dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 27
  1. #1

    Domyślnie które okna: aluplast ideal 4000 roundline czy Platinium?

    Mam dylemat, wybór okien, stanęło ze albo platinium na profilu veka z krakowskiego oknoplastu, lub okna na profilu aluplasta ideal 4000 roundline
    różnica przy 13 oknach w mojej specyfikacji to 7.000
    proszę osoby mające doświadczenie o komentarz i rady

    dziekuje

  2. #2

    Domyślnie

    7000 , to weż tańsze.
    Dzień dobry, cześć i czołem !
    Jestem wesoły Donek, prezydentem zaś jest Bronek. Zdrożała: żywność, prąd i gaz, więc Wam coś obiecam jeszcze raz!

  3. #3
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Rezi
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Poznań
    Posty
    4.238

    Domyślnie

    mam drzwi z aluplasta - nigdy więcej aluplasta !!
    Pozdrawiam
    Rezi
    ----------------------------------------------------------------------------------------
    Historia kołem się toczy

  4. #4
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIA Avatar j-j
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Zawada
    Posty
    3.747

    Domyślnie

    mam okna passiv haus z aluplasta, jedna reklamacja uznana w polowie, po długim niestety czasie 2 z 4 skrzydeł wymienione i dalej te same okna nieszczelne, kolejne pismo wciąż czekam.

    pzdr
    5 sezonów grzewczych za mną, wybudowałem dom pasywny a nawet 0,3 litrowy wg często stosowanej nadinterpretacji:
    http://forum.muratordom.pl/moj-dom-p...je,t171818.htm

    "...bo wszystko co ekonomicznie zasadne już dawno zostało wcielone w życie, dla współczesnych marketingowców pozostały tylko mało ekonomiczne wynalazki które potrzebują żeby się sprzedać sztucznie wytworzonej ideologii ekologicznej"

    (c) mpoplaw

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    Paaaanowie
    Aluplast Aluplast i ciagle Aluplast ktorego nie polecacie a to blad - mówcie o tym kto z tego profilu wykonał Wam okna - on jest winny a nie sam profil
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  6. #6

    Domyślnie

    ja mam aluplasta ideal 6000 z http://www.sokolkasa.pl/?lang=pl&page=2&scid=6, co prawda zaledwie rok, zimę przeżyły, tynki też, jak na razie bez zarzutu

  7. #7
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Rezi
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Poznań
    Posty
    4.238

    Domyślnie

    Cytat Napisał jareko
    Paaaanowie
    Aluplast Aluplast i ciagle Aluplast ktorego nie polecacie a to blad - mówcie o tym kto z tego profilu wykonał Wam okna - on jest winny a nie sam profil
    piszę o fatalnym serwisie technicznym ze strony aluplasta oraz totalnym zwisie w przypadku zj...nia pracy przez ich ponoć najlepszego producenta.

    doświadczone na własnej skórze,
    Pozdrawiam
    Rezi
    ----------------------------------------------------------------------------------------
    Historia kołem się toczy

  8. #8

    Domyślnie

    po negocjacjach z oknoplastem różnica zmalała do 5.000, czytając na różnych forach opinie warto te pieniądze dołożyć, co czynię, dziękuje za zainteresowanie problemem

  9. #9

    Domyślnie

    witaj Kulca !
    W mojej "Afrodycie" też wstawiam Oknoplast "Platinium"
    Nie spotkałem się jeszcze z negatywami u osób posiadających okna z Krakowa, sugerując się tym i ponadczasowym profilem Platinium bez wahania wybrałem właśnie tego producenta. To mój drugi dom i mam nadzieję, iż ostatni, więc chcę czuć się w nim wyjątkowo
    Pozdrawiam z Pomorza

  10. #10
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Elmeros
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Rybnik
    Dzielnica
    Boguszowice
    Posty
    100

    Domyślnie

    Witam , ja tez miałem dylemat czy aluplast czy veka czy jeszcze jakis inny profil.
    Ale prawdą jest ze najlepszy profil idzie zepsuc. Wiec ja szukałem dobrego producenta okien.
    I wydaje mi sie ze znalazłem, KNS z Wodzisławia Śląskiego, cena dobra, okienka na profilu veka s-line, tydzien po montażu i jestem zadowolony.
    Pozdrawiam.

  11. #11

    Domyślnie

    u mnie od listopada oknoplast Platinum, dobra jakość, ładny wygląd

  12. #12
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    bwojtek

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    5.311

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elmeros
    tydzien po montażu i jestem zadowolony.

  13. #13
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    Cytat Napisał bwojtek
    Cytat Napisał Elmeros
    tydzien po montażu i jestem zadowolony.
    masz tracje bwojtku i jeszcze raz
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  14. #14

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elmeros
    Witam , ja tez miałem dylemat czy aluplast czy veka czy jeszcze jakis inny profil.
    Ale prawdą jest ze najlepszy profil idzie zepsuc. Wiec ja szukałem dobrego producenta okien.
    I wydaje mi sie ze znalazłem, KNS z Wodzisławia Śląskiego, cena dobra, okienka na profilu veka s-line, tydzien po montażu i jestem zadowolony.
    Pozdrawiam.
    Miałem już coś napisać,

    ale się powstrzymam. Bo mi jeszcze ktoś coś będzie zarzucał niepotrzebnie

  15. #15
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar KamaG
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    2.276
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    199

    Domyślnie

    hej Panowie, co rozumieć przez Wasze uśmiechnięte wypowiedzi? czy te profile aluplasta ideal 4000 roundline są ok czy nie? plizz bardzo mi zależy na odpowiedzi, bo właśnie zamówiłam i jeszcze mogę chyba się wycofać do jutra do południa

  16. #16
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    nasze uśmiechnięte mordy oznaczają tylko jedno - ocenę po dniu, tygodniu czy nawet miesiącu od montażu kiedy w 99% wypadku nawet jeszcze nie mieszka się w domu w którym zostały one zainstalowane a już się krzyczy na FM że jest cacy, super, idealnie, bosko i tym podobne - sorki za słowo - brednie

    Aluplast - bardzo dobry profil, seria Ideal nie ma wiele wspolnego z Aluplastem znanym z polowy lat 90-tych. Ewentualny problem nie tkwi w profilu - o czym tu sie mowi od dawien dawna ale niektorzy ciagle uszu nie myja - ewentualne problemy to producent i przykro to mowic ale Alupplast nie dbal o swoj wizerunek sprzedajac profile byle garazowcowi co spierdzielili mu opinie na maksa. I zapewne miłośnicy porównywania do upadłego ofert zetknęli sie nie raz z super atrakcyjna cena na takie okna przy porownywaniu ofert z innymi producentammi robiacymi na Aluplascie

    Veka - profil przereklamowany, zasluga firmy DGD bylo wbicie Polakom tej nazwy do glowy - efektem dla firmy byl aplajta i calkowity blad w rozumowaniu - zamiast promowac siebie promowala porfil. Natomiast bezsprzecznie wśród producentów na Vece Oknoplast jest the besciak pod każdym względem i każde dołożenie kasy procentuje dosłownie wszystkim, poprawnym wykonaniem i co najważniejsze a czego wogole nikt z Was nie bierze pod uwagę - obsługą posprzedażną i serwisowa.
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  17. #17
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar niezapominajka1972
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Posty
    131
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    161

    Domyślnie

    Ja wybrałam Platinium - są ładne bardzo dobrze wykonane - warte tej ceny - polecam

  18. #18
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar KamaG
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    2.276
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    199

    Domyślnie

    dzięki Jareko, mam nadzieję, ze producent stanie na wysokości zadania,
    chociaż te platinum są piękne

  19. #19
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    bwojtek

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    5.311

    Domyślnie

    Aluplast 4000 to całkiem przyzwoity profil. Problemy są z systemami 6000 i 7000 zwłaszcza w kolorze... Ale o tym to pewnie pchelek by najwięcej powiedział.

  20. #20
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar niezapominajka1972
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Posty
    131
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    161

    Domyślnie

    Nie bardzo zgodzę sie z Jareko Jeśli chodzi o mnie to ze wybralam okna firmy Oknoplast - platinum to czysty przypadek - poprostu podobały sie mnie i mężowi - to że profil Veka to zauważyłam po czasie...jak zobaczyłam jakąś reklamę w telewizji po tym jak okna juz chwilke sobie siedziały w ścianach . Natomiast zgodzę sie co do obsługi - fakt obsługa super . Uważam ze warte były tej kwoty, poza tym kupowaliśmy jeszcze do nich rolety zew - drzwi zew i bramę garażową - udało się nam wynegocjować "niezły" rabacik .

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony