dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 6 z 27
Pokaż wyniki od 101 do 120 z 534
  1. #101
    Gosc_gość
    Guest
    Gosc_gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał ambroma
    Mam zaplanowaną realizację z tą firmą, więc już wkrótce zapodam rzetelną relację.
    No to czekamy

  2. #102

    Domyślnie

    Witam K&G

    K&G

    Konkurencja Pana Daniela dla mnie tylko pod względem cen. Przykro mi, ale po prostu psuje ceny w całej Polsce.
    Przykre , ze zabieraja tutaj glos tzw producenci uslug nie majacy zadnej renomy ,wizytowki firmy ani tez nie prezentujacy swojej pracy i swoich cen.
    Obrzucanie blotem zza krzakow rzetelnych wykonawcow nie nalezy niestety do dobrego tonu. To jest typowe dla ludzi zawistnych i nieudacznikow.

    To klient dyktuje ceny na rynku a nie stowarzyszenie kominkarzy. Dla klienta jest wazna jakosc i cena i termin. Jakosc uslug firmy pana Daniela jak sam przyznaje K&G jest dobra i cena tez .
    Jednak ta cena jest wedlug niego " zepsuta" bo nie dopasowana do cen innych kominkarzy w calej Polsce .
    Jako klient ( a nie jako nieudaczna konkurencja ) zycze sobie wiecej takiego "psucia" , przy dobrej jakosci uslug .

    Witam Forest Natura

    Forest-Natura

    Moje wypowiedzi (które jak najbardziej podtrzymuję) tyczą się jednej sprawy - braku jakiejkolwiek rękojmi i gwarancji producenta, na terenie naszego kraju na montowane w tych kominkach wkłady firmy Spartherm.
    Czy Forest Natura byl laskawy przeczytac oswiadczenie wlasciciela firmy "Kominki i kominy" ?? jesli nie to zacytuje :

    Daniel Hrehorecki
    Własny zakład obróbki kamienia, biuro projektowe, świetny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny zapewnia pełną satysfakcję naszych klientów.


    Poniewaz mamy tutaj konkretne oskarzenie (w kontekscie :tych kominkach pana Daniela) ze strony "Forest Natura" nalezalo by sie spytac : na jakiej podstawie takie twierdzenie ?
    Czy to ze jakas inna firma ma przedstawicielstwo jednego z wkladow wystarcza zeby juz nikt inny nie mogl go sprzedawac i udzielac odpowiedniej gwarancji za calosc uslugi a nie tylko za sam wklad ?
    Jesli firma ma odpowiedni serwis pogwarancyjny to nalezy w to wierzyc a nie bezpodstawnie bez przerwy watpic.
    Nalezy najpierw przeczytac warunki gwaracyjne a nie juz wczesniej je krytykowac bez ich znajomosci.
    Przypominam ze firma Spartherm nie ponosi odpowiedzialnosci gwarancyjnej za niefachowe zamontowanie wkladu.
    Dla klienta istotna jest gwarancja calosci uslugi,

    Jako klient mam osobiscie watpliwosci tylko co do "Forest Natura" bo na jego wizytowce firmy www........ istnieje tylko od lat napis "Przerwa techniczna " prosze ponownie wejsc za 60 min .
    Dalszy link prowadzi do nikad tzn do innych firm. Jako klient bylbym zainteresowany pelna prezentacja dokonan "Forest Natura" wraz z cenami i danymi technicznymi.
    Tego jednak " Forest Natura " nie odwazyl sie zaprezentowac , a szkoda bo moze bylo by co krytykowac

    Drogi "K&G" oraz "Forest Natura" zaprezentujcie wreszcie w internecie swoje wyroby i swoje ceny a my Wam odpowiemy czy jestescie konkurencja dla pana Daniela.
    Wezcie z niego przyklad i zacznijcie od przyzwoitej prezentacji swojej firmy zamiast tak jak "Forest Narura" kpic sobie w zywe oczy z klientow i kazac im czekac latami na niewiadomo co.
    IDEALY SA JAK GWIAZDY - NIGDY NIE MOZNA ICH DOSIEGNAC.
    JEDNAK ZAWSZE MOZNA SIE WEDLUG NICH ORIENTOWAC W ZYCIU.

  3. #103
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Forest-Natura
    Zarejestrowany
    Jan 2003
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    5.277

    Domyślnie

    Witam.
    Dla klienta istotna jest gwarancja calosci uslugi
    Mylisz się...gwarancja na usługę to 2 lata...na wkład - lat 5.
    No ale nie będę Cię wyprowadzał z błędu. Przecież wiesz lepiej.

    Dla Twojej satysfakcji...
    http://<br /> <a href="http://foto....html</a><br />
    ...chociaż nie uważam bym MUSIAŁ, CZY MIAŁ OBOWIĄZEK zamieszczania swych prac w internecie.
    Jest to moja sprawa w jaki sposób się reklamuję.
    Jakoś dziesiątki osób co roku potrafi dotrzeć do mnie właśnie dla tego, że zobaczyło moją pracę w internecie, na zdjęciu czy na żywo.
    Gdybyś nie był leniem to byś sam znalazł moje prace na Forum...bo co "lepsze kawałki" zamieszczam tu od kilku już lat z dokładnym opisem...ku uciesze samych Forumowiczów.
    Tym samym przepraszam Cię że latami czekasz na moją stronę internetową...
    Strach pomyśleć, co działo się jeszcze kilka czy kilkanaście lat temu, gdy internetu nie było...chyba ludzie wtedy nie budowali niczego...zakupów też pewnie nie robili...jak ten świat wtedy w ogóle funkcjonował...???
    Pozdrawiam.
    PS. Dziękuję - zrobiłeś mi właśnie świetną reklamę...
    "...na Kontynencie do tej pory wierzą w tego włóczęgę... Pierwszy Mag - Zdun Włóczęga - Wędrowna Iskra, buduje w wybranych domostwach piece, które przynoszą szczęście i dobrobyt. W domu, w którym On roznieci ogień...w tych domach rodzą się magowie..."

  4. #104

    Domyślnie

    Witam
    Forest-Natura

    Witam.
    Cytat:
    Dla klienta istotna jest gwarancja calosci uslugi

    Mylisz się...gwarancja na usługę to 2 lata...na wkład - lat 5.
    To Ty sie znowu gwaltownie mylisz : przeczytaj sobie jeszcze raz cytowane przez siebie moje zdanie . Gdzie jest tutaj mowa o okresach gwarancjii ?????? NO GDZIE ??????
    Poza tym zauwaz prosze , ze wklady Spartherm nie sa wcale najlepszymi wkladami na rynku i firma "Kominki i Kominy" oferuje do wyboru caly szereg jeszcze lepszych rozwiazan innych wkladow i kompleksowych rozwiazan.
    Ty przyczepiles sie tylko do jednego z wielu dostawcow elementow skladowych w produkcji tej firmy.
    Mam nadzieje ze chciales sie tym samym przyczynic do jeszcze lepszego rozwoju tej znanej i szanowanej firmy ?

    Co do mojej "satysfakcji"
    Rzeczywiscie nie zawiodlem sie w ocenie firmy "Forest Natura" .
    Przedstawione linki do "smieci" w formie nieuporzadkowanych zdjec jakichs tam kominkow i inne nie sa autoryzowane jako wykonawstwo firmy Forest Natura.
    Kazdy moze przedstawic w ten sposob setki innych nie swoich rozwiazan i tez nie brac za nie odpowiedzialnosci , zawsze twierdzac ze to tylko wzory do nasladowania albo wlasne realizacje.
    A gdzie tutaj opisy techniczne , wymiary , zastosowane wklady i ich parametry ?
    Informacje o serwisie dla klienta,inormacje o serwisie gwarancyjnym ? A gdzie ceny ?
    NIC TAKIEGO FOREST NATURA NIE PODAJE.

    TAK ! w firmie "Krzak" ceny omawia sie zawsze w kacie po cichu w cztery oczy bo byc moze konkurencja byla by lepsza. Wiec lepiej w firmie "Krzak" nie podawac i nie opisywac uslug oraz cen.
    Im mniej klient wie tym lepiej dla takiej "firmy" .

    Internet byl, jest i bedzie platforma komunikacji i wymiany informacji. Ignorowanie jego istnienia poprzez brak prezentacji swojej firmy na jego stronach skutkuje ignorowaniem tej firmy przez uzytkownikow internetu.
    Tylko "Buraki" nie potrafia tego zrozumiec.
    Strona www. ........ firmy jest zawsze jej wizytowka.W Twoim przypadku ta wizytowka pokazuje firme z jak najgorszej strony.

    Nie mowie tutaj juz o obelzywych slowach rzucanych przez Ciebie na potencjalnych klientow lub kolegow z forum.
    Nie oczekuje przeprosin .Nie dorosles jeszcze do tego. Nie pojales jeszcze tego ze Twoja egzystencje zawdzieczasz klientom.


    To wszystko dopelnia tylko calkowitej dyskwalifikacji firmy Forest Natura.


    W tej sytuacji opinie Forest Natura w tym watku forum nie maja zadnego znaczenia i wagi.


    Pozdrawiam i zycze milego dnia


    P.S.
    Nie bylo moim zamyslem wysuwanie wnioskow co do dzialalnosci Twojej firmy ale poprzez swoja arogancje sam mnie do tego zmusiles.
    IDEALY SA JAK GWIAZDY - NIGDY NIE MOZNA ICH DOSIEGNAC.
    JEDNAK ZAWSZE MOZNA SIE WEDLUG NICH ORIENTOWAC W ZYCIU.

  5. #105
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Forest-Natura
    Zarejestrowany
    Jan 2003
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    5.277

    Domyślnie

    Witam.
    Z jakiego powodu mnie obrażasz i używasz obelżywych słów?
    I o czym Ty w ogóle piszesz?
    Pozdrawiam.
    "...na Kontynencie do tej pory wierzą w tego włóczęgę... Pierwszy Mag - Zdun Włóczęga - Wędrowna Iskra, buduje w wybranych domostwach piece, które przynoszą szczęście i dobrobyt. W domu, w którym On roznieci ogień...w tych domach rodzą się magowie..."

  6. #106

    Domyślnie

    Witam ,

    FOREST NATURA czy nie potrafisz czytac tego co napisales wczesniej ?
    czy nie rozumiesz ze ludzie maja dosc Twoich nachalnych postow ?
    czy nie potrafisz zrozumiec co ludzie na Twoj temat pisza ?

    Forest-Natura
    NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!


    PostWysłany: Czw, 12 Marzec 2009 02:01 Temat postu: Odpowiedz z cytatem
    Witam.
    Przepraszam wszelkich niezadowolonych z moich postów...
    .......
    Pozdrawiam i kończę z mojej strony ten wątek. Wasz wybór.
    A moze jednak nalezy Tobie przypomniec wczesniejsze wypowiedzi na Twoj temat :

    WaldiM
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)


    PostWysłany: Wto, 10 Marzec 2009 20:14

    Czytając twoje dotychczasowe posty zawsze uważałem, że nie robisz tego aby pomagać ludziom budować kominki lecz tylko jesteś zainteresowany osobistymi korzyściami z tego płynącymi. Twoje posty w tym wątku wpełni potwierdzają moje dotychczasowe spostrzeżenia w tym temacie. Swoją drogą to bardzo podłe zachowanie, wszyscy forumowicze już dowiedzieli się, że robisz kominki droższe niż wzmiankowana powyżej firma i w nieuczciwy sposób zwalczasz konkurencję. Na twoim miejscu po takim popisie zabrałbym zabawki z tego forum i zniknął, bo w sposób oczywisty obnażyłeś swoją pazerność i bezwzględność. Dzięki takim jak ty ludziom niszczeni są solidni i zapewne sporo tańsi fachowcy na rynku polskim, bo to TY starasz się za wszelką cenę utrzymać monopol na dany wyrób nie godząc się z pomysłowością i inwencją innych. Przeglądając twoje dotychczasowe posty stwierdzam, że

    NIGDY I NIKOMU NIE POMOGŁEŚ W BUDOWIE LUB PROBLEMACH Z KOMINKAMI, ZA TO ZAWSZE NAGANIAŁEŚ FORUMOWICZÓW DO SIEBIE.

    Uważam, że to nieetyczne i administracja forum powinna Ci zabronić dostępu i pisywania kolejnych przesiąkniętych autoreklamą postów.




    mario1976
    ELITA FORUM (min. 1000)


    Dołączył: 07 Lis 2006
    Posty: 1386
    Skąd: Warszawa/niebawem Stare Babice i okolice

    PostWysłany: Sro, 11 Marzec 2009 09:16


    Ale wydaje mi się, że nie wyczuwasz takiego delikatnego niuansu. Ludzie chcą poleconego - dobrego fachowca. Kominki i kominy zebrały na forum jak na razie same dobre opinie. Inwestorowi wisi to kalafiorem z kim walczy właściciel kominów i kominków i z jakiego miejsca na świecie sprowadza swoje wkłady. Twierdzi, ze daje na nie gwarancję - jeżeli tak jest to wystarcza.

    Maglowanie tego tematu przez Ciebie staje się poprostu niesmaczne. Niesmaczne jest też straszenie, że panowie w czarnych płaszczach zapukają kiedyś do drzwi inwestora i wymontują mu wkład. Wyobrażasz to sobie? Wpuszczasz obcego człowieka do oddanego do użytku domu i pozwalasz mu aby Ci wkład wyciągnął z zabudowy ?????!!!!!

    Najlepiej byłoby jakby zakończyć ten temat....nawet jeśli na targach kominkowych w dalekim Gabonie znowu spotkasz przedstawiciela producenta wkładów. Nie o to w tym watku chodziło.


    FOREST NATURA !

    W calosci popieram wielu moich przedmowcow :

    Maglowanie tego tematu przez Ciebie staje się poprostu niesmaczne.

    Dotrzymaj swojego slowa i zwijaj manatki z forum , nie wniosles tutaj nic nowego a tylko zasiales niesmak i konflikt.
    Przestan wreszcie obrazac ludzi.
    Tego forum nie potrzebuje.
    Idz do swojego Gabonu , moze tam Ciebie potrzebuja.
    I nie zapomnij o swoich zainteresowaniach : whisky , wino i owoce morza.
    Nie wiedzialem ze wszystkim zdunom tak dobrze sie powodzi

    Pozdrowienia na droge
    IDEALY SA JAK GWIAZDY - NIGDY NIE MOZNA ICH DOSIEGNAC.
    JEDNAK ZAWSZE MOZNA SIE WEDLUG NICH ORIENTOWAC W ZYCIU.

  7. #107
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Forest-Natura
    Zarejestrowany
    Jan 2003
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    5.277

    Domyślnie

    Witam.
    Śmieszny trochę jesteś...
    Pozdrawiam.
    "...na Kontynencie do tej pory wierzą w tego włóczęgę... Pierwszy Mag - Zdun Włóczęga - Wędrowna Iskra, buduje w wybranych domostwach piece, które przynoszą szczęście i dobrobyt. W domu, w którym On roznieci ogień...w tych domach rodzą się magowie..."

  8. #108
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    FlashBack

    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Skąd
    Mazowsze
    Posty
    2.167

    Domyślnie

    Cytat Napisał nitubaga
    witam...

    pozwolę sobie zabrać głos w dyskusji....
    ...
    słowo o montażu...

    - panowie zawsze przed czasem byli na miejscu,
    - mili, uśmiechnięci, weseli
    - zawsze, ale to zawsze odpowiadali na wszelkie moje pytania... a wierzcie mi ciut ich miałam
    - bardzo dokładna praca... każdy kamień przed przyklejeniem był macany, głaskamy, przymierzany na docelowe miejsce... wiem, bo siedziałam z panami dzień w dzień.... a ile razy sprawdzali poziomy to już nawet nie chce mówić...
    - jedna rzecz, która mnie osobiście ujęła, jeden z panów miał przeciąć bloczek i zanim to zrobił przełożył moje stare buty bo uznał, że są za blisko i się zakurzą... n ie musiał, a zrobił to....
    - panowie zawsze, codziennie po sobie sprzątali !!!!

    a teraz kilka fot...

    wkład



    pan przy pracy... mam nadzieję, że się nie obrazi




    ...
    a co do gwarancji - ja myślę, że gdyby nawet coś sie z wkładem zadziało pan Daniel nie zostawił by mnie z tym samą
    hmm czy sciany i strop byly izolowane termicznie, bo brak tu tych fotek.

  9. #109
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) CZARNY PAS W WALCE O PRAWA INWESTORAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nitubaga
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    18.724

    Domyślnie

    .... owszem były

    na zabudowę tegoż kominka poszło 2 duże opakowania, kartony wełny (czy co to tam było) rockwoola przyklejanej taśmą aluminiową do ścian z każdej strony zabudowy...

    ********************************************


    Chciałam tez poprosić by ciut pohamować "jazdę" po Foreście...

    "rozmawiałam" z tym forumowiczem zanim zdecydowałam się na firmę Centrum Komina.... bo jak wszyscy szukałam inspiracji i - nie oszukujmy się - niskich cen.

    Zadawałam Mu wiele pytań.... i na wszystkie mi odpowiedział... co można było to napisał na wątku, czego nie to na priva. Więc nieprawdziwy jest zarzut, że Forest nikomu nie pomaga

    To forum m. in. po to właśnie jest by być platformą na której wykonawcy i klienci mogą się spotkać... ich relacje - to już wtórna sprawa.... i choć większość z ludzi piszących na tym wątku to klienci CK (co jest oczywiste bo tego wątek dotyczy) i przy wielkiej sympatii dla p. Daniela... nie mogę tak po prostu czytać jak wszyscy inni aż tak obrażają choćby Foresta.

    Ja myślę, że Forest uczulił nas na pewne kwestie - i dobrze.... nikt nie może napisać, ze czegoś nie wiedział teraz zapewne padają pytania o wkłady, o gwarancje, CK udziela odpowiedzi i współpraca jest bądź nie... ale to już jest prywatna sprawa... każdego z klientów.

    Dziękuję i pozdrawiam.

  10. #110
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Forest-Natura
    Zarejestrowany
    Jan 2003
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    5.277

    Domyślnie

    Witam.
    Nie no, spoko, Nituś...
    Yaneq dał po prostu niezły popis...
    Raczej nie biorę sobie "do bani" takich "charakternych" wypowiedzi...po prostu dalej robię to co robię na Forum już od ponad sześciu lat...
    Jak do tej pory nigdy nie "udało" mi się skłamać publicznie na Forum. Tym co wiedzą to, nie muszę się tłumaczyć...
    Pozdrawiam i życzę miłych wieczorów przy domowym ognisku
    "...na Kontynencie do tej pory wierzą w tego włóczęgę... Pierwszy Mag - Zdun Włóczęga - Wędrowna Iskra, buduje w wybranych domostwach piece, które przynoszą szczęście i dobrobyt. W domu, w którym On roznieci ogień...w tych domach rodzą się magowie..."

  11. #111
    Lider FORUM (min. 2800)
    marjucha

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    4.393
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    258

    Domyślnie

    Cytat Napisał yaneq
    Witam ,

    FOREST NATURA czy nie potrafisz czytac tego co napisales wczesniej ?
    czy nie rozumiesz ze ludzie maja dosc Twoich nachalnych postow ?
    czy nie potrafisz zrozumiec co ludzie na Twoj temat pisza ?
    Bardzo się mylisz
    Akurat w sprawach kominków to głównie czekam na wypowiedzi Foresta i An-buda
    Jakoś tak jest, że dzięki jego postom nabrałem zaufania do wiedzy i doświadczenia, którym dzieli się na forum.

    Pozdrawiam

  12. #112

    Domyślnie

    Czytałem teraz ten wątek ciurkiem i do dwóch ostatnich postów byłemw szoku. Gdzie te tłumy wcześniej piejące nad geniuszem Foresta? Gdzie te rzesze klientów? A już to co zaproponował niejaki janeq to szczyt żenady. Mieniący się trybunem forowiczów, decydujący o "pakowaniu zabawek"? Mały człowieczek...

    Gwoli sprawiedliwości - sam jestem lekko skonsternowany uporem Foresta, bo nie trafiają do mnie w stu procentach argumenty o niesprzedawaniu śrubek i wymontowywaniu wkładu. Nie wnikam w to jednak, bo wkład kupiłem przez niego i jak mniemam zasługuję na zakup ew. uszczelki

    Protestuję jednak przeciwko przypisywaniu Forestowi całego odium zła - niskich pobudek, partykularyzmu, braku kultury itp. Osobiście korzystałem z jego usług i jestem zadowolony. Poza tym uważam go za kulturalnego człowieka na naprawdę wysokim, co rzadkie w branży budowlanej, poziomie.

  13. #113

    Domyślnie

    Witam,

    uczestnikow forum zapraszam do zapoznania sie z dzialalnoscia ogolnopolskiego stowarzyszenia "KOMINKI POLSKIE" http://www.kominkipolskie.com.pl/index.php?page_id=7 a w szczegolnosci do poinformowania sie
    o tym kto jest na jej liscie czlonkow oraz jakie firmy zdunskie zasluguja na uwage.
    Jest to aktualnie ponad 90 firm budujacyh kominki w Polsce.
    Stowarzyszenie przedstawia ponadto caly szereg informacji istotnych dla korzystajacych z uslug klientow zamawiajacych kominki.
    Firma "Kominki i Kominy" oczywiscie nalezy do tego stowarzyszenia.

    Pozdrawiam
    IDEALY SA JAK GWIAZDY - NIGDY NIE MOZNA ICH DOSIEGNAC.
    JEDNAK ZAWSZE MOZNA SIE WEDLUG NICH ORIENTOWAC W ZYCIU.

  14. #114
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Forest-Natura
    Zarejestrowany
    Jan 2003
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    5.277

    Domyślnie

    Witam.
    Co prawda moje wypowiedzi w tym wątku traktowały całkiem o czym innym, mianowicie o kwestiach gwarancyjnych urządzenia technicznego sprzedawanego na terenie naszego kraju, ale:
    Polecałem, polecam i będę polecał firmy zrzeszone w Ogólnopolskim Stowarzyszeniu Kominki Polskie.
    Zachęcam wszystkich do odwiedzenia strony Stowarzyszenia. zarówno teraz, jak i w przyszłości, bo na pewno będzie na bieżąco aktualizowana i będzie zawierać co raz to więcej ciekawych rzeczy i wiadomości dla potencjalnego "Kowalskiego" pragnącego mieć kominek czy piec w domu.

    Oprócz linku do OSKP, którego właściwe brzmienie to:
    http://www.kominkipolskie.com.pl/,
    polecam jeszcze trzy inne ciekawe portale branżowe:
    http://www.kominki.org/
    http://www.ihz.pl/sk/
    http://www.kominek.org.pl/
    Pozdrawiam.
    PS. Dla Ciebie Yaneq - aktualna lista członków stowarzyszenia zawiera 105 nazwisk i firm.
    I miło, że zmieniłeś ton wypowiedzi oraz przestałeś nazywać innych "burakami".
    "...na Kontynencie do tej pory wierzą w tego włóczęgę... Pierwszy Mag - Zdun Włóczęga - Wędrowna Iskra, buduje w wybranych domostwach piece, które przynoszą szczęście i dobrobyt. W domu, w którym On roznieci ogień...w tych domach rodzą się magowie..."

  15. #115

    Domyślnie

    Nie dam sie znowu wciagnac w nastepna bezprzedmiotowa sprzeczke.
    Nie to jest tematem tego watku w forum.

    Przypominam :
    temat to doswiadczenia i wspolpraca z firmą Kominki i Kominy z Zielonej Góry.

    Ponadto wlasciciel firmy ze wzgledu na ataki jednego z forumowiczow podkreslil ze , tutaj cytat :

    Daniel Hrehorecki
    Skąd: Zielona Góra

    PostWysłany: Sro, 4 Marzec 2009 09:55 Temat postu: DEMENTI
    Każdy z naszych klientów otrzymuje instrukcje w języku polskim oraz oryginalna kartę gwarancyjna firmy Spartherm.


    Daniel Hrehorecki
    PostWysłany: Wto, 7 Kwiecień 2009 10:22

    Chciałbym także poinformować, iż wszystkie nasze kominki są budowane z najwyższą starannością, zgodnie z obowiązującymi normami oraz posiadają kompletną izolację.

    Chciałbym także podkreślić, iż budujemy kominki już od ponad 10 lat,
    Własny zakład obróbki kamienia, biuro projektowe, świetny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny zapewnia pełną satysfakcję naszych klientów.


    Takie zapewnienie firmy Kominki i kominy w moim przekonaniu calkowicie satysfakcjonuje klientow.

    Ze wzgledu na dalsze watpliwosci jednego z forumowiczow podalem ze ta firma nalezy do Ogolnopolskiego Stowazyszenia Kominki Polskie.
    Przy stowarzyszeniu tym dziala Sad Kolezenski ktory wyjasnia sporne kwestie w przypadku ich zgloszenia. Ma to na celu zachowanie dobrego imienia budowniczych kominkow i zapobieganie bezpodstawnym atakom konkurencji.
    Jak do tej pory nie ukazal sie zaden negatywny osad dla firmy Kominki i Kominy.
    W dalszym ciagu wiec podkreslam , ze bezpodstawne oskarzanie konkurencji jest w moim przekonaniu co najmniej niesmaczne .
    IDEALY SA JAK GWIAZDY - NIGDY NIE MOZNA ICH DOSIEGNAC.
    JEDNAK ZAWSZE MOZNA SIE WEDLUG NICH ORIENTOWAC W ZYCIU.

  16. #116
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Forest-Natura
    Zarejestrowany
    Jan 2003
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    5.277

    Domyślnie

    Witam.
    Zachęcam Cię do ponownego przeczytania mojego poprzedniego "postu".
    Pozdrawiam.
    "...na Kontynencie do tej pory wierzą w tego włóczęgę... Pierwszy Mag - Zdun Włóczęga - Wędrowna Iskra, buduje w wybranych domostwach piece, które przynoszą szczęście i dobrobyt. W domu, w którym On roznieci ogień...w tych domach rodzą się magowie..."

  17. #117

    Domyślnie

    Witam.

    Podkreslam ponownie :
    od rozstrzygania sporow pomiedzy firmami budujacymi kominki jest Sad Kolezenski Ogolnopolskiego Stowarzyszenia Kominki Polskie.
    Klienci i uzytkownicy sa zainteresowani tylko i wylacznie ewentualnym wynikiem sporu.

    Przenoszenie sporu na lamy forum kloci sie z zasadami wspolzycia spolecznego !!!

    To nie ten adres i nie ta forma !

    Pozdrawiam
    IDEALY SA JAK GWIAZDY - NIGDY NIE MOZNA ICH DOSIEGNAC.
    JEDNAK ZAWSZE MOZNA SIE WEDLUG NICH ORIENTOWAC W ZYCIU.

  18. #118
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Ramot
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    okolice Jaktorowa
    Posty
    484
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    165

    Domyślnie

    U mnie właśnie powstał kominek made by Centrum Komina. Panowie przyjechali w poniedziałek późnym popołudniem, skończyli we wtorek po południu.
    Wkład miałem swój, Tarnavvę. Został obudowany w 100% wg projektu.
    Więcej fotek w dzienniku


  19. #119

    Domyślnie

    Cytat Napisał ambroma
    Mam zaplanowaną realizację z tą firmą, więc już wkrótce zapodam rzetelną relację.
    Zgodnie z obietnicą, oto kominek zbudowany przez ekipę Centrum Komina



    Nie jest jeszcze wykończony, zrobimy to w drugim etapie. Jednak chcę potwierdzić wcześniejsze posty co do fachowości, terminowości i sprawności działania firmy. Ekipa przyjeżdża przygotowana na każdą ewentualność. Całość montażu przebiega bardzo szybko i sprawnie, materiały używane do montażu są dobrej jakości. Według mnie wszystko jest zgodnie ze sztuką.
    Funkcjonalność wkładu i potwierdzenie właściwego wyboru wyjdzie w praniu. (tzn w paleniu )
    maja

  20. #120

    Domyślnie

    Witam,

    jestem w trakcie współpracy z CK...

    Telefony p. DH zawsze odbiera telefony... Często sam dzwoni.... Na moja prośbę by przyjechali w ciągu kilku dni by rozprowadzić ciepło po poddaszu (zapomniałam a już ścianki kolankowe zamykali ) przyjechali zrobili i pojechali . Teraz walczymy z kominkiem... Pierwszy kominek jaki sobie wybrałam był koszmarny - wręcz się popłakałam... Zaraz zmieniliśmy koncepcję, ciągle szlifujemy ostateczny kształt... Ehhh dużo cierpliwości ma do mnie projektant z CK...

    Firmę polecił mi dobry znajomy.... Owszem reklamował wkład.... Właśnie sparthermu... bez problemu ... Zobaczymy jak wypadnie ostatecznie Prześlę wtedy fote

Strona 6 z 27

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony