dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 6
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 104
  1. #81
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    To sie robi troche inaczej niz boazerie i z boazeria ma niewiele wspolnego.
    Blizej temu do kasetonow , ale nie tak za bardzo
    Moze autor wewatka cos podpowie.

    Mufka , a Ty pewna jestes ze do sypialni to bedzie pasowalo?

  2. #82

    Domyślnie

    Do przedpokoju , mam białą stolarkę w domu (100-letnia), wg mnie będzie pasowało.
    "And no one sings me lullabies
    And no one makes me close my eyes
    So I throw the windows wide
    And call to you across the skies..."

  3. #83
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Patrz , a ja bym sie pokroic dala za sypialnie .
    Nie wiem gdzie to , o ja slepa wyczytalam
    Temu delikatnie chcalam odradzac

  4. #84

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mirek_Lewandowski
    Osobiście nie chcę za darmo.
    Sama preferuję styl nowoczesny, a tu to już jest dla mnie skrajność... Taki styl dworkowy, może dobry do hotelu...
    Każdy ma jakieś poczucie smaku i gustu - a o nim się nie dyskutuje....
    Ale jak się komuś podoba, to jak najbardziej
    Znacie to powiedzenie:
    Wolność Tomku w swoim domku....

  5. #85

    Domyślnie

    Do wszystkich zainteresowanych,

    Nie sa to ani kasetony, a juz na pewno nie boazerja. Jest to typowy Paneling. Modulowa zabudowa sciany robiona na bazie kratownicy, w ktorej poszczegolne pola wypelnione sa panelami (czytaj. Kasetonami). Roznica polega na tym, ze kasetony ukladajac obok siebie stykaja sie. Tak tworzona jest zabudowa. Jesli ktos zwiedzal Irlandie, Anglie, Paryz..., widzial taka zabudowe na scianach, palacow, zamkow, bibliotek. A jako ze styl dworski wszedl pod strzech mozna spotkac to w leprzych klubach i Pubach Irlandii.

    Z Irlandii wlasnie przyjechalo to bezposrednio do Stanow.

    Bardzo ladnie wyglada cos takieko na suficie, tylko jest bardziej przestrzenne.

    Dla zainteresowanych wiecej zdjec i ewentualne informacje na P.W.

    Pozdrawiam

  6. #86
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Cytat Napisał dziobak2002

    Bardzo ladnie wyglada cos takieko na suficie, tylko jest bardziej przestrzenne.
    Rzeczywiscie , nalezy jednak dodac , ze w Polsce ludzie buduja male domeczki , rzadko wieksze niz 200 m2 , wysokosci pomieszczen nie wiecej niz 3 m , wiec nie ma takich sufitow.
    Dlatego ogolnie sie nie podoba , bo nie ma do czego.
    Poza tym takie wnetrza nie pasuja do wszechobecnych wnetrz nowoczesnych , ktore teraz sie robi .
    Tak jak kiedys biale sciany , sosnowe deski na podlodze i boazeria w przedpokoju.
    No i jak z takiego pomieszczenia wejsc do lazienki , gdzie sa plytki z Paradyza czy innego Tubadzina.

    Tak wiec kazdy ma jak lubi i z tego nalezy sie cieszyc.
    Jak wszyscy zawsze podkreslamy o gustach sie nie dyskutuje , na szczescie

    Dziobak ,
    powiedz lepiej ile liczysz listwy przypodlogowe , takie jakie sa w pokazanym domu , bo szukam wlasnie stolarza , zeby zamowic.
    Sufitu nie zamowie , bo mam w salonie raptem niecale 5 m wysoko

  7. #87
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie


    he,he tym razem dziobak, to mnie ubawiłes.
    Ale niech Ci bedzie Paneling

  8. #88
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Cytat Napisał rrmi
    Poza tym takie wnetrza nie pasuja do wszechobecnych wnetrz nowoczesnych , ktore teraz sie robi .
    Mialam na mysli takie wykonczenia nie pasujace oczywiscie do tutaj modnych , nowoczesnych.

  9. #89
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

  10. #90
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Cytat Napisał rrmi
    Cytat Napisał rrmi
    Poza tym takie wnetrza nie pasuja do wszechobecnych wnetrz nowoczesnych , ktore teraz sie robi .
    Mialam na mysli takie wykonczenia nie pasujace oczywiscie do tutaj modnych , nowoczesnych.

    Nie jest aż tak źle. Większość tzw. nowoczesnych wnętrz w Polsce nie jest ani modna , ani w ogóle nowoczesna . To co pokazują w telewizorni i w kolorowych gazetkach jest dosyć wtórne i kiepsko "zaasymilowane". Pseudominimalizm polski jest siermiężny tak samo jak tzw. nowoczesna klasyka polska.
    Ostatnio coraz więcej wnętrz, także w naszym kraju, robi się łącząc stare techniki i elementy wzornicze z minimalistycznymi dodatkami.
    Wygląda to niezwykle interesująco i dobrze zestawione zupełnie nie razi, że obok frezowanych karniszy pojawia się beton czy szklane kubiki.
    Precz z nudą.

  11. #91
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Cytat Napisał rrmi

    Moj usmiech na wypowiedz dziobaka nie wzbudziła nazwa "paneling", tylko ze stanowczo zaprzeczył, jakoby była to boazeria.

    Naturalnie paneling .
    Nie wyobrażam sobie Anglika, który nie przypisałby swojej nacji pionierskiej roli w kulturze i sztuce.
    In the English Renaissance, paneling became simpler; in the France of kings Louis XIV and XV, it was lavish and ornate; and in the Italian Renaissance, architects restricted its use to ceilings.
    Echhh! Ta niechęć do Francuzów z głębokim przekonaniem, ze sie było pierwszym i wszyscy powinni uzywać anglosaskiej nazwy.

  12. #92
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Cytat Napisał 2112wojtek
    Nie jest aż tak źle. Większość tzw. nowoczesnych wnętrz w Polsce nie jest ani modna , ani w ogóle nowoczesna . To co pokazują w telewizorni i w kolorowych gazetkach jest dosyć wtórne i kiepsko "zaasymilowane". Pseudominimalizm polski jest siermiężny tak samo jak tzw. nowoczesna klasyka polska.
    Ostatnio coraz więcej wnętrz, także w naszym kraju, robi się łącząc stare techniki i elementy wzornicze z minimalistycznymi dodatkami.
    Wygląda to niezwykle interesująco i dobrze zestawione zupełnie nie razi, że obok frezowanych karniszy pojawia się beton czy szklane kubiki.
    Precz z nudą.
    Powiem inaczej.
    Mnie to jak i kto ma nie bardzo teges
    Ale , no wlasnie ..pozwolilam sobie pozagladac do krytykujacych tutaj taki styl .
    Pozagladac do dziennikow , bo przeciez sa tutaj i mozna.
    Coz ?
    Nie powiem , zebym zazdroscila wnetrz
    Z tym , ze smiac sie z innych to kazdy glupi potrafi
    Zeby bylo smieszniej , u jednej dosc powaznie nienawidzacej takiego stylu w dzienniku jako inspiracja lazienka zywcem wzieta z domu pokazanego przez Dziobaka .
    Znaczy ja wiem , ze jedna z lazienek w tym domu jest pewnie taka , ale ona tego nie wiedziala , a slepo tu krzyczala.
    Pytanie jest po co ?

  13. #93
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Cytat Napisał rrmi
    [Mnie to jak i kto ma nie bardzo teges
    Ale , no wlasnie ..pozwolilam sobie pozagladac do krytykujacych tutaj taki styl .
    Pozagladac do dziennikow , bo przeciez sa tutaj i mozna.
    Coz ?
    Nie powiem , zebym zazdroscila wnetrz
    Z tym , ze smiac sie z innych to kazdy glupi potrafi
    Zeby bylo smieszniej , u jednej dosc powaznie nienawidzacej takiego stylu w dzienniku jako inspiracja lazienka zywcem wzieta z domu pokazanego przez Dziobaka .
    Znaczy ja wiem , ze jedna z lazienek w tym domu jest pewnie taka , ale ona tego nie wiedziala , a slepo tu krzyczala.
    Pytanie jest po co ?
    E, to sie zrozumieliśmy jak ciele z prosięciem
    Coś jednak jest na rzeczy, , ze krowa , która dużo ryczy itd.

    Kupiłbych se anzug , ale nie wiem jak to będzie po niemiecku

  14. #94
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Zrozumialam o czym pisales , oczywiscie , ze tak.
    A jako , ze mnie juz od dosc dawna nosilo , zeby napisac kilka slow , to tak mi sie zdalo , ze bedzie jak raz tu i teraz.

    Mowia tez , ze nie grozny pies co duzo szczeka

  15. #95

    Domyślnie

    dziobak,
    SUPER robota, masz talent chłopie
    gratuluję
    pełen szacunek dla Ciebie i tego co tworzysz
    ...a potem miała jeszcze dłuższą rzęsę, trup pachniał jesienią, czarną kawą, grzybami i nonsensem...szkoda, twój talent to mogło być wiele szterlingów Inge Bartch...

  16. #96

    Domyślnie

    dziobak,
    SUPER robota, masz talent chłopie
    gratuluję
    pełen szacunek dla Ciebie i tego co tworzysz


    Masz u mnie rabat 20% - aktualne od grudnia b.r. , bo wtedy wracam do kraju

    Pozdrawiam

  17. #97

    Domyślnie




    Zdjecia z najnowszych realizacji

    Biblioteka



    I sufit

  18. #98

    Domyślnie

    I Jeszcze jedno calkiem nowe z placu boju


  19. #99

    Domyślnie

    ciekawa jestem tylko jak ten dom wygląda z zewnatrz.
    Kacha

  20. #100
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał dziobak2002
    Nie sa to ani kasetony, a juz na pewno nie boazerja. Jest to typowy Paneling.
    Po polsku to będzie chyba brzmiało "panele".
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

Strona 5 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony