dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 129 z 184
Pokaż wyniki od 2.561 do 2.580 z 3668
  1. #2561

    Domyślnie

    Kolejne fotorelacje z budowy mojego Przemyślanego Częściowo zadaszony dachówką Meyer-Holsen.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN0630.jpg
Wyświetleń:	684
Rozmiar:	88,1 KB
ID:	111837   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN0629.jpg
Wyświetleń:	606
Rozmiar:	85,6 KB
ID:	111838  

  2. #2562

    Domyślnie

    Piekny domek Kasia1984 bardzo mi sie podoba.

    Do wszystkich. Ile metrow kwadratowych tynkow wewnetrznych ma Przemyslany M42 i czy wiecie jakie sa ceny za metr? Pozdrawiam budujacych.
    Pozdrawiam, Jacek

  3. #2563
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar p@blowek
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Skąd
    Kraśnik
    Posty
    50
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jacekg80 Zobacz post
    Piekny domek Kasia1984 bardzo mi sie podoba.

    Do wszystkich. Ile metrow kwadratowych tynkow wewnetrznych ma Przemyslany M42 i czy wiecie jakie sa ceny za metr? Pozdrawiam budujacych.
    Hej
    wg moich wyliczeń, przy wysokości ściany 2,6m wychodzi 598 m2 (licząc z otworami). Cena za m2 u mnie to 24zł brutto i nic mnie już nie obchodzi - folia, siatka, etc...
    Ja się potargowałem i mam inaczej liczone otwory, a w M42 jest ich sporo.

    aaa tylko za listwy przy oknach płacę extra
    pozdr
    p@blo

  4. #2564

    Domyślnie Do p@blowek

    Witam. Dzieki za odpowiedz, ale czegos nie rozumiem??? O jakiej siatce i folii piszesz??? O ile wiem do tynkow wewnetrznych cementowo wapiennych siatka i folia nie sa potrzebne. Piszesz tez o otworach, masz na mysli okienne??? Pozdrawiam
    Pozdrawiam, Jacek

  5. #2565
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar p@blowek
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Skąd
    Kraśnik
    Posty
    50
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jacekg80 Zobacz post
    Witam. Dzieki za odpowiedz, ale czegos nie rozumiem??? O jakiej siatce i folii piszesz??? O ile wiem do tynkow wewnetrznych cementowo wapiennych siatka i folia nie sa potrzebne. Piszesz tez o otworach, masz na mysli okienne??? Pozdrawiam
    folia = folia zabezpieczająca otwory zewnętrze (drzwi, okna, brama garażowa, parapety)
    siatka = siatka tak jak do styropianu, która idzie na przykrycie peszli oraz w moim przypadku na belki stropowe (coby nie pękały...)
    otwory = wszystkie otwory, na których są tzw glify. Jeśli drzwi wewnętrzne robisz z futryną regulowaną niech tynkarze nie robią Ci glifów - po co..., a jeśli robisz stałą - glify potrzebne.

    Oczywiście w cenie również mam aluminiowe narożniki, o których nie wspomniałem.

    Te listwy, o których wspomniałem polecam każdemu - z jednej strony mają taką piankę, na drugiej uszczelkę, więc glif przy oknie nie pęka...
    Ostatnio edytowane przez p@blowek ; 19-04-2012 o 13:50
    p@blo

  6. #2566

    Domyślnie Do p@blowek

    Nie wiedzialem nic o glifach itd. ( pierwsze slysze ) ale teraz jestem juz uswiadomiony. Z ta siatka na belki stropowe to tez ciekawy pomysl. Pozdrawiam i dzieki
    Pozdrawiam, Jacek

  7. #2567
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar p@blowek
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Skąd
    Kraśnik
    Posty
    50
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    czołgiem
    a jak wygląda sprawa z VZM? walczycie już czy zbieracie faktury? Ktoś już "odzyskał" kasę? Ja zbieram od początku budowy, jeszcze nie składałem wniosku. Mam wątpliwości odnośnie niektórych sekcji, więc jeśli ma ktoś doświadczenia podpytam co i jak
    p@blo

  8. #2568
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    krzych0522

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    6

    Domyślnie

    Przeczytałem, że zamierzasz zrobić wiązary zamiast tradycyjnej więźby. Czy w związku z tym możesz zrezygnować ze słupów nośnych w środku i z podciągów?

  9. #2569

    Domyślnie

    witam
    trochę zdjęć z etapu "wykańczania" domku, zastanawiamy się nad kolorami ścian, może poradzicie
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie0184.jpg
Wyświetleń:	995
Rozmiar:	95,1 KB
ID:	113101   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie0179.jpg
Wyświetleń:	953
Rozmiar:	101,5 KB
ID:	113102   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie0177.jpg
Wyświetleń:	974
Rozmiar:	111,9 KB
ID:	113103   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	room.jpg
Wyświetleń:	873
Rozmiar:	57,7 KB
ID:	113104  
    JACK

  10. #2570
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar p@blowek
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Skąd
    Kraśnik
    Posty
    50
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał jacekjar111 Zobacz post
    witam
    trochę zdjęć z etapu "wykańczania" domku, zastanawiamy się nad kolorami ścian, może poradzicie
    kolor zależy od położenia budynku do stron świata i światła wpadającego do pomieszczeń oraz upodobań użytkowników do ilości światła - można podkreślić bardzo jasne pomieszczenia (jeśli lubimy światło) lub "zgasić" jeśli lubimy mroczność
    oczywiście dużo zależy od mebli oraz dodatków, podłogi, etc...
    oczywiście moim zdaniem
    Ja osobiście robię jasne pokoje- delikatne beże i pastele, w sypialny będzie brąz oraz pastele, projektant wnętrz dała tylko symbole farb no i producentów
    p@blo

  11. #2571

    Domyślnie

    Cytat Napisał krzych0522 Zobacz post
    Przeczytałem, że zamierzasz zrobić wiązary zamiast tradycyjnej więźby. Czy w związku z tym możesz zrezygnować ze słupów nośnych w środku i z podciągów?
    Ja tak zrobiłem. Zobacz mój post #2443 są tam zdjęcia min. z wewnątrz budynku pokazujące wiązary oraz brak słupów i podciągów.

  12. #2572

    Domyślnie

    Cytat Napisał jacekjar111 Zobacz post
    witam
    trochę zdjęć z etapu "wykańczania" domku, zastanawiamy się nad kolorami ścian, może poradzicie
    jacekjar111 widzę, że sufity masz już podwieszone. Możesz wrzucić kilka fotek z etapu podwieszania sufitów i ocieplania stropu. Może być na priv: [email protected]

    pozdrawiam,
    Tomek

  13. #2573

    Domyślnie Do jacekjar111

    Ja tez skromnie poprosze kilka zdjec z podwieszania sufitow, jesli nie sprawi to klopotu. Mysle ostatnio jak mialo by to wygladac..... Bardzo dziekuje, moj adres to : [email protected]
    Ps. Czy ta sciana w salonie obok kuchni bedzie cala oblozona kamieniem czy juz tak zostanie? Ja wlasnie taki kamien sobie wymyslilem, ale chyba bedzie polozony az do sufitu. Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Jacekg80 ; 23-04-2012 o 14:24
    Pozdrawiam, Jacek

  14. #2574

    Domyślnie

    witam
    odp. na forum, ściana cała będzie w kamieniu (kremowo-beżowym), właśnie zastanawiam się jakie kolory będą pasowaly do tego kamienia? (fiolet, karmel?). A oto trochę zdjęć z "podwieszania" sufitów, to co znalazłem
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie0097.jpg
Wyświetleń:	638
Rozmiar:	109,9 KB
ID:	113228   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie0098.jpg
Wyświetleń:	626
Rozmiar:	104,0 KB
ID:	113229   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie0152.jpg
Wyświetleń:	640
Rozmiar:	99,8 KB
ID:	113231   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie0153.jpg
Wyświetleń:	674
Rozmiar:	100,4 KB
ID:	113232   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie0156.jpg
Wyświetleń:	562
Rozmiar:	97,2 KB
ID:	113233  

    JACK

  15. #2575

    Domyślnie

    Witam!!!

    Też jesteśmy na etapie zakładania sufitów. I właśnie dzisiaj padło pytanie wykonawcy, czy chcemy tylko zaklejenie łączeń między płytami, czy ma zakładać siatkę na całości sufitu z klejem???? Wg niego sufity na stropach drewnianych bez siatki, strasznie popękają na łączeniach.

    jak robiliście w swoich domkach???

  16. #2576
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Radziej3city

    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Trójmiasto
    Posty
    124

    Domyślnie

    Jak ci skopią stelaże to i siatka na całości nic nie da.W sumie nawet nie widziałem żeby ktoś tak robił ale może mało jeszcze widziałem.Nie oszczędzaj na samej konstrukcji pod płyty i dawaj stelaże min.co 40cm.Na łączenia daj Rigips Vario i siatkę a na wykończenie Smiga.Jeżeli dobrze zrobione to nie powinno pękać,chociaż jeżeli jest to nowy budynek to coś tam zawsze wyjdzie.Przeważnie przy łączeniu płyta/ściana ale to można zawsze przejechać akrylem.

  17. #2577
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Radziej3city

    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Trójmiasto
    Posty
    124

    Domyślnie

    Próba wklejenia zdjęć na forum

  18. #2578

    Domyślnie

    Cytat Napisał Radziej3city Zobacz post
    Próba wklejenia zdjęć na forum
    Mam prośbę możesz przesłać parę zdjęć na priv [email protected].

  19. #2579

    Domyślnie

    Jeśli mogę, również dołączam się do prośby W szczególności chodzi mi o fotkę kuchni, z którą mamy największy problem. Mój adres:[email protected]
    Pozdrawiam!

  20. #2580
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar p@blowek
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Skąd
    Kraśnik
    Posty
    50
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał swerd Zobacz post
    Mam prośbę możesz przesłać parę zdjęć na priv [email protected].
    no lala
    p@blo

Strona 129 z 184

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony