dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar ewazych
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    170
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie pomoc przy pisaniu pracy licencjackiej

    Witam wszystkich jestem teraz na drugim roku studiów licencjackich w UK w zawiązku z moją obroną muszę przeprowadzć serie badań nad zachowaniami konsumenckimi polaków na emigracji w zwiazku z obecnością polskich produktów na rynkach międzynarodowych Wiem że może to głupi temat ale ta ankieta ma w sumie tylko 9 krótkich pytań tak więc była bym wdzięczna za jakąkolwiek pomoc
    Oto jest link . http://www.ankietka.pl/survey/show/i...emigracji.html
    Serdecznie Pozdrawiam i dziękuję
    Ewa

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mayadaski
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Kaszuby Pôłnié - Zaborski Park Krajobrazowy
    Posty
    4.109

    Domyślnie

    Ewo,

    Potencjalnych ankietowiczow wykreslilas
    Ludzi w wieku pomiedzy 35 a 45 to nie chcesz, by odpowiadali? Wiek sredni ma troche pieniedzy potencjalni klienci az sie patrzy

    Pozdrowienia,

    Maja

  3. #3

    Domyślnie

    No ja sie niestety nie moge wpisac, bo nie ma mojego przedzialu wiekowego . Nie ma tez w pytaniach czy w ogole chcesz kupowac produkty polskie.......ale moge od razu odpowiedziec, ze nie chce! A dlaczego? Bo ich termin do spozycia jest w porazajacej wiekszosci "na dniach" (zdazaja sie tez juz po terminie), niezaleznie czy w puszce (np. szprotka w oleju), czy to w papierku (np. sliwki w czekoladzie), gdzie normalnie mozna i przetrzymac (nie otwierajac) sporo czasu dluzej, a no i czekolady z bialym nalotem..... Nie rozumiem tez po co na polkach lezy np. mleko "laciate", tak jakby w UK mleka nie bylo, a jest i to duzo smaczniejsze. To tak po krotce na temat i nie na temat......wole przywozic sobie czasami takie "drobiazgi" ze soba niz kupowac w UK.

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    1) 18-25
    2) 25-35
    3) 45-55
    4) 55-65


    W którym przedziale ma się zapisać osoba w wieku lat 25 ?
    W pierwszym czy drugim ?

    - błąd - nie zanalizujesz danych.

    W P.3 nie ma odpowiedzi "nigdy" - błąd - ludzie nie będą mielli szans wypełnić.

    W P.4 - co to za odpowiedź "gotuję w domu" - i stąd masz dostęp do produktów ? Z domu ?

    Zła skala w pytaniu : 5. Jak oceniasz jakość polskich produktów gotowych w sklepach (Asda, Tesco, Polskie sklepy)?*


    1) Niska
    2) Przeciętna
    3) Dobra
    4) Wysoka


    - błąd - poczytaj o skalach.


    6. Jak oceniasz różnorodność polskich produktów gotowych w innych krajach?*
    1) Duża
    2) Przeciętna
    3) Mała

    I jakie "inne kraje" Ci chodzi - tak generalnie to "ocokaman"

    8. Czy gdyby jakość i ilość w opakowaniu polskich produktów uległa poprawie wraz z niewielkim wzrostem ceny byłbyś skłonny do ich zakupu?*
    1) Tak
    2) Nie

    To jest temat na badanie BPTO - odpowiedź : zależy
    W pytaniu 7. Co wpływa na twoją ocenę polskich produktów gotowych? - zła wiadomość - to zależy od kategorii produktu. Zaznaczam wszystkie - czyli nic
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony