dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 48 z 58
Pokaż wyniki od 941 do 960 z 1149
  1. #941
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar monsanbia
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    7.766
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał mikiada Zobacz post
    pytałam.. niestety odpowietrzane było a i tak wybija
    mąż podpowiada, że ktoś mógł przewiercić rurę kanalizacyjną rzy wybijaniu wentylacji i teraz "zapach" dostaje się*do wentylacji
    albo u góry w kominie, rura wychodząca z kanalizacji jest za krótka i zawiewa go*do wentylacji (my mamy te kanalizacyjne najwyższe na dachu), bo kratki jedna i druga muszą*być*jak najdalej oddalone od siebie i jeszcze na różnych poziomach
    i że więcej powodów nie ma

    W takim razie bardzo Cię*proszę, przyślij mi te linki.
    Kumuluj, w jakim sensie?
    Moni i dom wykańczają się - komentarze do Parkowej

    Szukam chętnego do wspólnego zakupu tapety ELITIS z Niemiec z wysyłką free

    PRZEPROWADZENI 17.12.2011

  2. #942
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mikiada
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    1.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    kumuluj = jeśli w danym miejscu bedziesz robila kolejne zakupy moze lepiej brac paragon i fakture raz na jakis czas.. kazda fakture musisz skserowac do US - ja mialam prawie 100 faktur

  3. #943
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ka_em
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    1.016

    Domyślnie

    DOpiero teraz nadrobiłam zaległości.

    Przespana noc?Ale mnie rozbawiłaś. Ja dotąd miałam takie dwie. Teraz Mały najczęsciej budzi się ok 2-3 i 6 na mleko i śpi do 8. ALe to dopiero od jakiś dwóch tyg. Jak ząbkował to potrafił płakać pół nocy.

    Z p. Tomkiem to już się cieszę, że tak wyszło. Kuchię będzie robił nam jego kolega i przy omawianiu wyszło, że połowa ustaleń z p. Tomkiem była przez niego ignorowana. Coś innego ustalaliśmy a on coś innego wyceniał. Za bardzo się trzymał zasady, ze wszystko ma być jak najtansze i najprostrze (mimo, że mówiliśmy mu co chcemy i w pewnych kwestiach cena nie jest dla nas wyznacznikiem a jakość). No i czas. Kuchnia bedzie już za 6 tyg a umowę podpisaliśmy w tą niedzielę. Facetowi też zalezy na czasie i widać, że chce zrobic to szybko.

  4. #944
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mikiada
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    1.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    Ka_em - a ja żyłam nadzieją na lepsze jutro.. pozostaje sie przyzwyczaić do niespania

    My ciągle walczymy z p.Tomkiem - ale może już sie przyzwyczaiłam zreszta i tak nie napieram na niego strasznie bo środków nie mam na realizację wszystkiego, chociaż śmiałam sie ostatnio że nawiązaliśmy współpracę kiedy jeszcze nie bylam w ciązy.. a zakończymy pewnie do komunii chłopców Podziel sie namiarami na tego kolegę.. na wszelki wypadek - chyba że to p.Krzysztof z którym i tak p.Tomek współracuje

  5. #945
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mikiada
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    1.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    kolejna rzecz która mnie wkurza - w kuchni przez kraktę wentylacyjną zawiewa mocno.. właśnie robliśmy próbę z zapalniczką i po dostawieniu ognia gaśnie.. coś mamy pochrzanione z kominami!!!!((( nie wiem do kogo mam się zwrócić w tej sprawie - kominiarza? instalatora????

  6. #946
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ka_em
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    1.016

    Domyślnie

    Spróbuj u kominiarza. U nas był problem z kominami (ten od kominka był za blisko tego od pieca) i żaden instalator na to nie wpadł. A było ich trzech.

    Do kuchni mamy pana Krystiana - 792 748 082. Najbardziej podoba mi się na razie w nm to, że : facet bardzo słowny, puntualny i i pyta o każdy szczegół. WIdać,że pamięta też o wszystkich wcześniejszych ustaleniach.

  7. #947
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar myszonik
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    4.137
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    93

    Domyślnie

    ka_em
    a p. Krystian to robi tak jak p. Tomek również garderoby i inne takie zabudowy? Jak zobaczę Waszą kuchnię to może go do garderoby zatrudnię - jak wytrzasnę na nią jakąś kasę... na razie zapowiada się, że będę mieszkać w domu bez garderób, chyba oszaleję.., w kartonach ciuchy będę trzymać???

  8. #948
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar khb
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-480
    Posty
    591
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał myszonik Zobacz post
    ka_em
    a p. Krystian to robi tak jak p. Tomek również garderoby i inne takie zabudowy? Jak zobaczę Waszą kuchnię to może go do garderoby zatrudnię - jak wytrzasnę na nią jakąś kasę... na razie zapowiada się, że będę mieszkać w domu bez garderób, chyba oszaleję.., w kartonach ciuchy będę trzymać???
    myszonik ta firma http://www.stolmat.eu/ robiła mi zabudowę kuchni i szafę na korytarzu, solidnie

  9. #949
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar monsanbia
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    7.766
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Mikiada, jak tam Twoja wentylacja?
    Czytałaś mój post o możłliwościach?

    Przypominam się*o linki do rozliczeń
    Moni i dom wykańczają się - komentarze do Parkowej

    Szukam chętnego do wspólnego zakupu tapety ELITIS z Niemiec z wysyłką free

    PRZEPROWADZENI 17.12.2011

  10. #950
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mikiada
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    1.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    Monsanbia - pamiętam tylko ciągle jak sie za to zabieram to ktoś mi przeszkodzi podaj mi swoją pryw. skrzynkę bo na forum chyba nie przejdą załączniki..

    dziękuję za konsultację z mężem na temat nieszczęsnych kominów, dzisiaj zadzwoniłam do projektanta i powiedział mi że tak to bywa i radził aby zatkać przewód wentylacyjny.. poza tym zrobił mi wykład z którego niewiele zrozumiałam .tylko tyle że jak będzie różnica temperatur - w domu ciepło - na zewn. zimno to będzie ciągnąć. a w kwestii nieszczęsnej kanalizy w sypialni - powiedział że przewód went. może za blisko sąsiadować z kanalizacyjnym i zeby jeden wyciagnać w góre.. o ile dobrze go zrozumialam

  11. #951
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mikiada
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    1.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    oto moje łobuzy w wieku 3 miesięcy.. na zdj. wyglądają na aniołki


  12. #952
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar monsanbia
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    7.766
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał mikiada Zobacz post
    a w kwestii nieszczęsnej kanalizy w sypialni - powiedział że przewód went. może za blisko sąsiadować z kanalizacyjnym i zeby jeden wyciagnać w góre.. o ile dobrze go zrozumialam
    No to właśnie dokładnie to, o czym mówił mój mąż (on ma bzika na tym punkcie i sam pilnował wszystkiego, bo podobno czuł czym to pachnie kiedyś )
    I pewnie jak to zrobicie będzie po kłopocie

    O boziuńciu, jakie dziubaski!!!!!!!!!!
    Jacy inni!!! Zupełnie do siebie niepodobni
    Śliczne zdjątko, na Ofelii Ikeowskiej
    Moni i dom wykańczają się - komentarze do Parkowej

    Szukam chętnego do wspólnego zakupu tapety ELITIS z Niemiec z wysyłką free

    PRZEPROWADZENI 17.12.2011

  13. #953
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar khb
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-480
    Posty
    591
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    ale słodziaki suuper bobaski śliczne dzieci

  14. #954
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ka_em
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    1.016

    Domyślnie

    Jejku jakkie słodziaki. CHyba schrupię monitor.
    I oni się tak dali ustawić do zdjęcia? To masz rzeczywiście aniołki.

    Czekam na resztę zdjęć bo te jest po prostu ekstra.

    Jak drugi się urodzi to tez sobie fundniemy taką sesję.

  15. #955
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ka_em
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    1.016

    Domyślnie

    Myszonik p. Krystian robi tak jak p.Tomek chyba większość mebli. Mi na razie ma jeszcze wycenić szafę do naszej łazienki.

    A garderób też na razie nie robimy. NIe ma na to kasy. Wtawię tam szafy jakie mam w domu, jakieś drążki na koszule i pokupuje pudełka na buty. Najbardziej się cieszę z tego, że w koncu mam miejsce gdzie to trzymać

  16. #956
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    *agrafka*

    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    na wschód od Poznania
    Posty
    102
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    13

    Domyślnie

    Ada, zaglądam tutaj po raz pierwszy.
    Najbardziej oczywiście zachyciły mnie maluchy - chłopaki do schrupania .

    Ada, nie dam rady przejrzeć komentarzy a w dzienniku nie znalazłam nazwy białych płytek z Twojej łazienki - napisz proszę, co to takiego (chodzę po wątkach i wszystkich męczę o te białe płytki.........)

  17. #957

  18. #958
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mikiada
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    1.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    słodziaki wyszły na zdjeciu.. to niesamowite że na zdj. tego nie widać bo podczas 3 godz. sesji prześliśmy 2 ataki histerii.. ale pani fotograf ma anielską cierpliwość i jakoś opanowała ich ryki. Polecam wszystkim mamom.

    agrafka - cieszę się że wpadłaś. w dwóch łazienkach mam białe płytki, na górze - duży format, niestety trochę wpadają w ecru ale format fajny Lumina Blanco Mate 30x90, na dole Glass Blanco 31,6 x90 (w połysku w paseczki) oj wiem że wbrew pozorom nie tak łatwo o białe płytki.. a najgorsze że często nie można ich zobaczyć na żywo. Jeżeli masz co jeszcze białego staraj się dobierać białe do białego.. bo u nas te płytki wydawały sie białe a przy białych drzwiach zrobiły się kremowe

    Ka_em - rozumiem doskonale radość z przestrzeni w garderobach

  19. #959

    Domyślnie

    ADO, Gratuluję przystojnych słodziaków!!!

  20. #960

    Domyślnie

    o mamo !!!!! jakie cudne przystojniaki !!!!!! też chcę takiego !!!!

    Doświadczenie to coś, co zdobywasz tuż po chwili, w której go potrzebowałeś...



Strona 48 z 58

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony