dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 6 z 166
Pokaż wyniki od 101 do 120 z 3317
  1. #101

    Domyślnie

    Czy ktoś zna niedrogą dobrą ekipę w okolicach Częstochowy???

  2. #102

    Domyślnie

    a mi ekipa z okolic Białegostoku wyliczyła ok.30 tys za 250 m2 domu pietrowego, bez piwnicy, ale z uzytkowym poddaszem. sa poleceni, sprawdzeni i nie sa najtansi w okolicy. aha, zgodzili sie budowac w okolicy Wawki!to duzo czy malo??bo juz sie pogubilam w tych przeliczeniach!!

  3. #103

    Domyślnie

    Asiunia,
    30 tysiecy za dom 250m2 nie brzmi zle, ale kluczowe jest jaki zakres robót się w tym mieści.

  4. #104

    Domyślnie

    133 zł za metr surowego (teriva) do desek i papy - bez dachówki - i nic mnie nie obchodzi skąd i czy będą materiały, gdzie będą mieszkać i co jeść itd.

  5. #105

    Domyślnie ile za san surowy

    Krzyss !!!

    133,00/m2 -rozumiem że o cena robocizny cz tak ??
    BIAŁOŁĘKA UBER ALES - HEY !!!

  6. #106

    Domyślnie

    No tak. O robocie mówimy.

  7. #107
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Bard13
    Zarejestrowany
    Sep 2003
    Posty
    1.609
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    44

    Domyślnie

    TO ja się już mogę dopisać. Mam stan surowy

    Za Manuelę Archipelagu - kopanie fundamentu, strop, chudziak na parterze, więźba, deskowanie dachu i krycie papą, taras i schody (wygląd jak na zdjęciach)

    20 500 PLN

    Chyba tanio?

  8. #108

    Domyślnie

    Mik99, a co to za projekt domku? Bardzo mi się podoba.

  9. #109

    Domyślnie

    Witam
    7 500 PLN za fundamenty,-sciany konstr, scianki dział, taras, strop derw kanalizacja, podłoga na gruncie
    5 500 za wiezbie +blachodachówka i pare drobiazgow

    robi ekipa wolno idzie ale dokladnie dom 120 m2 budowa z BK PW na klej
    pólnocna wielkopolska
    Kaz

  10. #110
    ELITA FORUM (min. 1000)
    abromba

    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Posty
    1.705
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    u mnie za 170 m powierzchni użytkowej (bez piwnicy, poddasze, dwie duże lukarny) i 34 m garażu przyklejonego do budynku - 34 tys. Mieliśmy jeszcze sufitową ofertę za 60 tys ("ale facet miał nam kupować wszystkie materiały - a potem się okazało, że ma spółke z hurtownikiem) oraz dwie dość rozsądne oferty za 25 tys (górale) i 27 tys (miejscowy z gminy Prażmów). I kilka ekip w ogle nie budzacych zaufania. Wybralismz tego naszego - jednak drożej- ale miał bardzo bardzo dobre opinie od ludzi którym budował. O żaden sprzęt się nie martwiliśmy, tak samo jak o barak dla robotników, a w efekcie sporo zakupów też nam zrobił. Poza jednym zgrzytem jestesmy baardzo zadowoleni i nasz inspektor nadzoru też. W tej cenie była robota od fundamentów po deskowanie i obicie papą. Okolice Piaseczna.

  11. #111

    Domyślnie Ekipa z Lublin

    Witam,

    poszukuję dobrej i oczywiście niedrogiej ekipy do stanu surowego z dachem z Lublina lub okolic.

    Pozdrawiam

    Marta
    M&M

  12. #112

    Domyślnie

    za parterowy dom pow 140m strop drewniany bez piwnic i bez poddasza zazyczyli sobie 18 tys.W tym fundamenty /lane z gruchy/ sciana trojwarstwowa ,scianki dzialowe ,kominy, strop drewniany ,wiezba/dach kopertowy prosty / .Czy aby nie za drogo ?
    matth

  13. #113

    Domyślnie

    Cześć! U mnie ekipa ( górale) za stan surowy (fundamenty, izolacje, wylewki, kominy, ścianki działowe, dach -244 m2) dom bez piwnicy, z garażem, uzytkowym poddaszem , o pow. uż. 156 m2 zażyczyli sobie 33k. Mam zadbać o kontener i potrzebny ciężki sprzęt . Czy to dużo? Ekipa bardzo solidna (oglądałam budowy)

  14. #114

    Domyślnie

    W ubiegłym roku kiedy rozpoczynałam budowę domu o pow użytkowej 150 m (dom o prostej bryle, dach dwuspadowy) ekipy wyceniały robociznę od 23000 do 75000 zł. Ostatecznie wybrałam ekipę za 25000 w cenie było deskowanie i papa na dachu (bez dachówki).
    W tym roku ta sama ekipa która mi budowała za dom o pow 250 m chce tylko 26000 za robociznę. Warto czasami wykorzystać recesję na rynku żeby zbić ceny. Ekipy które w ubiegłym roku nie miały wolnego w kalendarzu teraz robią jakieś małe prace i garną się do roboty za dużo mniejsze pieniądze.
    Pozdrawiam ziółko

  15. #115

    Domyślnie Ile za stan surowy

    Witam!
    Moja ekipa podała cenę 20 tyś za stan surowy z więźbą - 210 m pow. uż.,32 m garaż, 38 m częściowe podpiwniczenie - ściana 3 warstwowa. Może coś jeszcze utarguję
    Nasza Korona już wybudowana....

  16. #116

    Domyślnie

    A więc znajoma zapłaciła cieśla z pomocnikiem 600(robota wykonana super sama widziałam), postawienie budynku od fundamentu po dach 3000 (majster +2 murarzy) razem. 3600.Ludzie nieźle przepłacacie. Wystarczy poszukać i podzwonić. Biorąc pod uwage że inny cieśla za ten sam dach chciał 1700. Kto szuka nie błądzi.

  17. #117
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    bikosa

    Zarejestrowany
    Jun 2003
    Posty
    904
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    39

    Domyślnie

    Kwiatki- bez komentarza, nie chciałabym Cię obrazić!!

  18. #118

    Domyślnie

    Nie no spoko, to tak jak z samochodem w serwisie zapłacisz więcej bo serwis, a tę samą robotę w innym warsztacie za połowę ceny. Tak samo z domem, różni fachowcy różne ceny, nie zawsze tylko Ci co sporo kasują wykonują dobrą robotę. A ten cieśla woli poprostu skasować mniej ale roboty mieć więcej. No i dom nie wielki bo 100 m2 i dach prosty dwuspadowy.

  19. #119
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    bikosa

    Zarejestrowany
    Jun 2003
    Posty
    904
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    39

    Domyślnie

    Zgadzam się, ale weź pod uwagę, że on może wykonać ograniczoną ilośc takich prac, a i sezon jednak nie trwa cały rok. niemówię tego w jakiejś obronie drogich ewykonawców, sama się zżymam jak słyszę, że pomocnik murarza ma taką stawkę godzinową jak ja- a jakieś tam studia skończyłąm

  20. #120

    Domyślnie

    Pewnie że krew zalewa, sama szukam ekipy i ceny aż odstraszają.A i wszystko zależy gdzie się kto buduje.W mniejszej aglomeracji zawsze taniej można znależć murarzy,czy innych facowców.

Strona 6 z 166

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony