dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 7 z 7
Pokaż wyniki od 121 do 124 z 124
  1. #121
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mikiada
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    1.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    po przemyśleniach i przeczytaniu Waszych rad - wiatrołap będzie pomalowany na ciemny szary kolor, drzwi będą wyklejone jakąs fototapetą coś śmiesznego - ruchome schody, wnętrze szafy (idealnie oddałyby klimat).. jeszcze coś znajdę. Na razie p.Tomek musi je wykończyć - dać ramkę, uchwyt i schować zawiasy.

    Czasami nad ranem kładę twixy do naszego łóżka i już nie ma wtedy miejsca dla mnie dlatego zamawiamy łóżko do sypialni. Będzie trochę banalnie - białe tapicerowane:



    czy cena 1900zł za łóżko 180 z materacem nośnym (cokolwiek to znaczy) to cena ok? trochę w ciemno kupuję, nie widziałam tego łóżka a po ostatnich wpadkach waham się.. materiał ekoskóra

  2. #122
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mikiada
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    1.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    buuuu i dopadła mnie mega dolina.. wróciłam ze spaceru z twixami z myślami "sprzedajmy ten dom bo już nic mnie nie cieszy" każdy zakup ostatnio jest nieudany
    chyba wyleczę się z zakupów internetowych łóżko jest hmmmmm... właściwie nie wiem co mnie pokusiło, chyba nic mi się w nim nie podoba i nie wiem czy je polubię - ekoskóra wygląda jak papier, jest ogromne jak lotnisko i za niskie, materac samonośny.. już teraz wiem co to jest i nigdy więcej go ne zakupię, szczerze to już był dla mnie podejrzany bo jak pytałam o cenę bez materaca to okazało się ze kosztuje 250zł, a najgorsze ze na dole materaca
    jest stelaz drewniany ktory laczy sie z bokami i nie wiem jak bede zakladac przescieradlo
    musze kupic teraz kołdrę i pościel i juz sie boje.. na razie mam dotychczasową 160cm i wygląa lichutko na tym łóżku

  3. #123
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mikiada
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    1.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    ach gdyby to było możliwe... łóżko było do samodzielnego montażu i jest zmontowane takiego chyba mi nie przyjmą

  4. #124
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar alex475
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    38
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Mikado powiedz mi proszę jakiej firmy jest twoja lampa nad lustrem w łazience? Bardzo mi się podoba

Strona 7 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony