dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 4
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 74
  1. #21
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar GGGosik
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    660
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    33

    Domyślnie

    Cytat Napisał mayland
    Odbite promienie słońca w pomieszczeniu to wiecej światła. Przecież i tak zamierzasz coś powiesić w oknie?
    Dobrać teraz coś do tego motywu który masz na scianie nie będzie łatwe. On bardzo dominuje.
    Wiem, wiem... Motyw może być kiedyś przemalowany,
    dlatego dałam to, a nie tapetę.. Ale chyba zostanę przy lustrze
    Żyj, jakby nigdy nie było jutra...
    Dziennik GGGosika
    Komentarze do Dziennika

  2. #22
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar vendea
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    285

    Domyślnie

    te ramy ladne, popieram ze srebrne a nie zlote, ale jednak uwazam ze sa stylistycznie zbyt "zimne".

    moim zdaniem powinnas ocieplic to wnetrze. dlatego proponowalabym ramy rzezbione z drewna w odcieniu srebrnym lub jeszcze lepiej bielone. rzezbione w miekkie ksztalty - na przyklad motywy roslinne.

    moglabys potem postawic sobie na ziemi dekoracyjne wazony voxa z podobnym motywem - tez doskonale dogrzeja twoj salon.






  3. #23
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar GGGosik
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    660
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    33

    Domyślnie

    Cytat Napisał vendea
    te ramy ladne, popieram ze srebrne a nie zlote, ale jednak uwazam ze sa stylistycznie zbyt "zimne".

    moim zdaniem powinnas ocieplic to wnetrze. dlatego proponowalabym ramy rzezbione z drewna w odcieniu srebrnym lub jeszcze lepiej bielone. rzezbione w miekkie ksztalty - na przyklad motywy roslinne.

    moglabys potem postawic sobie na ziemi dekoracyjne wazony voxa z podobnym motywem - tez doskonale dogrzeja twoj salon.



    Super te ramy do luster! Gdzie można je kupić???
    Wazony też
    Żyj, jakby nigdy nie było jutra...
    Dziennik GGGosika
    Komentarze do Dziennika

  4. #24
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar vendea
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    285

    Domyślnie

    wazony z vox meble - wysokosc / cena:
    60cm / 85 zl
    51 cm / 75 zl
    50 cm / 69 zl

    ramy sprzedaja sklepiki importujace tak zwane "egzotyczne meble" czyli na przyklad www.orange-tree.pl masz tam dzial "ramy" - wysylaja kurierem, trzeba dzwonic do nich i sie targowac

    potem maszerujesz do szklarza z rama i on ci wstawia lustro - 150 zl za mkw maksimum (w-wa).

    ale radzilabym jeszcze zastanowic sie nad lustrem - czy ty lubisz lustra? ja mam taki problem ze w salonie bym lustra nie tolerowala, czulabym niepokoj bo widzialabym ruch w lustrze i ciagle by zwracalo moja uwage. moze jak sie dorobimy 60 mkw salonu, to sobie sprawie, ale w obecnych 30 mkw to ciagle bym je miala "na oku" jesli nie masz takich problemow to ok!

  5. #25

    Domyślnie

    Podrzucam kolorystczne pomnysły na okna: może wcale nie beże/kawy z mlekiem/neutralne tła? Do lekko ocieplonych kolorem ścian mozna by pomyslec o któreś z takich zasłon, jako niewątpliwej ozdobie salonu:

    http://www.nextdirectory.eu/page.asp?b=X42&p=938&o=1



    I nie bój sie kolorów!
    kolina
    "Szczęście jest wszystkim. Trzeba je mieć..." J.P.Sartre
    http://forum.muratordom.pl/lubczyk,t128630.htm

  6. #26
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar vendea
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    285

    Domyślnie

    wizualizacja z lustrem i obrazem izy wolskiej (ten akurat w moim posiadaniu, ale jest wiele innych do nabycia )

    "polozylam" tez wlochaty dywan i wykasowalam hokery... moze dasz sie namowic, sprzedasz czerwone druciaki na allegro a kupisz do kompletu z tymi krzeslami w skorze 2 krzesla barowe z tej samej serii






  7. #27

    Domyślnie

    Bardzo fajnie dziewczyny podpowiadają, ja tez coś dla Ciebie znalazłam, w kwestii co stawiać na półeczkach:


    No i coś co mnie ostatnio niezmiernie zachwyca, pomysł i kolorystyka, do zastosowania praktycznie wszędzie, kolorowe poduchy (jestem maniaczką poduszek :


    a tu pomysł z lustrem:

    lampy, bibeloty i poduchy:




  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Napisał GGGosik

    Ineso Też myślałam o tym amarancie I tez sądzę, że ta czerwień
    daleko w kuchni nie razi aż tak...Zresztą czerwień do fioletu pasuje
    Jednak nie chcę więcej czerwieni, bo po prostu aż tak za nią nie przepadam
    Ale dzięki za wsparcie
    Ja też bez czerwieni wolę (i takie będę miec właśnie filoetowo-amarantowe).
    Ale znalazłam gdzieś kiedyś takie zdjęcie:

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Napisał abigail
    Ja bym nieco ociepliła to wnętrze kolorami. Piszesz o różu, ale róż do tej czerni, fioletu i czerwieni zdecydowanie odpada moim zdaniem. Radziłabym Ci natomiast przemalować ściany na kolor kremowy -piękny ciepły kremowy odcień ma w gotowych farbach Beckers (nie pamietam nazwy niestety, ale wygląda naprawdę świetnie i uważam że pasowałby u Ciebie idealnie).

    Zgadzam się w całej rozciagłosci. Potem będzie ci łatwiej dobrać dodatki i na pewno będą lepiej współgrały

  10. #30
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar GGGosik
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    660
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    33

    Domyślnie

    Cytat Napisał kolina
    Podrzucam kolorystczne pomnysły na okna: może wcale nie beże/kawy z mlekiem/neutralne tła? Do lekko ocieplonych kolorem ścian mozna by pomyslec o któreś z takich zasłon, jako niewątpliwej ozdobie salonu:

    http://www.nextdirectory.eu/page.asp?b=X42&p=938&o=1



    I nie bój sie kolorów!
    Ja bym bardzo chciała mieć jakieś ostre kolory w salonie,
    tylko wszyscy mi mówili, żeby złagodzić ten fiolet (bardzo ciemny i łagodny
    zresztą), ale sama nie wiedziałam, jak się zabrać do tej kolorystyki
    Postawiłam na razie na parapecie amarantowe doniczki ze storczykami,
    żeby zobaczyć, jak ten kolor współgra z otoczeniem (tanim kosztem..)
    Nawet mi pasuje, tylko jest jeden problem... Nigdzie nie mogę znaleźć
    w tym kolorze poduszek...
    Żyj, jakby nigdy nie było jutra...
    Dziennik GGGosika
    Komentarze do Dziennika

  11. #31

    Domyślnie

    Cytat Napisał GGGosik
    Cytat Napisał kolina
    Podrzucam kolorystczne pomnysły na okna: może wcale nie beże/kawy z mlekiem/neutralne tła? Do lekko ocieplonych kolorem ścian mozna by pomyslec o któreś z takich zasłon, jako niewątpliwej ozdobie salonu:

    http://www.nextdirectory.eu/page.asp?b=X42&p=938&o=1



    I nie bój sie kolorów!
    Ja bym bardzo chciała mieć jakieś ostre kolory w salonie,
    tylko wszyscy mi mówili, żeby złagodzić ten fiolet (bardzo ciemny i łagodny
    zresztą), ale sama nie wiedziałam, jak się zabrać do tej kolorystyki
    Postawiłam na razie na parapecie amarantowe doniczki ze storczykami,
    żeby zobaczyć, jak ten kolor współgra z otoczeniem (tanim kosztem..)
    Nawet mi pasuje, tylko jest jeden problem... Nigdzie nie mogę znaleźć
    w tym kolorze poduszek...
    A co za problem kupic materiał i dac do uszycia poszewek? Wyjdzie na pewno nawet taniej.

  12. #32
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar GGGosik
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    660
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    33

    Domyślnie

    Cytat Napisał vendea
    wazony z vox meble - wysokosc / cena:
    60cm / 85 zl
    51 cm / 75 zl
    50 cm / 69 zl

    ramy sprzedaja sklepiki importujace tak zwane "egzotyczne meble" czyli na przyklad www.orange-tree.pl masz tam dzial "ramy" - wysylaja kurierem, trzeba dzwonic do nich i sie targowac

    potem maszerujesz do szklarza z rama i on ci wstawia lustro - 150 zl za mkw maksimum (w-wa).

    ale radzilabym jeszcze zastanowic sie nad lustrem - czy ty lubisz lustra? ja mam taki problem ze w salonie bym lustra nie tolerowala, czulabym niepokoj bo widzialabym ruch w lustrze i ciagle by zwracalo moja uwage. moze jak sie dorobimy 60 mkw salonu, to sobie sprawie, ale w obecnych 30 mkw to ciagle bym je miala "na oku" jesli nie masz takich problemow to ok!
    Dzięki za kontakt, rzeczywiście mają tam super rzeczy.
    Nie myślałam o lustrach w pomieszczeniach mieszkalnych,
    ale wydaje mi się to fajny pomysł.... i takie ładne ramy
    Żyj, jakby nigdy nie było jutra...
    Dziennik GGGosika
    Komentarze do Dziennika

  13. #33
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar GGGosik
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    660
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    33

    Domyślnie

    Cytat Napisał abigail
    Ja bym nieco ociepliła to wnętrze kolorami. Piszesz o różu, ale róż do tej czerni, fioletu i czerwieni zdecydowanie odpada moim zdaniem. Radziłabym Ci natomiast przemalować ściany na kolor kremowy -piękny ciepły kremowy odcień ma w gotowych farbach Beckers (nie pamietam nazwy niestety, ale wygląda naprawdę świetnie i uważam że pasowałby u Ciebie idealnie).
    Może tego na zdjęciach nie widać, ale na ścianach
    jest ładny kremowy kolor
    Żyj, jakby nigdy nie było jutra...
    Dziennik GGGosika
    Komentarze do Dziennika

  14. #34

    Domyślnie

    Widać krem A różowy oczywiście pasuje. Wkleisz zdjęcie jak to wygląda z tymi doniczkami amarantowymi? Ten fioletowy masz na ścianie piękny, więc ja bym też wprowadziła gdzieś go w dodatkach - może te poduszki dwukolorowe? (alez jestem monotematyczna z tymi poduszkami) Piękna fioletowa tafta jest w Leroy, teraz w promocji po 11,90. Sama kupiłam Acha i w Ikei są nowe kolory wazoników (trochę już są oklepane, ale też kupiłam). http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10143602

  15. #35
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar GGGosik
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    660
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    33

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ineso
    Widać krem A różowy oczywiście pasuje. Wkleisz zdjęcie jak to wygląda z tymi doniczkami amarantowymi? Ten fioletowy masz na ścianie piękny, więc ja bym też wprowadziła gdzieś go w dodatkach - może te poduszki dwukolorowe? (alez jestem monotematyczna z tymi poduszkami) Piękna fioletowa tafta jest w Leroy, teraz w promocji po 11,90. Sama kupiłam Acha i w Ikei są nowe kolory wazoników (trochę już są oklepane, ale też kupiłam). http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10143602
    Dzięki za info Też jestem bardzo za poduszkami na tej pustej kanapie,
    tylko powiedz mi, czy tafta pasuje tutaj.... Kanapa jest ze skóry...
    (a cena rzeczywiście super niska! Może zasłonki....
    Zdjęcia wstawię, jak tylko zrobię.
    A może na tej półeczce nad kanapą postawię kilka zdjęć w sepii w kremowych
    lub białych ramkach? Jak będą lampy z mlecznego szkła, to ta biel nie będzie
    raziła...
    Jak będę w W-wie, to wejdę do tych sklepów "kolonialnych".
    Natchnęłyście mnie dziewczyny! Dzięki
    Żyj, jakby nigdy nie było jutra...
    Dziennik GGGosika
    Komentarze do Dziennika

  16. #36

    Domyślnie

    Na tym zdjęciu, które wstawiłam kanapa jest jakby skórzana, a poduszki z lekkiego materiału i wygląda to ok, ale w sumie nie wiem-może ktoś jeszcze się wypowie. Nie jestem zwolenniczką zasłon, więc niewiele się orientuję w tej materii, ale wydaje mi się, że jak zrobisz klasyczne ciemnofioletowe zasłony to będzie za ciemno i za ciężko w tym pokoju. Te płaszczyzny fioletowe są doś spore, więc ja bym już taki ciemny fiolet dała gdzies w ilości minimalnej.
    Myślę, że kremowe ramki na półce bardzo ok.
    A ten szablon masz białą czy kremową farbą namalowany?
    Czy ten mały stolik masz kupowany w sklepie czy robiony na zamówienie?

    A tak, trochę OT: boję się, że jak za jakiś czas zacznę wstawiac zdjęcia z mojego mieszkanka to mnie oskarżą wszyscy o kopiowanie z Ciebie Bo u mnie łazienka biało-morska (o czym rozmawiałyśmy w Twoim dzienniku), w salonie fiolet na ścianie, meble wenge, no i poduszki kolorowe No, ale nie krem tylko popiel!!!

  17. #37
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar GGGosik
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    660
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    33

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ineso
    Na tym zdjęciu, które wstawiłam kanapa jest jakby skórzana, a poduszki z lekkiego materiału i wygląda to ok, ale w sumie nie wiem-może ktoś jeszcze się wypowie. Nie jestem zwolenniczką zasłon, więc niewiele się orientuję w tej materii, ale wydaje mi się, że jak zrobisz klasyczne ciemnofioletowe zasłony to będzie za ciemno i za ciężko w tym pokoju. Te płaszczyzny fioletowe są doś spore, więc ja bym już taki ciemny fiolet dała gdzies w ilości minimalnej.
    Myślę, że kremowe ramki na półce bardzo ok.
    A ten szablon masz białą czy kremową farbą namalowany?
    Czy ten mały stolik masz kupowany w sklepie czy robiony na zamówienie?

    A tak, trochę OT: boję się, że jak za jakiś czas zacznę wstawiac zdjęcia z mojego mieszkanka to mnie oskarżą wszyscy o kopiowanie z Ciebie Bo u mnie łazienka biało-morska (o czym rozmawiałyśmy w Twoim dzienniku), w salonie fiolet na ścianie, meble wenge, no i poduszki kolorowe No, ale nie krem tylko popiel!!!
    Miło, że komuś podobają się takie same kolory, co mnie
    Też mi się wydawało, że lepiej by tu pasował amarant, za dużo fioletu zaciemni
    pokój...
    Szablon mam w tym samym, kremowym kolorze, co ściany.
    Stolik, jak reszta mebli, robili mi stolarze...
    A jeśli chodzi o Twoje mieszkanko, to sądzę,
    że nikt Cię nie oskarży o kopiowanie Wiele osób teraz ma wenge
    Daj chociaż zdjęcie tej kanapy z poduchami
    Żyj, jakby nigdy nie było jutra...
    Dziennik GGGosika
    Komentarze do Dziennika

  18. #38

    Domyślnie

    Ale ja jeszcze żadnych zdjęc nie mam Jutro odbieram klucze do mieszkanka dopiero i rozpoczynają się prace Narożnik upatrzony z Ikei, taki zwykły szary. A poduszki będzie mama produkowac - na razie mam zgromadzone materiały Projekt salonu z kuchnią pokazywałam w innym wątku. Mam żyrandol zakupiony taki (fioletowo-amarantowe koraliki):
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...c6d46e1dc.html

  19. #39
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.153
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Może coś takiego?

    [/img]

  20. #40

Strona 2 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony