dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14
  1. #1

    Domyślnie balustrada 750 za metr, to normalna cena?

    Podoba mi sie balustrada stalowa z drewniana porecza. Cena mnie jednak powalila. Czy mozecie polecic kogos tanszego?

  2. #2

    Domyślnie Re: balustrada 750 za metr, to normalna cena?

    Cytat Napisał agika
    Podoba mi sie balustrada stalowa z drewniana porecza. Cena mnie jednak powalila. Czy mozecie polecic kogos tanszego?
    Produkujemy miedzyinnymi balustrady kute, prosze podac ile mniejwiecej bedzie metrow i Pani lokalizacje przedstawimy pare tanszych wzorow. Moj meil [email protected]

  3. #3

    Domyślnie

    750 zl/mb ? !


    cos ty tam sobie napowymyslal ? (ksztalt)

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar kaśka maciej
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    21.063
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    372

    Domyślnie

    Mnie pani w sklepie powaliła ceną 1300zł za metr prostej balustrady
    Miedziana niby miała być
    Podążanie za cudzym gustem jest trudne, zwłaszcza jak tego gustu nie ma.

  5. #5

    Domyślnie

    nie wiem skad jestes i nie znam cen tej firmy ale w Krakowie jest taka firma ZANO - www.zano.pl

    pozdrawiam

  6. #6

    Domyślnie

    jestem z Warszawy, wiec pewnie tutaj wszystko drozsze. A nie wymyslilam nic wyjatkowego.

  7. #7
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał agika
    jestem z Warszawy,
    To szukaj pod Warszawą. Na pewno da się znaleźć coś tańszego.
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  8. #8
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Coobah
    Zarejestrowany
    May 2004
    Skąd
    Teresin / Paprotnia
    Posty
    410

    Domyślnie

    Cytat Napisał agika
    jestem z Warszawy, wiec pewnie tutaj wszystko drozsze. A nie wymyslilam nic wyjatkowego.
    za Błoniem jest taki fajny "garaż" gdzie panowie spawają różne balustrady, ogrodzenia... Za metr stalowej, pomalowanej na czarno w fajnym wzorze krzykneli mi ostatnio 250 pln.

  9. #9

    Domyślnie

    za balustrade stal kwasowa , porecz czesciowo z jesionu bielonego, do tego szklo hartowane to koszt ok. 1100-1200 z montazem.
    When the going gets tough, the tough get going.
    The best is yet to come ...

  10. #10
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Acki1

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    2

    Domyślnie balustrady

    Cytat Napisał Coobah
    Cytat Napisał agika
    jestem z Warszawy, wiec pewnie tutaj wszystko drozsze. A nie wymyslilam nic wyjatkowego.
    za Błoniem jest taki fajny "garaż" gdzie panowie spawają różne balustrady, ogrodzenia... Za metr stalowej, pomalowanej na czarno w fajnym wzorze krzykneli mi ostatnio 250 pln.
    właśnie szukam dobrego i niedrogiego wykonawcy balustrad, mógłbyś podać dokładniejsze namiary , ewentualnie numer telefomu do gości.
    A z efektu końcowego jesteś zadowolony?

  11. #11

    Domyślnie

    Jeżeli jest Pani zainteresowana wykonaniem balustrady kutej to zapraszam na stronę http://www.ciechomski.com/?id=1

  12. #12
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Coobah
    Zarejestrowany
    May 2004
    Skąd
    Teresin / Paprotnia
    Posty
    410

    Domyślnie Re: balustrady

    Cytat Napisał Acki1
    właśnie szukam dobrego i niedrogiego wykonawcy balustrad, mógłbyś podać dokładniejsze namiary , ewentualnie numer telefomu do gości.
    A z efektu końcowego jesteś zadowolony?
    moje zamówienie będzie zrealizowane w lutym więc jeszcze nie widziałem mojej balustradki, ale widziałem inne gotowe ich "produkty" i na prawdę jest nieźle.
    Telefon do nich... Hmmm.. muszę poszukać.
    Ale powiem tak: jadąc od Warszawy w stronę Sochaczewa przejeżdżasz przez Błonie, po jakiś 10 kilometrach od Błonia po lewej stronie będzie stacja paliw o nazwie "Stary Dwór". I praktycznie naprzeciwko tej stacji paliw po prawej stronie od trasy będzie taki niski, stary budynek (była tam kiedyś straż pożarna, a może jeszcze jest...). W tym budynku jest jakiś lipny sklepik spożywczy, no i ten zakład. Wisi nad nim szyld "Balustrady, bramy".

    Ale postaram sie dorwać jakiś telefon i podać Ci go.
    pozdr.

  13. #13
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Acki1

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    2

    Domyślnie Re: balustrady

    Cytat Napisał Coobah
    Cytat Napisał Acki1
    właśnie szukam dobrego i niedrogiego wykonawcy balustrad, mógłbyś podać dokładniejsze namiary , ewentualnie numer telefomu do gości.
    A z efektu końcowego jesteś zadowolony?
    moje zamówienie będzie zrealizowane w lutym więc jeszcze nie widziałem mojej balustradki, ale widziałem inne gotowe ich "produkty" i na prawdę jest nieźle.
    Telefon do nich... Hmmm.. muszę poszukać.
    Ale powiem tak: jadąc od Warszawy w stronę Sochaczewa przejeżdżasz przez Błonie, po jakiś 10 kilometrach od Błonia po lewej stronie będzie stacja paliw o nazwie "Stary Dwór". I praktycznie naprzeciwko tej stacji paliw po prawej stronie od trasy będzie taki niski, stary budynek (była tam kiedyś straż pożarna, a może jeszcze jest...). W tym budynku jest jakiś lipny sklepik spożywczy, no i ten zakład. Wisi nad nim szyld "Balustrady, bramy".

    Ale postaram sie dorwać jakiś telefon i podać Ci go.
    pozdr.

    No właśnie luty minął i jak tam te balustrady, gotowe?
    Jak sie kształtują ceny w tym zakładzie?
    Jak możesz to zamieść zdjęcie tego dzieła.

  14. #14

    Domyślnie

    To i może mi ktoś pomoże.

    Szukam wykonawcy takiego wzoru, balustrada ok. 7 m z czego 4 m po łuku.

    Wyceny jakie dostałam zupełnie mnie powaliły... wiec moze ktoś pomoże z namiarami na wykonawce rozsądnego cenowo

    z gory dziekuje

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony