dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 18 z 18
  1. #1

    Domyślnie SZKLANA ŚCIANA DZIAŁOWA(przesuwana)!!!

    mam ogromną prośbe !!!!!
    poszukuje kontaktu do szklarza ,sama niewiem do kogo ,poprostu człowieka który zrobi mi szklaną ściane z mlecznej szyby składającą się z 3 części po 60 cm wysokości 260 cm coś na zasadzie szafy ale bez bocznych ram ,dowiadywałam się w komandorze oni robią takie ściany ale z bokami takie mają sysytemy ,miałam namiar kilka miesięcy temu na taki warsztat ale w tej chwili temat jest na atpecie a telefon milczy
    mieszkam w Kutnie wiec optymalnym rozwiązaniem byłaby Łódź bo u mnie w miescie stawiają duze oczy na ten pomysł ,w katalogach firm są namairy ale wole sprawdzone żródła ,a cene w granicach rozsądku rzeby była
    pozdrawiam wszystkich

  2. #2
    justyna_m
    Guest
    justyna_m

    Domyślnie

    http://www.raumplus.pl/

    ta firma robi szklane przesuwane, poszukaj w kontaktach salonu najbliżej Ciebie

    pozdrawiam

  3. #3

    Domyślnie SZKLANA ŚCIANA DZIAŁOWA(przesuwana)!!!

    bardzo dziekuje za linka ,strona bardzo fajna ale w galerii widze, że też wszystkie te zabudowy mają ramy boczne ,a wiem że jest możliwośc zrobienia tej sciany bez tych ram w kazdym bądź razie jeszcze raz dziekuje

  4. #4
    justyna_m
    Guest
    justyna_m

    Domyślnie

    coś takiego???


  5. #5
    justyna_m
    Guest
    justyna_m

    Domyślnie

    coś takiego??? wiesz - trudno mi sobie wyobrazić jak chcesz aby to wyglądało


  6. #6
    justyna_m
    Guest
    justyna_m

    Domyślnie

    znalazłam jeszcze coś takiego


  7. #7

    Domyślnie SZKLANA ŚCIANA DZIAŁOWA(przesuwana)!!!

    dokładnie tak czyli bez bocznych ram ale u góry listwa kryjąca ,a u dołu normalnie szyna

  8. #8
    justyna_m
    Guest
    justyna_m

    Domyślnie Re: SZKLANA ŚCIANA DZIAŁOWA(przesuwana)!!!

    Cytat Napisał Izabela Wawrzeń
    dokładnie tak czyli bez bocznych ram ale u góry listwa kryjąca ,a u dołu normalnie szyna
    to może być ciężko ale musisz popytać, ja widziałam tylko takie rozwiązania jak wkleiłam. Też mamy problem z jednym miejscem w domu gdzie ma być szafa i szukamy jakiegoś fajnego rozwiązania na drzwi i tylko te co przedstawiłam są mi znane ... chyba że Klimek i Kluś coś takiego ma ale to cena będzie zabójcza

  9. #9

    Domyślnie SZKLANA ŚCIANA DZIAŁOWA(przesuwana)!!!

    ja sie jeszcze aż tak dokładnie nie oriętowałam ale jeżeli nie znajde tego czego szukam to pewnie zaakceptuje ściane z bokami bo te ściany na zdjęciach są fajne ale te mocowania przy suficie nie bardzo mi się podobają wole kryjącą listwe

  10. #10

    Domyślnie SZKLANA ŚCIANA DZIAŁOWA(przesuwana)!!!

    chodzi mi przede wszystkim o to że te ściany z bokami mi osobiscie kojarzą się bezpośredni z szafą a to nie ma byc szafa ale ścina i koło się zamyka ,no ale co nie zawsze mozna miec to czego się chce ,umnie ta ścina miałaby byc między kuchnią ,a salonem więc klimat szafy jako sciany nie bardzo

  11. #11
    justyna_m
    Guest
    justyna_m

    Domyślnie

    a może tutaj...

    http://www.idenglass.pl/news


    warto zapytać czy coś takiego robią

  12. #12

  13. #13
    justyna_m
    Guest
    justyna_m

    Domyślnie


  14. #14
    justyna_m
    Guest
    justyna_m

    Domyślnie


  15. #15

    Domyślnie SZKLANA ŚCIANA DZIAŁOWA(przesuwana)!!!

    justyna_m
    dziękuje za wszystkie linki

  16. #16
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Nazo

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice
    Kod pocztowy
    40-100
    Posty
    1

    Domyślnie

    Pozwalam sobie odświeżyć temat.
    Szukam szklanej ścianki, która zakryje garderobę- w rzeczywistości chodzi mi więc o kilka (nie wiem, może 3-4) skrzydeł szklanych, które będą się przesuwać. Zależy mi na tym, żeby nie były na ramie, tylko tak jak na wskazanych powyżej zdjęciach (pokazanych przez justynę_m, czyli gołe szkło). Nie natrafiłem niestety dotychczas na taki model, który miałby wszystkie części przesuwane- a więc tak jak w zwykłych szafach typu np. komandor. Czy ktoś jest w stanie podać mi jakieś namiary na coś takiego?
    z góry dziękuje.

  17. #17
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    dzolandina

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Gliwice
    Kod pocztowy
    44-100
    Posty
    1

    Domyślnie

    A ja mam pytanie do uzytkownika justyna_m. Skad masz te zdjecia? bo bardzo ciekawe sa, czy sa to zdj, z jakiejs konkretnej firmy ktora realizuje zamowienia?

  18. #18
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    144691

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    90-046
    Posty
    1

    Domyślnie szklane ściany

    www.glassprojekt.com.pl

    Łódzka firma, która zajmuje się szkłem

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony