dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 9
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 165
  1. #41

    Domyślnie

    Giselle-Ty się nie łam, wiesz przecież, że błaznów nie brakuje-tacy lubią popajacować, bo to im najlepiej w życiu wychodzi.

    konecznie porób zdjecia, bo się doczekać nie mogę

  2. #42

    Domyślnie

    Buraki potrzene są po to,żeby doceniać miłych ludzi Ale absolutnie nie należy się nimi przejmować. Własnie wróciłam z poczty,paczka poszła,dołozyłam to,co z własnego doswiadczenia wiem,że może się przydać.Życzę 100% skuteczności w leczeniu zwierzaczków i jak najszybszej poprawy humoru
    nigdy nie jest za późno na szczęśliwe dzieciństwo
    http://forum.muratordom.pl/kacik-ado...ia,t182994.htm

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Napisał smadalena
    Buraki potrzene są po to,żeby doceniać miłych ludzi Ale absolutnie nie należy się nimi przejmować. Własnie wróciłam z poczty,paczka poszła,dołozyłam to,co z własnego doswiadczenia wiem,że może się przydać.Życzę 100% skuteczności w leczeniu zwierzaczków i jak najszybszej poprawy humoru
    BARDZO dziękujemy!!!! Matko, aż chce sie dzialać, gdy spotyka sie tak fajnych, rzeczowych ludzi;]

  4. #44

    Domyślnie

    Pytanie brzmi czy giselle bedac po tak niemilych przejsciach miala czas i sily odebrac pieniadze ? ? ! ! !

    Adres gdzie podalam na pryw .
    a ja chadzam do teatru, do Opery i Filharmonii

    Jestem ratyfikowanym sober Analyst , raczej wiecej on niz off the wagon .

  5. #45

    Domyślnie

    Oxa! patrzaj my znowu sie spotykamy
    kochana, ty wiesz jaka ja szczesliwa po nieszczesciu jakie mnie spotkało
    Bernas niestety odszedł nie wytrzymałam i adoptowałam coreczkę Suczkę amstaffa z gdynskiego Ciapkowa jestem znów happpppy
    Super pomysł na forum jest dużo dobrych ludzi, napewno beda pomagać, a ija postaram sie cosik dać, tzn DAM!!!
    a Wy dobrzy ludzie, bierzcie psiunki ze schronisk, będa wam odwdzięczać sie do konca swych dni. Pozdrawiamy z Maszką amstaffką
    Do szcześcia potrzeba ciszy, spokoju i......Neptunka

  6. #46

    Domyślnie

    Uprzejmie donoszę, tfu co ja gadam , informuję, że na poniedziałek szykuję wysyłkę. Padnie przez to kilka aptek w mojej okolicy, ale takie są prawa rynku niestety. Monia ja gadałam, że tu bardzo dobre ludzie są. Drużyna już jest bardzo mocna, pokrótce wszystkich przedstawię, abys wiedziła z kim pracujesz .
    Agduś to światowej klasy powieściopisarka, za ostatnią powieść „Uroczysko” uhonorowana nagrodą Pulitzera, nieskromnie powiem, razem ze Świnką w powieści występujemy i to w jednej z głównych ról . Moja Świnka amstaffka wygrała nawet casting na psa Baskervillów, a ja zostałam wiedźmą, to w sumie nikogo nie dziwi.Czyli widzisz , żartów nie ma.

    Następnie Lump praski, to klasa sama w sobie, nie znajdziesz na tym forum wątku, gdzie wiele osób zgadza się z Lumpem.Jedyna, niezależna, niezwyciężona, chodzi do opery i teatru. Jestem po słowei z Lumpem dzięki cioci Zosi .
    Oxy nie musze długo opisywać i przedstawiać. Współzałożcielka Klanu Kubraka i propagatorka wszelkich psich akcji w sieci, bardzo skuteczna i nieprzejednana. Wspierana przez świetnie zorganizowaną grupę czyli forum rottka. Społeczność bardzo silnie zorganizowana, działająca z prędkością światła. Na swoim koncie mają liczne nieprzeciętne dokonania, spektakularne wygenerowanie polaru i kurtek to tylko namiastka ich możliwości. Należą do Klanu Kubraka i podejmują się wykonania najtrudniejszych akcji, zawsze z wielkim sukcesem.
    Smadalena to zawodniczka działająca bardzo szybko i skutecznie, szczegółowo zwracając uwagę na dawki i inne niezbędne dla powodzenia akcji kwestie.
    Małgos2, dociera do akcji pozornie przez przypadek, jednak taki ma system pracy. Zawsze tam gdzie toczy się akcja, nieprzejednana i nieustraszona.
    Jaszczurka Właśnie weszła do akcji, jeszcze ciepły wpis. Ma amstaffkę ze schronu, zna oxę i jest w temacie.
    Ponury63, koordynator wszelkich ruchów, jego wejście do gry gwarantuje sukces.
    Rrmisia , celowo zostawiam opis tej postaci na koniec, specjalistka od zadań niewykonalnych, jak saper rozbraja wszystkie nierozbrojone sprawy na forum. Mało słów, aby opisać wszystkie akcje z jej udziałem, musicie uwierzyć mi na słowo, gdyż opisywanie wszystkich jej dokonań zajęłoby mi 79 lat świetlnych .
    Wszystkim przedstawię też nasza pomysłodawczynię czyli Arjunę inaczej zwaną Monia. Zawsze w ringu, na wielu forach, wszystkie pojedynki wygrane przed czasem. Miłośniczka bullowatych oraz propagatorka wielu akcji na rzecz schronisk, leczenia, domów tymczasowych, organizatorka spedycji materiałów, twórczyni Akcji kubrakowej. To tylko niewielka cześć jej dokonań, zawsze tam gdzie dzieje się krzywda, zawsze tam gdzie trzeba zabrać głos w sprawie niecierpiącej zwłoki, pomysłów pełna głowa i skuteczna ich realizacja , to cechy zasadnicze naszej koordynatorki.
    gilelle4 człowiek -serce na dłoni, zbyt wrażliwa na to co się dzieje. W oku cyklopu i na pierwszej linii frontu, nieustraszona i nieprzejednana jeśli chodzi o walkę o godny los zwierząt.
    Ja już wszyscy się zapoznali to ruszamy do akcji, cele, misja podane są w pierwszym poście.
    Jak nie my , to kto?
    Jak nie teraz, to kiedy?

  7. #47

    Domyślnie

    Hej Jaszczurka, przykro mi z powodu łaciatka, ale jak to mówią, nie ma tego złego.... - cieszę się, (mimo, że moje serducho gdzie indziej ) że przygarnęłaś astkę, to koszmar co ludzie robią z tymi psami. A i nie wiem, czy wiesz, że uczynkiem tym zrujnowałaś sobie opinię u sąsiadów dalszej rodzinki

    Mokka, już ty mnie proszę więcej nie chwal, po takim poście mam wyrzuty, (a tego chyba nie chcesz ) że doba za krótka, a i domowe sprawy ważne
    Rottweiler to morderca....bo pożera ludziom serca. Tylko raz popatrz na niego, a już zawsze będziesz jego

  8. #48

    Domyślnie

    hehe opinie w kieszeń, psiaczek to psiaczek kazdy kochany i kazdy zasluguje na szczescie
    Jakby co to ja mam bude po leonie ogromniastą, na 2 psy albo 4 jakies mniejszaste, ktore siedza w jednym boksie i sie nie gryzą
    Ocieplana na nóżkach, to nie leki no ale zawsze cos dla psów
    Do szcześcia potrzeba ciszy, spokoju i......Neptunka

  9. #49

    Domyślnie

    Jaszczurka, Twoja sunia to STAXA co zamieszkała pod Elblągiem. Widziałam już Was dawno na niebieskim, dopiero teraz zaczaiłam. No i super, bardzo tej suni kibicowałam. Astki są cudowne, sama posiadam. Moja Świnka jest wręcz wyjątkowa i to pod wieloma względami . No to teraz już wiem dokładnie kto jest w tym wewątku. W sumie to w przewadze bublowate, ale to akurat dla mnie nic dziwnego
    Oxa po co ta fałszywa skromność? Nie ma co tak ściemniać, wiem jak jest .

  10. #50

    Domyślnie

    Giselle, masz ode mnie info na priw - szybka akcja potrzebna w sprawie tych pieniedzy - ja - dzis - ty - w poniedzialek, n a j po z n i ej ale to na j p o z ni ej - w to r e k .
    a ja chadzam do teatru, do Opery i Filharmonii

    Jestem ratyfikowanym sober Analyst , raczej wiecej on niz off the wagon .

  11. #51

    Domyślnie

    Nom to My tylko teraz Staxa to Masza
    Do szcześcia potrzeba ciszy, spokoju i......Neptunka

  12. #52

    Domyślnie

    Wiedziałam , mało który ast się przede mną ukryje, inwigiluję w tym temacie na potęgę .

  13. #53

    Domyślnie

    Cytat Napisał jaszczurka
    Nom to My tylko teraz Staxa to Masza
    kojarzę suczkę-dobry wybór,bo suczka wyjatkowej urody.

    Wy tak nie słuchajcie we wszystkim Mokki-Ona mnie nawet nie lubi, chcę sie po prostu podlizać, czy cos w tym stylu

    Od Rottków dostałam już kilka paczek-super organizacja z Ich strony, naprawdę super.

    Lump Praski-ja tez lubię chodzić do teatru, nawet kiedyś grałam w jakiejś sztuce....wariatkę....A z tego, że widzowie dzwonili do szpitali psychiatrycznych na mój widok na scenie, wnioskuję, że zagrałam bardzo realistycznie
    Gadałam dzis z Giselle-co do kasy, którą podaraowałas Azylowi: pisała, że odbierze w poniedziałek. Skieruję Ją tutaj, by sama powiedział co i jak.

  14. #54

    Domyślnie

    ...pieniazki odbiore w poniedziałek albo wtorek
    wedle ustaleń z Lumpem


    Teraz mile Panie przyznawac sie do tych darow
    dzisiaj przyszły i bardzo sie ciesze.....
    nooo podziwiajcie i arjune na pomoc wołajcie bo jak zwykle nie umiem wstawic.....
    kłaniam sie wszystki pieknie
    dziekuje ze pomagacie mi pomagac
    juz mi lezej po tej przykrej rozmowie ale niech mu ziemia ....itd
    buzka
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...2d0ce7b18.html
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...44a98a4ba.html
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...c62b89b26.html
    Kocham boksery i mojego męża.

  15. #55

    Domyślnie

    oo Wy kłamczuszki-przyznawać się kto to wysłal Popytam też na innych forach-prosze się przyznać

    im dłużej uczestniczę w takich akcjach, tym większym szacunkiem zaczynam darzyć ludzi




  16. #56

    Domyślnie

    Cytat Napisał arjuna

    Od Rottków dostałam już kilka paczek-super organizacja z Ich strony, naprawdę super.

    .
    Hej, ciesz się, że tylko kilka - rotty słały na wszystkie dostępne adresy
    Rottweiler to morderca....bo pożera ludziom serca. Tylko raz popatrz na niego, a już zawsze będziesz jego

  17. #57

    Domyślnie

    ....Poprzednia Pani od paczki ma piękne nazwisko
    ale nie powiem jakie
    związane z województwem mojego dzieciństwa[kiedys byłam dzieckiem]
    Pani od tej przesyłki
    mhhhh
    tez jest zwiazana z moim dzieciństwem
    ale tez nie powiem kto to jest....

    Jezeli moge prosić
    tak przy okazji
    oczywiscie jezeli jeszcze ktoś
    cos wyslę
    o witaminy dla psiaków,te z interwencji sa tak chude....
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...c25fcb881.html
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...a7ef3a31b.html
    zaraz poprosze arjune o pomoc
    ale bardzo serdecznie dziękuje
    od dzisiaj juz poszła do uzytku masc dla Gabi oraz tabletki na niezyt zołądka
    Kocham boksery i mojego męża.

  18. #58
    Kocham boksery i mojego męża.

  19. #59

    Domyślnie

    pilnie, pilnie, pilnie


    potrzebuję tel, do osoby która jutro mogłaby odebrać większą przesyłkę, na pw poproszę
    Rottweiler to morderca....bo pożera ludziom serca. Tylko raz popatrz na niego, a już zawsze będziesz jego

  20. #60

    Domyślnie




    dziękujemy za to, że ktoś obrobił dla nas aptekę

    telefon do Giselle: 664 315 852

Strona 3 z 9

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony