dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 4
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 69
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mały Mariusz
    Widać że będzie bardzo fajne mieszkanko , powodzenia w pracach.
    Dziękuję za miłe słowa

  2. #22

    Domyślnie

    Mam pytanko: czy pomiędzy wełnę a deskowanie wkladałaś jakąś folię, np. membranę?
    Ja jestem na etapie montowanie okien w ścianie szczytowej, potem dachowe no i izolacja. Pozdrawiam!
    M+M Budujemy domek parterowy 128 m, płyta fundamentowa, gruntowa pompa ciepła.

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Napisał MARTA79
    Mam pytanko: czy pomiędzy wełnę a deskowanie wkladałaś jakąś folię, np. membranę?
    Ja jestem na etapie montowanie okien w ścianie szczytowej, potem dachowe no i izolacja. Pozdrawiam!
    Nie, pomiędzy wełnę a deskowanie nie dawaliśmy żadnej folii.
    Pozdrawiam

  4. #24

    Domyślnie

    Witaj Olgo. Ja też mam do Ciebie pytanko. Z tego co przeczytałam, macie dach pokryty papą, mam nadzieję, że nic nie pomyliłam. Czy nie było problemu z montażem okien dachowych na papę? My jesteśmy na etapie budowy domu i w ramach oszczędności zamierzaliśmy na razie dach pokryć papą a dachówkę położyć później. Niestety nasza ekipa od dachu powiedziała, że nie da się zamontować okien dachowych. Z tąd moje pytanie jak było u Was?

  5. #25
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    bożena36

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5

    Domyślnie

    Efekt już zaczyna być widoczny więc, że tak powiem już bliżej niż dalej

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agnieszka.d7
    Witaj Olgo. Ja też mam do Ciebie pytanko. Z tego co przeczytałam, macie dach pokryty papą, mam nadzieję, że nic nie pomyliłam. Czy nie było problemu z montażem okien dachowych na papę? My jesteśmy na etapie budowy domu i w ramach oszczędności zamierzaliśmy na razie dach pokryć papą a dachówkę położyć później. Niestety nasza ekipa od dachu powiedziała, że nie da się zamontować okien dachowych. Z tąd moje pytanie jak było u Was?
    Witaj Agnieszko.

    My mamy pełne deskowanie, papę i blachodachówkę. Problemów z montażem okien dachowych nie było.

    Jeśli dobrze zrozumiałam to chcecie teraz zamontować okna dachowe, a dachówkę położyć za jakiś czas. Myślę, że Twojej ekipie chodziło o to, że w zależności od tego czym dach jest pokryty, tym inne są kołnierze do okien dachowych.
    U nas po prostu kupiliśmy kołnierze do dachów pokrytych blachodachówką.
    I myślę, że właśnie w tych kołnierzach jest problem, bo inne pokrycie dachu chcecie mieć teraz, a inne w niedługim czasie.

    Nie wiem czy udało mi się pomóc, ale starałam się

    pozdrawiam

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Napisał bożena36
    Efekt już zaczyna być widoczny więc, że tak powiem już bliżej niż dalej
    Od dziś jesteśmy już kolejny krok dalej - mamy nowe okna szczytowe (zdjęcia niedługo)

  8. #28

    Domyślnie

    Dzięki za odpowiedź, nie doczytałam, że macie blachodachówkę i z tąd moje pytanie. Teraz już wszystko rozumiem. Pozdrawiam i życzę powodzenia w wykańczaniu

  9. #29

    Domyślnie

    HALLO! JEST TU KTOŚ! TEMAT SIĘ CIKAWIE ROZWIJAŁ, A TU OD MIESIĄCA NIC?
    M+M Budujemy domek parterowy 128 m, płyta fundamentowa, gruntowa pompa ciepła.

  10. #30

    Domyślnie

    No ja się też dopytuję: Jest tu kto ???
    Niech się mury pną do góry...
    Zamieszkać na poddaszu

  11. #31

    Domyślnie

    Jestem, jestem

    Nie wiem czy o tym pisałam, czy nie, ale w międzyczasie wstawiliśmy okna szczytowe.
    A poza tym to czekamy na naszą ekipę, bo mają problem z samochodem i nie mogą dojechać (my z mazowieckiego, oni ze świętokrzyskiego). Ale w lipcu mają być, więc już niedługo zacznie się coś dziać

  12. #32

    Domyślnie

    O...to bardzo dobrze, bo ja też ciekawa

  13. #33

    Domyślnie

    Patrze ale jakoś tych okien nie widzę...
    Niech się mury pną do góry...
    Zamieszkać na poddaszu

  14. #34

    Domyślnie

    Dzień Dobry!
    U mnie też szczytowe okienka już wstawione. Teraz uzupełniamy elewacje na budynku i ... I trzeba wejść na dach, bo gdzieś jest przeciek! U mnie prace bardzo powolutku, bo robi wszystko mój tata popołudniami, a ja jestm pomocnikiem od wszystkiego Trzymam młotek i sprzątam!
    Jeśli u Olgi będzie ekipa to pewnie pójdzie szybciutko a ja będę podglądać Pozdrawiam!
    M+M Budujemy domek parterowy 128 m, płyta fundamentowa, gruntowa pompa ciepła.

  15. #35

    Domyślnie

    Cytat Napisał MARTA79
    Dzień Dobry!
    U mnie też szczytowe okienka już wstawione. Teraz uzupełniamy elewacje na budynku i ... I trzeba wejść na dach, bo gdzieś jest przeciek! U mnie prace bardzo powolutku, bo robi wszystko mój tata popołudniami, a ja jestm pomocnikiem od wszystkiego Trzymam młotek i sprzątam!
    Jeśli u Olgi będzie ekipa to pewnie pójdzie szybciutko a ja będę podglądać Pozdrawiam!
    Witam serdecznie!

    To mamy coś wspólnego - cieknący dach. U nas odrobinę cieknie przy kominie. Nasza ekipa dachowa już wie, że mają przyjechać i to poprawić.
    Prace mają ruszyć jeszcze w tym miesiącu, ale jakoś ekipa (ta od wykończeniówki) się do nas nie spieszy, więc zobaczymy jak będzie.

  16. #36

    Domyślnie

    Cytat Napisał Olga__
    U nas odrobinę cieknie przy kominie. Nasza ekipa dachowa już wie, że mają przyjechać i to poprawić...
    Ten sam problem mieliśmy...ekipa nas zbywała a po kominie lało strumieniami Połówek sam to naprawił tzn zasilikonował blachy wkoło kominów i zafugował je, bo jak się okazało nie były pofugowane
    Pewnie do dziś by lało nie doczekawszy się ekipy

  17. #37

    Domyślnie

    U mnie też chyba komin! Tatko mówił, że z tym kołnierzem jest coś nie tak i chyba tam się woda dostaje i uchodzi dziurkami do wewnątrz. A miało być tak pięknie...
    Pozdrawiam!
    M+M Budujemy domek parterowy 128 m, płyta fundamentowa, gruntowa pompa ciepła.

  18. #38
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    adam27

    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    9

    Domyślnie

    Hej
    a co tutaj taka cisza ?? nic sie niechwalicie jak tam wygląda wasze gniazdko. A z miła chęcia by sie pooglądało stan prac.
    pozdrawiam

  19. #39

    Domyślnie

    Oj zaniedbałam pisanie na forum
    Ale to wszystko przez to, że najpierw był urlop i cały tydzień chodzenia po Tatrach a teraz od tygodnia trwa część dalsza remontu.

    Zaczęło się w poniedziałek...




    We wtorek ciąg dalszy...




    A oto co można było zobaczyć w piątek.
    Ścianka działowa pomiędzy sypialnią a małym pokojem.
    Widok na sypialnię.


    Widok na mały pokój.


    Tyle u mnie
    pozdrawiam

  20. #40

    Domyślnie

    No....miło popatrzeć jak robota wre

Strona 2 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony