dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Koszt krycia tytan-cynkiem

    Witam,

    szukam podpowiedzi w poprzednich postach, jednak materiał nadal mało popularny....

    a ja chciałbym się zorientować w koszcie robocizny pokrycia prostego, jednospadowego dachu blachą tytanowo-cynkową... ile mogą sobie blacharze za taką usługę policzyć?

    Pozdrawiam!
    Najtwardsi udowodnili, że trzeci dom buduje się dla siebie. Większość inwestorów popełnia samobójstwo w trakcie budowy pierwszego.

  2. #2

    Domyślnie

    ja mam metodą na rąbek stojący (tylko mam dach 30 stopni) i jestem na etapie zbierania ofert od wykonawców. Wychodzi od 100 - 150 PLN/m.kw.

  3. #3

    Domyślnie

    Dzieki, wreszcie mi ktos podpowiedzial
    U mnie wyszlo 120pln/m2 robocizny i stanelo na aluminium, rowniez rabek stojacy.

    Pozdr
    Najtwardsi udowodnili, że trzeci dom buduje się dla siebie. Większość inwestorów popełnia samobójstwo w trakcie budowy pierwszego.

  4. #4

    Domyślnie

    odgrzewam kotleta, ale te 120zł to sama robocizna czy z materialem??

  5. #5

    Domyślnie

    U mnie robocizna. Materiał z tego co pamiętam to koszt w granicach 80PLN - PREFA Prefalz z jakims polyskiem, wersja lux?
    Najtwardsi udowodnili, że trzeci dom buduje się dla siebie. Większość inwestorów popełnia samobójstwo w trakcie budowy pierwszego.

  6. #6

    Domyślnie

    Aha, jeśli jesteś z Warszawy/okolic - mogę polecić świetnego wykonawce...
    Najtwardsi udowodnili, że trzeci dom buduje się dla siebie. Większość inwestorów popełnia samobójstwo w trakcie budowy pierwszego.

  7. #7

    Domyślnie

    to chętnie przygarnę namiary.

    ps cena o ktorej wspomniales byla juz cena z obrobkami??

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony