dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 245 z 613
Pokaż wyniki od 4.881 do 4.900 z 12250
  1. #4881
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar annNS2
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    małopolska
    Posty
    2.374

    Domyślnie

    Cytat Napisał carlitobrigante Zobacz post
    Ładna kuchnia, a zdjęcie z chęcią bym poprosił
    prosze bardzo
    magic-corner niemarkowy (swietnie sie sprawdza), baaardzo pojemny (wszelkie puszki, soczki i inne zapasy ktore nie przyjmuja zapachow) a dodatkowo dookola kubla idealnie sie mieszcza wszelkie srodki czystosci w sprayu przepraszam za 'dokladne' zdjecie z zawartoscia
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Picture 079.jpg
Wyświetleń:	215
Rozmiar:	70,9 KB
ID:	96952   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Picture 076.jpg
Wyświetleń:	212
Rozmiar:	82,4 KB
ID:	96953   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Picture 075.jpg
Wyświetleń:	200
Rozmiar:	74,6 KB
ID:	96954   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Picture 081.jpg
Wyświetleń:	199
Rozmiar:	72,6 KB
ID:	96955  

  2. #4882
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar annNS2
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    małopolska
    Posty
    2.374

    Domyślnie

    Cytat Napisał julianna16 Zobacz post
    AnnNS2
    Pokaż koniecznie . To z pewnością pomoże osobom z podobnymi dylematami . Ty masz sporą kuchnię.
    U Carlito miejsca jest zdecydowanie mniej .
    kuchnia moze i wieksza, ale troche podobny uklad i potwierdzam - najbardziej wykorzystywana przestrzen to ta pomiedzy zlewem i plyta/kuchenka. przydaje sie rowniez kawalek blatu pomiedzy lodowka i zlewem jestem zadowolona z umiejscowienia zlewu i jeszcze bardziej z wykorzystaniem przestrzeni pod

  3. #4883
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Chyba wcześniej upadła wersja z wyspą, bo będzie za ciasno (?)
    Tymczasem układ z półwyspem barkowym. Inspiracje są piękne, ale możliwości programu dużo skromniejsze . Jedną ścianę celowo ożywiłam na żółto, ale to tylko na potrzeby pokazania układu w 3d .






    Ostatnio edytowane przez julianna16 ; 23-01-2012 o 16:12

  4. #4884
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Cytat Napisał annNS2 Zobacz post
    prosze bardzo
    magic-corner niemarkowy (swietnie sie sprawdza), baaardzo pojemny (wszelkie puszki, soczki i inne zapasy ktore nie przyjmuja zapachow) a dodatkowo dookola kubla idealnie sie mieszcza wszelkie srodki czystosci w sprayu przepraszam za 'dokladne' zdjecie z zawartoscia
    Super - dziękujemy
    Zdradź koniecznie źródło pochodzenia "niemarkowego" cuda

  5. #4885
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar annNS2
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    małopolska
    Posty
    2.374

    Domyślnie

    Cytat Napisał julianna16 Zobacz post
    Super - dziękujemy
    Zdradź koniecznie źródło pochodzenia "niemarkowego" cuda
    widnieje na tym napis REJS w porownianiu do markowych - tani jak barszcz

  6. #4886
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    A więc ma jednak "imię", bo już myślałam, że to taka "targowa" oferta za stówkę .
    Tymczasem REJS ma całkiem ciekawe rozwiązania. Jak rozumiem TO jest Twoje cudo?

  7. #4887
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar annNS2
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    małopolska
    Posty
    2.374

    Domyślnie

    Cytat Napisał julianna16 Zobacz post
    A więc ma jednak "imię", bo już myślałam, że to taka "targowa" oferta za stówkę .
    Tymczasem REJS ma całkiem ciekawe rozwiązania. Jak rozumiem TO jest Twoje cudo?
    wyglada podobnie...ale zdecydowanie za 1/2 ceny

  8. #4888

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rachela_Milan Zobacz post
    Masz rację Elfir - płyta na wyspie byłaby wygodniejsza, tylko, że mąż nie chce się zgodzić na indukcję, a gazu z tego co wiem na środek nie da się poprowadzić
    Hej, mnie się też wydawało, że przedstawiałaś dwa projekty i jednak na wyspę to za mało miejsca by było... Ale może zmieniłaś w międzyczasie zdanie a my o tym nie wiemy i jednak robisz wyspę?

    Co do indukcji i gazu - dlaczego mąż nie chce indukcji? Moim zdaniem na indukcji gotuje się baardzo podobnie jak na gazie (ceramiczne reagowały dużo wolniej, indukcyjne zwłaszcza z boostem to jak dla mnie prawie żywy ogien). Więc jeśli chodzi o samo gotowanie to ja uważam, że większych różnic nie ma. (Już się chwaliłam, że ja miałam doświadczeine ze wszystkimi płytami). Chyba że mąż po prostu prąd chce oszczędzać, bo macie tańszy gaz. Argument garnków do indukcji - wystarczy, że wszyscy "na nowy dom" przyniosą wam po jednym... Aktualnie nie są to tak horrendalne ceny.

    Cóż, przy rozwiązaniu z półwyspem problem wyboru kuchenki znika sam Możesz robić co chcesz i bez konsekwencji.

    Elfir - fajne inspiracje, nawet nie wiedziałam, ze są takie rozwiązania.

  9. #4889

    Domyślnie

    Cytat Napisał annNS2 Zobacz post
    wyglada podobnie...ale zdecydowanie za 1/2 ceny
    ooo takie lubimy czyli rejs czy nie rejs? czy może rejs w specjalnej cenie dla specjalnych klientów

  10. #4890
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar annNS2
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    małopolska
    Posty
    2.374

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aantenka Zobacz post
    ooo takie lubimy czyli rejs czy nie rejs? czy może rejs w specjalnej cenie dla specjalnych klientów
    pewnie to REJS ale cena zalatwiana przez stolarza

  11. #4891
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.170
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aantenka Zobacz post
    Chyba że mąż po prostu prąd chce oszczędzać, bo macie tańszy gaz. Argument garnków do indukcji - wystarczy, że wszyscy "na nowy dom" przyniosą wam po jednym... Aktualnie nie są to tak horrendalne ceny.
    "specjalne garnki do indukcji" to mit. Garnek musi być tylko z metalu przewodzącego (w dnie) i mieć płaskie dno. Cechę tę mają tanie garnki marketowe, najtańsze z IKEA czy emaliowane z Olkusza. Teraz tylko wyjątkowo można trafić garnek nie przeznaczony do indukcji.

  12. #4892
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Klub_AA
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Posty
    180
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Aantenka,

    W załączniku rzut kuchnii.

    Pozdrawiam


  13. #4893
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Cytat Napisał annNS2 Zobacz post
    pewnie to REJS ale cena zalatwiana przez stolarza
    No i sprawa wyjaśniona .

  14. #4894

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    "specjalne garnki do indukcji" to mit. Garnek musi być tylko z metalu przewodzącego (w dnie) i mieć płaskie dno. Cechę tę mają tanie garnki marketowe, najtańsze z IKEA czy emaliowane z Olkusza. Teraz tylko wyjątkowo można trafić garnek nie przeznaczony do indukcji.
    A to zależy, co kto ma na stanie.... Ja niestety musiałam prawie wszystkie garnki wymieniać. Fakt natomiast, że emaliowe garnki, które dostałam lat xyz od mamy teraz sprawdzają się świetnie.

  15. #4895

    Domyślnie

    Cytat Napisał Klub_AA Zobacz post
    Aantenka,

    W załączniku rzut kuchnii.

    Pozdrawiam

    Dzięki piękne Ciekawa jestem, jaką opcję zabudowy wybierzecie.

  16. #4896
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Rachela_Milan
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-461
    Posty
    29

    Domyślnie

    julianna 16 - świetna robota z tymi wizualizacjami. Jestem pod wrażeniem. Z tym półwyspem połączymy wizję mojego męża z moimi marzeniami o wyspie

    Aantenko - masz rację. Pomysł z wyspą upadł wcześsniej ze względu na zbyt wąską kuchnię. Projekty wrzuciłam tylko tak "ku pamięci".

    Elfir - nie miałam pojęcia o takich rozwiązaniach. Pewnie będą ciekawą inspiracją dla innych - mogących pozwolić sobie na wyspę.

  17. #4897
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Cieszę się, że pomogłam
    Gdybyś chciała jakieś zmiany (wysokość szafek, kolor ścian, podłogi, frontów, okien, wyższy/szerszy barek itd.) to napisz.
    Na tyle, ile program pozwoli można kombinować .
    Ja jutro będę na FM dopiero wieczorem, ale może AAntenka będzie miała troszkę czasu, to wie gdzie szukać Twojego projektu .

  18. #4898
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Rachela_Milan
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-461
    Posty
    29

    Domyślnie

    Jeszcze raz dziękuję. Jutro pędzę na budowę i spróbuję odtworzyć wizualizację z dostępnych tam materiałów. Wrócę wieczorem i zdam relację.
    Tymczasem pozdrawiam

  19. #4899

    Domyślnie

    Hej, to znów ja
    Wczoraj, delektując się nalewką z pigwowca, wpadłem na inną koncepcję, tzn ta koncepcja już była, ale jednak małym szczegółem się różni:



    WYjaśniam bo pewnie gromy spadną na mnie zaraz
    w rogu szafka narożna 120 cm z półką, tam zamontowany byłby zlew w okolicach 90 cm od ściany, tak że 60 cm zostaje przy lodówce. W tej szafce jakieś pierdoły typu kosze na śmieci ziemniaku i inne większe rzeczy mało wykorzystywane. Np duże gary. Chociaż wątpię czy takie będę posiadał
    Płyta indukcyjna z dwoma polami... bo po co mi więcej? Mieszkał będę sam, gotować to jedynie ziemniaki i piersi na raz będę
    Jeżeli założę rodzinę to przecież w kawalerce nie będę mieszkał... No i przesunąłem piekarnik.
    I teraz znajdzie się dużo miejsca roboczego... przy lodówce 60 cm, między płytą a zlewem ok 70 cm.
    Wiem że duża ta szafka narożna, ale jakoś się ją wykorzysta, zawsze musi być coś za coś.
    Co wy powiecie na takie rozwązanie?

    edit: płyta może być jeszcze odsunięta od krawędzi, ale max 15 cm, do rogu kuchenki.
    Ostatnio edytowane przez carlitobrigante ; 24-01-2012 o 08:57

  20. #4900

    Domyślnie

    Całkiem niegłupie. Piekarnik + dwa pola grzejne to wg mnie całkiem wystarczająco na jedną (czasami dwie ) osoby.
    Sprzedam w dobre ręce okap podszafkowy Franke FBI 712

Strona 245 z 613

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony