dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 9 z 9
Pokaż wyniki od 161 do 168 z 168
  1. #161
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar gosia@
    Zarejestrowany
    Nov 2004
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    3.846
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    lol Hanka od ogrodów, ide szperactyle czasu.....wzdech. `Dziekuje za odp :-* co u Ciebie? tyle lat

  2. #162
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar hanka55
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    pagóry
    Posty
    3.009

    Domyślnie

    Co słychać, Gosiu? Ano zima idzie, a wraz z nią pomysły na oszczędzanie w domu.
    Dla nas oznacza to, wspomożenie ogrzewania elektrycznego kozą, właśnie Jotula.
    A, że najlepsi fachowcy bywają tu, to wracam do matecznika, poczytać i nauczyć się nowych technologii.
    Cieplutko - hanka

  3. #163
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.405
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Cytat Napisał hanka55 Zobacz post
    Co słychać, Gosiu? Ano zima idzie, a wraz z nią pomysły na oszczędzanie w domu.
    Dla nas oznacza to, wspomożenie ogrzewania elektrycznego kozą, właśnie Jotula.
    A, że najlepsi fachowcy bywają tu, to wracam do matecznika, poczytać i nauczyć się nowych technologii.
    Czasy. kiedy mówiło się, że Jotul jest najlepszy chyba już minęły. Głównie wskutek wzrostu świadomości zarówno wykonawców, jak i inwestorów. Dla mnie Jotul zawsze będzie synonimem dobrej jakości w produkcji żeliwnych urządzeń grzewczych. Sama jednak dobra produkcja z dobrego żeliwa, to nie wszystko w dziedzinie spalania drewna.

  4. #164
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar gosia@
    Zarejestrowany
    Nov 2004
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    3.846
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał hanka55 Zobacz post
    Co słychać, Gosiu? Ano zima idzie, a wraz z nią pomysły na oszczędzanie w domu.
    Dla nas oznacza to, wspomożenie ogrzewania elektrycznego kozą, właśnie Jotula.
    A, że najlepsi fachowcy bywają tu, to wracam do matecznika, poczytać i nauczyć się nowych technologii.
    Racja, ja też wracam do niektórych wątków. Ale zauważylam, że nie mam tyle zacięcia co przy budowie 1 domu


  5. #165
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar gosia@
    Zarejestrowany
    Nov 2004
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    3.846
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    [QUOTE=Kominki to nie wszystko w dziedzinie spalania drewna.[/QUOTE] Oczywiście ze tak, zły wykonawca potrafi i z mercedesa zrobić hulajnogę

  6. #166
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.405
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Cytat Napisał gosia@ Zobacz post
    Oczywiście ze tak, zły wykonawca potrafi i z mercedesa zrobić hulajnogę
    Gosiu. Nie o tym myślałem pisząc powyższy post. Fascynacja żeliwem ustępuje na rzecz palenisk szamotowych. Sam Jotul to dostrzega i kombinuje.

  7. #167
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar piotrkaz
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Byszewy
    Kod pocztowy
    92-701
    Posty
    6

    Domyślnie

    Zastanawiam się nad obudową Jotul FS 350 (do wkładu I 350 FL). Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z użytkowania takiej konstrukcji?

  8. #168
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mistrzkaskader

    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    koniki
    Kod pocztowy
    06-456
    Posty
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał hetman77 Zobacz post
    Cześć,

    Ponawiam pytanie kolegi bla - czy ktoś ma Jotula i 530 fl? Jest zadowolony? Są jakieś wady?

    Wiem że wszytko jest na forum, ale nie mam siły i nerwów przeglądać wszytkie posty i ważyć kto co pisze i dlaczego, czy jest to wykonawca, czy handlarz, czy po prostu użytkownik który chce się podzielić informacjami.

    Z wcześniejszych informacji nie jestem nawet w stanie zrozumieć czy instalować zestaw wodny do tego kominka czy jednak nie...

    I jeszcze jedno - budowany dom do Dom w Werbenach N, ok. 140m użytkowej, ocieplenie ponadstandardowe - 20cm steropianu, 3-szybowe okna, itp - czy wystaczy kominek 12Kw czy powinno być 15kw? Dodam, że ogrzewanie planujemy gazowe.

    Dzięki,

    Jarek
    Tak się składa, że ja również stawiam Werbenę N i będąc w salonie firmowym na Bartyckiej z projektem powiedzieli mi, że 530 jest zdecydowanie za mała. Kupiłem 570 i przyznam jedno BOMBA.

Strona 9 z 9

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony