dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 18 z 21
Pokaż wyniki od 341 do 360 z 410
  1. #341
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    Cytat Napisał door Zobacz post
    Czarne kuchnie są super, bardzo mi się podobają. Są nowoczesne i eleganckie. Zastanawiam się nad taką u siebie.

    Bianca
    Mam kuchnię z Atlasa i jestem bardzo zadowolona z jakości. Po prostu super.

    Czarna? Wymaga dużej przestrzeni, ale fekt może być fantastyczny...

    np. http://www.berloni.it/#/en/kitchens/modern/glamour
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 31-03-2012 o 20:05

  2. #342
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anulek2005 Zobacz post
    Wypowiedź typu - nie mam, ale wiem ... Eh ...
    Nie trzeba mieć osobiście czarnej kuchni, by wiedzieć, że bardzo znać na niej kurz i plamki. Kiedyś były modne czarne meblościanki, niejednej gospodyni dały w kość

  3. #343

    Domyślnie

    Cytat Napisał piu Zobacz post
    Nie trzeba mieć osobiście czarnej kuchni, by wiedzieć, że bardzo znać na niej kurz i plamki. Kiedyś były modne czarne meblościanki, niejednej gospodyni dały w kość
    Ostatnio w jakimś innym wątku przeczytałam "Dajcie ludziom popełniać błędy, które wy ju popełniliście"

    Ja mam już kupione czarne fronty
    Sprzedam w dobre ręce okap podszafkowy Franke FBI 712

  4. #344
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    Moim zdaniem lepiej korzystać z doświadczenia innych Projekt Twojej kuchni wydaje mi się bardzo niefunkcjonalny, naprawdę radzę go lepiej przemyśleć.

  5. #345

    Domyślnie

    Cytat Napisał piu Zobacz post
    Moim zdaniem lepiej korzystać z doświadczenia innych Projekt Twojej kuchni wydaje mi się bardzo niefunkcjonalny, naprawdę radzę go lepiej przemyśleć.
    Tłumaczę się w "moim" wątku I proszę o radę co zmienić ... Tytuł sam wskazuje jak bardzo "walczę" z moją kuchnią ... To naprawdę jest 16 wersja
    Sprzedam w dobre ręce okap podszafkowy Franke FBI 712

  6. #346
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    1986annalisa

    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-289
    Posty
    12

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anulek2005 Zobacz post
    Wypowiedź typu - nie mam, ale wiem ... Eh ...

    Tak jak ktoś już napisał - nie trzeba mieć czarnej kuchni by wiedzieć, że na czarnym blacie widać np. kurz. Mój mąż ma czarny blat kreślarski - maksymalnie wpienia mnie jego czyszczenia z najmniejszych pyłków i śladów chociażby po tłustych rękach po zjedzeniu bułki. I nie chodzi o jakiś nie wiadomo jaki chlew, że on brudzi i jest zły. Funkcjonuje zupełnie normalnie, a na czarnym blacie i tak widać plamy jakby stado dzieci urządzało tam zabawy kuchenne.

    Mam też ciemną podłogę w salonie - tak samo masakra z kurzem i okruszkami. I dodam, że nie jestem pedantką, ale to jest po prostu bardzo widoczne i denerwujące - przynajmniej mnie.
    Zgadzam się, że czarna kuchnia może wyglądać nowocześnie i elegancko, jednak dla mnie ten argument przegrywa z siłami straconymi na czyszczeniu tego.

  7. #347

    Domyślnie

    Cytat Napisał piu Zobacz post
    Nie trzeba mieć osobiście czarnej kuchni, by wiedzieć, że bardzo znać na niej kurz i plamki. Kiedyś były modne czarne meblościanki, niejednej gospodyni dały w kość
    miałam takową, a więc mogę coś na ten temat powiedzieć...nigdy więcej...10 minut po sprzątaniu, jak zaświeciło słońce można było się popłakać, widać było każdy pyłek, tak jakbym tydzień kurzu nie wycierała, a miałam też okazję użytkować czarny blat kamienny w kuchni, podobnie...nigdy więcej, chociaż bardzo mi się takie kuchnie podobają

  8. #348

    Domyślnie

    Tamara ja mam czarny granitowy blat, długie okno w kuchni i codziennie rano świecące słońce z rana i tragedii nie ma, bez przesady.

  9. #349

    Domyślnie

    te pyłki nie były na blacie, tylko na czarnych meblach widoczne...blat jest jeszcze do przyjęcia...

  10. #350

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tamara1 Zobacz post
    te pyłki nie były na blacie, tylko na czarnych meblach widoczne...blat jest jeszcze do przyjęcia...
    z tym się zgodzę, mam czarne meble i wiem ze kurz widać ale właśnie na blacie uważam, że jest nawet ok

  11. #351
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    1986annalisa

    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-289
    Posty
    12

    Domyślnie

    Cytat Napisał reni1980 Zobacz post
    Tamara ja mam czarny granitowy blat, długie okno w kuchni i codziennie rano świecące słońce z rana i tragedii nie ma, bez przesady.
    Zapewne kwestia też faktury samego blatu, bo są blaty czarne i czarniejsze
    Co do samego kurzenia, to też pewnie lokalizacja samego mieszkania wchodzi w grę itp.

  12. #352
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    Nie musi się kurzyć z otoczenia, wystarczą pyłki roślin, zwłaszcza wiosną

    Trochę przepięknych inspiracji - włoskie kuchnie najlepszych marek...

    Pedini



















    Ostatnio edytowane przez piu ; 05-02-2012 o 16:12

  13. #353
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.172
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie


  14. #354

    Domyślnie

    Nie mogę zagubić tego wątku Ja, tradycjonalistka.. zakochałam się w czarnych kuchniach ! Lecę przekonywać małża
    "Nadzieja nie jest marzeniem, lecz sposobem przekształcania marzeń w rzeczywistość."
    — Léon-Joseph Suenens -

  15. #355
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    iwona.sykus

    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Posty
    9
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    czy ktoś ma zdjęcia biało czarnej kuchni białe szafki na dole czarne na górze plus drewniane blaty????????????????????bo nic nie mogę znaleźć

  16. #356
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie










    na zdjęciach - TAK, ale w realu tęskniłabym do swojego ciepłego drewna

  17. #357
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.172
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    na propozycji nr 2 jest sporo drewna.

  18. #358

    Domyślnie

    Ja mam takie coś ..




  19. #359

  20. #360
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    iwona.sykus

    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Posty
    9
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    synthia: mysle o czymś takim jak na 1 zdjęciu tylko z blatem z drewna , tylko czy to dobrze bedzie wyglądało hmm
    Ostatnio edytowane przez iwona.sykus ; 16-02-2013 o 20:46

Strona 18 z 21

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony