dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
  1. #21

    Domyślnie

    ja zgłosowałam tylko raz a jak moge zrobic zeby zagłosowac więcej razy...proszę tu o łopatologiczne wytłumaczenie
    Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego,że osiągnięcie go wymaga długiego czasu.
    Czas i tak upłynie.
    http://lupedogo.fm.interia.pl/diana.jpg

  2. #22

    Domyślnie

    Jeśli masz zmienne ip mając neozdradę na przykład, to co jakiś czas(nie wiem co kiedy) zmienia się adres ip Twojego kompa, czyli jakby adres. Wtedy można ponownie zagłosować.
    Jeśli masz stałe możesz z folderu cookies(znajdź na dysku) lub z np. przy używaniu Firefoxa poprzez jego ustawienia(narzędzia - opcje - prywatność - wyświetl ciasteczka) usunąć pliki odnoszące się do strony konkursu. Najlepiej wszystkie.

    No ale z tym kasowaniem ciasteczek przy stałym ip nie jestem pewien czy dozwolone jest. W końcu wg regulaminu jeden głos z jednego kompa...:?

    Łatwiej będzie powiedzieć kilkunastu znajomym;D.

    Pozdr.

  3. #23

    Domyślnie

    dobra sprobuje coś wykombinowac
    Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego,że osiągnięcie go wymaga długiego czasu.
    Czas i tak upłynie.
    http://lupedogo.fm.interia.pl/diana.jpg

  4. #24

    Domyślnie

    system głosowania chyba nie daje żadnych ograniczeń -
    zagłosowałem po kilka razy pod rząd, wystarczy otworzyć linka w nowym oknie

    w regulaminie jest to niejasne, mowa o glosowaniu na jedno życzenie
    nie ma natomiast informacji ile razy


    głosowanie jeszcze tylko dziś
    do godz. 16.00
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  5. #25
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Głosuję "do oporu".
    Pozdrawiam
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony