dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14
  1. #1

    Domyślnie Kominek panoramiczny - jakiej firmy..?

    Czy ktos może polecić jakiś kominek panoramiczny tzn. z szybą o większej szerokości... Znalazłęm tylko firmy Spartherm, ale jak zobaczyłem cene to aż mnie o ścianę rzuciło...

  2. #2

    Domyślnie

    Ja mam panoramiczna szybę w kominku z płaszczem wodnym firmy Lechma. Nie narzekam jak do tej pory.
    Jacek & Basia & Kacper
    53° 38'34.34'' N 15° 36'32.33'' E

  3. #3

    Domyślnie

    z panoramicznych moim faworytem jest DOVRE 2180 CBS

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    No, ja niestety zachorowałam na to :







    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  5. #5
    ZW
    Guest
    ZW

    Domyślnie Re: Kominek panoramiczny - jakiej firmy..?

    Cytat Napisał Haynauer
    Czy ktos może polecić jakiś kominek panoramiczny tzn. z szybą o większej szerokości... Znalazłęm tylko firmy Spartherm, ale jak zobaczyłem cene to aż mnie o ścianę rzuciło...

    Jeśli nie musi być wodny to polecam Dovre. Bardzo mi się podoba.

  6. #6

    Domyślnie

    Witam,
    w tym sklepie internetowym znajdziesz chyba coś dla Siebie:
    www.kratki.com
    Pozdrawiam
    TCzarek

    "Internet ułatwia czynienie bliźniemu, co mu niemiłe."
    Stanisław Lem

  7. #7
    Pracownia zduńska - ponad 30 lat doświadczenia. Hurtownia kominków i materiałów zduńskich Budujemy: piece, kominki i kuchnie kaflowe. Sprzedajemy hurtowo i detalicznie : wkłady kominkowe, kafle, piecyki wolnostojące , materiały zduńskie i kominy systemowe www.kafle-kominki.pl Żabia Wola k. Warszawy

    Domyślnie

    Dynamic M . www.wklady-kominkowe.com.pl lub Pluto [ wyjątkowo wielka szyba o dużym wyobleniu !! ] www.kafle-kominki.pl
    Darek B

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    KFD seria Linea np. 1050


  9. #9

    Domyślnie

    KFD jest ładny ale za niższą cenę masz Spartherma. Zrobiłem błąd kupując kominek i wybrałem alternatywny z Hajduka. W sparthermie dzrzwiczki chodzą jak marzenie, same się domykają, mają specjalny mechanizm, szybę mają wykończoną tak jak są w samochodach - specjalnym czarnym wykropkowaniem, nie widać sznurka. Za Hajduka zapłaciłem 700 zł mniej i teraz musze nogą domykać. Sprzedawca mówił że przecież i tak nic nie widać tylko czarną ramkę więc się skuciłem, potem porównałem.

    Kupiłem kominek w wersij wertykalnej, ładniej wygląda od panoramy. Ogień tańczy bardzo ładnie, pionowo mogę wstawić prawie metrowe badyle.

    Jeżlei chcesz mieć coś ładnego to na prawdę Spartherm ale za darmo nie dadzą. Siedziałem nad wyborem kilka miesięcy i w końcu z oszczędności dałem ciala.



    na zdjeciu nie mój kominek tylko zdjęcie ze strony Spartherma, ale tego typu

    i w Hajduku i Sparthermie są i poziome panoramy

  10. #10
    Pracownia zduńska - ponad 30 lat doświadczenia. Hurtownia kominków i materiałów zduńskich Budujemy: piece, kominki i kuchnie kaflowe. Sprzedajemy hurtowo i detalicznie : wkłady kominkowe, kafle, piecyki wolnostojące , materiały zduńskie i kominy systemowe www.kafle-kominki.pl Żabia Wola k. Warszawy

    Domyślnie

    Za miesiąc lub dwa do sprzedaży trafi fajny wkład o podnoszonej szybie 880x440 [ szybie gdyż metalowa ramka jest niewidoczna] cena ma być zdecydowanie niższa od konkurencji przy wysokiej jakości wykonania . Darek B www.kafle-kominki.pl
    Darek B

  11. #11
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    a ten 'fajny' wkład ma jakąś konkretną markę czy to będzie no name z garażu?

    KFD droższy od Spartherma? Gdzie??

    Spartherm oprócz super jakości ma jeszcze jedną zaletę (oprócz tej oczywiście że go wybrałam ) - ma bezpośrednie doprowadzenie powietrza do kominka.

  12. #12
    Pracownia zduńska - ponad 30 lat doświadczenia. Hurtownia kominków i materiałów zduńskich Budujemy: piece, kominki i kuchnie kaflowe. Sprzedajemy hurtowo i detalicznie : wkłady kominkowe, kafle, piecyki wolnostojące , materiały zduńskie i kominy systemowe www.kafle-kominki.pl Żabia Wola k. Warszawy

    Domyślnie

    O wkładach "made in garaż " lub wykonanych według zasady " oni tak robią to go skopiuje " szkoda pisać . Ten o którym wspominałem to najnowszy model dynamika , a dokładniej jeden z najnowszych , opracowany z myślą o domach energooszczędnych wyposażonych np w REKUPERATORY . Pobór powietrza całkowicie z poza budynku plus możliwość zastosowania pełnej automatyki spalania. KFD to wkłady robione na Słowacji pod inną marką a ich nazwa handlowa to tylko na naszym rynku jest stosowana. Spartherma znam i sprzedaje tak długo jak długo jest on obecny w Polsce "Wszyscy" mówili że wkład stalowy i jeszcze z szamotem to straszna lipa... A obecnie jedna z najlepiej zanych marek w Polsce..... Kiedyś jako NR 7 w kraju zacząłem dystrybucję wkładów Tarnava .... "Wszyscy" mówili że jestem GŁUPI bo wkład odlany jako całość musi pękać... I co ? Obecnie jest to jedna z najlepiej ocenianych konstrukcji na rynku... Cały "dowcip" polega na tym że nie tylko prowadzę handel i budowę kominków ale jestem jeszcze ZDUNEM z wykształcenia i konstrukcje palenisk do spalania drewna to mój fach...... Darek B www.kafle-kominki.pl
    Darek B

  13. #13

    Domyślnie Re: Kominek panoramiczny - jakiej firmy..?

    Cytat Napisał Haynauer
    Czy ktos może polecić jakiś kominek panoramiczny tzn. z szybą o większej szerokości... Znalazłęm tylko firmy Spartherm, ale jak zobaczyłem cene to aż mnie o ścianę rzuciło...
    www.arysto.pl bardzo przyzwoite kominki ja zdecydowałem się na zwykły arysto10 o wymiarach 750*450 ale można u nich zamówić każdy dowolny wymiar jaki się chce.
    Potrzebujesz połozyć płytki, zrobić łazienkę itp. pisz na PW.

  14. #14

    Domyślnie

    KFD droższy od Spartherma? Gdzie??
    tak, u mnie w Częstochowie za Spartherma 7500, za Hajduka 6800 a za KFD 9500, to taka różnica

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony