dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie WSPOLCZESNE OBRAZY RELIGIJNE

    Witam,
    mozecie mi pomoc i dac jakis namiar na internetowa galerie lub z realu
    gdzie mozna kupic ciekawe obrazy z motywami religijnymi ale... wspolczesne.

    Obraz religijny chcemy, ale nie taki ktory kojarzy sie z sypialnia babci...

    pozdrawiam...

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar suire
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    218
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Spróbuj tu http://www.vide.pl/temat/religie.aspx
    A ja właśnie poszukuję takiego z "babcinej sypialni".Sentymenty...
    Pozdrawiam suire.
    komentarze
    dziennik

  3. #3

    Domyślnie

    wielkie dzieki... troche malo tego (katolik) ale lepsze to niz nic...

    - to takie "babcine" sa w sklepach z dewocjonaliami... w kazdym miescie chyba

  4. #4

    Domyślnie

    Mój teść maluje obrazy a jego "konikiem" jeżeli mogę w ogóle tak napisać są właśnie obrazy religijne. Technika jaką stosuje jest taka która najbardziej odzwierciedla rzeczywistość, czyli np. ze zdjęć, obrazków ale wiem, że często łączy te techniki.
    Jest na emeryturze więc malowanie zapełnia mu wolny czas a przy okazji sprawia wielką przyjemność
    Tak więc jeżeli ktoś ma jakiś szczególny obraz z którym łączy go swoisty sentyment i nie może go nigdzie kupić to może go sobie... zamówić

  5. #5

    Domyślnie

    a ja myslalem ze sie posypie mnostwo linkow itd - jednak trudno jest dostac jakis wspolczesny styl - motyw religijny ? (katolik)


    andzelika - twoj ojciec nie namaluje nic wspolczesnego co? wlasnego pomyslu? a nie zdjecie z "obrazka z koledy"?

  6. #6

    Domyślnie

    Teść maluje także obrazy wg własnego pomysłu właśnie dla siebie ale są to np. obrazy zw. z jakimiś jego zainteresowaniami np. objawieniem licheńskim lub jako miłośnik historii chwalił mi się ostatnio portretem Piłsudskiego...
    Nie jestem pewna czy określenie współczesny obraz religijny" będzie dla niego dość precyzyjne, ale w momencie jeżeli określisz czego oczekujesz jak to ma mniej więcej wyglodać, co ma być motywem byłoby o wiele prościej...

  7. #7
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar suire
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    218
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    http://amen.a3.com.pl/
    Mysle,ze trzeba dotrzeć do jakiegos artysty,który namaluje na konkretne zamówienie.Gdzieś ,kiedyś natknęłam się na taka stronkę.Jak mi się uda to napiszę.
    A mój "babciny' ma być oryginalny,taki,jakie dawniej na początku zeszłego wieku wisiały nad łózkami...a nie ze sklepu z dewocjonaliami.
    Jest jeszcze szansa na Allegro.
    Pozdrawiam suire.
    komentarze
    dziennik

  8. #8

  9. #9

    Domyślnie

    mnie zaskoczył nowoczesnym wyglądem/tonem/wrażeniem obraz Jezusa Miłosiernego prawie naturalnej wysokości w antyramie - na wystawie w sklepie z dewocjonaliami w Łagiewnikach. i w tej formie mam zamiar powiesić na pustej ścianie, jak.... wybuduję......

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony