dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 16 z 17
Pokaż wyniki od 301 do 320 z 326
  1. #301
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar firewall
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    4.749

    Domyślnie

    A jak podobają się Wam takie sofy?


    lub


  2. #302

    Domyślnie

    Ta druga jest piękna!!! , ale nie chcę wiedzieć ile kosztuje....

  3. #303
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    BasterMeble

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-001
    Posty
    26

    Domyślnie

    Jeżeli jest to sofa tapicerowana,to może być droga bo powiedzmy jakieś 4-5 tyś w zależności od kolekcji,stylu itd. Na cenę wpływ maja różne czynniki jak chociażby firma no i jakość wykonania. Ta pierwsza sofa nie podoba mi się,jest nijaka a kolor wyblakły. Szukałbym ( w zależności od posiadanych mebli oraz koloru ścian), sofy czarnej lub kremowej. Przy odpowiedniej pielęgnacji wytrzyma przez długie lata.

  4. #304

    Domyślnie

    ja z uporem maniaka będę ''reklamować'' etap sofa. Jak dla mnie są rewelacyjne, oczywiście nie wszystkie modele, ale np: nasz Marrone, wygodna, z funkcja spanie w razie ''W'', miękka, zalega się na niej z książką rewelacyjnie. Jedyny minus to cena
    Nasz dziennik budowy
    ''Nie ma krytyki szkodliwej, tylko brak krytyki przynosi szkodę''. Kisiel.

  5. #305

    Domyślnie

    to ja też "zareklamuję" - sits.pl
    bardzo dobra jakość, fajne wzornictwo, ceny kombinowane (zależą od tkaniny, wnętrza kanapy, szerokości podłokietników i nóżek itd). serdecznie namawiam
    ja jestem 6 namówioną na tą firmę osobą spośród moich znajomych. namówiłam 3 kolejne osoby ;D negatywnych opinii w tym gronie brak
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  6. #306

    Domyślnie

    Ja polecam coś takiego.



    Jest to model wypatrzony na ostatnich targam Meble Polska 2012.
    Idealny model do nowoczesnych wnętrz, zresztą jest ot system modułowy - pozwala na skonfigurowanie własnego zestawu z różnymi boczkami i elementami narożnymi.

    Naprawdę wygodny i świetnie się prezentujący.

  7. #307

    Domyślnie

    Bennki - jaka firma zajmuje się produkcją tego systemu? pamiętasz?

  8. #308

    Domyślnie

    Dla odmiany coś innego bardziej wyrazistego



    Sofa pochodzi z kolekcji targowej firmy Motiv Home
    Ponoć nogi można zamówić sobie inne tak samo jak rodzaj i kolor tapicerki.
    Ostatnio edytowane przez Bennki ; 21-04-2012 o 19:13

  9. #309

    Domyślnie

    megafajna,choć ma nóżki-paskudki.

    bennki, podpowiedz od razu co to za firma.
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  10. #310
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar agatah
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Civitas Kielcensis
    Posty
    2.343

    Domyślnie

    Cytat Napisał duś Zobacz post
    to ja też "zareklamuję" - sits.pl
    bardzo dobra jakość, fajne wzornictwo, ceny kombinowane (zależą od tkaniny, wnętrza kanapy, szerokości podłokietników i nóżek itd). serdecznie namawiam
    ja jestem 6 namówioną na tą firmę osobą spośród moich znajomych. namówiłam 3 kolejne osoby ;D negatywnych opinii w tym gronie brak
    Kupowałaś stacjonarnie czy gdzieś w sieci?

  11. #311

    Domyślnie

    chciałam kupić bezpośrednio z fabryki, ale ponieważ w moim mieście jest dystrybutor, do niego mnie odesłano. i dobrze, bo jak się na 5 znajomych powołałam, to mi bardzo konkretnego rabacika udzielono

    (uprzedzając pytanie - wybór producenta nastąpił w oparciu o wymacanie kanap u rzeczonych znajomych. jakoś wszyscy w okolicy znali tę firmę poza mną)
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  12. #312
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Mymyk_KSK
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.364
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    79

    Domyślnie

    A powiedzcie mi - od strony praktycznej pytam - wygodnie się Wam na nich siedzi? My mieliśmy takie modułowe cudo (wygląd ciut inny ale zbliżona) i poszła do ludzi - niewygodna była, że aż strach...

  13. #313

    Domyślnie

    wszystko chyba zależy od konkretnego wybranego modelu, ale rozglądając się za swoim meblem zasiadałam na takich, w które sie wpadało i takich, które nasuwały skojarzenie z fotelem ortopedycznym.

    (jakieś posty tu chyba poznikały. byłam pewna że pisałam coś o sposobie zamawiania dziś...)
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  14. #314

    Domyślnie

    Dus jak kontaktowalas się z firma?Przez tel podany na stronie czy miałas kontakt bezposredńi do dystrybutora?
    Bardzo fajna jest tam kanapa Bellagio

  15. #315

    Domyślnie

    chciałam dzwonić pod nr ze strony i na pytanie skąd dzwonię, odesłano mnie do dystrybutora. (chodziło o uniknięcie 7 tyg oczekiwania na dostawę)
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  16. #316

    Domyślnie

    duś a jaki model?
    aksamitkowy dom
    komentarze

    Laim*PL Domowa Hodowla Kotów Rasowych Ragdoll

  17. #317

    Domyślnie

    ja zamawialam quattro.

    6-8 tyg to standardowy okres realizacji zamówienia. liczylam, ze "sposobem" uda sie nieco szybciej. (ze względu na mega śniegi wyszło jeszcze dłużej, ale za to mój dystrybutor okazał sie mega kulturalny i w ramach przeprosin udzielił mi kolejnego rabatu)
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  18. #318
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    Dokładnie, zależy od modelu, rodzaju wypełnienia, wysokości oparć, szerokości siedziska. Mnie większość nowoczesnych modeli podoba się tylko na zdjęciach, w domu nigdy bym ich nie chciała, bo lubię się lekko zapaść w poduchy i mieć na czym oprzeć kark (dosyć wysokie oparcie).

  19. #319
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    clean fire

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    białystok
    Kod pocztowy
    15-339
    Posty
    74

    Domyślnie

    A jak podoba się sofa Calluna w reklamach firmy Vero?

    A tak moja sofa:

    W jednym z postów przeczytałem:

    "w internecie wszystko ładnie ale na żywo już się tak nie prezentowały"

    Problem w tym, że nawet kupując w salonie meblowym, kupuje się kota w worku. Swoją sofę skórzaną firmy Vero model calluna zamawiałem widząc podobne modele w salonie. Wybiera się zazwyczaj rodzaj i kolor skóry (lub tapicerki) i czeka się te 4-5 tyg. Finał tego oczekiwania bywa różny. Jedni mają szczęście i otrzymują to co zamawiali.

    Już sam nie wiem, maże czepiam się drobiazgów, może sofa która kosztowała jedynie 5000 PLN powinna tak wyglądać ?.
    Nie oczekując zbyt wiele wysłałem mail do firmy VERO ( ze zdjęciami i uwagami co do jakości ). Dla wyjaśnienia dodam, że siedzisko i oparcie, to stosunkowo twarde materace sprężynowe.
    Oto odpowiedź:

    "Po złożeniu funkcji spania wystarczy ręcznie uformować poduchy i równo wsunąć spanie , aby miękkie poduchy tworzyły linie prostą pozdrawiam Zespół VERO "

    Bez komentarza.

    Teraz pytanie podstawowe. Co ma począć klient, który wpłacił z góry 10 - 20 % wartości towaru i towar już na starcie
    go nie zadowala np. ze względu na jakość wykonania ?.

    Prawa konsumenckie w przypadku zakupów przez internet są lepiej zabezpieczone. Tu klient może w terminie 10 dni odesłać towar bez podania przyczyny.

    Przecież sytuacja z zakupem ( zamawianiem ) w sklepie jest analogiczna. My nie widzimy na żywo towaru który kupujemy.

    Czy nasze prawa konsumenckie nie powinno być w tych przypadkach zrównane ?
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Sofa calluna w firmowych reklamach.jpg
Wyświetleń:	271
Rozmiar:	78,1 KB
ID:	119455  
    Attached Files

  20. #320

    Domyślnie

    clean fire moim zdaniem trochę cię czepiasz... ale jeżeli rzeczywiście to Cię tak drażni, to powinieneś pójść do sklepu i złożyć oficjalną reklamację, a nie wysyłać maile poczytaj sobie trochę strony UOKiKu http://www.uokik.gov.pl/faq_sprzedaz...ka.php#faq1168

Strona 16 z 17

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony