dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 19 z 29
Pokaż wyniki od 361 do 380 z 578
  1. #361
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar taka_ja & taki_on:)
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Małopolska
    Posty
    2.956
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    187

    Domyślnie

    Olu jak tam u WAS?

    Mam nadzieję, że zdrowi jesteście

    Jak tam poczynania w domku?

    Ja juz powoli czuję atmosferę świąt, ostatnio juz dumałam co ugotuję, upiekę Chociaż moje menu zapewne będzie te same Ale robiłam ciasto na pierniczki, które dojrzewa
    Chora jeścio pojechałam autem do Lidla po foremki do ciasteczek -bo moja córka mimo, że 5 klasa, to lubi wycinać ciastka itp. A posiadałam kilka starych
    W sobotę robiła ze mną pierogi, uszka, jeszcze ciastka cynamonowe -trzeba było wypróbować foremki

    A wczoraj faworki

    Pozdrawiam WAs
    Dziennik takiej_ja LMB 01
    Komentarze do mojego dziennika
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...e-Pań-z-koła-)))

    Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy, ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy

  2. #362
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar taka_ja & taki_on:)
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Małopolska
    Posty
    2.956
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    187

    Domyślnie

    O i zaczęłam STRONĘ 7


    Dziennik takiej_ja LMB 01
    Komentarze do mojego dziennika
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...e-Pań-z-koła-)))

    Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy, ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy

  3. #363

    Domyślnie

    U nas powoli... Marcin poczynia obudowę od kominka w sobotę odbyło się uroczyste odpalenie faaajnie... zdjęcia są... w domu
    Co do Świąt to ja jeszcze nie czuję tyle jeszcze roboty przed nimi, że aż słabo się robi chciałabym jeszcze przed Świętami pomalować salon i zrobic w nim podłogę, ale narazie Marcin robi kominek i musimy zamówić listwy gięte do łuków... kominek pewnie zostanie w stanie surowym na Święta, ale co tam, i tak będziemy w nim hajcować w sumie telewizora u nas niet, więc trza się w coś lampić o kurcze... to będą pierwsze Święta bez telewizora szok... ale w sumie to my żyjemy bez telewizora już od 5 miesięcy (TAK, TAK, MIESZKAMY JUZ 5 MIESIĘCY!! ) więc jakoś damy radę i w Święta.. Tylko teść uzależniony od TV, ale już uprzedzony, że do Świąt się TV nie dorobimy

    No a z innych wieści to złożyliśmy wniosek o zwrot VAT - jakieś dwa tygodnie temu

  4. #364
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar taka_ja & taki_on:)
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Małopolska
    Posty
    2.956
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    187

    Domyślnie

    Witammmmmmmmmmmm

    w sobotę odbyło się uroczyste odpalenie faaajnie... zdjęcia są... w domu
    Lukam do dziennika i nie widzę zdjątek z odpalenia A takie święto!

    Ola jak to możliwe -5 miesięcy! 5 miesięcy już mieszkacie?

    Ojej ale to zleciało -patrz!

    W szoku jestem na serio
    wiesz ja to też bez TV mogłabym wytrzymać, ale Misiek to telemaniak
    Ale super - pierwsze święta w nowym domku
    Olu... powoli i nawet się nie obejrzysz, jak zokańczycie remonty -a ja będę swoje dalej ciągnąć - byle jakoś do przodu i grunt, że człowiek zamiast płacić np. za stancję innym, to nie małą kaskę może włozyć w domek...
    A kominek - super atmosferka
    Dziennik takiej_ja LMB 01
    Komentarze do mojego dziennika
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...e-Pań-z-koła-)))

    Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy, ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy

  5. #365
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Martinezio
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Skąd
    Seroki Village ;)
    Posty
    3.124
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    107

    Domyślnie

    Cytat Napisał taka_ja & taki_on:)
    Witammmmmmmmmmmm

    w sobotę odbyło się uroczyste odpalenie faaajnie... zdjęcia są... w domu
    Lukam do dziennika i nie widzę zdjątek z odpalenia A takie święto!
    Kabelek od aparatu się gdzieś zapodział Na razie fotek nie będzie i musicie uwieżyć na słowo, że było Z resztą, poza pozytywnym aspektem samego ognia w domu, to na razie nic szczególnego... Goły wkład z rurą na wierzchu... Perwersja No i śmierdziało od tych wszystkich kitów, smarów i przypalanych rur, że aż się włoski w nosie zwijały
    Póki co, dopokąd się kabelek nie odnajdzie, to robię dokumentację budowy obudowy Wczoraj udało mi się skończyć stelaż. Dzisiaj jednak przeistaczam się w glazurnika, bo trzeba korytarz dokończyć (hej, hej ,hej cokoły... ), a następnie w stolarza i montuję listwy maskujące przy drzwiach wewnętrznych Jak skończę i zostanie trochę czasu, to wracam do zawodu zduna i robię kolejny etap obudowy

    Cytat Napisał taka_ja & taki_on:)
    Ola jak to możliwe -5 miesięcy! 5 miesięcy już mieszkacie?

    Ojej ale to zleciało -patrz!

    W szoku jestem na serio
    wiesz ja to też bez TV mogłabym wytrzymać, ale Misiek to telemaniak
    Ale super - pierwsze święta w nowym domku
    Olu... powoli i nawet się nie obejrzysz, jak zokańczycie remonty -a ja będę swoje dalej ciągnąć - byle jakoś do przodu i grunt, że człowiek zamiast płacić np. za stancję innym, to nie małą kaskę może włozyć w domek...
    A kominek - super atmosferka
    No zleciałoooo.... Nawet nie wiadomo kiedy
    Co do braku TV, to mi trochę doskwiera ten brak, bo ani wiadomości, ani pogody... Nawet totolotka (choć nie gram )... Człowiek tak żyje w błogiej nieświadomości i nawet jakby gdzie w okolicy co pierdykło, to by się dowiedział dopiero za kilka dni od sąsiadów

    A ta kaska wkładana w domek, to faktycznie nie mała :/ Choć porównując to z wydatkami na wynajęte, to nie ma żadnego porównania - wszystko co włożysz, to masz jakiś własny efekt tego: a to lampa, a to komoda, a to jakiś kranik i dywanik... A na wynajętym co zrobisz? Co najwyżej się podrapiesz po d...uszy, bo jak się coś zjara, czy kranik pęknie, to trzeba prosić łaskawego najemcę o naprawę... Własne, to własne... Choćby nawet było w większości bankowe

    Trzeba zacisnąć pośladki i do przodu!
    Dziennik tutaj
    Wnętrza tutaj
    A komentarze tutaj

    <a href=http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2F1procent.waw.pl%2F target=_blank>http://www.1procent.waw.pl/baner.png</a>
    Pomóż żyć normalnie - zlikwidujmy wspólnie barierę słabości!


  6. #366

    Domyślnie

    Oki, to trzeba wydobyć galerię z czeluści

    Tak w skrócie.... salon z kuchnią zrobione - pomalowane, podłogi położone, żyrandole i kinkiety zawisły jest pięęęknie zdjęć oczywiście brak ostatnio niestety jest taka gonitwa, że nie było czasu kabelka poszukać....

    I wczoraj przyjechały mebelki do kuchni póki co tylko dolne, bo Jacek nie zdążył zrobić reszty - będą po Sylwestrze... ale i tak jest pięęęknie wczoraj zostały poskręcane, dziś chłopcy wytną dziurę na zlew i zamocują blat....
    zdjęcia.... j.w. ale może się zmobilizuję dziś i znajdę ten kabel.... tylko muszę jeszcze sobie przypomnieć gdzie jest aparat

    Uff... jutro może w końcu będę mogła zacząć przygotowania świąteczne jak się jakoś urządzę w nowej kuchence

  7. #367
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kamlotek
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    3.239
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    109

    Domyślnie

    To super Trzymam kciuki cały czas za postępy i za znalezienie kabla,co zobaczę te wszystkie nowości

  8. #368
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar taka_ja & taki_on:)
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Małopolska
    Posty
    2.956
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    187

    Domyślnie



    Wesołych Świąt!
    Bez zmartwień, z barszczem, z grzybami, z karpiem,
    z gościem, co niesie szczęście!
    Czeka nań przecież miejsce.
    Wesołych Świąt!
    W Święta, niech się snuje kolęda.
    I gałązki świerkowe niech Wam
    pachną na zdrowie.
    Wesołych Świąt!
    A z Gwiazdką!
    Pod świeczek łuną jasną
    życzcie sobie - najwięcej:
    zwykłego, ludzkiego szczęścia.
    Dziennik takiej_ja LMB 01
    Komentarze do mojego dziennika
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...e-Pań-z-koła-)))

    Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy, ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy

  9. #369

  10. #370

  11. #371

    Domyślnie

    Dziękuję Wam Kochane bardzo

    Oczywiście Wam również wszystkiego najlepszego!!

    A z wieści.. kabel się odnalazł... ale został dziś w domu może jutro Marcin wstawi jakies fotki, bo ja mam wolne szykuje Święta dla 11 osób

    Buziaczki!!

  12. #372
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kamlotek
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    3.239
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    109

    Domyślnie

    Czyli masz mnóstwo roboty,ja robię Wigilię dla 10 osób,ale w 1 Dzień Świąt wyjeżdżamy do moich rodziców i pobyczę się trochę

  13. #373
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar aniamar
    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    1.852
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    477

    Domyślnie




    Niech świąteczne życzenia mają moc spełnienia,
    te całkiem błahe i te ważne,
    te dostojne i te ciut niepoważne,
    niech się spełnią.
    [/quote]

  14. #374

  15. #375

    Domyślnie

    Święta Święta i po Świętach...

    Było cudownie

    Mój umysł zrestartował się maksymalnie... te kilka dni bez myślenia o pracy i problemach dało mi bardzo wiele... i nawet udało się (mojemu teściowi zwłaszcza ) wytrzymać bez telewizora... a w sobotę i niedzielę jak byliśmy już tylko w czwórkę... było super bez pośpiechu budowlanego można było pobyczyć się na maxa i to mi się podoba poczułam że to jest moje miejsce na ziemi...

    Oczywiście gościom (tym z daleka, którzy nie widzieli naszego domku od 3 miesięcy) troszkę wyszły oczy na wierzch, gdy zobaczyli jak się napracowaliśmy - najbardziej Marcin... warto było zobaczyć te miny

    Dziś porobię zdjęcia... bo poprzednie zgrałam na laptopa a ten sie posypał hehe... poza tym jak robiłam zdjecia poprzednio nie było jeszcze naszego mowego stołu jadalnego zdążył przybyć do nas dzień przed Świętami i pomieścił wszystkich gości więc jest ok...

  16. #376
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Martinezio
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Skąd
    Seroki Village ;)
    Posty
    3.124
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    107

    Domyślnie

    Oj tak, było ekstra

    Wydobyłem z aparatu najnowsze zdjęcia, ale większość to fotki tego, co na tależach i personalne, ale jest też foto naszego ogniska domowego, a właściwie jego zalążka w dość surowej formie....



    Sporo jeszcze przy nim do zrobienia, ale działa
    Dziennik tutaj
    Wnętrza tutaj
    A komentarze tutaj

    <a href=http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2F1procent.waw.pl%2F target=_blank>http://www.1procent.waw.pl/baner.png</a>
    Pomóż żyć normalnie - zlikwidujmy wspólnie barierę słabości!


  17. #377
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar taka_ja & taki_on:)
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Małopolska
    Posty
    2.956
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    187

    Domyślnie

    Mi się już podoba kominek -zarys już widzę jaki będzie...

    Co planujecie dalej? Kamień czy kafle, a może mamrmur itp?

    Ja ostatnio jak oglądałam wątek o kominkach -to szczerze podobało mi się wiele zale raczej z 3 chciałabym mieć... Jak kiedyś wyjdzie to w praniu -zobaczymy -powoli powoli i będzie...
    Dziennik takiej_ja LMB 01
    Komentarze do mojego dziennika
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...e-Pań-z-koła-)))

    Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy, ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy

  18. #378

    Domyślnie

    Na tych hakach co je widać, będzie przymocowana belka drewniana, to co pionowe będzie w czymś a'la kamień.. coś w stylu rustykalnym.. a to co poziome w jakiś płyteczkach elewacyjnych w stylu ceglastym.... zobaczymy co z tego misz maszu wyjdzie
    póki co.. odpoczywamy... ale trza się będzie wziąć do roboty od poniedziałku (którego... ?? ) bo gabinet trzeba zrobić... bo w połowie stycznia będzie okazja do przetransportowania mebelków, które mają w nim zamieszkać no bo w połowie stycznia jakoś bedą przywiezione i zamontowane górne szafki w kuchni (i ogólnie będzie wykończona) i przybędzie nam szafa wnękowa w wiartołapie wtedy zaprezentujemy zdjęcia... co by takich półśrodków nie pokazywać

  19. #379
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar taka_ja & taki_on:)
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Małopolska
    Posty
    2.956
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    187

    Domyślnie

    Cytat Napisał oz
    Na tych hakach co je widać, będzie przymocowana belka drewniana, to co pionowe będzie w czymś a'la kamień.. coś w stylu rustykalnym.. a to co poziome w jakiś płyteczkach elewacyjnych w stylu ceglastym.... zobaczymy co z tego misz maszu wyjdzie
    póki co.. odpoczywamy... ale trza się będzie wziąć do roboty od poniedziałku (którego... ?? ) bo gabinet trzeba zrobić... bo w połowie stycznia będzie okazja do przetransportowania mebelków, które mają w nim zamieszkać no bo w połowie stycznia jakoś bedą przywiezione i zamontowane górne szafki w kuchni (i ogólnie będzie wykończona) i przybędzie nam szafa wnękowa w wiartołapie wtedy zaprezentujemy zdjęcia... co by takich półśrodków nie pokazywać
    Olu TOOooooooooooooooooooo Superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr... Ciut będzie się działo - a jak przybędą mebelki to i w końcu pochowacie już co nie co, zawsze to inaczej
    Dziennik takiej_ja LMB 01
    Komentarze do mojego dziennika
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...e-Pań-z-koła-)))

    Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy, ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy

  20. #380
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar taka_ja & taki_on:)
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Małopolska
    Posty
    2.956
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    187

    Domyślnie

    Oto kartka animowana ode mnie:

    http://www.jacquielawson.com/preview...n=3&pv=3111904

    Stary Rok odchodzi wielkimi krokami,
    niech więc złe chwile zostaną za nami.
    Niech Nowy Rok przyniesie dużo zdrowia,
    radości a przede wszystkim morze miłości!




    Dziennik takiej_ja LMB 01
    Komentarze do mojego dziennika
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...e-Pań-z-koła-)))

    Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy, ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy

Strona 19 z 29

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony