dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 56 z 184
Pokaż wyniki od 1.101 do 1.120 z 3668
  1. #1101

    Domyślnie

    Cytat Napisał chudy74 Zobacz post
    Wielka prośba do POSTIHALa czy mógłbyś przesłać mi wymiary garażu i wymiar światła wjazdu do niego .My jesteśmy na etapie adaptacji projektu więc w razie co to można powiększyc.Pozdrawiam [email protected]
    Mój garaż ma wymiary:
    - długość 570 cm,
    - szerokość 305 cm,
    - wymiar światła wjazdu - 274 cm.
    Dla samochodu średniej wielkości jest to wystarczająca wielkość garażu.
    Pozdrawiam

  2. #1102
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    chory

    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    6

    Domyślnie

    witam aliceN Mam pytanie ile wyniosło was stan zero waszego domu pozdrawiam.

  3. #1103

    Domyślnie dyzioo please

    Cytat Napisał dyziooo Zobacz post
    agaitomek,

    Jestem świeżo po przejściach związanych z kredytem na Przemyślanego w wariancie III. Jeśli jesteście zainteresowani to służę moim kosztorysem i harmonogramem.
    Pozdrawiam
    dyzioo jestem na etapie starania się o kredyt na wersję przemyślanego III. czy mógłbyś przesłać kosztorys. Na ile wycenono Ci inwestycję.
    [email protected]
    MONIKA

  4. #1104

    Domyślnie

    Bank, w którym dostałem kredyt akceptuje wyceny od wszystkich uprawnionych rzeczoznawców. W moim przypadku wyglądało to tak, że poszedłem to takowego i poprosiłem o operat szacunkowy na interesującą mnie kwotę. Kosztorys wysłałem na podany adres.
    Pozdrawiam

  5. #1105
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kubiakpiotr1982

    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    61
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    witam dyziooo czy i ja mógłbym prosić o kosztorys będę bardzo wdzięczny mój mail [email protected] jeśli możesz to napisz w mailu w jakim banku brałeś i jakie oprocentowanie (oczywiście jeśli nie chcesz będę wdzięczny za sam kosztorys ) pozdrawiam

  6. #1106

    Domyślnie

    witam chory,stan zero wynosi około 25tys..

  7. #1107
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    niemiec

    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam jestem nowy na forum , mamy zamiar wybudowa

  8. #1108
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    niemiec

    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    2

    Domyślnie

    (No właśnie przepraszam ) mam zamiar wybudować Przemyślanego wariant III proszę o harmonogram i kosztorys z góry dziękuję adres [email protected]

  9. #1109
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    bobbini

    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    3

    Domyślnie

    witam jestem na etapie oczekiwania na pozwolenie na budowę, mam prośbę do założyciela wątku do Postihal czy mógłbym otrzymać drogą mailową kosztorys budowy tego sympatycznego domku, jesli tak bedę bardzo wdzięczny, z góry dzieki
    mój adres to : [email protected]

  10. #1110

    Domyślnie

    Witam,
    wstawiam kilka zdjęć naszego domku i jego otoczenia celem porównania do poprzednich zdjęć jak to wszystko się zmienia:
    - dom od frontu/strona zachodnia/,

    - na pierwszym planie widoczna jodła kalifornijska

    - skalniak od strony północnej

    - strona południowa

    - nasze irysy



    - nasze funkie

    - świerk kaukazki,dalej świerk serbski,jodła koreańska i świerk szczepiony

  11. #1111

    Domyślnie

    Cytat Napisał bobbini Zobacz post
    witam jestem na etapie oczekiwania na pozwolenie na budowę, mam prośbę do założyciela wątku do Postihal czy mógłbym otrzymać drogą mailową kosztorys budowy tego sympatycznego domku, jesli tak bedę bardzo wdzięczny, z góry dzieki
    mój adres to : [email protected]
    witam,wysłałem na podany adres.
    Pozdrawiam

  12. #1112
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar beata.A
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    południe wielkopolski
    Posty
    307
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    38

    Domyślnie

    Postihal pięknie u Ciebie bardzo mi się podoba.
    Pozdrawiam...

  13. #1113

    Domyślnie

    Jesteśmy tu nowi więc witamyNa początek wielkie dzięki i wyrazy szacunku dla prekursora tego domu
    Od samego początku śledzę budowę tego domu i cóż mogę powiedzieć...po prostu cudo: Dołączamy do budujących ten domek .nasz wybór padł na wersje 3 w lustrzanym odbiciu.Mamy już projekt w ręku i zaczynamy drogę przez papieeeeery.Po kilkukrotnym przeczytaniu wątku od a do z spodobała mi się koncepcja wiązarów jako dachu i stropu .Również uważam że ma to swoje zalety które mi pasują.w związku z tym mam parę pytań do postihala w tym temacie.Wiem że są również inne osoby oprócz mnie które biorą to pod uwagę.Widzę że masz usunięte a raczej nie postawione słupy oraz podciągi w środku domu(na tym mam opartą całą koncepcję środka tego domku).I tu mam pytanie czy ich brak nie wpływa na konstrukcję budynku?na jego sztywność?podciąg jednak spina budynek w całość a tutaj ich brak .Rozumiem że ktoś się pod tym podpisał i to policzył ?Jak to wyglądało u Ciebie od strony papierowej? Byłbym wdzięczny za podzielenie się swoim doświadczeniem w tej sprawie. pozdrawiamy serdecznie

  14. #1114

    Domyślnie M42 Przemyślany

    Cytat Napisał beata.A Zobacz post
    Postihal pięknie u Ciebie bardzo mi się podoba.
    Pozdrawiam...
    Dzięki beata.A,że Tobie się podoba nasz domek,bo nam bardzo się podoba i o to właśnie nam chodziło.
    Podglądam Twój dziennik i jestem przekonany,że Twój domek też będzie wspaniały.
    Pozdrawiam

  15. #1115
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Przemas22

    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał dyziooo Zobacz post
    agaitomek,

    Jestem świeżo po przejściach związanych z kredytem na Przemyślanego w wariancie III. Jeśli jesteście zainteresowani to służę moim kosztorysem i harmonogramem.
    Pozdrawiam

    Witam,
    właśnie jestem w trakcie szukania kredytu, i mam prośbę o przesłanie kosztorysu i harmonogramu bo nie wiem o jaką kwotę mam wnioskować.
    Mój adres [email protected]
    Pozdrawiam.

  16. #1116
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Przemas22

    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    7

    Domyślnie

    Witam,
    bardzo podoba nam się Państwa domek, właśnie zdecydowaliśmy się na budowę "Przemyślanego M42a", czy mogliby nam Państwo przesłać jakieś informacje na temat kosztów, projekt, i kilka fotek domu?
    [email protected]
    Pozdrawiam

  17. #1117
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Przemas22

    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    7

    Domyślnie

    A może ktoś budował ten domek z piwnicą pod garażem? jaki to koszt? czy ktoś może coś wie na ten temat.
    pozdrawiam

  18. #1118

    Domyślnie

    Witam justka&radzio w gronie miłośników "przemyślanego".
    Po konsultacji z architektem adaptującym mój projekt udałem się do zakładu produkującego gotowe wiązary dachowe celem opracowania projektu takiego rozwiązania dla budynku M42.Na wykonaną konstrukcję posiadam pełną dokumentację i gwarancję.Projektant tej dokumentacji usunął cztery słupy i podciągi jako zbędne dla tego typu rozwiązania konstrukcji dachu i stropu.Do zastosowania tego rozwiazania przekonała mnie również opinia jaką uzyskałem od Pana Romana Wilchelmii,którą cytowałem na tym forum.W numerze 4 Muratora na stronie 28 jest również wątek"Wiązary,czyli więźba z fabryki".
    Z zastosowania tego rozwiązania w moim budynku jestem bardzo zadowolony.
    Pozdrawiam

  19. #1119

    Domyślnie

    [QUOTE=Przemas22;4159991]Witam,
    bardzo podoba nam się Państwa domek, właśnie zdecydowaliśmy się na budowę "Przemyślanego M42a", czy mogliby nam Państwo przesłać jakieś informacje na temat kosztów, projekt, i kilka fotek domu?
    [email protected]
    Pozdrawiam[/QUOTE/
    Witam,
    nasz dom to M42,dom wg wersji M42a wybudował Bobek_Budowniczy,proszę zajrzeć na jego wątek na tym forum.
    Pozdrawiam

  20. #1120

    Domyślnie kosztorys

    czy dysponuje ktoś z was szczegółowym kosztorysem tj z podzialem na: roboty ziemne, findamenty i izolacje, ściany działowe itd
    mój e-mail: [email protected]
    JACK

Strona 56 z 184

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony