dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 53
  1. #1

    Domyślnie Umywalki nablatowe, umywalka nablatowa

    Witam wszystkich.

    Poszukuję producenta/nazwy/dystrybutora/sklepu (kogokolwiek) umywalki nablatowej o charakterystycznym wygiętym kształcie...

    Przeglądam setki stron i dostaję już oczopląsu a efektów nie widać :/

    Poniżej zamieszczam kilka fotek tej umywalki... niestety wszystkie foty pochodzą ze stron producentów płytek, więc nazwy umywalki tam nie znalazłem.... :/







    Nie jest to włoska Art Ceram - fuori quota , która jest dosyć podobna i szczerze mówiąc o mało jej przez pomyłkę nie zamówiłem oto ona:


    Nie mam na tyle czasu, żeby przeglądać po kolei wszystkich producentów... a jestem pewien, że ktoś z Was na pewno spotkał się z tym produktem....

    Proszę zatem o cokolwiek - nazwę, producenta, serię.... cokolwiek

    Pozdrawiam

  2. #2
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    gulux

    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    3

    Domyślnie

    Jestem szczęśliwą posiadaczką tej ostatniej umywalki.Jest to umywalka firmy Devo http://www.devo.pl/. Pozdrawiam
    Zimny jak głaz

  3. #3

    Domyślnie

    hmm....
    dziękuję za próbę pomocy, ale (jak napisałem w treści) właśnie chodzi mi o nieco INNĄ umywalkę niż ta na ostatnim zdjęciu...

    interesuje mnie taka, jaka jest przedstawiona na pierwszych pięciu zdjęciach

    na pierwszy rzut oka są bardzo podobne, ale jak się przyjrzałem to zmieniłem zdanie....

    pzdr

  4. #4

    Domyślnie

    Wiem, że Villeroy & Boch ma w ofercie coś podobnego o nazwie Alveo. Tylko ta cena... 2071zł

  5. #5

    Domyślnie

    jeśli chodzi o serię AVEO V&B, to umywalka wygląda w niej tak:

    i niestety nie jest to ta sama jak na pierwszych zdjęciach...
    pzdr

  6. #6

    Domyślnie

    No widzisz, nawet w gazecie podpisali błędnie umywalkę. Wygląda inaczej niż na zdjęciu, które wkleiłeś, ale podane zostało, że to V&B. Jestem zniesmaczona.

  7. #7

    Domyślnie

    zadzwoń do producenta płytek i zapytaj,płytki już masz brak tylko umywalki

  8. #8
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zochna
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Skąd
    3miasto
    Posty
    5.879

    Domyślnie

    tez bym to zrobila
    - na pewno podadza Ci producenta umywalki

  9. #9

    Domyślnie

    Ula i Sławek - może to jednak nie ta seria, o której piszesz... ja znalazłęm tylko tą, którą wkleiłem :/

    Zochna i niewidzialny - od razu o tym myślałem... tylko zdjęcia pochodzą od włoskiego producenta płytek i z rosyjskiego sklepu z płytkami (o ile dobrze pamiętam)... więc rozmowa przez telefon raczej odpada....

    druga sprawa jest taka, że już przerabiałem podobne 'zadawanie pytań' u producentów przy innych elementach w łazience... co było do przewidzenia - brak jakiejkolwiek odpowiedzi na maile z pytaniami :/

    dzięki za chęci i czekam dalej... może ktoś jednak widział już takie umywalki

    pozdrawiam

  10. #10

    Domyślnie

    A co byś powiedział na odwiedzanie sklepów i pokazywanie sprzedawcom zdjęcia umywalki, którą szukasz? Może któryś z nich ją rozpozna.

  11. #11

    Domyślnie

    no w ostateczności właśnie na tym się skończy... :/
    nie mam za bardzo czasu na łażenie po sklepach a umywalkę muszę niedługo kupić...
    dlatego właśnie pytam tu na forum...
    to droga trochę na skróty, ale nie mam innego wyjścia... jeśli ktoś mi nie podpowie albo nie znajde jej przypadkiem, to będę zmuszony kupić coś innego

    pzdr

  12. #12
    STAŁY BYWALEC (min. 300) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar bosia
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    492

    Domyślnie

    czy to ta ?




    jesli tak, to znajdziesz ja tutaj:

    http://www.rapsel.it/products/product.php3?id=27&cp=2

  13. #13

  14. #14

    Domyślnie

    noooo
    wielkie dzięki bosia o to mi chodziło...
    teraz zostaje tylko znaleźć sklep

    dzięki i pozdrawiam

  15. #15

    Domyślnie

    heh - tak na zakończenie dodam, że właśnie wyleczyłem się z tej umywlki...
    w promocji w jakimś sklepie internetowym w USA (chyba) kosztuje 1000 $
    natomiast w Niemczech w komplecie z kranem i stolikiem - 3000 euro...
    a ja chciałem kupić dwie takie

    pozdrawiam i dziękuję

  16. #16
    STAŁY BYWALEC (min. 300) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar bosia
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    492

    Domyślnie

    niestety, designerskie rzeczy sa wymagajace
    przykro mi, ze sie rozczarowales cena, ale gratuluje gustu.

  17. #17

    Domyślnie

    hyhy - "ceny" to ja sie nawet spodziewałem... ale 3000 euro to cena dla Niemców

    pozdrawiam

  18. #18

    Domyślnie umywlki nablatowe

    Ja tez mam umywalki nablatowe, tylko całkiem w kwadratach i główkuję na czym te umywalki postawić?! Tak sobie wymysliłam żeby blat był gruby i wygladał jak drewniany (najlepiej jak wenge). Skad wziąć takie cudo????Już mi się to po nocach śni
    Drewno odpada.
    Bob budowniczy

  19. #19

    Domyślnie Re: umywlki nablatowe

    Cytat Napisał Agata Grzelak
    Ja tez mam umywalki nablatowe, tylko całkiem w kwadratach i główkuję na czym te umywalki postawić?! Tak sobie wymysliłam żeby blat był gruby i wygladał jak drewniany (najlepiej jak wenge). Skad wziąć takie cudo????Już mi się to po nocach śni
    Drewno odpada.
    Ja tez przylączam się do pytania planuję zakupić umywalkę prostokątną nablatową, teraz powstaje problem na czym ją postawić, dodatkowo chcę wysunięty blat w obie strony, tak by z łatwoscią położyć sobie rózne rzeczy... skąd wziąć takie cudo??

  20. #20

    Domyślnie Re: umywlki nablatowe

    Cytat Napisał futuro
    Cytat Napisał Agata Grzelak
    Ja tez mam umywalki nablatowe, tylko całkiem w kwadratach i główkuję na czym te umywalki postawić?! Tak sobie wymysliłam żeby blat był gruby i wygladał jak drewniany (najlepiej jak wenge). Skad wziąć takie cudo????Już mi się to po nocach śni
    Drewno odpada.
    Ja tez przylączam się do pytania planuję zakupić umywalkę prostokątną nablatową, teraz powstaje problem na czym ją postawić, dodatkowo chcę wysunięty blat w obie strony, tak by z łatwoscią położyć sobie rózne rzeczy... skąd wziąć takie cudo??
    Wylać półkę z betonu i obłożyć płytkami albo zrobić konstrukcję z kartongipsu i obłożyć płytkami a ten blat umywalka. Znajdziesz mnóstwo takich rozwiązań nawet u naszych forumowiczów.
    Jeszcze a propos tematu wątku to linea blue ma bardzo podobną umywalkę do tej której szuka lopez i napewno nie kosztuje ona 3 tys euro

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony