Cytat Napisał mpoplaw
Cytat Napisał WaldiM
Czysta prawda, najpierw lambda
wydaje ci sie, styropian 0,031 jest zawsze droższy od 0,04, pokaż mi miejsce gdzie można kupić styropian 0,031 w tej samej cenie co 0,04 bo 0,04 można kupić już od 110zł/m3
Kolejna teoria budowlana ?
Jeżeli jest tańszy to jest coś podejżanego, zastanowiłbym się czy go brać i dokładnie przyglądał jego atestom. Nie rozumieiem co to ma do wpółczynnika przenikalności cieplnej materiału izolującego, ale mam nadzieję, że się z nami podzielisz tą wiedzą tajemną którą posiadłeś. Pozatym to zadanie które napisałeś a ja zacytowałem to nie gdziewaj się jakiś bezsens, sam go jeszcze raz przeczytaj i powiedz o co w nim chodzi .... może ci pomogę troszkę zrozumieć czego nie rozumiem, co prawda nie pojmuję niczego

cyt. "wydaje ci się, że styropian 0,031 jest zawsze droższy od 0,04" TAK NIE TYLKO MNIE SIĘ TAK WYDAJE WIĘKOSZOŚCI LUDZI RÓWNIEŻ, JAK NIE WIERZYSZ PRZEPROWADŹ ANKIETĘ
cyt. "pokaż mi miejsce gdzie można kupić styropian 0,031 w tej samej cenie co 0,04" TO JEST BEŁKOT, DLACZEGO JA MAM CI POKAZYWAĆ MIEJSCE GDZIE SPRZEDAJE SIE W TEJ SAMEJ CENIE SYTROPIAN 0,031 I 0,04 SKORO TWIERDZĘ, ŻE TEN PIERWSZY JEST DROŻSZY.
cyt. "0,04 mozna kupić za 110 zł/m3" NO I CO Z TEGO, CHcESZ NAPISAĆ ŻE 0,031 TEŻ KUPISZ ZA TYLE SAMO ?
Cuda panie cuda walczysz o kolejny literek w swoim domku