dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 7 z 7
Pokaż wyniki od 121 do 124 z 124
  1. #121
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aniawmuratorze
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    9.490
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    165

    Domyślnie

    ale sobie poczytałam to moja przygoda z panem W to betka

  2. #122

    Domyślnie

    Cytat Napisał aniawmuratorze
    ale sobie poczytałam to moja przygoda z panem W to betka
    Ania współczuje twoich przejśc - wiem że żadne spotkanie z jakimkolwiek nie solidnym wykonawcą czy fakt że zostaliśmy beszczelnieoszukani jest tak samo niemiłe i flustrujące - wkońcu przeciez nie chodzi o to żeby człowiek człowiekowi wilkiem w każdym przypadku...

  3. #123

    Domyślnie

    Cytat Napisał Luc Skywalker
    Czytam ten watek ze smutkiem , poniewaz sprawy oczywiste w cywilizowanym kraju , tu sa marginalizowane . A interes inwestora post factum , bierze gore nad logika zdarzen .
    Reasumujac .
    Kakaowy przyjmuje zlecenie . W trakcie realizacji , inwestor (mckwadrat) dogaduje sie z podwykonawca Kakaowego (jacek-glazurnik) na dokonczenie prac bez udzialu Kakaowego , czyli wykolegowanie go z kontraktu . I tak sie staje . Kakaowy staje okoniem , wiec zostaje oczerniony na Forum . W USA Kakaowy mialby prawo do odszkodowania ze strony Mckwadrata i Jacka -glazurnika . Kazdy sad przyznalby zaplata na rzecz Kakaowego , za kradziez pracy .

    A dla forumowiczki Izat , proponuje zapoznanie sie z haslami w wyszukiwarce :
    contractor i subcontractor .
    niestety nie w naszym kraju u nas za pieniądze jeden drugiemu nuż w plecy byleby zarobic.............

  4. #124
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    damianr

    Zarejestrowany
    Aug 2005
    Posty
    599
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    celem przestrogi przypominam wątek... bo widzę że panowie znowu krążą po białołęce i pewnie nie tylko a mnie się jeszcze co jakiś czas odbija ta ich „fachowa” robota – więc przestrzegam

Strona 7 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony