dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 701 z 763
Pokaż wyniki od 14.001 do 14.020 z 15251
  1. #14001

    Domyślnie

    Cytat Napisał bisiaGa Zobacz post
    Witajcie, planuję łazienkę w płytkach poniżej. Łazienkę mam dość sporą, nie wiem czy nie będzie za mdło, jak myślicie, w jaki sposób ją ożywić, może dać inną podłogę, czy np. drewnopodobne płytki. A może jak sugerują, czarną ceramikę, ale czy to nie będzie tandetnie? Wanna będzie wolnostojąca. Może lepiej poprzestać na czarnych dodatkach, typu czarny blat, krzesło, gadżety. Jestem otwarta na pomyśły, bo jeszcze mam surowy stan.
    Załącznik 285601Załącznik 285602
    bisiaGa, tylko nie ta czarna wanna! Nie dawaj, tym bardziej, że też -jak piszesz-"nie czujesz" tej propozycji.

  2. #14002

    Domyślnie

    witam wszystkich.
    Jestem tu nowa. Właśnie kończymy z mężem nasz wymarzony domek. Jesteśmy na etapie kładzenia płytek. I mam takie pytanie: Wybraliśmy do większej łazienki szare płytki firmy Paradyż (Tandori Grafit Gres Szkl. Rekt. Półpoler 29,8x59,8 ). Moim zdaniem są rewelacyjne tylko zastanawiam się jakie meble łazienkowe wybrać, zastanawiam się nad czerwonym zestawem, do tego czerwony grzejnik drabinka. Co o tym myślicie? Chciałabym ją jakoś ożywić zeby nie była nudna. Myślicie ze czerwień to nie przesada?

  3. #14003

    Domyślnie

    Cytat Napisał Madzik82 Zobacz post
    To ja pokażę swoją łazienkę, na tle waszych jest zwykła ale i tak ją bardzo lubię
    śliczna łazieneczka, tylko ja zawsze się zastanawiam przy takich łazienkach jak się sprawdzają w praktyce. Gdzie odłożyć mydło, płyn do kąpieli, maszynkę do golenia i inne rzeczy, które każdy używa w czasie kąpieli? Na podłodze? toalecie? parapecie? to samo przy umywalce

  4. #14004
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar annNS2
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    małopolska
    Posty
    2.374

    Domyślnie

    Cytat Napisał słodka pszczółka Zobacz post
    witam wszystkich.
    Jestem tu nowa. Właśnie kończymy z mężem nasz wymarzony domek. Jesteśmy na etapie kładzenia płytek. I mam takie pytanie: Wybraliśmy do większej łazienki szare płytki firmy Paradyż (Tandori Grafit Gres Szkl. Rekt. Półpoler 29,8x59,8 ). Moim zdaniem są rewelacyjne tylko zastanawiam się jakie meble łazienkowe wybrać, zastanawiam się nad czerwonym zestawem, do tego czerwony grzejnik drabinka. Co o tym myślicie? Chciałabym ją jakoś ożywić zeby nie była nudna. Myślicie ze czerwień to nie przesada?
    wystarczy jeden mocny akcent. ja bym byla za grzejnikiem ps. te plytki wydaja sie strasznie ciemne...moze jednak sie zdecydujecie na ton jasniejsze? (ja tez w ostatniej chwil zmienilam zdanie...inaczej nie moglabym patrzec na swoja lazienke)

  5. #14005

    Domyślnie

    na żywo nie są takie ciemne, i raczej zdania nie zmienie bo dzisiaj zaczynamy je kłaść dzieki za podpowiedz annNS2, chyba bym faktycznie przesadziła z tą czerwienią a co myslisz o drewnianych meblach. Bo nie dodałam ze domek jest drewniany. Moze podkreślić to również drewnianymi meblami w łazience, a grzejnik założyć standardowy?

  6. #14006

    Domyślnie

    Witam.
    Chcę niski brodzik do prysznica ( 90x120) a mam wylewkę pod prysznicem wylaną na równo z resztą łazienki . Czy nadaje się niski brodzik ?
    I przy okazji jakich firm polecacie brodziki ? Chodzi mi o tzw średnią półkę ( nie najdroższe i nie najtańsze )
    Poratujcie informacją

  7. #14007

    Domyślnie

    Cytat Napisał krystynajoanna Zobacz post
    przynajmniej nie muszę zastanawiać się nad kolorem płyty itp.
    Teraz zastanawiam się nad szufladami pod umywalką, a właściwie nad frontami szuflad: szare czy białe? Do tej pory byłam zdecydowana na białe, a teraz.... sama nie wiem, jesień2004 ma szare i u niej to dobrze wygląda. Co u mnie by lepiej pasowało? Zastanawiam się także czy jedna szuflada 25cm wysokości czy dwie po 20cm?
    oj, pomocy, pomocy proszę


    Mam pytanie co do lampy nad lustrem i baterie umywalkowa i wannowa moge sie dowiedziec jacy prooducenci?

  8. #14008

    Domyślnie

    Cytat Napisał modena Zobacz post
    Witam.
    Chcę niski brodzik do prysznica ( 90x120) a mam wylewkę pod prysznicem wylaną na równo z resztą łazienki . Czy nadaje się niski brodzik ?
    I przy okazji jakich firm polecacie brodziki ? Chodzi mi o tzw średnią półkę ( nie najdroższe i nie najtańsze )
    Poratujcie informacją
    taż tak miałam. Miałam posadzkę rozkutą tylko pod syfonem, a brodzik mam taki: http://www.radaway.pl/produkt.php?id=307 kosztował 600zł

  9. #14009
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar anjamen
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    14.297
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    330

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	1241
Rozmiar:	103,2 KB
ID:	287500Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	1219
Rozmiar:	108,3 KB
ID:	287501Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	1196
Rozmiar:	105,3 KB
ID:	287502

  10. #14010
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar anjamen
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    14.297
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    330

    Domyślnie

    Nie wiem dlaczego zdjecia sa obrocone....
    krotka historia mojej lazienki: miala byc wanna w podlodze, tak sobie zamarzylam, potem byl projekt brazowej lazienki, potem meczylam Was jakie szare kafle wybrac. A teraz jest prawie skonczona

  11. #14011

    Domyślnie

    anjamen, to ta łazienka o powierzchni 60 m2? Koniecznie zrób więcej zdjęć!!

  12. #14012

    Domyślnie

    Cytat Napisał anjamen Zobacz post
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	1241
Rozmiar:	103,2 KB
ID:	287500Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	1219
Rozmiar:	108,3 KB
ID:	287501Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	1196
Rozmiar:	105,3 KB
ID:	287502
    Można wiedzieć, co to za białe płytki na obudwie bidetu i wc?

  13. #14013
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar annNS2
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    małopolska
    Posty
    2.374

    Domyślnie

    Cytat Napisał anjamen Zobacz post
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	1241
Rozmiar:	103,2 KB
ID:	287500Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	1219
Rozmiar:	108,3 KB
ID:	287501Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	1196
Rozmiar:	105,3 KB
ID:	287502
    salon kapielowy to malo powiedziane a te biale plytki sa swietne
    ale czy wygodnie sie korzysta z takiej wanny??
    zdecydowanie przy taaakich gabarytach lazienki wybralabym wanne wolnostojaca...wypelnila by troche ta przestrzen

  14. #14014
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar anjamen
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    14.297
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    330

    Domyślnie

    Paradyz modul bianco strukura a.
    Wanna wygodna wbrew pozorom. Moje dziewczynki opanowaly wlazenie i wychodzenie z niej. Gorzej z myciem tej wanny.
    Tomkowa tak to ta lazienka. Zdjecia zrobie jak bedzie skonczona. Brakuje drzwi do prysznica, szafki z umywalkami, lustra i listw przypodlogowych. No i jakiegos szezlonga coby wypelnil przestrzen, bo teraz to dzieci na rowerze moga tam sie uczyc jezdzic

  15. #14015

    Domyślnie

    zdecydowanie przy taaakich gabarytach lazienki wybralabym wanne wolnostojaca...wypelnila by troche ta przestrzen
    Aniu chyba się nie da, ściana kolankowa ma chyba z 50 cm, no łazienka dla dzieci niskiego wzrostu, niestety ale właśnie dlatego wszystko musi stać na środku

  16. #14016
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar anjamen
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    14.297
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    330

    Domyślnie

    Reni, scianka kolankowa ma 1m, spokojnie weszlaby wanna wolnostojaca, ale mnie sie zamarzyla wanna w podlodze, juz na etapie projektu poszukiwalam domu, gdzie bedzie pomieszczenie nad garazem w ktorym bedzie mozna zrobic lazienke. Ale wc rzeczywiscie musialo byc na srodku bo pod sciana trzeba byloby uwazac na glowe . Cale szczescie ze kibelka jak sie wchodzi nie widac

  17. #14017

    Domyślnie

    anjamen jeśli tak to spoko, na zdjęciu wydaje się niska, a wanna w podłodze dla mnie ok, sama chciałam, niestety jej dół miałabym w wejściu do domu

  18. #14018

    Domyślnie

    Witam wszystkich
    Jestem na etapie wyboru baterii do łazienki. Początkowo miały to być podtynkowe Kludi Zenta, zarówno do nablatowej umywalki, jak i wanny. Niestety po podliczeniu funduszy muszę zrezygnować z podtynkowej baterii wannowo-natryskowej. Tak więc podtynkowa bateria umywalkowa Kludi Zenta zostaje, a do wanny muszę znaleźć tańszą. Mam kilka typów jednak nie jestem pewna czy któraś z nich pasuje tak więc proszę Was i pomoc i opinie.

    Bateria umywalkowa Kludi Zenta
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	300710kludi4.jpg
Wyświetleń:	144
Rozmiar:	15,3 KB
ID:	287649

    Baterie wannowo-natryskowe:
    1. Klasyczna Kludi Zenta
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	bd9fd2b633ecf94b100a78f32b26a28b.jpg
Wyświetleń:	94
Rozmiar:	13,4 KB
ID:	287650

    2. Kludi Logo Neo, moim zdaniem bardzo podobne do Zenty, a sporo tańsze
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ee23ab7cd49baa3419dc4b7d51b67385.jpg
Wyświetleń:	89
Rozmiar:	17,2 KB
ID:	287651

    3. Deante Begonia, która jak na razie jest moim faworytem
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	40602084.jpg
Wyświetleń:	92
Rozmiar:	20,2 KB
ID:	287652

    Bardzo proszę Was o Wasze zdanie, ponieważ ciężko mi podjąć decyzje, a że łazienka będzie nowoczesna i minimalistyczna boję się, że do podtynkowej baterii umywalkowej, baterie wannowe Kludi Zenta i Logo Neo są zbyt "klasyczne". Dodatkowo obawiam się czy połączenie 2 firm Kludi i Deante to dobry pomysł i czy baterie będą miały ten sam odcień.
    Będę wdzięczna za wszystkie opinie

  19. #14019
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar aniula_bl
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Posty
    453
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marcioszka Zobacz post
    Witam wszystkich
    Jestem na etapie wyboru baterii do łazienki. Początkowo miały to być podtynkowe Kludi Zenta, zarówno do nablatowej umywalki, jak i wanny. Niestety po podliczeniu funduszy muszę zrezygnować z podtynkowej baterii wannowo-natryskowej. Tak więc podtynkowa bateria umywalkowa Kludi Zenta zostaje, a do wanny muszę znaleźć tańszą. Mam kilka typów jednak nie jestem pewna czy któraś z nich pasuje tak więc proszę Was i pomoc i opinie.

    Bateria umywalkowa Kludi Zenta
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	300710kludi4.jpg
Wyświetleń:	144
Rozmiar:	15,3 KB
ID:	287649

    Baterie wannowo-natryskowe:
    1. Klasyczna Kludi Zenta
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	bd9fd2b633ecf94b100a78f32b26a28b.jpg
Wyświetleń:	94
Rozmiar:	13,4 KB
ID:	287650

    2. Kludi Logo Neo, moim zdaniem bardzo podobne do Zenty, a sporo tańsze
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ee23ab7cd49baa3419dc4b7d51b67385.jpg
Wyświetleń:	89
Rozmiar:	17,2 KB
ID:	287651

    3. Deante Begonia, która jak na razie jest moim faworytem
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	40602084.jpg
Wyświetleń:	92
Rozmiar:	20,2 KB
ID:	287652

    Bardzo proszę Was o Wasze zdanie, ponieważ ciężko mi podjąć decyzje, a że łazienka będzie nowoczesna i minimalistyczna boję się, że do podtynkowej baterii umywalkowej, baterie wannowe Kludi Zenta i Logo Neo są zbyt "klasyczne". Dodatkowo obawiam się czy połączenie 2 firm Kludi i Deante to dobry pomysł i czy baterie będą miały ten sam odcień.
    Będę wdzięczna za wszystkie opinie
    Jeśli już się decydujesz na kludi, to przy tym producencie zostań
    nawet klasyczna bateria wannowa ładnie się będzie prezentować w nowoczesnej i minimalistycznej łazience
    Deante nie polecam, bo jest słaba jakościowo, a dodatkowo serwis fatalnie działa
    a i generalnie wszystkie z wymienionych baterii na 100% będą miały ten sam odcień

  20. #14020

    Domyślnie

    Ta bateria ze zdjęcia to Kludi Bozz a nie Zenta.

Strona 701 z 763

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony