dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 36 z 58
Pokaż wyniki od 701 do 720 z 1149
  1. #701
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Spirea
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    5.364
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    Mikiada, zamówiłam sobie do obejrzenia jedną płytkę Saloni Lumina Blanco Mate. Faktura, wielkość super. Mam jednak wrażenie, że nie jest to taka czysta biel, wpada trochę w taki śmietankowy. Jak te Twoje wyglądają?

  2. #702
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mikiada
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    1.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    i dobrze Ci się wydaje.. ja dałam się zwieść pozorom w salonie było chłodne światło i wyglądały na polarno białe.. najgorzej że nie ma do tego białej podłogi więc dobrałam z tej samej firmy ale innej kolekcji białe.. i mam rozjazd. Muszę teraz dobrze pomobinować z chłodnym oświetleniem aby zrobiły się białe.

  3. #703
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Spirea
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    5.364
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    kurcze, ja chcę je połączyć z szarymi kaflami i miały właśnie być tak jak ładnie nazwałaś - polarne białe. W łazience oświetlenie ma być techniczne i one powinno "ochłodzić", ale nie na całości. A tak podoba mi się ten format.

  4. #704
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ka_em
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    1.016

    Domyślnie

    Oj Aduś coś się nie odzywasz. Pogoda Ci doskwiera i nie marnujesz sił na pisanie czy może to już?

  5. #705
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mariomili
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    2.640
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    95

    Domyślnie

    może już maluszki są na świecie?
    Jak tam podłogi robią się?

  6. #706
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mikiada
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    1.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    jeszcze w trójpaku ale niemoc straszna mnie ogarnęła.. wczoraj mąż w końcu zlitował się nade mną i dla świętego spokoju złożył łóżeczko.. czyli mogę już rodzić, w pon. ide znowu do szpitala podobno na obserwacje.. ciekawe co z tego wyniknie, chyba czuję się już gotowa, brzuch już mi tak ciąży, skóra swędzi, męczę się okrutnie, że marzę już o tym żeby to się skończyło... chociaż wiem że lekko nie będzie później, no ale to dopiero tydz. 36.. chociaż ciąże bliźniacze rozwiazują najczęściej w tyg. 37. Jak tylko będą już jakieś ruchy.. dam Wam znać, dziękuję za wsparcie miło wiedzieć że ktoś myśli o mnie

    a na budowie:
    Parkiety ciągle leżakują we wtorek ma wkroczyć ekipa i rozpocząć cyklinowanie/lakierowanie.. zajmie im to max 1,5 tyg. a potem znowu trzeba będzie czekać...nie miałam pojęcia że podłogi nas tak wyhamują.. ale nic nie dzieje się bez przyczyny.
    Odebrałam dokumenty z nadzoru budowlanego i możemy już się meldować no i mogę zmienić złodziejską umowę z eneą na prąd cywilizowany a nie budowlany.
    zmotywowana przez Monmark walcze z fakurami i zwrotem Vat i chyba to tak mnie osłabia

    poza tym sił coraz mniej.. i boję się że tak już będzie.. bo potem wkroczę w etap wyczerpania maluchami

    a wszystkim ciężarówkom donoszę że w mothercare są super wyprzedaże do -50-70% na ciuszki, zabawki, akcesoria.. ciuszki tez zimowe wiec przygotowalam sie juz na pol roku w srody maja dostawy i dokladaja towar, wiec najlepiej zagladac w srode popoludniu

  7. #707
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lidszu
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    12.889
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    Dobrze, że jeszcze w trójpaku, chociaż wiem, że już jest ciężko

    Dobra wiadomość, że podłogi zaczynają się układać w przyszłym tygodniu. Ważne, że coś się dzieje.
    U mnie za to początek meblowania kuchni

  8. #708
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar myszonik
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    4.137
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    93

    Domyślnie

    Ado ja właśnie wróciłam z nieplanowanej trzydniowej obserwacji w szpitalu i życzę Tobie żeby wszystko poszło gładko. Na sali obok leżała dziewczyna z bliźniakami w 39 tyg. i bardzo jej było ciężko, a dzieci się jakoś nie spieszyły na ten świat.... Mam nadzieję, że Twoi chłopcy zdecydują się w odpowiednim momencie....

  9. #709
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mikiada
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    1.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    bliżniaki atakują myślalam że tylko ja teraz mam obsesję i wszędzie widzę bliźniaki.. dobrze że nie mam porównania jak to jest z jednym i myślę że każdą ciążę zwłaszcza końcówkę tak ciężko się znosi.. ale nie mam nic przeciwko żeby tak sobie poczekały maluchy do 40 tyg.
    Myszonik - a Karolinka wcześniej na świat rozumiem nie planuje przyjść? czy Ty też na Polnej rodzisz? bo już my się myli która gdzie..

  10. #710

    Domyślnie

    Nie wiem jak to sie stalo ze dopiero teraz dopatrzylam Twoja dolna lazienke-przesliczna a umywalka odjazdowa.Powiedz jakie tam masz plytki i gdzie zamawiaals te fototapete.Czy ona jest bjakos specjalnie zabezpieczona na wilgotnch pomiszczen?
    Ostatnio dumam czy w dolnej lazience nie wprowadzic takiego "elementu"
    Dlugo juz dotrwalas z tymis woimi chlopakami.Mi przy pierwszym odeszly wody w 33 tyg i w 34 robili ciecie .Drugi wytrzymal dluzej ale tez zrobil nam niespodzianke bo urodzil sie w ostatnim dniu roku (31 .12)
    kaka

  11. #711
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar monsanbia
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    7.766
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cześć Ada!

    Uwielbiałam pajacyki mothercare (szczególnie taki jeden polarkowy na suwaczek), ale bodziaków nie lubiłam strasznie. Wyciągały się i dziecko miało pod szyją homonto. Natomiast późniejsze rzeczy - spodenki, bluzeczki, sweterki, spódniczki, sukieneczki - słiiiiit. I lubię do tej pory
    Hoduj tam jeszcze WiL, niech chłopakom będzie u mamusi jak najdłużej najlepiej

    Przyszłam się przywitać i dobrego samopoczucia życzyć

    czekam na efekt końcowy podłóg
    Moni i dom wykańczają się - komentarze do Parkowej

    Szukam chętnego do wspólnego zakupu tapety ELITIS z Niemiec z wysyłką free

    PRZEPROWADZENI 17.12.2011

  12. #712
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mikiada
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    1.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    kakusek - dziękuję, to co jednak widziałaś to byla wizualizacja, która trochę sie zmienia.. projekt wiadomo wszystko przyjmie ale potem ciężko z realizacją i nikt nie wiedział jak zamontować taką tapetę.. potem znalazłam nawet firmę w której można zamówić nadruk na płytkach.. nie pamiętam nazwy ale znajdziesz w necie jak wpiszesz nadruk na płytkach ceramicznych, tylko oni drukują na swoich i nie wiem czy będą mieć taki format jaki potrzebujesz. Łazienki się właśnie robi trochę zmieniła nam się koncepcja i zamiast tej grafiki pojawi się element humorystyczny..na szkle ale pewnie będzie odwleczony w czasie z racji braku środków.. na razie nie zdradzę szczegółów

  13. #713
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mikiada
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    1.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    Monsanbia - akurat bodziaków nie zakupiłam kupiłam już jakieś sweterki na 6 m-cy.. były tak piękne że nie mogłam się oprzeć, pajacyki kupiłam

    Poza ogólnym zmęczeniem najbardziej doskwiera mi swędzenie skóry.. już nie wiem co robić, jestem tak podrapana że aż wstyd jak pójdę do szpitala..

  14. #714
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar monsanbia
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    7.766
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał mikiada Zobacz post
    Monsanbia - akurat bodziaków nie zakupiłam kupiłam już jakieś sweterki na 6 m-cy.. były tak piękne że nie mogłam się oprzeć, pajacyki kupiłam

    Poza ogólnym zmęczeniem najbardziej doskwiera mi swędzenie skóry.. już nie wiem co robić, jestem tak podrapana że aż wstyd jak pójdę do szpitala..
    To niedobrze jak tak swędzi. I nie pomaga porządne nawilżanie?
    Moni i dom wykańczają się - komentarze do Parkowej

    Szukam chętnego do wspólnego zakupu tapety ELITIS z Niemiec z wysyłką free

    PRZEPROWADZENI 17.12.2011

  15. #715
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mikiada
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    1.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    już raz robiłam badania na cholestazę.. oczywiście jak wybrałam się do laboratorium to swędzienie ustąpiło... teraz po 2 m-cach znowu mam atak, smaruje się róznymi oliwkami, balsamiami 3-4 x na dobę

  16. #716
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar myszonik
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    4.137
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    93

    Domyślnie

    Ado, moja Karolina w ogóle się na świat nie spieszy, ale mi się ciśnienie zbuntowało. Mam zamiar rodzić w Raszei.
    A co do swędzenia to jest to jeden z objawów rozciągania skóry niestety, choć chyba też może na jakąś cholestazę wskazywać.
    I powiem Ci na pocieszenie, że z jedną sztuką w brzuchu na końcówce też nie jest już zbyt lekko...
    A u mnie na budowie pod moją nieobecność jakiś bunt załogi, już nie mam siły walczyć z tymi budowlańcami...

  17. #717
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar myszonik
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    4.137
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    93

    Domyślnie

    O razem pisałyśmy o cholestazie...

  18. #718
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mikiada
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    1.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    ja trochę odpuściłam.. zresztą i tak pewnych rzeczy nie przeskoczę. Siły mi odjęło.. mam nadzieję Myszonik że już nie pracujesz.. szalona kobieto czas powoli na nas chociaż ja też mam wrażenie że jak mnie nie ma to jakoś wszystko wolniej idzie.. mężowi też muszę wyznaczać zadania bo bez tego zagubiony jest.. ach my kobiety lekko nie mamy nigdy nie możemy sobie odpuścić

  19. #719
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar myszonik
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    4.137
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    93

    Domyślnie

    Już nie pracuję, zakaz dostałam kategoryczny pod rygorem niewypuszczenia ze szpitala do porodu (a to byłoby dla mnie zdecydowanie bolesne....). A w ogóle to się moja młoda ułożyła miednicowo, nie ma żadnej ochoty na zmianę pozycji, wobec czego chyba jednak czeka mnie cięcie..

  20. #720
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar monsanbia
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    7.766
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Dziewczyny, powiedzcie mi jakie są stardardowe drzwi wewnętrzne (szer)?
    Tzn, jakie Wy macie
    No dobra, wysokość też
    Moni i dom wykańczają się - komentarze do Parkowej

    Szukam chętnego do wspólnego zakupu tapety ELITIS z Niemiec z wysyłką free

    PRZEPROWADZENI 17.12.2011

Strona 36 z 58

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony