce odpływu/syfonu jest zależne od modelu wanny, a nie opinii Pana Zdzicha, raczej..

  17. #13797

    Domyślnie

    Jak napisałam wcześniej - nie znam się na tym. Odpowiedziałam jedynie na pytanie aniaczka o lokalizację rewizji w sytuacji, gdy bateria znajduje się na środku dłuższego boku wanny.

  18. #13798
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    aniaczek

    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    okolice Bydgoszczy
    Posty
    28

    Domyślnie

    Dzięki za odpowiedzi Syfon mam czyszczony od góry, wężyki do baterii Pan Fachowiec zamontuje jakieś super mocne więc chyba okienka nie będzie...
    Niby i tak nie da się dosięgnąć do baterii od bocznej ścianki zabudowy wanny (do baterii chyba będzie ok 90cm od krawędzi zabudowy).

  19. #13799
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    aniaczek

    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    okolice Bydgoszczy
    Posty
    28

    Domyślnie

    Jeszcze poradźcie proszę co zrobić ze ścianami malowanymi farbą... dać cokół przy podłodze z płytek podłogowych? Bo najlepiej by wyglądało bez cokołu ale po umyciu podłóg bedą ślady zostawaył na ścianach...
    I tak juz sobie zafundowałam dużo sprzątania w łazience (cegła na ścianie) więc teraz ograniczam różne dziwne pomysły na rzecz praktycznych rozwiązań.

  20. #13800
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doriko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    okolice Gdańska
    Posty
    2.468

    Domyślnie

    Ja zamierzam dać tą samą listwę przypodłogową jak w całym domu, tyle że ja będę miała białe z mdf. Można też kupić listwy polimerowe które lepiej się sprawdzają w mokrych pomieszczeniach. Tylko pytanie czy do twojej łazienki białe listwy będą pasowały.

    Osobiście jestem zdecydowanym przeciwnikiem cokołu z płytek. Wyjątkiem są specjalne płytki do tego stworzone, wyglądające jak listwa przypodłogowa. Ewentualnie cokół z płytek zlicowany ze ścianą.
    Ostatnio edytowane przez Doriko ; 25-07-2014 o 10:19

Strona 690 z 763

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony