dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 5
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 96
  1. #21

    Domyślnie

    hej, kolejne zdjęcia będą, tylko proszę o cierpliwość, gdyż zostawiłam u mamy aparat i niestety muszę po niego pojechać. Wczoraj przyjechały schody , dziś ma zacząć się montaż, ponoć w sobote konieć w końcu będe mogła się dostać na moje poddasze nie po drabinie nie moge się już doczekać Pozdrawiam

  2. #22

    Domyślnie

    Po kilku dniach nieobecności wklejam kolejne zmiany
    Najpierw pokoik synka. Nowa lampa została wybrana





    i pluszaki trafiły już do pokoju


  3. #23

    Domyślnie

    w ganku pojawiły się kolejne paski



    brakuje jeszcze listw wykończeniowych przy suficie

  4. #24

    Domyślnie

    są już schody, niestety jeszcze brakuje barierek, do 2 tygodni mają przyjechać. Pokazuje więc to co mam.
    Widok z dołu, na trepach jeszcze tektura zabezpieczająca



    i widok z góry


  5. #25

    Domyślnie

    z nowości, robi nam się elewacja Panowie twierdzą, że jeśli deszcz im nie przeszkodzi w przyszłą sobote powinno być skończone

  6. #26

    Domyślnie

    prezentuje efekt dwudniowej pracy panów od elewacji

    zaczynamy od frontu domu









    bok domu



    i z tyłu



    część z gankiem jeszcze nie docieplona

  7. #27

    Domyślnie

    przy okazji robienia zdjęć elewacji zrobiłam kilka ujęć mojego "ogrodu" Dużo mu jeszcze brakuje aby nazywać go ogrodem. Ale z roku na rok ciągle się coś dokupuje i jest coraz ładniej. Ciesze się z tego co mam

    chodnik prowadzący do domu:








  8. #28

    Domyślnie

    panowie od elewacji idą jak burza, zapowiadają że w piątek koniec. Myślałam, że pokój synka zyska nowy mebelek gdyż zadzwonili, że jego łóżko jest już do odebrania, ale niestety rusztowanie stoi na schodach i nie ma jak wnieść Będzie musiało poczekać.

  9. #29

    Domyślnie

    pierwsze malowanie





    Ściana w przedpokoju na górze skończona







    motyw tych samych pasów jest w ganku, w przedpokoju na górze i będzie na jednej ścianie przy schodach. Jakoś tak sobie wymyśliłam, że przedpokoje powinny pasować do siebie. Nie wiem czy słusznie ale taką przyjełam zasade

  10. #30

    Domyślnie

    elewacji ciąg dalszy










  11. #31

    Domyślnie

    elewacja miała być skończona do końca tygodnia, niestety pogoda nie dopisuje i narazie jest położony tynk na dwóch ścianach reszta czeka aż przestanie padać









    szpalety nie są jeszcze pomalowane, narazie widać tylko efekt szpachlowania.

    mam nadzieje, że do soboty uda się skończyć elewacje

  12. #32

    Domyślnie

    za to w piątek udało nam się prawie skończyć pokój synka, brakuje dywanika i rolety do okna





    i mebelki:


  13. #33

    Domyślnie

    Super mieszkanko wyszło na twoim poddaszu. Ja też robię u siebie mieszkalne poddasze. Na schody przewidziałem pomieszczenie 2.10 na 2.40 nie wiem czy zmieszczą się tam w miarę wygodne schody. Napisz proszę jakie wymiary ma twoja klatka schodowa.
    Staś100

  14. #34

    Domyślnie

    Cytat Napisał staś100
    Super mieszkanko wyszło na twoim poddaszu. Ja też robię u siebie mieszkalne poddasze. Na schody przewidziałem pomieszczenie 2.10 na 2.40 nie wiem czy zmieszczą się tam w miarę wygodne schody. Napisz proszę jakie wymiary ma twoja klatka schodowa.
    Bardzo się ciesze, że Ci się podoba, u mnie klatka schodowa też jest malutka: 1,90x2,40 wysokość do stropu 2,85. Schody wyszły bardzo wygodne, szerokość zbiegu 0,90. Najlepszym pomysłem stolarza były 2 spoczniki. Jak tylko dojadą tralki z balustradą to wkleję zdjęcia. Pozdrawiam i życzę powodzenia

  15. #35

    Domyślnie

    Bardzo ładnie na tym waszym poddaszu , u nas jeszcze długa droga do końca.
    Widzę że otwór na schody jest identyczny jak u nas , mam pytanko czy poszerzaliście na poddaszu otwór na te chody? bo widzę że macie 2 zabiegowe dość szerokie .
    pozdrawiam

  16. #36

    Domyślnie

    Bardzo fajnie wygląda teraz pokój dla synka - gratuluję
    A elewacja też ma ładny kolor.

  17. #37

    Domyślnie

    remoncik987 otwór na schody był poszerzany, skuwaliśmy strop aby miał wymiary takie same jak klatka schodowa jedynie musiał zostać gzyms gdyż w narożnikach domu były z cegły murowane takie jakby wzmocnienia na których trzyma się wieniec.

    Olga miło, że się podoba. Synek jest w siódmym niebie ciągle nie może się nim nacieszyć .

  18. #38

    Domyślnie

    Mam pytanko a te piękne obrazeczki na poddaszu kupione.jesli tak to prosze o jakis namiar lub kontakt gdzie zostały zakupione bo strasznie mi sie podobaja takie kolorowe i mojemu synusiowi pewnie tez.superowe
    pozdrawiam Ewka[/i]
    Ewusia

  19. #39

    Domyślnie

    Cytat Napisał eviva
    Mam pytanko a te piękne obrazeczki na poddaszu kupione.jesli tak to prosze o jakis namiar lub kontakt gdzie zostały zakupione bo strasznie mi sie podobaja takie kolorowe i mojemu synusiowi pewnie tez.superowe
    pozdrawiam Ewka[/i]
    ja kupiłam na alegro
    http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=763653458

    są również w większym rozmiarze.

  20. #40

    Domyślnie

    z dobrych wiadomości przyjechały tralki i balustrada do schodów, dziś wieczorkiem powinny być już zamontowane, będzie można malować . Po długich poszukiwaniach w końcu zamówiliśmy łóżko do sypialni. Z gorszych wiadomości, niestety pogoda nam nie dopisuje i nie ma możliwości skończyć elewacje Ponoć w przyszłym tygodniu ma już być ładna pogoda. Mam nadzieje, że nic się nie stanie z tymi tynkami co zostały położone wcześniej a śnieg spadł i temperatura obniżyła się do 0.

Strona 2 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony