dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 7 z 8
Pokaż wyniki od 121 do 140 z 157
  1. #121

    Domyślnie

    W warunkach gwarancji jest napisane: "Gwarant udziela gwarancji na sprawne działanie zakupionego i użytkowanego sprzętu na terenie Rzeczypospolitej Polskiej urządzenia w okresie 24 miesięcy"

  2. #122

    Domyślnie

    Radam5 - dziekuje za odpowiedz. Teraz mam juz jasne

  3. #123
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mARCEL82

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    5

    Domyślnie

    Witam serdecznie,

    Posiada ktoś płytkę indykcyjną IT 641 ORA-W?
    Jaki ona ma kolor? Śnieżno biały?
    Czy może odcień (wpadający w niebieski) jak w przypadku piekarnika BO 755 SYA ?

    Dzięki za pomoc.
    Mile widziane rzeczywiste zdjęcie płyty ;o)

  4. #124
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Bayzone_pl
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Wieliczka
    Kod pocztowy
    32-020
    Posty
    540

    Domyślnie

    Cytat Napisał mARCEL82 Zobacz post
    Witam serdecznie,

    Posiada ktoś płytkę indykcyjną IT 641 ORA-W?
    Jaki ona ma kolor? Śnieżno biały?
    Czy może odcień (wpadający w niebieski) jak w przypadku piekarnika BO 755 SYA ?

    Dzięki za pomoc.
    Mile widziane rzeczywiste zdjęcie płyty ;o)
    Ora-w jest biała - mlecznobiała prawie tak samo jak białe są urządzenia z linii Simplicity SYW. Piekarnik BO 755 SYA jest również z Simplicity ale w kolorze srebrnym. Zatem jeśli chcesz mieć pasujące odcienie to szukaj urządzeń z tą sama ostatnią literką (A dla srebrzystych lub W dla białych - i oczywiście B dla czarnych)
    Jak budujesz to warto się z nami skontaktować i sprawdzić ile możesz zaoszczędzić.
    Gwarancja najniższej ceny ! Transport na terenie całej polski.
    Indywidualne wyceny [email protected]

  5. #125

    Domyślnie

    Uwaga do wszystkich posiadających piekarniki do zabudowy BO...AX oraz mikrofale do zabudowy BM...AX.
    Otrzymałem informację od Gorenje, że zdarzają się problemy z kolorami listw ozdobnych. Ogólnie są dwa odcienie: srebrny oraz wpadający w złoty (żółtawy). Jeżeli macie takie urządzenia i kolory się różnią zgłaszajcie się do serwisów. Interwencja będzie polegała na zmianie listw w pierwszej kolejności w mikrofali pod kolor piekarnika. Oczywiście na żądanie klienta możliwa jest zmiana listw w piekarniku pod kolor mikrofali ale ogólnie nie jest to polecane z powodu pewnym trudności w tej operacji. Jednak jak to się mówi :klient nasz pan"

  6. #126
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    wojstar

    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Posty
    9

    Domyślnie Bo7422 ax

    mam pytanie: czy ktoś zakupił piekarnik pod zabudowę BO7422 AX ?

  7. #127

    Domyślnie

    Ja ma ten piekarnik (a na pewno BO 74xxx)

  8. #128
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    wojstar

    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Posty
    9

    Domyślnie

    tak BO7422AX Jak działa jesteś zadowolony? do tego chcę kupić również mikrofale,

  9. #129

    Domyślnie

    Jestem bardzo zadowolony. Szybko się nagrzewa i w ogóle obsługa jest prosta. Zona załapała wszystko po 2 pieczeniu.
    Oczywiście jakieś wady są. Ale dla mnie mało istotne.
    pierwsza to czasami zdarza się (na razie 2 razy na 10) po pieczeniu, że zaparuje wyświetlacz, prawdopodobnie trafiłem na model starszej produkcji gdzie było mało kanałów powietrza w drzwiach (problem w trakcie rozwiązywania)
    druga to po rozgrzaniu do ponad 200st powietrze które chłodzi szybę częściowo wydostaje się między nimi a panelem górnym- nie jest ono bardzo gorące ale ciepłe. To również prawdopodobnie jest przyczyna zbyt małej ilości kanałów w początkach produkcji.
    Trzecia (chociaż ciężko to nazwac wadą)- pokrętło wyboru funkcji nie da się schowac po przekręceniu na inną pozycję niż 0 (wyłączone)
    Więcej wad nie pamiętam, reszta to same pozytywy:
    -prowadnice (chociaż mogłyby się wysuwać ciut dalej)
    -szybkość nagrzewania (do 200st ok 5-7min jeżeli dobrze pamiętam- a sprawdzę dokładniej przy okazji kolejnego pieczenia)
    -multum opcji pieczenia (żona jest zachwycona efektami pieczenia, na razie głównie ciast)
    -regulacja głośności przypomnień (beepania) o rozgrzaniu się do zadanej temperatury oraz o końcu pieczenia po ustawieniu czasu
    -możliwość ustawienia albo czasu pieczenia albo godziny zakończenia pieczenia.

  10. #130

    Domyślnie

    czy ktoś może potwierdzić czy te 2 płyty ECT680-ORA-W i ECT6SYW są koloru białego czy wpadają w szary lub niebieski

    [IMG]http://image.ceneo.pl/data/products/4574955/i-gorenje-ect-6-syw.jpg[\IMG]
    Ostatnio edytowane przez Viikii ; 20-10-2013 o 20:10

  11. #131
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Bayzone_pl
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Wieliczka
    Kod pocztowy
    32-020
    Posty
    540

    Domyślnie

    Cytat Napisał Viikii Zobacz post
    czy ktoś może potwierdzić czy te 2 płyty ECT680-ORA-W i ECT6SYW są koloru białego czy wpadają w szary lub niebieski

    [IMG]http://image.ceneo.pl/data/products/4574955/i-gorenje-ect-6-syw.jpg[\IMG]
    końcówka W - oznacza białe
    te które wpadają w stalowy mają końcówkę A ---> ECT6SYA
    Jak budujesz to warto się z nami skontaktować i sprawdzić ile możesz zaoszczędzić.
    Gwarancja najniższej ceny ! Transport na terenie całej polski.
    Indywidualne wyceny [email protected]

  12. #132
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY DORADCA OD AGD
    popey111

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    679

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bayzone_pl Zobacz post
    końcówka W - oznacza białe
    te które wpadają w stalowy mają końcówkę A ---> ECT6SYA
    Chyba nie tego dotyczyło pytanie
    Macie pytania piszcie na priv. Chętnie pomogę.

  13. #133
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Bayzone_pl
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Wieliczka
    Kod pocztowy
    32-020
    Posty
    540

    Domyślnie

    Cytat Napisał popey111 Zobacz post
    Chyba nie tego dotyczyło pytanie
    pytanie było czy te płyty wpadają w kolor stalowo niebieski czy są białe - odpowiedziałem zgodnie z prawdą że są białe.

    często na necie są mylone zdjęcia a różnica jednej litery w oznaczeniu tych płyt gorenje robi własnie różnicę w kolorze.
    Jak budujesz to warto się z nami skontaktować i sprawdzić ile możesz zaoszczędzić.
    Gwarancja najniższej ceny ! Transport na terenie całej polski.
    Indywidualne wyceny [email protected]

  14. #134
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY DORADCA OD AGD
    popey111

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    679

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bayzone_pl Zobacz post
    pytanie było czy te płyty wpadają w kolor stalowo niebieski czy są białe - odpowiedziałem zgodnie z prawdą że są białe.

    często na necie są mylone zdjęcia a różnica jednej litery w oznaczeniu tych płyt gorenje robi własnie różnicę w kolorze.
    Wiem co napisałeś i rozumiem sens twojej wypowiedzi ale Viikii chodziło o odcień bieli z tego co Ja zrozumiałem. A w takiej sytuacji polecam obejrzeć gdzieś na żywo bo w zależności od warunków może różnie wyglądać.
    Macie pytania piszcie na priv. Chętnie pomogę.

  15. #135
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Bayzone_pl
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Wieliczka
    Kod pocztowy
    32-020
    Posty
    540

    Domyślnie

    Cytat Napisał popey111 Zobacz post
    Wiem co napisałeś i rozumiem sens twojej wypowiedzi ale Viikii chodziło o odcień bieli z tego co Ja zrozumiałem. A w takiej sytuacji polecam obejrzeć gdzieś na żywo bo w zależności od warunków może różnie wyglądać.
    Fakt. racja, Amen.
    Jak budujesz to warto się z nami skontaktować i sprawdzić ile możesz zaoszczędzić.
    Gwarancja najniższej ceny ! Transport na terenie całej polski.
    Indywidualne wyceny [email protected]

  16. #136

    Domyślnie

    A ja nadal nie wiem
    nikt nie widział na żywo?? u mnie w miescie ciężko z ekspozycją w sklepach - wszystko stalowe...

  17. #137
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY DORADCA OD AGD
    popey111

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    679

    Domyślnie

    Cytat Napisał Viikii Zobacz post
    A ja nadal nie wiem
    nikt nie widział na żywo?? u mnie w miescie ciężko z ekspozycją w sklepach - wszystko stalowe...
    Z tego co widziałem to różni się odcieniem od innych sprzętów, i barwa jest dużo zimniejsza.
    Nie jest to więc czysta biel.
    Więcej nie napiszę nie chcę wprowadzać w błąd
    A w jakiej miejscowości mieszkasz? że nie masz gdzie zobaczyć?
    Macie pytania piszcie na priv. Chętnie pomogę.

  18. #138

    Domyślnie

    Sprawdziłam i niestety Gorenje kolejny raz rozczarowuje!!! Płyta ECT680-ORA-W wpada w odcień szaro-niebieski... Nie wiem jak ją można dopasować z piekarnikiem z tej samej linii...

  19. #139

    Domyślnie

    Jestem posiadaczem płyty indukcyjnej Gorenje IT 641ORA W. Nie mogę się pogodzić z odgłosami pracy płyty indukcyjnej, uważam że są nie do przyjęcia, miałem do czynienia wcześniej z innymi indukacjami różnych firm i żadna nie chodziła tak głośno. Poniżej link do nagrania, proszę o zwiekszenie głosności przy ogladaniu- nagrane z tel.kom. i jakość nie jest najlepsza... Z góry dziękuję za jakiekolwiek opinie techniczne na temat mojego problemu, dziękuje.

    http://www.youtube.com/watch?v=zIbG_b2cvqg - zwieksz głosnosc przy ogladaniu!

  20. #140
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    wojstar

    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Posty
    9

    Domyślnie

    Bawię się sprzętem gorenje trzy tygodnie i muszę napisać, że jest znakomity. Na razie sprawuje się bardzo dobrze. Mam kuchenkę, mikrofale i płytę indukcyjną.
    Mogę szczerze polecić sprzęt tej marki.

Strona 7 z 8

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony