dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1125 z 1181
Pokaż wyniki od 22.481 do 22.500 z 23601
  1. #22481
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Przy oskrzelach... Nad prawym się zastanawiają..
    I to i to jest pilne.. ale co pilniejsze...? podumają w poniedziałek...

  2. #22482
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Ja tylko pozdrowienia zostawię dla wszystkich
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  3. #22483
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    I ja pozdrawiam. Dawno mnie tu nie było, ale teraz nadrabiam


  4. #22484
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Dziś u nas był bardzo ładny dzień...
    I baaardzo pracowity....
    najpierw wzięłam się za obiad... mężuś zaplanował uszka z mięskiem i barszczyk czerwony... no to narobiłam farszu cały olbrzymi gar... on znów zagniótł i wywałkował ciasto, kleiliśmy razem.. nie mam pojęcia ile zrobiłam, ale pojedliśmy jak mopsy + dla naszej sąsiadki... zostało jeszcze na dwa porządne obiady...
    Ponieważ jak ja się biorę za robotę.. to zero/jedynkowo... albo wcale albo jak dla wojska... i tak z marszu ugotowałam kapustę kiszoną i grzybki prawdziwki... wieczorem zrobimy znów pierogi z mięsem kapustą i grzybkami...
    Ponieważ pogoda baaardzo sprzyjała... to wyszłam na ogród robić porządki...
    Rondo wygrabiłam z liści, oplewiłam, część liści spod drzew pograbiłam, mąż skosił trawnik.. kosiarka raczej służy nam za spalinowe grabie.. bo masakra jest grabić z liści brzozy czy dębu , które mam za płotem pod dostatkiem..
    Zostało mi jeszcze trochę plewienia.. usunięcia liści kosaćców czy funki... została cała rabata wzdłuż domu... i jak zdążę to super.. jak nie.. to zostanie tak już do wiosny...
    Napracowałam się baaaardzo... mąż padł.. a ja jeszcze Inkę musiałam wykąpać, bo pomocnica wróciła cała zielona i brudna z ogródka..... no i pierogi trzeba będzie skończyć...
    Ale mam już dość...

  5. #22485
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Aaaa i jeszcze jedno... czarna porzeczka ma nabrzmiałe pąki, inne krzewy też... rozchodniki zaczynają się puszczać, i funki też się puszczają,...
    Jak nic wiosna się robi... a tu jeszcze nie było zimy...

  6. #22486
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    dobrze, że po obiedzie jestem



    bardzo pracowita byłaś, fakt

  7. #22487
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    A ja właśnie piekę kotlety z karkówki z grzybami .... o!!!!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  8. #22488
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) CZARNY PAS W WALCE O PRAWA INWESTORAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nitubaga
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    18.726

    Domyślnie

    Dzień dobry

    Przyszłam z niebytu.

    I czytam, że nic się nie zmieniło. Dalej miliardy spraw na głowie. Trzymam kciuki za powodzenie wszystkich, zwłaszcza tych związanych ze zdrowiem Teściowej.

    A zimna ja tez nie lubie. Kominek palimy, ale tylko wtedy gdy Trzeszczący jest w domu, bo ja nie umiem (serio) nie umiem rozpalić. Układam i podpalam wszystko dokładnie jak on. I jemu się zapali a mnie nie!! więc się nie tykam no chyba, że szybki, bo brudnej nie znosze

  9. #22489
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Nita.. no sto lat

    Dalej spraw na głowie więcej niż włosów właśnie dziś z mężem zastanawialiśmy się... czy będziemy mieć taki normalny spokój.. jak inni biali ludzie...

    Braza.. dobre wyszły te kotlety?


    Teściową wypisują do domu jutro.. bo musi mieć jakieś ważne badania w Gliwicach i powrót po tych badaniach będzie do Zakopca ...

    Z Dziadkiem jest źle... Jutro ma przyjechać do domu lekarka z opieki hospicyjnej.. Tak baaardzo się boję....

    Emil był u dentysty.. pojechał z mężem.. bo ja już wysiadam.. podgryzał ją ii świrował masakrycznie.. albo będziemy leczyć mu zęby na zastrzyk albo na uśpienie, ale znów nie da sobie wbić wenflonu...

  10. #22490
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    można na gaz, na głupiego jasia. Wziewnie. Nie trzeba do żyły albo do żyły potem. Tak poza tym, to przy jego lekach uśpienie może być problematyczne. Chyba bym nie pozwoliła bez anestezjologa.

  11. #22491
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Takie dzieciaki są umawiane i z anestezjologiem koniecznie.. robią wówczas kilka zębów na raz.. a my dbamy o jego paszczę i ma systematycznie robione,. dziś znalazła tylko jednego do roboty.. w grudniu idzie na pomalowanie.. a mąż wrócił tak umordowany.. że po minie wiedziałam , że musiał być pełen odlot...

  12. #22492
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Nie dziwię się Emilowi, ja sama zawsze mam ochotę zamordować stomatologa .... Panicznie się boję!!!!

    Kotlety wyszły pycha!!!!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  13. #22493
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    A u nas jest zimno...
    Zimno wietrznie i deszczowo za oknem.. a i w domu nie miał kto i kiedy napalić w piecu to i w domku zimno.. tylko 20*C.. więc zaszyłam się w sypialni pod kołderką...
    Coś bardzo zmienna jestem.. bo przedwczoraj okno w sypialni otwierałam i spaliśmy przy uchylonym oknie... aż niewiarygodne dla mnie to było, bo to ja sama otwierałam.. ale tak chłopcy nahajcowali w kominku i w podłogę.. że nie dało się wytrzymać... Za to śpi się całkiem przyjemnie jak 20-21*C jest w sypialni.. wszędzie indziej musi być bardzo ciepło...

    Wyjeżdżam z domu po ósmej.. wróciłam dziś o 18.30... padnięta.. i tak mam od jakiegoś czasu...
    Z Dziadziusiem kiepsko... dostał skierowanie do szpitala na oddział paliatywny.. bałam się bardzo tam Go odwieźć.. ale oddział po remoncie bardzo przyjemny, czyściutki... poleży trochę tu.. wzmocnią Go, porobią badania.. bo jedna kroplówka którą dostawał w domu sprawy nie załatwiła...
    Kciuki potrzebne...

  14. #22494
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Koniecznie.... trzymam

  15. #22495
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    .
    Ostatnio edytowane przez TAR ; 07-07-2018 o 19:58

  16. #22496
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Też zaciskam i pozdrowienia dla Dziadka!!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  17. #22497
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie




    Nie sypiam.. dwie godziny to za mało aby być wyspanym...
    Zamiast wina... na noc czy drinka (piwa nie mam... błąd..., wiem.... ) ... zrobiłam sobie kisiel...
    Mamuniu.. jak ja dawno kisielu nie robiłam....

  18. #22498
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Czy ja pisałam, że zrobiliśmy chyba z tydzień temu jako taki porządek w ogrodzie?
    No to mam trawę skoszoną, liście zgrabione, rondo oplewione, inne rabatki już nie. ale co tam....
    I zrobiliśmy w garażu jako taki porządek.. można samochodami wjechać.. i rumak też się mieści...
    Znaczy zima idzie... bo taki porządek to my robimy na zimę... bo inaczej rowerów kilka, kosiarka, wertykulator i inne... nie mieszczą się na swoich miejscach i porozkładane są w całym garażu.. tworząc tym samym spory nieład... najgorsze jest to, że mąż się znajduje co i gdzie... Znaczy nieład powróci wiosną...
    Obu do wiosny

  19. #22499
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Przymierzam się do skoszenia trawy .... I nie kracz o tej zimie!!!! Nie mam na nią jeszcze ochoty!!!!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  20. #22500
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Skoszoną mam... ale zostały to tu i tam kilka kupek liści.. jak nie zbiorę to nic się nie stanie... na razie mam niedoczas...
    Ważniejsze są teraz inne rzeczy...
    A zima.. przyjdzie kiedy będzie chciała...
    Tylko, że ja opon nie mam zmienionych.. nie mam kiedy do wulkana zajechać....

Strona 1125 z 1181

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony