dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 6 z 21
Pokaż wyniki od 101 do 120 z 410
  1. #101

    Domyślnie

    editta jak tam Twoja kuchnia - gotowa? Pokaż proszę, bo zapowiadała się cudownie!

  2. #102
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    MonikaAndrzej

    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    143
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    49

    Domyślnie

    editta ja również jestem ciekawa Twojej czarnej kuchni.Moja będzie w kolorze czerń + capucino. Widziałam taką na ekspozycji w jednym z salonów. Przecudnie się prezentowała. Jednakże wycena w salonie zwaliła mnie z nóg-34tys bez sprzętów. Moja kuchnia nie jest mała ale postanowiłam,że poszukam stolarza który zrobi mi taniej taką kuchnię. No i właśnie jestem na etapie poszukiwań nie tylko stolarza ale również i blatu. Spodobał mi się w salonie taki blat który sprawia wrażenie jakby był pokryty szkłem (wpada lekko w zielonkawy odcień), nigdzie tego nie mogę znaleźć, a w salonie w którym go widziałam sprowadzają materiały z Niemiec. I tu bardzo proszę o pomoc, jeśli ktoś wie o jaki blat chodzi i gdzie taki znaleźć, to proszę o namiary.

  3. #103

    Domyślnie

    MonikaAndrzej - a zrobiłaś jakieś fotki tej "cudnej" kuchni ???

  4. #104

    Domyślnie

    cześć, no niestety kuchnia wygląda nadal jak na str. 1


    MonikaAndrzej daj znać jak będzie co pokazać

  5. #105
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    MonikaAndrzej

    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    143
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    49

    Domyślnie

    Dziewczyny, niestety zdjęć nie mam, bo w salonie nie pozwalają fotografować. Jestem po trzech kolejnych wycenach u stolarzy. Rozbieżności w cenie są kolosalne i nie rozumiem dlaczego. Jeden ze stolarzy wycenił mi kuchnię bez blatu na 7900 a dwóch pozostałych stolarzy na 16tys i 20tys. Żaden z nich mi za bardzo nie przypasował do gustu, zwłaszcza ten,który ma najatrakcyjniejszą cenę. Wymiary mojej kuchni to 2,20/4,60(tylko zabudowa dolna)/2.20. editta jak u Ciebie z ceną i jakie masz wymiary kuchni? I jak to w ogóle jest z tym materiałem, czy to jest na naturalnym drewnie, czy to lakierowana płyta mdf? Może stąd ta rozbieżność cen? Czy szafki których bok jest widoczny masz również lakierowane na wysoki połysk czy półmat? Spróbuję jeszcze pogadać z gościem, który wycenił mi kuchnię najtaniej, wiem,że jest niesłowny i nie dotrzymuje terminów a tego chciałabym uniknąć.

  6. #106

    Domyślnie

    moja kuchnia to mdf lakierowany na wysoki połysk.
    mam głównie szuflady i w środku są białe, a raczej szare. dopłata do koloru gdybym chciała, o ile pamiętam była nieznaczna (chyba coś ok 1 300) ale to zupełnie niepotrzebny wydatek według mnie.

    wymiary
    - szafli pod oknem 4x60
    - wyspa 2x80
    - wysoka zabudowa 2x60 + wisząca półka szer. chyba 90-siąt parę
    ile ja płaciłam coś ok. 13 tys. nie pamiętam dokładnie, mam system hettich i 16 szuflad, segregator odpadów, cokoły aluminiowe. ale meble bez blatów i boków

    niska cena też wydaje mi się podejrzliwa. najlepiej gdybyś mogła zobaczyć pracę już zrealizowaną takiej osoby, bo w sumie kto wie

  7. #107
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    MonikaAndrzej

    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    143
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    49

    Domyślnie

    editta, sprawdziłam tego gościa od najniższej ceny. Byłam w hurtowni materiałów i już wiem,że materiał z którego będą meble to tak jak u Ciebie lakierowany mdf, natomiast na ścianie mdf laminowany.Blat w dalszym ciągu nie wybrany.U mnie będzie to wyglądać następująco:
    - na ścianie po prawej stronie zabudowa wysoka-2x60+1x40
    - na ścianie pod oknem-4x60,1x90(szuflady),2x45,1x40
    -na ścianie po lewej stronie:zbudowa dolna:1x60,1x50oraz 4podwieszne szafki 50
    Myślę,że sporo tego a cena całkiem fajna. Wypytałam o gościa, ponoć jest dobrym fachowcem, widziałam meble w jego wykonaniu,ustaliłam z nim termin na styczeń, materiały wybrałam. Jeszcze muszę wybrać sprzęt AGD,no i te blaty.
    Wracając jeszce do tej proponowanej przez jednego stolarza ceny 20tys za meble, wynika to stąd,że on to chciał zrobić na naturalnym drewnie. Przy lakierze to jednak nie ma sensu, bo nie uzyskalibyśmy tego efektu o jaki nam chodzi(widoczne byłyby sęki).
    Dzięki editta za info, jestem bardzo ciekawa jak będzie wyglądała ta Twoja i nasza czarna kuchnia. Ja również spotkałam się z wielkim zdziwieniem ludzi jak mówiłam o czarnej kuchni i nasłuchałam się o jej niefunkcjonalności ze względu na ślady w użytkowaniu ale jakoś wogóle mnie to nie rusza. Marzę o takiej kuchni i taka będzie.
    Pozdrawiam serdecznie

  8. #108

    Domyślnie

    Editta a co Ty masz na ścianie ? co to za fornir? Fajnie z czarnym współgra a ja właśnie szukam drewna - koloru , żeby ładnie wyglądało z czarnym granitem i czarnym lakierowanym mdf

  9. #109

    Domyślnie Czarna kuchnia

    Szukam inspiracji odnośnie czarnych kuchni. Nie potrafię się zdecydować, co z czym połączyć, czy wybrać lakierowany czy matowy mdf, czy ma być cała czarna czy łączona z jakimś innym kolorem. Uff mam 3 opcje które mnie kuszą i nie potrafię się zdecydować, co myślicie? Macie jakieś propozycje czy sugestie?
    Do kuchni chciałabym wykorzystać taką mozaikę:

    Podoba mi się łączenie z bielą,kolorystyka tak jak poniżej:

    albo coś takiego:

    taka wersja tez mi pasuje:

    Bardzo fajne jest też to:

    W tym przypadku podoba mi się połączenie kolorów:

    A w celu zrównoważenia czarnego jeszcze takie zestawienie mnie intryguje:

    Co sugerujecie?

  10. #110

    Domyślnie

    Mozaika super - co to jest?
    Podobają mi sie kuchnie czarny łączony z bielą lub odwrotnie.
    Wydaje mi się ,że jeśli dasz lakierowany mdf to będzie bardziej nowoczesna. Nie dodawałabym innych kolorów. Tylko jako dodatki np. różowy storczyk w białej doniczce. Jeśli masz kuchnie duża i jasną super będzie czarne meble z grubym białym blatem, Jesli kuchnia raczej mała i ciemniejsza to daj biały lakierowany mdf i gruby na 6-10cm, czarny blat. Blat spuszczony z boku do ziemi i do tego zlew prosty, kańciasty w kolorze blatu.

  11. #111

    Domyślnie

    Mozaika to po prostu mozaika szklana z takimi czarnymi przebarwieniami, kupiona w celach testowych, na zdjęciach wyszła trochę blada, generalnie jest taka żółto-złota.
    Znalazłam jeszcze coś co mnie interesuje:


    Kuchnię mam dużą i przestronną, zabudowa może być tylko na jednej ścianie, cały moduł, to jakieś 4 - 4,5 metra.

  12. #112

    Domyślnie

    Wklej większe zdjęcie tej ostatniej kuchni,bardzo słabo widac.

    Czy możesz mieś na ścianie zabudowę wysoką a do tego wyspę z płytą ,zlewem i blatem roboczym?

  13. #113

    Domyślnie

    Kliknij na zdjęcie to się otworzy w innym oknie, kuchnia będzie wysoko zabudowana na jakieś 2,5 metra, nie przewiduję wyspy, tylko ścianę z meblami.

  14. #114

    Domyślnie

    Weź pod uwagę, że na czrnym mdf lakierowanym na wysoki połysk bardzo widać odciski palców. Mi się bardzo podoba taki mdf, ale zrezygnowałam z niego na rzecz białęgo właśnie ze względu na to, że się tak brudzi.Myślę, że matowy mdf mógłby fajnie wyglądać z bardzo błyszczącą mozaiką. Osobiście zastanowiłabym się nad mozaiką w jakimś żywym kolorze w celu ocieplenia kuchni. Ja zakochana jestem w mozaikach szklanych Sicis, które mają piękne kolory i połyskują, chociaż niestety są drogie. Ale ta Twoja też jest bardzo ładna- widziałam ją w sklepie.

  15. #115

    Domyślnie

    zdjęcie nie chce mi się otworzyć.
    Mogą być matowe czarne meble i blat z połyskiem.

  16. #116

    Domyślnie



    Oczywiście nie pamietam czy to jest zdjęcie kogoś z forum czy z katalogu.
    Jeśli znajdzie się własciciel i nie życzy sobie wstawiania zdjęcia to proszę dać znac i usuwam.

  17. #117

    Domyślnie

    Czarnym meblom wszelakiej maści mówię NIE

    Wybór jest rzeczą indywidualną.

    Pozdrawiam
    Dorota

  18. #118

    Domyślnie

    Cytat Napisał dorcha
    Czarnym meblom wszelakiej maści mówię NIE

    Wybór jest rzeczą indywidualną.

    Pozdrawiam
    Dorota
    dopisuję się
    moja magnolia
    mama dw@jeczki

  19. #119
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA FINANSOWO-PRAWNY!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aglig
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Posty
    2.057

    Domyślnie

    A pozwólcie ludziom uczyc się na własnych błędach

  20. #120
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    pi0tr

    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    242
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    20

    Domyślnie

    Cytat Napisał aglig
    A pozwólcie ludziom uczyc się na własnych błędach
    a kolega/koleżanka z pewnością ma czarne meble dlatego uważa to za błąd.

Strona 6 z 21

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony