dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 329 z 613
Pokaż wyniki od 6.561 do 6.580 z 12250
  1. #6561
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    ewa72_krakow

    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Sułkowice
    Kod pocztowy
    34-125
    Posty
    642

    Domyślnie

    Anitka89, moze dlatego cos Ci nie pasuje, bo gorne szafki masz rozne? Zrob wizualke z jednakowych szafek, a jak bardzo potrzebujesz "witrynke", to moze po obu stronach okapu? i czy musza byc tam szprosy...

  2. #6562
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Myślę, że jest za dużo dobra w tej kuchni. Ale nie wiem ile tu winy ograniczeń programu
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  3. #6563
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anitka89
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Posty
    981
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał ewa72_krakow Zobacz post
    Anitka89, moze dlatego cos Ci nie pasuje, bo gorne szafki masz rozne? Zrob wizualke z jednakowych szafek, a jak bardzo potrzebujesz "witrynke", to moze po obu stronach okapu? i czy musza byc tam szprosy...
    witam!
    Tak szprosiki musza byc
    Wklejak teraz po zmianach i jak?
    Ale powiem Wam szczerze ja mam 150 cm wzrostu tak naprawde po co mi tyle wiszacych szafek?

  4. #6564
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anitka89
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Posty
    981
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie


  5. #6565
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anitka89
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Posty
    981
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    Myślę, że jest za dużo dobra w tej kuchni. Ale nie wiem ile tu winy ograniczeń programu
    pesteczko ja tez tak mysle, ale wiesz miałam ubzdurany, ten pierwszy mój projekt i teraz tak sie zamotałam że potrzebuje konkretnej pomocy od zera. Czy coś ci sie nasuwa w mojej sprawie?

  6. #6566
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    A może zrób w ogóle bez wiszących tylko zabuduj wysoką cały narożnik między drzwiami do przedpokoju i wejściem do salonu. Możesz tam mieć i spiżarkę podręczną w cargo i witrynkę. Witrynką bym zakończyła od strony wejścia do salonu, przy okazji maskując krawędź otworu

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rzutzespiark.jpg
Wyświetleń:	68
Rozmiar:	79,0 KB
ID:	133690

    Patrz jak super wygląda kuchnia bez wiszących Najwyżej jakieś półki dodaj nad blatem

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screen shot 2012-05-13 at 7.07.26 PM.jpg
Wyświetleń:	157
Rozmiar:	20,0 KB
ID:	133686Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	+Screen shot 2012-05-13 at 7.06.54 PM.jpg
Wyświetleń:	166
Rozmiar:	19,8 KB
ID:	133687Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Contemporary-Kitchen-Design-Inspiration.jpg
Wyświetleń:	155
Rozmiar:	59,5 KB
ID:	133688Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Kitchen-niska zabudowa.jpg
Wyświetleń:	130
Rozmiar:	43,5 KB
ID:	133689
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  7. #6567
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    ewa72_krakow

    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Sułkowice
    Kod pocztowy
    34-125
    Posty
    642

    Domyślnie

    Anitka89, a moze taki uklad z szafkami gornymi
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	szafki_gorne.jpg
Wyświetleń:	195
Rozmiar:	81,0 KB
ID:	133739 zdjecie z domowladni.pl

  8. #6568
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anitka89
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Posty
    981
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    A może zrób w ogóle bez wiszących tylko zabuduj wysoką cały narożnik między drzwiami do przedpokoju i wejściem do salonu. Możesz tam mieć i spiżarkę podręczną w cargo i witrynkę. Witrynką bym zakończyła od strony wejścia do salonu, przy okazji maskując krawędź otworu

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rzutzespiark.jpg
Wyświetleń:	68
Rozmiar:	79,0 KB
ID:	133690

    Patrz jak super wygląda kuchnia bez wiszących Najwyżej jakieś półki dodaj nad blatem

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screen shot 2012-05-13 at 7.07.26 PM.jpg
Wyświetleń:	157
Rozmiar:	20,0 KB
ID:	133686Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	+Screen shot 2012-05-13 at 7.06.54 PM.jpg
Wyświetleń:	166
Rozmiar:	19,8 KB
ID:	133687Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Contemporary-Kitchen-Design-Inspiration.jpg
Wyświetleń:	155
Rozmiar:	59,5 KB
ID:	133688Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Kitchen-niska zabudowa.jpg
Wyświetleń:	130
Rozmiar:	43,5 KB
ID:	133689
    Pesteczke bardzo fajny pomysł z ta zabudową. a obok tego cargo tylko witrynka, a lodówka i piekarnik w ciagu szafek pod ścianą? bo wszystko nie zmieści sie na tej ścianie pomiedzy przedpokojem. a co myslisz o czymś w tym stylu?

    Myslałam zeby zakończyć meble w formie takiego stołu jak uważasz?

  9. #6569
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.176
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    przy tak dużej kuchni nalezy wstawić stół.

  10. #6570
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Stół Elfirku, duży i ciężki. Pasowałby taki z szufladami pod blatem. Albo coś co jest i stołem, i wyspą.
    Jak szaleć, to może stół na grubych nogach, ale z blatem takim samym jak blaty robocze.

    A ten barek, Anitko, wywal

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	+kuchniazceglanasciana60.jpg
Wyświetleń:	176
Rozmiar:	49,1 KB
ID:	133765Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	+kuchniazceglanasciana61.jpg
Wyświetleń:	166
Rozmiar:	67,9 KB
ID:	133766Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screen shot 2012-05-20 at 3.49.29 PM.jpg
Wyświetleń:	161
Rozmiar:	19,6 KB
ID:	133767Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screen shot 2012-05-20 at 3.50.00 PM.jpg
Wyświetleń:	150
Rozmiar:	20,1 KB
ID:	133768Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screen shot 2012-08-04 at 6.33.26 PM.jpg
Wyświetleń:	142
Rozmiar:	14,0 KB
ID:	133769
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  11. #6571
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anitka89
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Posty
    981
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    Stół Elfirku, duży i ciężki. Pasowałby taki z szufladami pod blatem. Albo coś co jest i stołem, i wyspą.
    Jak szaleć, to może stół na grubych nogach, ale z blatem takim samym jak blaty robocze.

    A ten barek, Anitko, wywal

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	+kuchniazceglanasciana60.jpg
Wyświetleń:	176
Rozmiar:	49,1 KB
ID:	133765Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	+kuchniazceglanasciana61.jpg
Wyświetleń:	166
Rozmiar:	67,9 KB
ID:	133766Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screen shot 2012-05-20 at 3.49.29 PM.jpg
Wyświetleń:	161
Rozmiar:	19,6 KB
ID:	133767Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screen shot 2012-05-20 at 3.50.00 PM.jpg
Wyświetleń:	150
Rozmiar:	20,1 KB
ID:	133768Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screen shot 2012-08-04 at 6.33.26 PM.jpg
Wyświetleń:	142
Rozmiar:	14,0 KB
ID:	133769
    pesteczko śliczne te inspiracje! Ciesze sie że jesteście dziewczynki za stołem bo ja też, no pieknie też wygląda stół- wyspa! W takim razie pozstae ustalic układ mebli czy w kształcie L cz na jednej ścianie?
    chyba muszę ustalić dwie wersje bo nie wiadomo czy w tym rogu w kuchni gdzie dawałam wysoką zabudowę nie stanie koza, ale to dopiero fachowiec powie jak można się podpiąć do komina.
    Czy mogę na jakąć wizualke albo rzucik liczyć gdzie co powinno stanąć? (lodówka piekarnik, stół itd)

  12. #6572

    Domyślnie

    Anitka89
    A w końcu otwierasz kuchnię na salon czy nie?
    Propozycja Pestki jest bardzo dobra, ale również tu pestki układ ma sens, jeśli wybijesz duży otwór do sufitu a nie tylko zrobisz duże drzwi (tak jak w Twoim planie). W jej propozycji stół może stać pod oknem, na krawędzi salonu i jadalni i będize należał do tych obydwu przestrzeni.
    Masz w tym układzie porządny ciąg szuflad ze zlewem i płytą oraz szęść spiżarkową. Z szafek górnych możesz wtedy zrezygnować albo i nie - Twoja decyzja. Jak pokazują inspiracje pestki ścianę bez szafek wiszących też można pięknie zaaranżować. Ja osobiście uważam, że miejsca w kuchni nigdy za wiele więc robiłabym szafki.
    Ostatnio edytowane przez Aantenka ; 29-08-2012 o 10:17
    Jak wkleić zdjęcie do postu (i to duże)? Zajrzyj do instrukcji spisanej przez Elfir i uzupełnionej dzięki forumowiczom tutaj: http://forum.muratordom.pl/showthrea...ęcie-na-forum

    Aranżacja BIAŁEJ kuchni - drewno ociepla, a więcej inspiracji tutaj http://muratordom.pl/kuchnia/projekt...,123_6925.html i oczywiście tutaj http://forum.muratordom.pl/showthrea...lizacje-opinie

  13. #6573
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anitka89
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Posty
    981
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aantenka Zobacz post
    Anitka89
    A w końcu otwierasz kuchnię na salon czy nie?
    Propozycja Pestki jest bardzo dobra, ale również tu pestki układ ma sens, jeśli wybijesz duży otwór do sufitu a nie tylko zrobisz duże drzwi (tak jak w Twoim planie). W jej propozycji stół może stać pod oknem, na krawędzi salonu i jadalni i będize należał do tych obydwu przestrzeni.
    Masz w tym układzie porządny ciąg szuflad ze zlewem i płytą oraz szęść spiżarkową. Z szafek górnych możesz wtedy zrezygnować albo i nie - Twoja decyzja. Jak pokazują inspiracje pestki ścianę bez szafek wiszących też można pięknie zaaranżować. Ja osobiście uważam, że miejsca w kuchni nigdy za wiele więc robiłabym szafki.
    Kuchnię na salon otworzę ale muszę zostawić od sufitu tyle miejsca aby wstawić szyne podtrzymujacą strop i podobnie z boku. Wygląda to jak taki podciag więc źle chyba nie bedzie. Stół wtedy w miejsce ściney która jest pomiedzy salonem a kuchnia tak? a w wciagu szafek umieszczać juz lodówke i piekarnik czy to osobno w słupkach dać?

  14. #6574

    Domyślnie

    Cześć, jestem właśnie na etapie układania sobie w głowie układu szafek w mojej nowej kuchni. W związku z tym mam prośbę o Waszą pomoc.

    Mam dwa pomysły na tę ścianę 172cm:
    1. W wysokiej zabudowie tylko lodówka, później normalnie blat i górne szafki (załączam przykładowe zdjęcie)
    2. Wysoka zabudowa na całej ścianie. Tylko że chciałabym w słupku zabudować obok lodówki piekarnik i brakuje mi 8 centrymetrów niestety Pan z salonu meblowego zaproponował aby piekarnik te 8 cm wchodził na blat (wysyłam zdjęcie jak to może wyglądać). Co o tym sądzicie? Burzy to trochę symetrię kuchni... sama nie wiem co myśleć.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Bez*tytułu.jpg
Wyświetleń:	102
Rozmiar:	17,9 KB
ID:	133823Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	908.jpg
Wyświetleń:	216
Rozmiar:	19,5 KB
ID:	133824Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1922.jpg
Wyświetleń:	265
Rozmiar:	25,3 KB
ID:	133825

    Zdjęcia realizacji pochodzą ze strony firmy Nataly.

  15. #6575
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.176
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Ja bym rozważyła przeniesienie drzwi między kuchnią a salonem bliżej korytarza

  16. #6576

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Ja bym rozważyła przeniesienie drzwi między kuchnią a salonem bliżej korytarza
    Elfir zgadzam się z Tobą, ja wolałabym jednak kuchnię nieco na uboczu przejścia do salonu niż w pełni przechodnią. Może zastanów się jeszcze nad takim układem, jeśli przy przejściu chcesz słupki (przepraszam za jakość, przeklejałam w paincie)
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zgryk.jpg
Wyświetleń:	74
Rozmiar:	46,1 KB
ID:	133830  

  17. #6577

    Domyślnie

    Cytat Napisał misskoke Zobacz post
    Cześć, jestem właśnie na etapie układania sobie w głowie układu szafek w mojej nowej kuchni. W związku z tym mam prośbę o Waszą pomoc.

    Mam dwa pomysły na tę ścianę 172cm:
    1. W wysokiej zabudowie tylko lodówka, później normalnie blat i górne szafki (załączam przykładowe zdjęcie)
    2. Wysoka zabudowa na całej ścianie. Tylko że chciałabym w słupku zabudować obok lodówki piekarnik i brakuje mi 8 centrymetrów niestety Pan z salonu meblowego zaproponował aby piekarnik te 8 cm wchodził na blat (wysyłam zdjęcie jak to może wyglądać). Co o tym sądzicie? Burzy to trochę symetrię kuchni... sama nie wiem co myśleć.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Bez*tytułu.jpg
Wyświetleń:	102
Rozmiar:	17,9 KB
ID:	133823Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	908.jpg
Wyświetleń:	216
Rozmiar:	19,5 KB
ID:	133824Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1922.jpg
Wyświetleń:	265
Rozmiar:	25,3 KB
ID:	133825

    Zdjęcia realizacji pochodzą ze strony firmy Nataly.
    Jeśli bardzo zależy Ci na piekarniku podwieszanym, to nie widzę problemu, żeby szafka zachodziła na blat. Zauważ tylko, jak sprytnie jest to zrobione na załączonej przez Ciebie inspiracji: fronty są takie same jak blat (albo prawie identyczne) natomiast ostatnia szafka w innej formie - dzięki temu łączenie wysoka zabudowa/blat sie gubi, a szafka odwraca uwagę od pozostałej zabudowy. (chociaż pewnie jakby wszystkie fronty były jednakowe, też byłoby dobrze). Tyle tylko, że ja nie jestem aż taką estetką, żeby mnie burzenie symetrii kuchni w takim wydaniu przyprawiało o palpitacje serca. To już musisz wykombinować sobie sama. Jak ma Cię takie rozwiązanie razić, to lepiej go nie stosować.
    Jak wkleić zdjęcie do postu (i to duże)? Zajrzyj do instrukcji spisanej przez Elfir i uzupełnionej dzięki forumowiczom tutaj: http://forum.muratordom.pl/showthrea...ęcie-na-forum

    Aranżacja BIAŁEJ kuchni - drewno ociepla, a więcej inspiracji tutaj http://muratordom.pl/kuchnia/projekt...,123_6925.html i oczywiście tutaj http://forum.muratordom.pl/showthrea...lizacje-opinie

  18. #6578

    Domyślnie

    Aantenko dziękuję, dzisiaj mam się spotkać z projektantem od kuchni, zobaczymy co powie na taki pomysł Moje szafki mają być białe lakierowane, blat grafitowy. Zastanawiam się nad tyłem szafek które będą wychodzić na salon. Koszt lakierowanych plecków będzie jednak spory zastanawiam się więc nad alternatywą. Gdyby zrobić tył w lacobelu np. szarym + taki sam kolor nad blat? Trochę udałoby się chyba zaoszczędzić... ale nie wiem czy gra warta świeczki.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	z12162887Q,Biale-meble-kuchenne-spotykamy---i-w-kuchniach-nowoczesnych-.jpg
Wyświetleń:	152
Rozmiar:	36,9 KB
ID:	133836

    A może macie jakieś inne pomysły na wykończenie tyłów?

  19. #6579
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anitka89
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Posty
    981
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dzustaa Zobacz post
    Elfir zgadzam się z Tobą, ja wolałabym jednak kuchnię nieco na uboczu przejścia do salonu niż w pełni przechodnią. Może zastanów się jeszcze nad takim układem, jeśli przy przejściu chcesz słupki (przepraszam za jakość, przeklejałam w paincie)
    taki układ też brałam pod uwagę. Nie wiem tylko czy nie zadaleko od wejścia bedzie kuchnia.? jak to bedzie wygladać od strony przedpokoju?
    W każdym razie stól lub stół z wyspą będzie. napewnoBardzo Wam dziekuję za te rady okażcie jeszcze troche cierpliwości, żebym zakła ten temat

  20. #6580
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anitka89
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Posty
    981
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    polatałam z miarką w domu i fajny ten pomysł z przesunieciem wejścia w strone salonu. Teraz proszę pomózcie jak sensownie ustawic szafki i sprzet AGd, uwzględniająć może jakieś wiszące szafki albo chociaż 1 witrynkę na szkło?

Strona 329 z 613

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony