dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 43
  1. #1

    Domyślnie



    Z racji tego iż jestem bardzo otwartym facetem i nie mam wiele rzeczy do ukrycia zacznę ten osobisty wątek.

    Otóż jestem facetem, mam 28 lat, żonę o imieniu Beata i syna Artura, który ma już 10 lat. Pewnie zastanawiacie się koleś 28 lat i syn 10 letni. Tak bywa, choć ja tego nie żałuję i cieszę się, że chodząc na wywiadówkę jestem jednym z najmłodszych na sali.

    Tak jak wskazuje mój nick, mieszkamy w nadmorskim i pięknym mieście Gdyni. Miasto choć młode z dużymi tradycjami w którym życie mija szybko i intensywnie.
    By nie tracić czasu któregoś dnia razem z żoną Beatą postanowiliśmy puścić się na wysoką wodę i spróbować wybudować nasze marzenie jakim jest nasz dom. Wybraliśmy dość skromny choć bardzo milutki projekcik o powierzchni uzytkowej 110m2, z użytkowym poddaszem.
    Naszą przygodę zaczeliśmy w 2001 roku, w maju kupiliśmy działkę, potem załatwialiśmy całą dokumentację i w październiku staliśmy się dumnymi posiadaczami pozwolenia na budowę. Potem zaczęła się batalia o przyłącza, która skutecznie powstrzymała rozwój budowy.
    W rok 2002 weszliśmy pełni optymizmu. Mamy wreszcie prąd i mogę w końcu "własnymi ręcami" zrealizować to nad czym pracowałem całą zimę - przygotowanie słupków i sztachet na ogrodzenie.
    W palnach na ten rok mamy jeszcze na 100% stan zero, a jeśli dostęp do funduszy będzie pomyślny to może pokusimy się o stan surowy. Czy zamknięty czy otwarty - zobaczymy.

    Redakcja pyta o zajęcie, hobby itp.
    Skończyłem studia których bym nie zamienił na żadne inne. Była to geografia - kierunek piękny i pasjonujący a zarazem bardzo twórczy. Będąc na studiach przez ich ostatni rok pracowałem w firmie developerskiej a teraz jestem tzw. urzędnikiem samorządowym. Mam to szczęście, że pracuję w jednym z najbardziej rozwojowych działów w Urzędzie a mianowicie - Biuro Planowania Rozwoju Miasta - Referat Strategii Rozwoju Miasta. Zajęcie jest bardzo twórcze, polega na ciągłym wymiślaniu różnych rzeczy. Jako Biuro odpowiedzialni jesteśmy za strategię rozwoju miasta i aktualnie pracujemy na Strategia dla Gdyni do roku 2010.

    Jest tyle rzeczy do napisania a teraz mam niezłą pustkę. Jeśli coś mi się przypomni to napiszę na forum.
    Pozdrawiam forumowiczów i redakcję.
    KODI Z GDYNI


    <font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: redakcja dnia 2002-10-15 19:03 ]</font>

  2. #2
    STAŁY BYWALEC (min. 300) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    zuzka

    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Kielce
    Posty
    304

    Domyślnie

    Brawo dla Kodiego - za refleks (i odwagę)!!!!

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki Zuzka.

    Tak na marginesie to nie myślcie sobie, że ta moja praca to tylko takie tam sobie wymyślane. Jako Biuro ciągle staramy się pozyskiwać fundusze przedakcesyjne na różne projekty realizowane w Gdyni, a także po części jestem odpowiedzialny za politykę mieszkaniową miasta Gdyni.
    Pozdrawiam

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    pitbull

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.745

    Domyślnie

    Kodi OK, wyrazy uznania !!!

  5. #5
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Alicjanka

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Grodzisk Mazowiecki
    Posty
    1.060
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    115

    Domyślnie

    Kodi,
    To już teraz wiemy kto jest temu wszystkiemu winien...!!!!!

  6. #6

    Domyślnie

    Dzięki za ciepłe słowa, choć czekam na wasz priv.

    Tak na marginesie to szef /super koleś/ od pewnego czasu robi z nami lekcje angielskiego bo szykuje się projekt europejski ze Szwedami. Ja z kumplem lekko kaleczymy w przeciwieństwie do babeczek które są nieźle wyluzowane. To jest tak jak mówił Frankai - dziewczyny szybciej i lepiej uczą się języków. Tak więc codziennie 1h angielskiego a mi tak trudno jest się skupić, bo tak naprawdę myślę tylko o budowie. O niczym, bądź prawie niczym innym nie myślę. Znacie to może.
    Pozdrawiam

  7. #7

    Domyślnie

    Ja bym Ci dał ksywkę Kogut_Gdynia
    Pozdrawiam

  8. #8

    Domyślnie

    Rafter a dlaczego?

  9. #9

    Domyślnie

    Kodi, a spróbuj myśleć o budowie po angielsku. I wilk będzie cały i owca syta....

  10. #10
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    Kodi - nauka idzie najlepiej na stopie towarzyskiej. Rady w stylu "znajdź sobie dziewczynę z anglojęzycznego kraju" byłaby nie na miejscu, ale jakbyś znalazł kogoś o podobnych zainteresowaniach (np. budowa), to ... A może weź urlop i pojedź popracować na budowie (nawet w tej zaprzyjaźnionej Szwecji). Jeżeli umiesz już sklecić parę zdań, to jak będziesz pod przymusem (zero polskiego) to Ci jakoś pójdzie. Żywy kontakt + brak tłumaczy rozwija najlepiej. Pozdrawiam i powodzenia.

  11. #11

    Domyślnie

    GOOD LUCK KODI

  12. #12

    Domyślnie

    Dawno tu nie zaglądałem.
    i co i jest foto.
    Tylko coś jakość słabiutka.
    Pozdrawiam

    Dobrzewice jestem

  13. #13
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    dobrzykowice

    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    2.955

    Domyślnie

    ....i juz nie jestem naładniejszy na forum

  14. #14

    Domyślnie

    co ty pitolisz. Powiem Ci szczerze, że wyobrażałem sobie ciebie jako kolesia w okularkach, szczupłego o ciemnych włosach i patrzę że się nie pomyliłem.
    Pozdrawiam

  15. #15
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    dobrzykowice

    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    2.955

    Domyślnie

    dobry jesteś ! A możesz mi powiedzieć jak wygląda np. Dziuba ?

  16. #16

  17. #17
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    No właśnie Kodi. Ja myślałem o Dobrzykowicach tak: "taki mały fiflancik w opankach".
    Przyłączam się do D.: "Jak wyobrażasz sobie Dziubę?". Ja się pomyliłem o jakieś ... 100%

  18. #18
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    dobrzykowice

    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    2.955

    Domyślnie

    no co ? Swego czasu takie/podobne pytanie rzucił Frankai co mnie trochę zaintrygowało - dlaczego właśnie Dziuba ?

  19. #19
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    dobrzykowice

    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    2.955

    Domyślnie

    MAŁY FIFLANCIK W OPANKACH ????!!!!!! co to jest ??!!

    nie wiem co to znaczy ale chyba nic dobrego

  20. #20

    Domyślnie

    Wyglądam normalnie, ale jestem dziwna.

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony