dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 64 z 72
Pokaż wyniki od 1.261 do 1.280 z 1426
  1. #1261
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    boguslaw

    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Skąd
    Bielsko- Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Dzielnica
    Mikuszowice
    Posty
    6.143
    GRZEJNIKI C.O. KANAŁOWE- ŚCIENNE- DEKORACYJNE PRODUCENT Grzejniki PODŁOGOWE KANAŁOWE. Ścienne: REGULLUS i SOLLARIUS; Dekoracyjne - DECOR PRO Podwójnej grubości - DUBEL Niskotemperaturowe. Grzejniki ścienne z wentylatorem: REVERS 24V, E www.regulus.com.pl Ogólnopolska sieć sprzedaży. Eksport UE

    Domyślnie

    Cytat Napisał mpoplaw Zobacz post
    chciałeś chyba powiedzieć, nie ważne jak się mówi ważne że się mówi, nie możesz udowodnić żadnej zalety swoich pseudo grzejników to śmiecisz w każdym możliwym wątku o ogrzewaniu, a murator pozwala na to i toleruje bo płacisz

    ergo: przyłączam się do zdania wszystkich powyżej, ciebie trzeba po prostu ignorować, dokładnie tak samo jak zrobili to moi przedmówcy powyżej

    Pseudo grzejniki?
    I to pisze doradca forum?
    Wszystkie możliwe certyfikaty, dwa patenty, CE, nagrody, przeszło czterysta produktów...
    http://www.budujemydom.pl/index.php?...1276&Itemid=39

    Kim jesteś, by to wszystko kwestionować?
    Żonglowanie tekstem "zasady fizyki, zasady fizyki, zasady fizyki" to dobre tylko dla laików i tylko na krótką metę...

    Ps.
    Przedtem mówiłeś mpopi, że nie płacę, teraz znowu, że płacę (ergo przekupuję)... Zdecyduj się..

    ...

  2. #1262
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar asolt
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Dąbrowa Tarnowska
    Kod pocztowy
    33-200
    Posty
    11.520
    SOLVENT Hurtownia wentylacyjna. OZC, świadectwa i char. energetyczne. Projekty instalacji sanitarnych. Montaż instalacji wentylacji mechanicznej/rekuperacji, klimatyzacji i pomp ciepła www.solvent.sklep.pl cała polska

    Domyślnie

    Już wczesniej wypowiadałem się na temat tej ankiety, ale powtórzę to jeszcze raz.
    Znajomość marki nie oznacza ze zainstalujemy dany produkt w swoim domu .
    To że jestesmy zainteresowani danym produktem nie oznacza ze go zainstalowaliśmy w swoim domu. Z tych 6,8 % może zostać poniżej 1 %.
    Niestety nie zadano najważniejszego pytania a może nie opublikowano wyników, tego nie nie wiem, jakie grzejniki mamy faktycznie zainstalowane w swoim domu.
    Ta odpowiedź wraz z odpowiedzią na temat rodzaju ogrzewania której również nie zadano, dałaby bardziej rzeczywisty obraz wystepowania regulusów w naszych domach. O danych z błędem na poziomie błedu statystycznego możemy zapomnieć z powodu wysoce nie reprezentatywnej grupy respondentów, sama ich ilość nie znaczy zbyt wiele. Jezeli ja miałbym wybierać respondentów to zwróciłbym sie o dane inwestorów składających dokumenty w PINB na terenie całego kraju po zakończeniu budowy.
    Jest wielki odsetek inwestorów nie sledzący forów budowlanych, nie korzystający z pism branzowych i fachowych, czyli takich nie narazonych na nachalną reklamę i marketing. Wg mojej statystyki dotyczacyh moich klientów, a także kol. hydraulika, a także zapewne innych wykonawców i projektantów ilość uzytkowników regulusów jest naprawdę znikoma. Wskazuje takze na to fakt bardzo małej ilości postów od zadowolonych uzytkowników regulusów, zapewne nie z powodu ich wad których faktycznie nie ma (jezeli są to sporadycznie) ale z powodu bardzo małej ilości tych uzytkowników.
    O ile atesty, certyfikaty i patenty to fakt i z tym nie trzeba dyskutować, to powoływanie sie na wyniki takiej ankiety bynajmniej nie podnosi prestiżu i polepsza wizerunku tych wyrobów.

  3. #1263
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    boguslaw

    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Skąd
    Bielsko- Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Dzielnica
    Mikuszowice
    Posty
    6.143
    GRZEJNIKI C.O. KANAŁOWE- ŚCIENNE- DEKORACYJNE PRODUCENT Grzejniki PODŁOGOWE KANAŁOWE. Ścienne: REGULLUS i SOLLARIUS; Dekoracyjne - DECOR PRO Podwójnej grubości - DUBEL Niskotemperaturowe. Grzejniki ścienne z wentylatorem: REVERS 24V, E www.regulus.com.pl Ogólnopolska sieć sprzedaży. Eksport UE

    Domyślnie

    Wszystko jest względne asolt...
    Każdą statystykę można podważyć... To samo mozna powiedzieć o innych markach występujących w tej ankiecie...
    Zwróć raczej uwagę na to, jakie marki są za Regulusem...
    Dużo, mało...
    Mnie regularna progresja roczna poziomu sprzedaży w wysokości 25% + dobra dynamika wzrostu eksportu, całkowicie zadowala..
    Nie jestem już młody..
    I tak produkcja obecnie robi bokami...
    Jednak na przekłamania i na mataczenie nie ma mojej zgody...

    Co do satysfakcji z moich klientów...
    Wystarczy mi fakt, że klienci ci nie muszą, jak przy "podłogówce", dalej siedzieć na forum i dopytywać się co i jak...
    Po co mają wchodzić na forum, skoro zamontowali, są zadowoleni i po temacie?

    Pisała forumowiczka mynia_pynia:
    cyt: " Nigdy nie trafiłam na ten temat.
    Mam w domu grzejniki regulusa sztuk 6.
    Mam normalne grzejniki w łazienkach - drabinki - sztuk 2.
    Mam podłogówkę - 6 pętli.

    Wszystko działa sprawnie.
    Już pisałam gdzieś że głupie uczucie jest dotykając regulusów bo są chłodne natomiast jak trzymasz dłoń w jakiejś tam odległości to wyraźnie czuć ciepło i znakomicie sobie radzą ogrzewając pomieszczenia, natomiast jak się chce przytulić to idę do łazienkowej drabinki.

    Mam piec na paliwo stałe i mimo że w całej instalacji jest bardzo mało wody piec jest stabilny. Grzeję na niskich krzywych grzewczych gdzie temperatura CO na kaloryferach jest w granicach 33-50 st.C " koniec cyt...

    Pozdrawiam
    Bogusław

  4. #1264
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar asolt
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Dąbrowa Tarnowska
    Kod pocztowy
    33-200
    Posty
    11.520
    SOLVENT Hurtownia wentylacyjna. OZC, świadectwa i char. energetyczne. Projekty instalacji sanitarnych. Montaż instalacji wentylacji mechanicznej/rekuperacji, klimatyzacji i pomp ciepła www.solvent.sklep.pl cała polska

    Domyślnie

    Dla mnie powoływanie się na taką ankietę też jest przekłamaniem.

  5. #1265
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    boguslaw

    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Skąd
    Bielsko- Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Dzielnica
    Mikuszowice
    Posty
    6.143
    GRZEJNIKI C.O. KANAŁOWE- ŚCIENNE- DEKORACYJNE PRODUCENT Grzejniki PODŁOGOWE KANAŁOWE. Ścienne: REGULLUS i SOLLARIUS; Dekoracyjne - DECOR PRO Podwójnej grubości - DUBEL Niskotemperaturowe. Grzejniki ścienne z wentylatorem: REVERS 24V, E www.regulus.com.pl Ogólnopolska sieć sprzedaży. Eksport UE

    Domyślnie

    Pewnie..
    Do wszystkiego można się przyczepić..
    Ja tej ankiety nie wykonywałem..
    Proponowałem Ci zajrzenie do podstaw statystyki.. Jaką ilość respondentów uważa się za znamienną statystycznie?
    To, że czegoś nie znasz, nie oznacza, że tego nie ma..
    Trendy się zmieniają...
    Nic nie trwa wiecznie.
    Sam wiesz o tym wystarczająco dobrze.

    Podpowiedz mi, na co wolno mi się powołać? Podpowiedz asolt. Proszę Cię asolt! Please asolt.
    Napisz co mi wolno, a czego mi nie wolno...

    Pozdrawiam
    Bogusław

    Ps. Powoływanie się na kol. hydraulika to chyba nie najlepszy pomysł...

    Ps.2 Powiedz asolt, dlaczego w Rosji, na Ukrainie, w Niemczech , Anglii nie mam żadnych - ŻADNYCH!! problemów ze zrozumieniem zalet regulusów i z ich montażem i stosowaniem? Jeśli chodzi o nauki teoretyczne, Rosjanie stoją o niebo wyżej od wszystkich innych nacji w Europie...
    Regulusy posiadaja rekomendację ich Ministerstwa Budownictwa i głównego Instytutu NIISANTECHNIKI.
    Powiedz mi asolt, znasz li ten kraj, gdzie każdy zna się na wszystkim najlepiej?
    W którym najtrudniej o konsensus?

  6. #1266
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar KrzysztofLis2
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    3.295

    Domyślnie

    Każdą statystykę można podważyć, ale praw fizyki już nie -- i dlatego nigdy nie dowiemy się, o ile tak naprawdę są lepsze grzejniki regulusa od innych, bo się tego nie da w żaden sposób zmierzyć ani policzyć.

    I co mówi ta rekomendacja? Podrzuć, chętnie poczytamy i pośmiejemy się z Ciebie.
    Piszę bloga o sposobach na tanie ogrzewanie. A w ogóle to przymierzam się do budowy domu autonomicznego.

  7. #1267
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    boguslaw

    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Skąd
    Bielsko- Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Dzielnica
    Mikuszowice
    Posty
    6.143
    GRZEJNIKI C.O. KANAŁOWE- ŚCIENNE- DEKORACYJNE PRODUCENT Grzejniki PODŁOGOWE KANAŁOWE. Ścienne: REGULLUS i SOLLARIUS; Dekoracyjne - DECOR PRO Podwójnej grubości - DUBEL Niskotemperaturowe. Grzejniki ścienne z wentylatorem: REVERS 24V, E www.regulus.com.pl Ogólnopolska sieć sprzedaży. Eksport UE

    Domyślnie

    Co jest takiego śmiesznego w rekomendacjach urzędów centralnych?
    Jeszcze nie przeczytałeś, już masz wyrobioną opinię?
    To najlepiej świadczy o Twojej rzetelności...

    Oczywiście!!! TY, mpopi, hydraulik, Boban wiecie lepiej....
    W d..ę mogę sobie wsadzić swoje rekomendacje, patenty, certyfikaty, nagrody, produkty.
    Czyż nie tak? Ty wiesz lepiej gdzie leży prawda i jaka jest prawda.

    "Podważasz prawa fizyki, podważasz prawa fizyki, podważasz prawa fizyki...."
    Ta wasza mantra już jest bardzo zdarta, wyświechtana...
    Mantra dla laików...

    Pozdrawiam Mikołajowo..
    Bogusław

  8. #1268
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar asolt
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Dąbrowa Tarnowska
    Kod pocztowy
    33-200
    Posty
    11.520
    SOLVENT Hurtownia wentylacyjna. OZC, świadectwa i char. energetyczne. Projekty instalacji sanitarnych. Montaż instalacji wentylacji mechanicznej/rekuperacji, klimatyzacji i pomp ciepła www.solvent.sklep.pl cała polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał boguslaw Zobacz post
    Pewnie..
    Do wszystkiego można się przyczepić..
    Ja tej ankiety nie wykonywałem..
    Proponowałem Ci zajrzenie do podstaw statystyki.. Jaką ilość respondentów uważa się za znamienną statystycznie?
    ......

    Podpowiedz mi, na co wolno mi się powołać? Podpowiedz asolt. Proszę Cię asolt! Please asolt.
    .....
    Ps. Powoływanie się na kol. hydraulika to chyba nie najlepszy pomysł...
    ......
    Ps.2 Powiedz asolt, dlaczego w Rosji, na Ukrainie, w Niemczech , Anglii nie mam żadnych - ŻADNYCH!! problemów ze zrozumieniem zalet regulusów i z ich montażem i stosowaniem? Jeśli chodzi o nauki teoretyczne, Rosjanie stoją o niebo wyżej od wszystkich innych nacji w Europie...
    Regulusy posiadaja rekomendację ich Ministerstwa Budownictwa i głównego Instytutu NIISANTECHNIKI.
    Powiedz mi asolt, znasz li ten kraj, gdzie każdy zna się na wszystkim najlepiej?
    W którym najtrudniej o konsensus?
    Tu nie chodzi o ilość respondentów tylko sposób ich wyboru.
    Na co mozna się powołać ? Na rzetelne badania naukowe potwierdzające wystepowanie okreslonych wielkości oszczędności wystepujących przy zastosowaniu regulusów w porównaniu do innych grzejników i podłogówki. Badania które potwierdzają wszystkie wymienione zalety przez Ciebie zalety i właściwości tych grzejników, łacznie z właściwościami typu science-fiction (np. dopasowanie się komfortu termicznego uzytkownika) i jednocześnie wykazujące ze grzejniki innych producentów tych magicznych właściwości nie posiadają. Metodologia takich badań i pomiarów aby była w pełni wiarygodna powinna być przeprowadzona w rzeczywistych budynkach mieszkalnych. To w zasadzie tylko tyle i aż tyle. Mając wyniki takich badań mozna i trzeba się na nie powołac.
    Co do innych krajów, czy tam tez oprócz przedstawiania rzeczywistych parametrów tez opowiadasz historie podobne jak tym forum ? Chodzi mi głownie o właściwości mityczne a nie rzeczywiste tych grzejników.
    Czy owa rekomendacja przedstawia jakiekolwiek wyniki badan które udowadniają oszczędności wynikające z ich stosowania w porówananiu z innych grzejnikami, czy tylko potwierdza ze parametry tych grzejników są zgodne z opisem producenta.
    Kol. hydraulik zapewne montuje duzo twoich wyrobów, ale prawdopodobnie przez czystą złosliwość nie chce potwierdzić tego na fm
    Ostatnio edytowane przez asolt ; 06-12-2012 o 12:37

  9. #1269
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    boguslaw

    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Skąd
    Bielsko- Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Dzielnica
    Mikuszowice
    Posty
    6.143
    GRZEJNIKI C.O. KANAŁOWE- ŚCIENNE- DEKORACYJNE PRODUCENT Grzejniki PODŁOGOWE KANAŁOWE. Ścienne: REGULLUS i SOLLARIUS; Dekoracyjne - DECOR PRO Podwójnej grubości - DUBEL Niskotemperaturowe. Grzejniki ścienne z wentylatorem: REVERS 24V, E www.regulus.com.pl Ogólnopolska sieć sprzedaży. Eksport UE

    Domyślnie

    Doktryna jest jedna.
    By ją przyjąć do wiadomości, wystarczy dobra wola.

    Nikt za granicą nie mataczy..
    Nikt by sobie na coś takiego nie pozwolił..
    Zostałby momentalnie zmarginalizowany..

    Wszyscy wiedzą czym jest ekonomiczne spożytkowanie uzysków ciepła, okresowe wyłączenie grzania, elastyczność i dynamika pracy instalacji c.o...
    Nikt nie kwestionuje korzyści dla ekonomiki ogrzewania oraz dla komfortu cieplnego.
    Mniejsze czy większe, lecz są zawsze..
    Jak wielkie są te korzyści zależy od użytkownika. Jak bardzo potrafi skorzystać z systemu.

    Argumentacja identyczna ze zmianą akcentów w zależności od państwa..
    Inne cechy regulusów są ważne we Włoszech czy w Grecji a inne pod kołem podbiegunowym..
    Rekomendacja określa produkty preferowane do stosowania w szeroko pojętym budownictwie i powód takiej rekomendacji..
    Ta rosyjska, o której piszę, liczy przeszło czterdzieści stron...

    Jakie właściwości mityczne masz na myśli asolt?
    Już kilkakrotnie wyprostowywałem Twoje błędnie wyciagane wnioski, choć dziwiłem się bardzo , że z moich tekstów takie wnioski można w ogóle wysnuć...
    Jestem cierpliwy. Mogę udowadniać, że nie jestem wielbłądem. Do skutku...

    Pozdrawiam
    Bogusław
    Ostatnio edytowane przez boguslaw ; 06-12-2012 o 12:59

  10. #1270
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar KrzysztofLis2
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    3.295

    Domyślnie

    Cytat Napisał boguslaw Zobacz post
    Co jest takiego śmiesznego w rekomendacjach urzędów centralnych?
    Jeszcze nie przeczytałeś, już masz wyrobioną opinię?
    Śmieszny jesteś Ty. Napisałem, żebyś je pokazał, to się pośmiejemy z Ciebie. Nie z tych opinii. Tylko z Ciebie. A dokładniej pośmiejemy się z tego, jak Ty sobie je interpretujesz na swoją korzyść, bo jestem przekonany, że tak by to wyglądało.

    Podobnie jak próbujesz na swoją korzyść wykorzystać niską bezwładność cieplną grzejników. Najpierw pisałeś, że to powoduje zauważalne różnice w kosztach i komforcie. Potem okazuje się, że jednak te różnice są niezauważalne i niemożliwe do wykazania i zmierzenia. Co jednak nie przeszkadza Ci z uporem maniaka dalej twierdzić, że tak jest.

    Jest taka ciekawa definicja szaleństwa -- szaleństwo jest wtedy, gdy robi się non-stop to samo, za każdym razem oczekując innych rezultatów.

    Im więcej czytam Twoich wypowiedzi, tym bardziej zastanawiam się, czy jesteś szaleńcem, czy tylko bezczelnym kłamcą.

    Cytat Napisał boguslaw Zobacz post
    "Podważasz prawa fizyki, podważasz prawa fizyki, podważasz prawa fizyki...."
    Ta wasza mantra już jest bardzo zdarta, wyświechtana...
    Mantra dla laików...
    Oczywiście, bo tylko lekarz po przekwalifikowaniu na sprzedawcę grzejników wie, jak one działają.

    Cytat Napisał boguslaw Zobacz post
    Jakie właściwości mityczne masz na myśli asolt?
    Już kilkakrotnie wyprostowywałem Twoje błędnie wyciagane wnioski, choć dziwiłem się bardzo , że z moich tekstów takie wnioski można w ogóle wysnuć...
    Jestem cierpliwy. Mogę udowadniać, że nie jestem wielbłądem. Do skutku...
    Zacznij od wykazania, jakie to różnice w kosztach ogrzewania (w złotówkach, procentach, kilowatogodzinach -- jak Ci wygodniej) są między zastosowaniem Twoich grzejników i podłogówki.

    Bo nie udało Ci się wykazać, że grzejniki są w montażu tańsze od podłogówki, może więc niższe koszty eksploatacyjne będziesz w stanie obronić.





    Mam nadzieję, że wkrótce administracja forum skończy tą farsę związaną z Twoją obecnością na forum z płatnym profilem, bo póki co wygląda to tak, jakby Murator aprobował Twoje bezczelne kłamstwa, bo biorą od Ciebie pieniądze.
    Piszę bloga o sposobach na tanie ogrzewanie. A w ogóle to przymierzam się do budowy domu autonomicznego.

  11. #1271
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    boguslaw

    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Skąd
    Bielsko- Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Dzielnica
    Mikuszowice
    Posty
    6.143
    GRZEJNIKI C.O. KANAŁOWE- ŚCIENNE- DEKORACYJNE PRODUCENT Grzejniki PODŁOGOWE KANAŁOWE. Ścienne: REGULLUS i SOLLARIUS; Dekoracyjne - DECOR PRO Podwójnej grubości - DUBEL Niskotemperaturowe. Grzejniki ścienne z wentylatorem: REVERS 24V, E www.regulus.com.pl Ogólnopolska sieć sprzedaży. Eksport UE

    Domyślnie

    Grzejniki są zawsze tańsze w montażu od podłogówki..
    Każdy forumowicz we wszystkich wątkach to potwierdza.

    Możesz mnie obrażać KrzysztofieLisieDrugi do woli.
    Tym samym wystawiasz świadectwo o sobie..

    Oczekuję od Ciebie dowodów, a pewnie także administracja forum i inni użytkownicy, w którym miejscu kłamię i to bezczelnie..

    Na marginesie: nie jestem sprzedawcą grzejników tylko producentam grzejników.
    Jestem w takim samym stopniu sprzedawcą grzejników, w jakim stopniu GM jest sprzedawcą samochodów..

    ================================================== ============
    ================================================== ============


    Pytanie do asolta.
    Czy niska bezwładnośc cieplna grzejników może dać zauważalne różnice w kosztach ogrzewania oraz w komforcie cieplnym?
    Oczekuję na maksymalnie rzetelną i możliwie bezstronną odpowiedź z Twojej strony..

    ...

  12. #1272
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar hydraulik_
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-641
    Posty
    2.621

    Domyślnie

    Cytat Napisał boguslaw Zobacz post
    Doktryna jest jedna.
    By ją przyjąć do wiadomości, wystarczy dobra wola.

    Nikt za granicą nie mataczy..
    Nikt by sobie na coś takiego nie pozwolił..
    Zostałby momentalnie zmarginalizowany..

    Wszyscy wiedzą czym jest ekonomiczne spożytkowanie uzysków ciepła, okresowe wyłączenie grzania, elastyczność i dynamika pracy instalacji c.o...

    Pozdrawiam
    Bogusław
    Nie masz wrażenia ,że właśnie jesteś marginalizowany.
    Czy wykazałeś odrobinę dobrej woli .
    Gdzie są ci wszyscy wymień
    Tu była reklama....

  13. #1273
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    boguslaw

    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Skąd
    Bielsko- Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Dzielnica
    Mikuszowice
    Posty
    6.143
    GRZEJNIKI C.O. KANAŁOWE- ŚCIENNE- DEKORACYJNE PRODUCENT Grzejniki PODŁOGOWE KANAŁOWE. Ścienne: REGULLUS i SOLLARIUS; Dekoracyjne - DECOR PRO Podwójnej grubości - DUBEL Niskotemperaturowe. Grzejniki ścienne z wentylatorem: REVERS 24V, E www.regulus.com.pl Ogólnopolska sieć sprzedaży. Eksport UE

    Domyślnie

    Właśnie nie...
    Wręcz przeciwnie...
    Przebijam się do ludzi swoją argumentacją... Jest dla wielu jasna i oczywista..
    Inaczej machnąłbym ręką na to forum. Szkoda by mi było czasu..

    Tymczasem fajnie się gawędzi..
    I nawet twoje agresywne teksty pod moim adresem jakoś mi nie przeszkadzają. To ty sobie wystawiasz świadectwo...

    ...

  14. #1274
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Cytat Napisał boguslaw Zobacz post
    Przebijam się do ludzi swoją argumentacją... Jest dla wielu jasna i oczywista..
    ...

  15. #1275
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    boguslaw

    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Skąd
    Bielsko- Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Dzielnica
    Mikuszowice
    Posty
    6.143
    GRZEJNIKI C.O. KANAŁOWE- ŚCIENNE- DEKORACYJNE PRODUCENT Grzejniki PODŁOGOWE KANAŁOWE. Ścienne: REGULLUS i SOLLARIUS; Dekoracyjne - DECOR PRO Podwójnej grubości - DUBEL Niskotemperaturowe. Grzejniki ścienne z wentylatorem: REVERS 24V, E www.regulus.com.pl Ogólnopolska sieć sprzedaży. Eksport UE

    Domyślnie

    Pożyjecie, zobaczycie...

  16. #1276
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    boguslaw

    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Skąd
    Bielsko- Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Dzielnica
    Mikuszowice
    Posty
    6.143
    GRZEJNIKI C.O. KANAŁOWE- ŚCIENNE- DEKORACYJNE PRODUCENT Grzejniki PODŁOGOWE KANAŁOWE. Ścienne: REGULLUS i SOLLARIUS; Dekoracyjne - DECOR PRO Podwójnej grubości - DUBEL Niskotemperaturowe. Grzejniki ścienne z wentylatorem: REVERS 24V, E www.regulus.com.pl Ogólnopolska sieć sprzedaży. Eksport UE

    Domyślnie

    Pytanie do asolta.

    Czy niska bezwładnośc cieplna grzejników może dać zauważalne różnice w kosztach ogrzewania oraz w komforcie cieplnym?

    Oczekuję maksymalnie rzetelnej i możliwie bezstronnej odpowiedzi z Twojej strony..

  17. #1277
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    boguslaw

    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Skąd
    Bielsko- Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Dzielnica
    Mikuszowice
    Posty
    6.143
    GRZEJNIKI C.O. KANAŁOWE- ŚCIENNE- DEKORACYJNE PRODUCENT Grzejniki PODŁOGOWE KANAŁOWE. Ścienne: REGULLUS i SOLLARIUS; Dekoracyjne - DECOR PRO Podwójnej grubości - DUBEL Niskotemperaturowe. Grzejniki ścienne z wentylatorem: REVERS 24V, E www.regulus.com.pl Ogólnopolska sieć sprzedaży. Eksport UE

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post
    Pytanie do Arturo72
    Czy jesteś zwolennikiem stosowania zbiorników buforowych w instalacji c.o.?
    Jeśli tak to dlaczego?
    Jeśli nie, to dlaczego?

  18. #1278
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    boguslaw

    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Skąd
    Bielsko- Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Dzielnica
    Mikuszowice
    Posty
    6.143
    GRZEJNIKI C.O. KANAŁOWE- ŚCIENNE- DEKORACYJNE PRODUCENT Grzejniki PODŁOGOWE KANAŁOWE. Ścienne: REGULLUS i SOLLARIUS; Dekoracyjne - DECOR PRO Podwójnej grubości - DUBEL Niskotemperaturowe. Grzejniki ścienne z wentylatorem: REVERS 24V, E www.regulus.com.pl Ogólnopolska sieć sprzedaży. Eksport UE

    Domyślnie

    KrzysztofLis2

    Oczekuję od Ciebie dowodów, a pewnie także administracja forum i inni użytkownicy, w którym miejscu kłamię i to bezczelnie..

  19. #1279
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar asolt
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Dąbrowa Tarnowska
    Kod pocztowy
    33-200
    Posty
    11.520
    SOLVENT Hurtownia wentylacyjna. OZC, świadectwa i char. energetyczne. Projekty instalacji sanitarnych. Montaż instalacji wentylacji mechanicznej/rekuperacji, klimatyzacji i pomp ciepła www.solvent.sklep.pl cała polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał boguslaw Zobacz post
    Pytanie do asolta.

    Czy niska bezwładnośc cieplna grzejników może dać zauważalne różnice w kosztach ogrzewania oraz w komforcie cieplnym?

    Oczekuję maksymalnie rzetelnej i możliwie bezstronnej odpowiedzi z Twojej strony..
    Postaram się jutro odpowiedzieć

  20. #1280
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar hydraulik_
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-641
    Posty
    2.621

    Domyślnie

    Aslot znowu chcesz mataczyć
    Przecież to nie dociera.To nie problem techniczny
    Tu była reklama....

Strona 64 z 72

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony