dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 7 z 43
Pokaż wyniki od 121 do 140 z 853
  1. #121

    Domyślnie

    Siza Napisz mi prosze czy do wzmocnienia połaci dachowych-jętki wasza ekipa uzywała 4 ceówek ?
    Domy z Wizja "Z WIDOKIEM"

  2. #122

    Domyślnie

    Do każdej płatwi były mocowane dwa stalowe ceowniki za pomocą śrub gwintowanych, jętki do płatwi od dołu, na jętki - płyta OSB.
    Ostatnio edytowane przez siza ; 31-10-2010 o 16:00

  3. #123
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    dymonj

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    6

    Domyślnie

    myślał ktoś o ścianie jednowarstwowej np z termaliki 40cm w tym projekcie

  4. #124

    Domyślnie

    My myśleliśmy o Ytongu 48cm, ale zdecydowaliśmy się na Silkę 24cm + 18cm styropianu i mimo przeszkolenia ekipy budowlanej zdarzały się szpary między bloczkami.
    Ostatnio edytowane przez siza ; 05-11-2010 o 20:15

  5. #125
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar gaga33
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    371
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    Witam wszytskich, po bardzo długim wyszukiwaniu wymarzonego projektu znalazlam ten jedyny- jest to prjekt " Z Fasonem" z pracowni "Domy z wizją" , tylko nigdzie w internecie nie mogą znależć wiadomości na temat tego projektu, proszę wszytskich o spostrzeżenia na temat projektu,jakie byście wprowadzili zmiany , jak można ograniczyć koszty... Jeszcze czeka mnie wizyta w gminie-mam nadzieje ze będę mogła wybrać ten projekt i nie będzie problemów z dachem 22 stopnie Czekam na wasze uwagi, pomysłyA może ktoś kupił już ten projekt z pracowni i jest w trakcie budowy?Wiem , że jest to jeden z nowszych projektów.
    Pozdrawiam wszytskich budujących
    Aneta

  6. #126

    Domyślnie

    Dzisiaj zalewali u nas strop, a od poniedziałku leca dalej w góre, zdecydowalismy ze w tym roku jednak zadaszymy Dachówka juz zamowiona, bedzie nelskamp g10 kolor ciemnoszary angoba(25). Jutro jade na budowe to przesle zdjecia.
    Pozdrawiam
    Domy z Wizja "Z WIDOKIEM"

  7. #127

    Smile

    A nie mówiłam, że listopad ma być pogodny My stoimy, chociaż mieliśmy pokusy żeby tynkować i ocieplać w tym roku. Musimy wymyślić jakiś garaż.
    Pozdrowienia

  8. #128
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    dymonj

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    6

    Domyślnie z widokiem

    Kto buduje najbliżej Tarnowa, bo ja w tym właśnie mieście zamierzam budować nasz przedmiotowy dom z widokiem.....
    Siza z kujawsko-pomorskim , Ewa koło Głogowa, narazie wszędzie mi daleko.....kto bliżej ???

    pozdrawiam wyborców - naszego projektu ma się rozumieć

  9. #129
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    dymonj

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    6

    Domyślnie

    co do miejsc gdzie budują się nasze domki - czekam na wieści bądź na forum , bądź na maila [email protected]

    piszcie

    pozdrawiam

  10. #130

    Domyślnie

    Witam wszystkich serdecznie. Ja z moją druga połową również jesteśmy bardzo zainteresowani tym projektem. Podoba nam się on już od lat. Teraz przychodzi w końcu moment wyboru projektu i jego zakupu. Jako, że będzie to dom na resztę naszego życia to podobnie jak Dymonj bardzo bym chciał zobaczyć, któryś budowanych domów z widokiem. Czy ktoś buduje gdzieś na Górnym lub Dolnym Śląsku?

  11. #131

    Domyślnie

    Obiecane zdjecia beda w przyszla sobote moze czwartek zapomnialam aparatu przyznaje bez bicia ;P Dachówka bedzie u nas za 2 tygodnie , dzis zamawialismy wiezbe dachowa, ale nie sadzilismy , ze tartaki swieca pustkami, obdzwonilismy wszystkie w okolicy i rejonie jedynie jeden tartak ma jeszcze drewno, cena za kubik wyzsza z dnia na dzien bo 800zl za kubik.Pozdrawiam wszystkich nowoprzybyłych
    Simen-jesli chodzi o Dolny Ślask to my budujemy go pod Głogowem.
    Domy z Wizja "Z WIDOKIEM"

  12. #132
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    pauli28

    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    6

    Domyślnie

    My też jesteśmy z Łodzi i też spotykamy się wkrótce z architektem. Piszcie wszystko to będzie nam łatwiej Czy można obejrzeć ten dom w okolicach Łodzi?

  13. #133

    Domyślnie

    Siza - powiedz mi prosze bo nie moge znalesc w watku na jaki rozmiar zmieniliscie okno w lazience (dachowe) Zamowiłam dwa okna 78/140 z veluxa a z tego wzgledun ze calosc zamawiam 100km od nas chce uniknac wpadki z zamowieniem odpowiedniego wymiaru.
    Pozdrawiam .
    MDGAkAMIL- Głogów ..... Dolnoślaskie- budujemy w Jakubowie- gmina Radwanice
    Domy z Wizja "Z WIDOKIEM"

  14. #134

    Domyślnie

    WELCOME2000 WSZELKIE ZDJECIA KTORE POSIADAMY ZNAJDUJA SIE W WATKU OD POCZATKU DO KONCA Z CALEGO WTAPU REALIZACJI. Zdjecia ktore sa tutaj najprawdopodobniej sa jedynymi z realizacji , gdyz jest to projekt ktorego pracownia, nie sprzedała duzo...
    Domy z Wizja "Z WIDOKIEM"

  15. #135

    Domyślnie okna dachowe

    Witam,
    W łazience mamy okno Fakro PTP 78x98, nad schodami i na antresoli również Fakro, ale zgodnie z projektem czyli 78x140 bez nawiewników, w małej sypialni Veluxa 78x140 z nawiewnikiem higrosterowalnym.
    Własnie weszłam na stronę pracowni i projekt jest.
    Pozdrowienia dla nowoprzybyłych
    Ostatnio edytowane przez siza ; 10-11-2010 o 21:07

  16. #136

    Domyślnie Z widokiem

    Witam wszystkich budowniczych.
    Ja tez na Dolnym Slasku (Swidnica) walcze z tym projektem
    Mam nadzieje ze pogoda dopisze i uda mi sie przykryc w tym roku.

  17. #137

    Domyślnie

    janek007 na jakim jestescie etapie ?
    Domy z Wizja "Z WIDOKIEM"

  18. #138

    Domyślnie

    Janek0071, zmieniałeś coś w projekcie?
    Pozdrowienia

  19. #139

    Domyślnie

    Janek0071 zaraz tu piękne fotki poprosimy! I napisz coś więcej o zmianach, z czego budujesz i co masz na dachu.

  20. #140

    Domyślnie

    Siza- Bo tak myslę... raz jeszcze zdjecia ogladałam.... Nie zakładaliscie wylazu dachowego, czy jakies okno jest wyłazowe?
    Domy z Wizja "Z WIDOKIEM"

Strona 7 z 43

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony