dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 8 z 17
Pokaż wyniki od 141 do 160 z 321
  1. #141
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nemi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.806

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pavis Zobacz post
    A my wykorzystaliśmy te kafle w kuchni - świetnie zgrały się z frontami. Z efektu jesteśmy zadowoleni, chociaż dobranie fugi jest trudne (my chyba mamy najciemniejszą Mapei, musiałaby sprawdzić). Na żywo fuga wygląda ciemniej niż na zdjęciach. Od strony praktycznej też nie sprawiają najmniejszego problemu - po np. smażeniu wystarczy gąbka z płynem do mycia naczyć




    Pavis mam pytanko - jak Ci się te płytki w kuchni sprawdzają? Czy nad blatem, nad listwą masz Travenę, czy nic tam nie ma? Przepraszam za głupie pytanie, ale nie widzę tego zbyt dokładnie na fotkach.

  2. #142
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Malutka_
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    1.475
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    141

    Domyślnie

    brąz bali to jest sopro a jakie macie jeszcze inne dopasowane fugi? jest jeszcze jakis ciemniejszy?

  3. #143

    Domyślnie

    Cytat Napisał nemi Zobacz post
    Pavis mam pytanko - jak Ci się te płytki w kuchni sprawdzają? Czy nad blatem, nad listwą masz Travenę, czy nic tam nie ma? Przepraszam za głupie pytanie, ale nie widzę tego zbyt dokładnie na fotkach.

    Dodałam ponownie zdjęcia, bo fotosik nawalił (przekroczony transfer) - nad blatem mam tylko pasek z kafli - reszta to farba. Płytki sprawdzają się super. Nawet jak smażę coś i płytki są z tłuszczu, to nie ma problemu z usunięciem tego (więcej musiałam się w mieszkaniu naszorować, gdzie miałam polerowane jasne kafle). A jeszcze znalazłam patent - a mianowicie jakiekolwiek plamki na płytkach (na frontach też ) przecieram wilgotną husteczką dla niemowląt (świetnie usuwa plamki, zacieki), a potem tylko na mokro ściereczką z microfibry. Trwa to 2 minuty i jest błysk

  4. #144
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nemi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.806

    Domyślnie

    Pavis dzięki za info. Zastanawiam się nad takim rozwiązaniem u siebie w kuchni - nie wiem tylko czy to dobry pomysł, żeby montować te same płytki w łazience i w kuchni.

  5. #145

    Domyślnie

    nemi - Jezeli mozna prosic o namiary na projektanta waszej lazienki.
    Co do kafli to chorowalem na nie od jakiegos roku, u nas w casto cena 98 za m2 w necie kupilem za 80
    Wszystka ladnie pieknie, dopoki nie trafilem na wasz temat i na jakiejs stronie przeczytalem o tym nieszczesnym odcieniem rozu. Serie mam A2 z 02 10 2010 i niestety chociaz na kolorach sie za bardzo nie znam to i tak go widze - niestety.
    Nasza Wierzba.
    http://www.domnahoryzoncie.pl/pl/index.php?s=78&a=177


    Obudziło się we mnie zwierzę....obawiam się jednak że to leniwiec.

  6. #146
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nemi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.806

    Domyślnie

    Mamil namiary wyślę na prv, tylko zapytam Pani projektantki, czy mogę. My jesteśmy z niej zadowoleni, choć napracowała się ze mną strasznie, a i tak jakaś tam kosmetyka "w praniu" wyszła.

    Co do płytek - ja też zamawiałam w sieci i są naprawdę ok. Mam serię z 06.10.10 i u nas te różowe mazaje (maleńkie) widoczne stały się dopiero przy oglądaniu płytek na balkonie (przy dziennym świetle) i przy słoneczku. Przy świetle żarówek są bez zarzutu, czyli nie mam na co narzekać. No i najważniejsze - zamówiłam ich ponad tonę i w całej dostawie nie było ani jednej uszkodzonej płytki.

  7. #147

    Domyślnie

    Trafiłam do dobrego wątku ponieważ kocham te płytki mam je w kuchni jeszcze bez fugi. Ale za to piękne.







    trochę brudne ale cudne.....nie czuję jak rymuję hahaha
    Bob Bubowniczy wszystkiemu zaradzi bob budowniczy nie jest sam

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...nasz-dom-salsa

  8. #148
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nemi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.806

    Domyślnie

    Dziewczyny, panowie z mojej ekipy łazienkowej fugi potrzebują - jakie ostatecznie wybrałyście do ciemnych płytek, a jakie do jasnych?

    Ciemne mam w kuchni nad blatem, a tam już płytki zostały położone i fugować trzeba.

  9. #149

    Domyślnie

    Do jasnych jaśmin, do ciemnych też bo mam ich aż 6 sztuk i są łączone z jasnymi. No i przy takiej ilości nie ma co szaleć z rozdzielaniem kolorów.
    Bob Bubowniczy wszystkiemu zaradzi bob budowniczy nie jest sam

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...nasz-dom-salsa

  10. #150
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Dorotus

    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    69
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    Cytat Napisał nemi Zobacz post
    Płytki dotarły do mnie dziś wieczorem. Powyciągałam po jednej z co kilku paczek Traveny w poszukiwaniu różu. I nie ma. Oglądaliśmy je dość dokładnie przy świetle żarówki i latarki (przygotowana byłam, a jak) i naprawdę nie dopatrzyłam się tych jasnoróżowych smug, które widziałam na płytkach w Casto i LM.

    Na 95% wydaje mi się, że są jasnobeżowe! Jutro popatrzę jeszcze na nie przy dziennym świetle - mam nadzieję, że nic im się przez noc nie zmieni. Seria A2, data produkcji - październik 2010.
    Nemi, w jakim sklepie internetowym zamawiałaś płytki, podeślij linka. Muszę zamówić płytki na wczoraj i zależy mi na czasie )

  11. #151
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nemi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.806

    Domyślnie

    Witaj Dorotus,

    Płytki zamawiałam na www.goldgres.pl - niecałe 82 zł za m2. Jestem zadowolona z płytek, z ceny, z szybkości zamówienia. A z opinii na FM wiem, że nie tylko ja.

  12. #152
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Malutka_
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    1.475
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    141

    Domyślnie

    Cytat Napisał nemi Zobacz post
    Witaj Dorotus,

    Płytki zamawiałam na www.goldgres.pl - niecałe 82 zł za m2. Jestem zadowolona z płytek, z ceny, z szybkości zamówienia. A z opinii na FM wiem, że nie tylko ja.
    ja tez u nich zamawialam,wszystko ok, i cena i szybkosc, ale kazda plytke trzeba obejrzec przy dostawie bo nie chca potem przyjmowac zwrotów. tak czytalam na necie i to potwierdzili w magazynie.

  13. #153
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Malutka_
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    1.475
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    141

    Domyślnie

    a jakie fugi dobieraliscie? moj glazurnik namawia mnie na sopro lub kerakoll , niestety tego drugiego nie widzialam probnika i nie wiem czy ma ciemniejszy braz. A gdyby ktos byl z mazow i chcial tylko troche fugi braz to przeciez mozna sie podzielic

  14. #154
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    rmonia

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    9

    Domyślnie

    casse!
    napisz jak twoja podłaga z Nowej Gali i w jakich wymiarach ją sobie wybrałaś czy już masz efekt końcowy.
    Ja dzisiaj też ją oglądałam i uważam ze pasuje a na tym polerze rzeczywiście może łatwiej będzie utrzymać czystość.
    Ja zastanawiam się nad rozmiarem 30*30, ale są jeszcze 30*60 - nie wiem jeszcze jaki rozmiar wybrać.
    pozdrawiam

  15. #155

    Domyślnie

    Cytat Napisał rmonia Zobacz post
    casse!
    napisz jak twoja podłaga z Nowej Gali i w jakich wymiarach ją sobie wybrałaś czy już masz efekt końcowy.
    Ja dzisiaj też ją oglądałam i uważam ze pasuje a na tym polerze rzeczywiście może łatwiej będzie utrzymać czystość.
    Ja zastanawiam się nad rozmiarem 30*30, ale są jeszcze 30*60 - nie wiem jeszcze jaki rozmiar wybrać.
    pozdrawiam
    A wiec tak ja wybrałam rozmiar berdziej zblizony do tego co mam na scianach czyli 30x60

    A efekt własnie płytkarz skonczył sciany czyli podłoge powinniem robic w tym tyg -moge wstawic fotke ale po weekendzie bo budujemy sie w innym miejscu niz mieszkamy

  16. #156
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Dorotus

    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    69
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Angry

    Cytat Napisał nemi Zobacz post
    Witaj Dorotus,

    Płytki zamawiałam na www.goldgres.pl - niecałe 82 zł za m2. Jestem zadowolona z płytek, z ceny, z szybkości zamówienia. A z opinii na FM wiem, że nie tylko ja.
    Nemi, dziś próbowałam zamówić płytki w sklepie goldgres.pl, w "koszyku" zamiast cen widocznych na stronie czyli 81,07 za Travena begie pojawiła sie cena 85,94. Czy Ty również miałaś podobny problem. Chciałam też zamówić Arkesię, cene miała być to 71.71 zł, w koszyku wyświetliła sie cena 128,34

  17. #157
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nemi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.806

    Domyślnie

    Dorotus, ceny na stronie dotyczą 1 m2 płytek, a w koszyku - jednego opakowania. W przypadku Traveny w opakowaniu jest 1.06 m2, czyli 1 opakowanie powinno kosztować niecałe 86 zł. Czyli wszystko się zgadza.

    Sprawdziłam też Arkesię - tam tez w jednej paczce jest więcej niż m2 płytek.

  18. #158
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Dorotus

    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    69
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Red face

    Dzięki Nemi za odpowiedź, dziś zamówiłam płytki, mam nadzieję że nie będą różowe. Wczoraj uzyskałam informację ze sklepu, że seria płytek to A2, a data produkcji 6.10.2010r. Oby nie były różowe, ja i mój mąż mamy "uczulenie" na różowy kolor.

  19. #159
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nemi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.806

    Domyślnie

    No to pewnie będą takie jak moje - bardzo delikatny odcień różu widoczny tylko przy dziennym świetle. Daj znać jak przyjdą.

  20. #160

    Domyślnie

    My tez mamy z Goldgres i tez jak Nemi delikatnie rózowy (wodoczny tylko przez nas -wtajemniczonych)

Strona 8 z 17

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony