dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 44 z 44
  1. #41

    Domyślnie

    Cytat Napisał Xena z Xsary
    wszystko zapewne zalezy kto na kogo trafi....
    budowlanka to taka sama cięzka robota jak każda inna

    przy okazji Forest - czy moge łądnie prosic o odpowiedz na wyslane zdjecia i mejla z zapytaniem o kominek z płaszczem szamotowym (zdaje sie w grudniu)
    Każda inna-to znaczy jaka? Można trochę precyzyjniej?

  2. #42
    Lider FORUM (min. 2800)
    Xena z Xsary

    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Posty
    3.307
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    30

    Domyślnie

    Nie wiem jaki zawód wykonujesz, czy marzniesz w zimie na dworze, nosisz 50kg przez 8 godzin, sypie Ci się wełna w oczy...
    Mimo, że parę razy nacięłam się po prostu na nieuczciwych ludzi w tym zawodzie, to mam szacunek dla ich cięzkiej pracy i tyle.

    Niemniej uważam, że praca umysłem tez może byc cięzka - 8 godzin pracy na psychicznych obrotach - chcesz przykładu? Proszę, pierwszy z półki - analityk kredytowy. Uważasz, że praca takiej osoby to codzienne wyjście do SPA? też nie. A może projektant - slęczący dniami i nocami nad kreskami? A może nauczycielka ? Pani ze sklepu z opuchniętymi nogami od całodziennego stania?
    Mam takie dziwne wrażenie, że praca wykonana a nie odwalona w większości zawodów jest cięzka, dlatego sznauję każdą z nich.
    nie cierpię oszustów

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Napisał Xena z Xsary
    Nie wiem jaki zawód wykonujesz, czy marzniesz w zimie na dworze, nosisz 50kg przez 8 godzin, sypie Ci się wełna w oczy...
    Mimo, że parę razy nacięłam się po prostu na nieuczciwych ludzi w tym zawodzie, to mam szacunek dla ich cięzkiej pracy i tyle.

    Niemniej uważam, że praca umysłem tez może byc cięzka - 8 godzin pracy na psychicznych obrotach - chcesz przykładu? Proszę, pierwszy z półki - analityk kredytowy. Uważasz, że praca takiej osoby to codzienne wyjście do SPA? też nie. A może projektant - slęczący dniami i nocami nad kreskami? A może nauczycielka ? Pani ze sklepu z opuchniętymi nogami od całodziennego stania?
    Mam takie dziwne wrażenie, że praca wykonana a nie odwalona w większości zawodów jest cięzka, dlatego sznauję każdą z nich.
    I ten szacunek jest jak najbardziej wskazany dla wszystkich, bez zbędnych licytacji i polemik.Dodam jeszcze ,że nie raz marzłem pracując i nosiłem po 50kg.Chyba źle zinterpretowałem Twój wcześniejszy post

  4. #44
    Lider FORUM (min. 2800)
    Xena z Xsary

    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Posty
    3.307
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    30

    Domyślnie

    spoko
    nie cierpię oszustów

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony