dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 79 z 184
Pokaż wyniki od 1.561 do 1.580 z 3668
  1. #1561

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jacekg80 Zobacz post
    Mam pytanie do Pstihal, jakie wymiary ma garaż ( długość i szerokość ) po tynkach wewnątrz. Dziękuję i pozdrawiam
    5,70 m x 3,05m
    Pozdrawiam

  2. #1562

    Domyślnie kominek w m42

    witam wszystkich, czy ktoś z was robił kominek w miejscu ustalonym w projekcie i ma może zdjęcia. Komin sporo wystaje i w salonie i ciekawy jestem jakie zastosowaliscie rozwiązania?
    I jeszcze pytanie o wentylację w pokojach, bo w projekcie nie ma tam kominów ani kominków wentyl. na dachu?
    JACK

  3. #1563

    Domyślnie M42 Przemyślany

    Cytat Napisał jacekjar111 Zobacz post
    witam wszystkich, czy ktoś z was robił kominek w miejscu ustalonym w projekcie i ma może zdjęcia. Komin sporo wystaje i w salonie i ciekawy jestem jakie zastosowaliscie rozwiązania?
    I jeszcze pytanie o wentylację w pokojach, bo w projekcie nie ma tam kominów ani kominków wentyl. na dachu?
    Witam,
    mieszkam już prawie dwa lata i nie mam jeszcze kominka,chociaż jest on przewidziany w tym miejscu jak w projekcie.Obawiam się tego samego co ty,jakie wybrać rozwiązanie ażeby kominek nie wlazł za głęboko w salon i przedzielił go wyraźnie na dwa pomieszczenia.Moj komin wchodzi tylko 13 cm do pokoju,bo wykonawca kanały dymne i wentylacyjny umieścił w ścianie nośnej.Dzisiaj widzę,że można było jeszcze o te 13 cm komin przesunąć w kierunku tarasu i wtedy w salonie komin nie będzie widoczny i będzie lepiej z umieszczeniem kominka.W tym stanie jaki mam myślę,że jeśli uda się zabudować kominek na głebokości 50 cm to powinno to dobrze wyglądać.
    Sam jestem ciekawy,czy koś już posiada kominek w M42 i jak to wygląda?
    Jeśli chodzi o wentylację w trzech pozostałych pokojach to jak piszesz nie ma tam w projekcie ani kominów ani też kominków wentylacyjnych na dachu.Ja tak mam jak w projekcie i nie widzę żadnej potrzeby instalowania tam dodatkowej wentylacji.
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Postihal ; 08-11-2010 o 16:22

  4. #1564
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kubiakpiotr1982

    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    61
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie przemyslany m42 - ocieplenie

    witam serdecznie mam pytanie do Postihala bo mamy właśnie taki sam projekt ile zakupiłeś styropianu (15) na budynek i ile wełny (20) mineralnej

  5. #1565

    Domyślnie

    Witam!mam pytanie odnośnie rynien, czy taka ilość(5szt) co jest w projekcie M42c to wystarczy, bo Panowie co robią dach twierdzą, że to stanowczo za mało.Proszę o opinie.

  6. #1566

    Domyślnie

    Cytat Napisał kubiakpiotr1982 Zobacz post
    witam serdecznie mam pytanie do Postihala bo mamy właśnie taki sam projekt ile zakupiłeś styropianu (15) na budynek i ile wełny (20) mineralnej
    Witam,
    styropianu FS-15 kupiłem 22,2m3 w cenie 125,00 zł brutto za 1m3,a wełny mineralnej ROCKWOOL MEGAROCK 20cm/mata/ 160m2 w cenie po19,98 zł za 1m2.
    Pozdrawiam

  7. #1567

    Domyślnie

    Cytat Napisał marlena83 Zobacz post
    Witam!mam pytanie odnośnie rynien, czy taka ilość(5szt) co jest w projekcie M42c to wystarczy, bo Panowie co robią dach twierdzą, że to stanowczo za mało.Proszę o opinie.
    Witam,
    ja mam M42 i tam w projekcie też jest 5 rynien i tyle mam,nie ma z tym żadnego problemu,ale może wypowiedzą się inne osoby jak mają u siebie.Może powie coś w tej sprawie [B]Bobek_Budowniczy jak ma u siebie i czy się sprawdza.
    Pozdrawiam

  8. #1568
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kubiakpiotr1982

    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    61
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    dzięki Postihal a jeszcze jedno pytanie możesz mi dać namiar na stolarza. który robił tą piękną szafę wnękową na korytarzu i kuchnię. Te ilości wełny i styropianu to z jakimś zapasem czy już na gotowo tyle wyszło? Pozdrawiam

  9. #1569

    Domyślnie

    Cytat Napisał kubiakpiotr1982 Zobacz post
    dzięki Postihal a jeszcze jedno pytanie możesz mi dać namiar na stolarza. który robił tą piękną szafę wnękową na korytarzu i kuchnię. Te ilości wełny i styropianu to z jakimś zapasem czy już na gotowo tyle wyszło? Pozdrawiam
    Witam,
    telefon podałem na priv,podane ilości styropianu i wełny zużyte w całości.
    Pozdrawiam

  10. #1570
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar beata.A
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    południe wielkopolski
    Posty
    307
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    38

    Domyślnie

    Witam

    Mam pytanie do ''przemyslańców" ile cegły klinkierowej wychodzi na kominy,chodzi mi o te połówki.

    Pozdrawiam

  11. #1571
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar milutek84
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    98
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    11

    Domyślnie

    Cytat Napisał beata.A Zobacz post
    Witam

    Mam pytanie do ''przemyslańców" ile cegły klinkierowej wychodzi na kominy,chodzi mi o te połówki.

    Pozdrawiam
    beata.A my na kominy zużyliśmy 400 sztuk cegły klinkierowej.

  12. #1572
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kubiakpiotr1982

    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    61
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie przemyslany

    wielkie dzięki. Pozdrawiam

    Cytat Napisał Postihal Zobacz post
    Witam,
    telefon podałem na priv,podane ilości styropianu i wełny zużyte w całości.
    Pozdrawiam

  13. #1573

    Domyślnie Przemyślany w Warmińsko-Mazurskim

    Witam!
    Mam pytanie czy może ktoś z Was buduje "Przemyślanego" w Warmińsko- Mazurskim? Jestem na etapie adaptacji projektu i wciąż zastanawiam się nad ewentualnymi zmianami. Planuję budowę na początek przyszłego roku w Kętrzynie.
    Jeśli moge też prosic o przesłanie na e-amila kosztarysu w celu porównania na adres: [email protected]

  14. #1574
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar beata.A
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    południe wielkopolski
    Posty
    307
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    38

    Domyślnie

    Cytat Napisał milutek84 Zobacz post
    beata.A my na kominy zużyliśmy 400 sztuk cegły klinkierowej.
    Dzięki milutek84 Ja zamówiłam 380 szt i chyba domówie jeszcze te 20.A to były same połówki,czy pełna klinkierowa też?

  15. #1575
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar milutek84
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    98
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    11

    Domyślnie

    Cytat Napisał beata.A Zobacz post
    Dzięki milutek84 Ja zamówiłam 380 szt i chyba domówie jeszcze te 20.A to były same połówki,czy pełna klinkierowa też?
    My mieliśmy same połówki

  16. #1576

    Domyślnie

    Witam forumowiczów! Ja zaczynam swoją przygodę z "przemyślanym" wiosną 2011 a teraz jestem na etapie zatrudniania ekip do poszczególnych prac i mam pytanie odnośnie całkowitych kosztów instalacji co w przemyślanym. Z góry dzięki za informacje. Pozdrawiam

  17. #1577
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Magda&Grzes

    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Przeworsk
    Kod pocztowy
    37-200
    Posty
    23

    Domyślnie

    Witam wszystkich budujących. Poszukuje osób budujących "Przemyślanego" w wariancie I - M42a z terenu Podkarpacia. Mieszkamy w Przeworsku.

  18. #1578
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kubiakpiotr1982

    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    61
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie CO - Postihal

    Witam

    mógłbyś na priva dać mi namiar do Twojego instalatora? Widziałem że rozpiętości cenowe u kielona i bobka są wielkie pewnie wynika to też z faktu większego metrażu podłogówki, solarów itp, ale i tak wydaje mi się że okolice Poznania są najtańsze Pozdrawiam... a tak wygląda na chwilkę obecną (tak mi się wygaje że okna są wysoko strasznie, ale może przesadzam )
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	11.JPG
Wyświetleń:	595
Rozmiar:	77,1 KB
ID:	30686  

  19. #1579

    Domyślnie Do KubiakPiotr1982

    Witam KubiakPiotr1982, gratuluje ślicznego domu. Chciałem zapytać czy zmieniałeś kąt nachylenia dachu, bo na zdjęciu wydaje się większy niż 20 stopni i jaką dachówke połozyłeś ( bo to chyba dachówka ) ? Pozdrawiam
    Pozdrawiam, Jacek

  20. #1580

    Domyślnie

    Witam,

    Jeszcze raz gratuluję*Postihalowi super forum : )
    Na wiosnę rozpoczynam swoją budowę. Kto buduje Przemyślanego w województwie łódzkim?
    Podaję adres: [email protected]

    Pozdrawiam - Pietka0007

Strona 79 z 184

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony