dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12
  1. #1

    Domyślnie Schodziarz - schody kamienne

    Witam - jeden z ostatnich etapow - schody.

    Mamy zabiegowe betonowe.

    Czy ktos z dowiadczonych forumowiczow moglby polecic schodziarza, z okolic Warszawy, do wykonania stopni schodow z granitu?

    Bede zobowiazany

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Namiary przesłałem na priv.

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie MAZOWIECKIE - polecani wykonawcy i producenci schodów

    Szanowni Forumowicze
    Poszukuję SPRAWDZONEGO wykonawcy schodów wewnętrznych drewnianych samonośnych z jesionu. Dom jest w Hornówku.
    Polecam się
    BMJ
    MBJ

  6. #6
    ELITA FORUM (min. 1000)
    mario1976

    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    1.694
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie Re: Schody drewniane

    Cytat Napisał Marcin Borys
    Szanowni Forumowicze
    Poszukuję SPRAWDZONEGO wykonawcy schodów wewnętrznych drewnianych samonośnych z jesionu. Dom jest w Hornówku.
    Polecam się
    BMJ
    602 341 420 - Pan Dochnal. Ekipa górali. Robią w Warszawie i okolicach. Robili u mnie samonośne (dąb) u kumpla i kilku forumowiczów. Bardzo polecam. Robią także parapety i inne drewniane cuda.
    pozdrawiam,
    M

  7. #7

    Domyślnie Schody z kamienia - jako okładzina na schody betonowe

    Witam,

    Czy możecie polecić jakąś sprawdzoną (i niedrogą!!) firmę wykonującą schody kamienne (najlepiej granitowe) - z Warszawy lub okolic?
    Co ewentualnie polecacie jako okładzinę na schody betonowe - wewnętrzna klatka schodowa w domu jednorodzinnym.

  8. #8
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    funia123

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Białystok
    Posty
    4

    Domyślnie

    Ja ostatnio znalazłam firmę MSG Granit koło Białegostoku, (choć sama mieszkam 70km dalej) bo muszę wymienić podłogę !!! ponieważ mój architekt !!! zaproponował na podłogę płytki - terrakota fakt ładnie wyglądają tak jakby nitki na krośnie tkackim - okazało się jednak, że w dużym pokoju (tzw. salon) sprawdzają się znakomicie, ale w kuchni - porażka.
    Jak synowi spadł kubek - to do tej pory wiem, w którym miejscu ;-0( każda następna rzecz, która spadła pozostawiała po sobie ślady w postać ddziurek drobnych w płytce, albo zarysowań


    Teraz okazało się że płyty kamienne są dwa, tak tak dwa razy tańsze od moich podłogowych, za które zapłaciłam (jak głupia, bo ładnie wyglądały) po 330zł / m kw



    zamierzam też wymienić blaty z płyty w kuchni z płyty na kamienne


    widziałam, że schody też robią
    Ostatnio edytowane przez funia123 ; 09-06-2011 o 08:50

  9. #9
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    funia123

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Białystok
    Posty
    4

    Domyślnie

    Jak jadę z domu (od strony Bielska Podlaskiego) do pracy w Białymstoku to ta firma jest jakieś 20 km przed miastem skręcić trzeba w Zabłudowie

  10. #10

    Domyślnie

    Schody granitowe robi się na kilka sposobów:
    1. wycina się każdy schodek z jednego kawałka granitu. (fotki na stronie, zakładka cennik)
    2. wycina się płyty granitowe 3cm grube, płomieniuje antypoślizgowo. Brzeg może być ostry - kąt prosty, lub zaokrąglony w formie wałka. (fotki na stronie, zakładka cennik)
    3. na zewnątrz schody tarasowe można zrobić z granitu surowo łupanego. (fotki na stronie, zakładka zdjęcia granitu)

  11. #11

    Domyślnie

    Dzięki za odpowiedzi.
    Może ktoś jednak poleci firmę z Warszawy lub okolic. Poznań czy Białystok to jednak troszkę za daleko...

  12. #12
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    veroniqa

    Zarejestrowany
    May 2013
    Posty
    1

    Domyślnie

    Blisko Lublina w Tereszynie jest firma kamieniarska Luxury House, zawsze to bliżej Wawy niż Poznań czy Białystok chyba mają nawet oddział w warszawie

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony