dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 44 z 44
  1. #41

    Domyślnie

    Cytat Napisał atyp1 Zobacz post
    Drzwi stalowe oczywiście spełniają wymogi bezpieczeństwa, i mimo tego, że w ceracie imitującej drewno wyglądają jak drewno to nie należy zapominać, że Nasz dom to nie cela więzienna tylko miejsce zamieszkania.
    Nie każdy dom to "skansen" obłożony drewnem. Obecny trend do drzwi w kolorze antracytowym ni jak ma się do drewna. I jedne i drugie drzwi mają masę walorów i ograniczeń. Po to na rynku masz wybór aby dopasować odpowiednie drzwi dla siebie. To jakbym skazał Cię na montaż drewnianych drzwi tylko w jednym kolorze. Ja mam antracytowe Wikędy z INOXem i pasują mi jak cholera do nowoczesnej elewacji i grafitowego dachu.
    A co do drzwi z wątku - nie znam za dobrze i nie wypowiadam się.

  2. #42
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.126

    Domyślnie

    Ja znam. Dość dobrze, bo parę skrzydeł miałem okazję wymienić w ramach reklamacji. Fabryka je dorabiała bez problemu. Ale koszt wymiany już ich nie obchodził. Mieli parę pomysłów (np. ościeżnica drewniana w laminacie). Nie odważyłem się ich zastosować, bo słaby kontakt z działem serwisu zaważył, że wolałem pójść w inną stronę.
    Drzwi działały prawidłowo, dobrze się montowały, ale nie były rewelacją. Wiele rzeczy bym poprawił. A może inaczej: parę rozwiązań konkurencja wprowadziła szybciej. No i bardziej słuchała rynku. I jest jak jest.
    Juwencie: nie ma co zazdrościć, trzeba działać. Ratowanie się szeptańcami wcale nie jest dobrym kierunkiem!
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Juwencie: nie ma co zazdrościć, trzeba działać. Ratowanie się szeptańcami wcale nie jest dobrym kierunkiem!
    Działać sensownie, a nie wprowadzać innowacje dla samej innowacyjności. Przepraszam, ale cały czas huczy mi w głowie ościeżnica perforowana pewnej firmy i dorobiona teoria o ograniczeniu przewodnictwa cieplnego. Można było dać jakieś progi zwalniające aby ciepło miało "pod górkę" uciekać z domu ha ha ha .

  4. #44
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar franelka1
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    305
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Ja mam drzwi Juwenta w obecnym domu i użytkuję 12 lat. Nie mieliśmy z nimi problemów i dlatego zamówiliśmy do nowego domu. Niestety obsługa klienta, jak i wykonanie drzwi znacznie się pogorszyły. Mieliśmy problemy z otrzymanymi porysowanymi klamkami. Aby zdobyć w miarę dobre klamki musieliśmy sami namierzyć ich wykonawcę i jeździć do niego i wymieniać. Gdybym wiedziała, że Juwent będzie nas tak "zlewał" poszukalibyśmy innej firmy.

    To jest nauczka, aby nie wybierać rzeczy firm, które się ma, tylko dlatego że aktualnie użytkowane są dobre. Niestety upływ czasu najczęściej oznacza, że w takiej jakości jak była, towaru się nie dostanie teraz.

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony