dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 17 z 21
Pokaż wyniki od 321 do 340 z 410
  1. #321

    Domyślnie

    witam,

    widzę, ze dyskusja sie toczy ...analizujac za i przeciw mysle, ze decyzja podjęta, a efektem jak starczy mi odwagi pochwale sie za miesiąc
    Synthia dzięki za zdjecia
    Joliska nie zgadzam sie z Tobą, że dąb bielony to styl tylko rustykalny, jasne barwy dominują w nowoczesnych wnętrzach, przestronnych i można całkiem przytulny efekt uzyskać.
    Aneta Wolska- dziękuje za słowa otuchyteż uważam , ze o gustach się nie dyskutuje, jednak czasami krytyczne spojrzenie osób trzecich pozwala troszke zejść na ziemie i bardziej realistycznie spojrzeć na swoje projekty i pomysły

    pozdrawiam, mrowkaania

  2. #322
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Mogę mieć skojarzenia z bielonym dębem? Dziękuję...
    Wyraźnie napisałam, że NIE znalazłam połączeń czarny lakier + bielony dąb - żadnych, nie mówiąc już o interesujących. Będę pierwszą osobą, która przyzna, że nie miała racji, kiedy zobaczę, jak taka kuchnia wygląda już zrealizowana i wpisana w takie a nie inne drewniane otoczenie

  3. #323

    Domyślnie

    Cytat Napisał mrowkaania Zobacz post
    analizujac za i przeciw mysle, ze decyzja podjęta, a efektem jak starczy mi odwagi pochwale sie za miesiąc
    Będziemy czekać z niecierpliwością

  4. #324
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.172
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    A tutaj na czarno, ale bardziej klasycznie:

  5. #325

    Domyślnie

    a to mój ulubieniec z czarnych klasyków

    Nazwa:  meble_kuchenne_scavolini_baccarat.jpg
Wyświetleń: 1924
Rozmiar:  79,1 KB
    Dziennik i komentarze to już historia

  6. #326
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.172
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    ok, to moje było bardziej rustykalne
    Przepiękne te kryształowe żyrandole. Szkoda, że kryształ nie jest elektrostatyczny

  7. #327

    Domyślnie

    a mi się strasznie podobają te lampy ze zdjęcia wklejonego przez Elfirkę
    że też mam już lampy w kuchni...
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  8. #328
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.172
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie


  9. #329

    Domyślnie

    Cytat Napisał duś Zobacz post
    a mi się strasznie podobają te lampy ze zdjęcia wklejonego przez Elfirkę
    że też mam już lampy w kuchni...
    Mnie też, od razu mi przesłoniły całą resztę

  10. #330
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.172
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    cena jest dość zaporowa - coś podobnego można szukać na google, jako lampy w stylu georgoriańskim.

  11. #331

    Domyślnie

    w takim kształcie ikea ma też lampę... nie wygląda źle, ale jak się zobaczy takie oryginalne cudo, to już się nic nie podoba
    wiesz jak się ta ze zdjęcia nazywa?
    (oczami wyobraźni znalazłam dla niej idealne miejsce w przedpokoju hihihi)
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  12. #332
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.172
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    nie mam pojęcia, ale ceny podobnych zaczynały się od 250 funtów wzwyż.

  13. #333
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    Biały lakier & czarny dąb



    czarny&biały lakier





    czarny&biały&dąb
    Ostatnio edytowane przez piu ; 10-04-2012 o 13:11

  14. #334

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    nie mam pojęcia, ale ceny podobnych zaczynały się od 250 funtów wzwyż.
    pffff już się z niej wyleczylam
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  15. #335
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Basia_KRK
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.527
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    270

    Domyślnie

    Cytat Napisał piu Zobacz post
    bielony dąb & biały i czarny lakier

    Super! Bardzo ładna!

  16. #336
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Nataly Design
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-969
    Posty
    525

    Domyślnie

    Witam , akurat czarnych kuchni robimy niewiele ale to głównie przez kolor . Klienci boją się śladów które pozostają na takich frontach i niestety są widoczne . Ważna jest te jakość lakieru w połysku ponieważ wszelkie niedoróbki są również zauważalne .. Pozdrawiam





  17. #337

    Domyślnie

    Czarne kuchnie są super, bardzo mi się podobają. Są nowoczesne i eleganckie. Zastanawiam się nad taką u siebie.

    Bianca
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 31-03-2012 o 20:04 Powód: REKLAMA

  18. #338
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    1986annalisa

    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-289
    Posty
    12

    Domyślnie

    Cytat Napisał anjamen Zobacz post
    Czy ktos z Was sie odważyl, zeby miec czarna kuchnie, ja sie zakochalam i nie wiem co dalej?.....



    Co wy na to????????????????
    Ja bym się nie zdecydowała. Fajnie to wygląda na zdjęciu, ale na czarnym to najmniejszy pyłek i najmniejsza plamka od wody doprowadzą do szału, bo będą mega widoczne...

  19. #339

    Domyślnie

    dementuje
    moja czarno-drewniana z czarnym szkłem i czarnym granitowym blatem dzielnie ukrywa "sporadyczne" lenistwo pani domu (a tak serio - pracuje na 2 etaty, w zasadzie 3, trenuje i jeszcze po godzinach dłubie ku czci nauki i czasem mi się po prostu chce zostawić chlewik do następnego dnia. kolejna kuchnia tez będzie przynajmniej czesciowo czarna)
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  20. #340

    Domyślnie

    Cytat Napisał 1986annalisa Zobacz post
    Ja bym się nie zdecydowała. Fajnie to wygląda na zdjęciu, ale na czarnym to najmniejszy pyłek i najmniejsza plamka od wody doprowadzą do szału, bo będą mega widoczne...
    Wypowiedź typu - nie mam, ale wiem ... Eh ...
    Sprzedam w dobre ręce okap podszafkowy Franke FBI 712

Strona 17 z 21

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony