dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 6
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 103
  1. #41

    Domyślnie

    Cytat Napisał agathap
    Skok spadochronowy
    Podnoszę! Mój chłop będzie w tym roku skakał - czy mu się to podoba czy nie
    Pomysł z pistoletem też niezły - naoglądał się mężuś Armii Północy na YouTube i teraz marzy mu się paintball

  2. #42
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar KrzysztofLis2
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    3.295

    Domyślnie

    Pfff, paintball...

    Jak się chce bawić w żołnierzy, to mu coś z airsoftu kup. Nie dość, że karabiny wyglądają jak karabiny (a nie skrzyżowanie wiertarki z pistoletem lakierniczym) to jeszcze większy nacisk na kodeks honorowy się kładzie.

    Na przykład coś takiego:
    http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=1937 ?
    Piszę bloga o sposobach na tanie ogrzewanie. A w ogóle to przymierzam się do budowy domu autonomicznego.

  3. #43
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Femmee_
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Okolice Oławy
    Posty
    324

    Domyślnie

    A jak już się facet zabawi w żołnierza, to na pewno przyda mu się to:

    Moderowano - Regulamin FM 2.4

    Fotogaleria i Konwersatorium

  4. #44
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Mymyk_KSK
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.364
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    79

    Domyślnie

    A ja zrobiłam inaczej

    ze względu na brak funduszy musiałam uderzyć w pomysł.. Kupiłam parę małych tzw. pierdółek związanych z hobby mojego Męża, do każdej doczepiłam liścik dlaczego to a nie co innego , ukryłam je w różnych miejscach w domu - a trasę do nich wyznaczyłam po podłodze różami - Mąż zbierając róże uskładał sobie buket i jednoczesnie namierzył wszystkie prezenty

  5. #45
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    e_milka

    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Posty
    2

    Domyślnie

    bardzo fajny pomysł potrzebuję na inna okazje ale TO jest strzał w 10 !!!!![/quote]


    Mi też ten pomysł się spodobał i z tego co wiem (jak rozesłałam patent znajomym) to sprawdził się równie wyśmienicie też na inne okazje tj. rocznica ślubu a nawet wieczór kawalerski

  6. #46

    Domyślnie

    30 urodziny to dość symboliczne wydarzenie, warto by pomysleć o czymś orginalynym, w zależności od tego, ile możesz na to przeznaczyć. Dobrym pomysłem byłoby coś, czego meżczyzna do tej jeszcze nie miał, albo czego jeszcze nie nigdy zrobił, a zawsze chciał Np. karnet na silownie, albo jakaś wycieczka itk.

  7. #47

    Domyślnie

    dobre sa tez zawsze imprezy, zwlaszcza urodzinowe niespodzianki (kiedy pojawia sie np. przyjaciel z obczyzny albo kumple z ogolniaka)
    Endometrioza - choroba młodych kobiet
    http://www.forum.endoendo.pl

  8. #48
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Mały
    Zarejestrowany
    May 2003
    Skąd
    Gościcino
    Posty
    7.643

    Domyślnie

    Kupić? Ano nitroglicerynę w tabletkach i prezerwatywy do niszenia przy sobie - dziś przy 30-tce to już zaczyna się ten wiek, kiedy nie wiadomo co pierwsze stanie...
    Więc ci dziekuję losie choćby tylko za to,
    że nie musiałem się urodzić pod wulkanem.
    Że średni u nas klimat i przeciętne lato,
    ale dzieciaki są przeważnie roześmiane...

  9. #49

    Domyślnie

    Ja swojemu chciałam wykupić jazdę Lamborgini ( niestety teraz nie mogę jej znaleźć), ale koniec końców, rozwalił nasz samochód i zamiast kupować prezent, dołożyłam mu się do naprawy Ale tutaj możecie znaleźć dosć sporo inspiracji:
    http://www.wyjatkowyprezent.pl/

  10. #50

    Domyślnie prezent

    A ja mysle ze trzba iśc w bardziej zaskakujace prezenty i np. ostatnim naszym prezentem dla kolegi był taki
    http://www.vivabox.pl/pomysly-co-na-...-chlopaka.html
    i na pewno był to niebanalny prezent

  11. #51
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Mystery

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Posty
    3

    Domyślnie

    Kurczę, mój mąż już po 30, będzie miał 31 teraz i się zastanawiam właśnie nad wykupieniem toru gokartowego na godzinę. Tylko myślicie, że tak we dwójkę nam będzie smutno? lepiej zaprosić kogoś jeszcze? no tylko że nie mam zamiaru wydać fortuny żeby się inni pobawili
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 14-03-2013 o 14:20 Powód: reklama

  12. #52
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Monika.Sz-a

    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    456
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    ja mojemu mężowi kupiłam z okazji urodzin bilety na koncert jednego z Jego ulubionych zespołów z młodości.. akurat planowany był koncet DepecheMode, który lubił jako nastolatek.. koncert co prawda był za kilka miesiecy, ale bilety sprzedawali akurat w okolicach urodzin-więc to był prezent
    to jeden z prezentów, ktore mąz wspomina najmilej.

    można też dla panów, którzy lubią o siebie dbać i nie uważają, że wypackanie ciała kremem to coś strasznego wykupić np masaz pleców..relaksacyjny chociażby.. może to być fajne chyba- teraz wszyscy tacy zestresowani..budową

    podoba mi się pomysł podany powyżej-kurs bezpiecznej jazdy.. jesli dobrze rozumiem to nauka, jak wychodzić z poslizgu itp..to na takiej lekcji można troszkę poszalec za kierownicą-brzmi super..
    Uważaj o czym marzysz- marzenia się spełniają
    dziennik M&P
    komentarze

  13. #53

    Domyślnie

    Jak ma być niebanalnie, to może wypróbuj mój patent:

    Prezent na 40 urodziny - szalona jazda tramwajem w roli "kierowcy" Do dzisiaj się z tego śmiejemy, bo było naprawdę wesoło.

    http://prezentokracja.pl/Motorniczy_...j/produkt.html

  14. #54
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    dunni

    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    Stryków
    Posty
    1

    Domyślnie

    Pomysł z biletem na koncert super Oby tylko trafić w odpowiedni moment, fajnie, że z Depeche Mode się udało
    Ten kurs bezpiecznej jazdy to też fajna rzecz, bo będzie można i poszaleć, ale też na pewno zdobyć przydatne umiejętności. Muszę zastanowić się nad taką opcją na prezent na 30 urodziny dla mojego męża
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 07-10-2013 o 22:22

  15. #55

    Domyślnie

    Bardzo oryginalne książki na prezent są w Empiku = takie z każdego rocznika oddzielnie wspominki młodzieńczych lat http://www.empik.com/wyjatkowy-roczn...4393,ksiazka-p
    Ja dostałam i byłam zachwycona bo cofnęłam się dzięki tej książce pamięcią do lat dzieciństwa , super prezent

  16. #56
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    betty2

    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-023
    Posty
    1

    Domyślnie

    30 to okrągła liczba, więc prezent musi być szczególny. Wychodzę z założenia, że daję to, co sama chciałabym dostać, więc wyżej wspomniany bilet na koncert i to jeszcze zagranicznego artysty bardzo by mi się spodobał. Lot balonem albo paralotnią też bym mogła komuś zafundować, ale skok ze spadochronem odpada

  17. #57

    Domyślnie

    Dzisiaj jest promocja na książki wydawnictwa Znak i na Westbild też można często dostać coś przecenionego

  18. #58
    Banned
    deak

    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Skąd
    Katowice
    Kod pocztowy
    40-224
    Posty
    1

    Domyślnie

    Kup książkę i napisz jakąś ładną dedykację Moim zdaniem to najlepszy pomysł na piękną pamiątkę. Ostrzegam, jeśli nie znasz gustu czytelniczego męża, nie kupuj literatury. Ja po takich prezentach hurtowo sprzedawałem książki na skupszop.

  19. #59
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Mój mąż dwa dni temu latał na symulatorze jako pilot. Bardzo mu się prezent spodobał
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  20. #60

    Domyślnie

    Dla faceta, szczególnie z Forum Muratora to coś takiego:



    http://www.leatherman.com/425.html#start=24
    albo w droższej wersji:
    http://www.leatherman.com/424.html#start=26
    Z8 z pracowni Z500. Mieszkamy od października 2014. Ściany: Ytong+20cm TO 032. Podłoga: 15cm TO grafit. Strop: 17-33cm regranulatu styropianu + 20cm wełny. 100% podłogówka. Kocioł: Immergass Victrix 24kW dwufunkcyjny z wbudowanym zasobnikiem 45l. Wentylacja: PE na skrzynkach + Luna.
    Dziennik budowy: www.budowa-domu.info

Strona 3 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony